Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? fórum

Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2010. jan. 17. 14:09
ha én azt mondom neki hogy mindég az volt amit te akartál ő vissza mondja hogy nem én csinálta mindég amit te akartál,mint a gyerekek nem te,nem te,és ezzel a helyzettel nem tudok mit kezdeni inkább ráhagytam mert még mindig mondanánk.
873. Farkas T (válaszként erre: 872. - Aysel)
2010. jan. 17. 14:05
ez igaz mert nem rég elköltöztem előtte 2,5doboz cigi ment el naponta mikor külön voltam 10 szál elégvolt és ezt tartottam végig mikor vissza csalt csellel megszegte az igéretét most megint sok cigi megy ez a nyugtatóm vagy mi.
872. Aysel (válaszként erre: 871. - Farkas T)
2010. jan. 17. 13:58

Igen az vagy. A betegség nem válogat. Viszont ehhez a kedves párod nagyon nagy mértékkel hozzájárult.

Ha nem jössz ki ebből a kapcsolatból nem is fogsz meggyógyulni. Ez amit csinált és az exem is a lelki elnyomás. Csak akkor kapunk már észbe amikor majdnem késő

2010. jan. 17. 13:54
férfi vagyok én?
870. Farkas T (válaszként erre: 869. - Aysel)
2010. jan. 17. 13:53
énis,pánik rohamok jönnek rám szédülök az utcán és ha bekell menemm a boltba legszivessebben kirohannék,erre ő erőltesd meg magad,fáj a szívem ég a melkasom azt monja csak a depi miatt van.
869. Aysel (válaszként erre: 868. - Farkas T)
2010. jan. 17. 13:48

Mert az önérzetedbe gázolt bele. Az én férjem is ilyen volt. Szinte beletaposott a földbe, módszeresen belém plántálta, hogy nem érek semmit.

Útólag rájöttem, ha én kevésnek érzem magam, akkor ő annál többnek magát. Sajnos túl sokáig éltem vele és meg is betegedtem, pszihésen.

2010. jan. 17. 13:37
nagyon köszönöm a biztatást,azt monja hogy ő is hibás de csak mondja mást tesz.Ő azt mondja hogy felejtsem el az egészet legyek olyan mint régen és éljünk boldogan.Nekem nem megy,miért érzem magam ilyen nyomorultul?
867. Capella (válaszként erre: 864. - Farkas T)
2010. jan. 17. 10:32

Hali!


Ez nagyon bonyolult és komoly dolog. Miért nem mész el szakemberhez? Amikor nálam összekuszálódtak a szálak és azt tettem. Persze nem mondtam az ismerőseimnek, de külső segítség nélkül szerintem megőrültem volna. Nagyon jó volt egy kívülállóval ezt részletesen megbeszélni és hamarosan tisztán láttam a dolgokat.

866. liliom10 (válaszként erre: 862. - Farkas T)
2010. jan. 17. 09:57
Tudod Te is:"a legjobb védekezés a támadás".A feleséged így akarja megnyugtatni a lelkiismeretét,hogy téged hibáztat. Mégiscsak van 4 gyereketek ! Hogy lettetek nagy család, ha ennyi hibád van ? Miért vállalta ? Ne tőle függjön az önbizalmad, ne is hidd el,hogy mindent rosszul csinálsz ! Fordíts kicsit az agytekervényeiden, gondolkodj máshogy, gondolj arra,hogy mások kedvelnek,szeretnek,nem lehetsz tele hibákkal. A feleségednek is van annyi hibája, mint Neked ! Ha tényleg úgy érzed, nem megy egyedül a lelki problémákkal való megbirkózás, feltétlenül fordulj a háziorvoshoz vagy pszichiáterhez, párterapeutához ! Kérdezd meg a feleségedet, mi a célja: tönkretenni a házasságotokat vagy helyrehozni ? Aszerint viselkedjen.Ha Veled szeretne élni, ne bántsa a lelkedet,hanem gyógyítsa ! Fel a fejjel! Foglalkozz, sétálj egyet a gyerekekkel,legalább picit "kiszellőzteted" a fejed.
865. 083c00e999 (válaszként erre: 864. - Farkas T)
2010. jan. 17. 09:57
A helyedben: szépen befejezném evvel az illetővel a kapcsolatomat, akár hány gyerek van. Mert ilyen légkörben, ilyen ember mellett esélyed nincs arra, hogy a gyermekeidnek biztosítsd a nyugodt körülményeket a felnevelésükre-még ha ti csak fizikálisan (de nem érzelmileg) vagytok együtt.
2010. jan. 17. 09:51
eszembe jutott hogy manipulált és most is ezt teszi irányit csak az a baj ezzel hogy rossz irányba indultam el most mert nem birom tovább elég volt az utolsó kapaszkodót is el vesztettem.Legyek erős elfogyott,legyek kitartó nem megy már nem,mennyek el pszichológushoz?miből a pénzt ő kezeli és sosincs semmire pénz azt mondja szedjek gyógyszert és kész,minek élet az?
863. 9242a6388c (válaszként erre: 862. - Farkas T)
2010. jan. 17. 09:01
El ne hidd, hogy te vagy a hibás!!! A volt férjem ezt csinálta velem évekig, sok időbe telt, mig újra bátorságot és erőt öntöttem magamba!!!
2010. jan. 17. 06:51
sziasztok tegnap elmondta az ő verzióját,hát igen amit mondott többé kevésbé úgy volt csak néhány magyarázata sántít,sikerült neki bebizonyítani hogy én tehetek érte hogy így alakult megint kirántotta a lábam alól a talajt csak most már nem tudok felállni megtörtem teljesen.Minden rossz amit tettem és teszek?Akkor mások miért szeretnek?miért kedvel mindenki aki ismer?
2010. jan. 16. 17:19
nem értem miért tagad le mindent azt mondja én hazudok kérdezem mit azt mondja mindent.
2010. jan. 16. 12:28

Most leveéezünk és ezt küldte nekem

Csalódni kell,hogy boldogok lehessünk,

Gyűlölni tudni,hogy igazán szeressünk,

Kell tudni zokogni,sírni,nevetni,

Valamit megunni,majd újból visszahívni,

Csalódni kell százszor,csalódni ezerszer,

Hogy boldogok lehessünk most és MINDÖRÖKRE!!!!

Zárkózz be, ne érezhess semmit,

Menekülj minden elől, mi a szerelemre emlékeztet


- A szeretem józanésszel, akarattal, kényszerrel előidézhető állapot


Szeretlek mert szeretni akarlak

És gyülőlek is mert gőgös és önző vagy

Oly közel vagy hozzám és még is oly távol

Közel a testemhez még is oly távol a lelkemhez

Szeretem a két szemedet a mósolygos tekinteted

2010. jan. 16. 07:22

Minden szenvedélyes szerelem mélyén végzetszerűen van valami félreértés, egy nagylelkű illúzió, az ítélőképesség tévedése - egy hamis fogalom, amit egyik ember a másikról alkotott, s ami nélkül lehetetlen volna vakon szeretniük egymást.

Talán ez volt a baj ezért jutottunk idáig akkor ez is az én hibám?Bűntudatom van de a munkatársának is akivel lefeküdt igen beszéltem vele.

2010. jan. 16. 07:17
Az is baj volt hogy nagyon szeretem 17 éve voltunk házasok és azt mondta hogy ne szeressem már ennyire mert megfojtom a szerelmemmel,most meg azzal jön hogy szeresem úgy mint régen,egy ismerős azt mondta hogy ő szenvedélyes szerelemmel szereti a feleségét haza jöttünk és megnézte milyen aztán odajött hozzám átölelt és azt mondta most már tudom hogy hogy szeretsz engem,hát igen tényleg így volt nem van volt elmúlt a történtek ki ölték belőlem ö meg elvárja hogy úgy szeressem nem írtam rosszul elvárja.
2010. jan. 16. 06:55
Az ér még van más is a történetünkben egy negyedik is volt ez a legfájóbb és amit a mai napig nem értek 16évesen megismert egy nős 17 évvel idősebb férfit (patkányt)aki nagy nőcsábász hírében volt én 17éves korában jöttem a képbe betöltötte a 18-at össze házasodtunk,az évek alatt sokszor kiderült hogy ha vonaton utazott a nejem ha találkoztak együtt utaztak,belőlem kihozta a féltékenységet mert nem hagyta azt a kapcsolatot inkább velem veszett össze de őt nem hagyta ha szólni akartam a feleségének hogy mit csinál a férje inkább harcolt érte hogy őt ne bántsam ő nem tehet semmiről,nem tudom mi az a dolog ami ennyire össze köti őket,azt mondja csak beszélgetnek nem volt semmi köztük.
2010. jan. 16. 06:18

NEM...


Nem, nem hiszek! Mért űzzem én a lelkem

Epedő vággyal bolygó fény után?...

Minden reményem megtört a keserven,

Hisz balga, őrült ábránd volt csupán.


Ne hívj, ne csalj, szerelem szép világa!

Az én világom irdatlan, sötét,

Ezer tavasz s ezer tavasz virága

El nem zavarja fullasztó ködét.


Ne hívj, ne csalj, én nem tudok szeretni,

Lelkem kifosztott, nyomorult, szegény.

Elkárhozástól meg nem váltja semmi

S a te sugárod: őrjöngő remény.


Tűnt ifjuságnak visszajáró árnya, -

Az lettem én... a mult után futok...

Isten hozzád, szerelem szép világa!

Ne hívj, ne csalj, szeretni nem tudok...

855. Farkas T (válaszként erre: 854. - Liliom10)
2010. jan. 15. 20:43
Igen nagyon jól látod erre is gondoltam és akkor mit csináljak?hogyan tudnám felnőtté tenni hogy az ő hibályát legalább el ismerje és ne engem bántson érte is.A beszélgetés minden formáját kipróbáltam nem vezetett eredményre most patt hejzetvan én magamba fojtom ő meg jól érzi magát,meddig birom igy?
854. liliom10 (válaszként erre: 851. - Farkas T)
2010. jan. 15. 20:36
Talán a legfontosabb:szeret Téged a feleséged ? Helyre akarja hozni a házasságotokat ? Valószínű, mindenképp megcsalt volna, csak így próbálja nyugtatni a lelkiismeretét, hogy Te engedted meg neki.Lehet,hogy nem felnőtt személyiség belül ? A tetteimért vállalnom kell a következményeket ! Én biztos túl konzervatív vagyok, nekem hiába mondta volna a férjem,nem csaltam (volna)meg, igaz, sosem érdekelt, milyen lenne mással. Nekem a házasság és a család szent ! Ne borulj ki, beszélgessetek,vitatkozzatok, ha lehet, ne veszekedjetek, főleg ne szidjátok egymás személyiségét (ilyen meg olyan vagy) ! Igyekezzetek a problémára koncentrálni,és csak arról beszélni. Drukkolok !
2010. jan. 15. 20:30
Ja és bocsánat hogy férfi léttemre ide pofátlankodtam de ugy gondoltam tudtok segiteni ha nem is egy férfinak inkább a 4 gyereknek.
852. liliom10 (válaszként erre: 849. - 34530eda53)
2010. jan. 15. 20:18
Kedves Fiastyúk ! Úgy érzem, mi nagyon hasonlóan gondolkodunk, a házasságunkat is hasonlóan próbáljuk helyrehozni, vagyis a Tiéd talán már rendben is van. Ha az orvosod Bp-en van, megadhatnád az elérhetőségét, akár privátban. Ha menni akarnék,biztos az én férjem is eljönne, ha kérném, magától nem hiszem.Mi is rengeteget beszélgettünk, fél napokat, fél éjszakákat,most már ez ritkul (kb. 2 hete volt ez téma). Én az igazságot valahogy elviselem, de a hazugságokat, különösen a kettőnkkel kapcsolatosakat nem. Tudom, hogy ez a hűtlen időszak rengeteg hazugsággal járt, a férjem is beismeri. Annak idején,- mikor minden kiderült,- kértem, hogy mindent töröljön ki a gépből, ami ezekkel a nőkkel kapcsolatos, jelentkezzen ki,- ha még nem tette meg - a társkereső oldalról.Megtette. Mivel tudom, hogy ezenkívül a saját e-mail címén is levelezgetett nőkkel, akikkel "CSAK" érzelmileg csalt meg,ezt is kértem, hogy törölje. Kértem, hogy minden tűnjön el,ami írásban van,és ezekre a nőkre emlékezteti, pl.név, e-mail cím,levelek, tel.számok.Hát, ezeket még mindig nem törölte ! Kit töröljön ? Mondtam,hogy azokat,akiknek olyan levelet írtál, amit nem mernél nekem megmutatni. Nem tudom,hogy vegyem rá erre, ezt nem érzi fontosnak. Ő ezekkel nem foglalkozik,mondja. Én pedig azt kérdezem: miért, még később kellenek valamire ezek a nők ? Nekem ez nagyon fáj,és nem tudok bízni benne, amíg ezt nem teszi meg,és úgy érzem, nem is kellene kérnem, magától kellett volna mindent és mindenkit törölni.Idézek Chapmantől:" A bizalom megújulásához még az őszinte beismerés,megbánás és megbocsátás után is időre van szükség...... A helyreállítás egyedüli módja, hogy a vétséget elkövető személy újra megbízhatóvá váljon....aki megtörte a bizalmat, viselkedjen szavahihetően:teljesítse minden ígéretét! Élete legyen feddhetetlen, váljon nyitott könyvvé a partnere előtt! Akár meg is kérheti őt, hogy ellenőrizze. Fogadja nyíltan az érdeklődését,tegye világossá, hogy nincs takargatnivalója ! Ha ezt teszi, társában idővel ismét őszinte bizalom ébredhet." Erre vágyom ! Nagyon köszönöm a jó kívánságaidat ! Várom mindenki véleményét az adatok,levelek törlésével kapcsolatban, bár akármit írtok, nálam ez a bizalom újraépítéséhez feltétlenül szükséges.
2010. jan. 15. 20:16
A rövid történet,fiatalon szüzen jött hozzám és késsőbb a kiványcsiság felébredt benne hogy milyen lehet mással csak az volt a baly hogy engem hibáztatott érte és az én lelkemet gyötörte vele,sok havi veszekedés után mérgemben azt mondtam neki hogy feküdjönle valakivel és akkor megtudja milyen inentől kezdve elszabadult és szerelemtől kezve kirádulásig persze nélkülem minden volt nem gyöztem védekezni háritani a pasikat,elment dolgozni és a munkatársával megtette és most engem okol mindenért en hajszoltam bele én beszéltem rá én én én én,én hazudok ő semmit nem tett hiszen megengedtem.Engem meg minden elő vett ami egy pszihiátrián előfordul csak nem vertem meg az nem volt még lelki furdalása sincs,nem segit hogy talpra tudjak állni stb.hát ennyi röviden
850. 34530eda53 (válaszként erre: 848. - Farkas T)
2010. jan. 15. 18:47

Kedves Farkas T!

Mindig annak a legrosszabb, akit megcsaltak, legyen az akár nő, akár férfi. Nektek még nehezebb, hiszen ott van a négy gyerkőc. Nagyon fontosnak tartom a beszélgetést, elmondani, kibeszélni mindent, ami bánt, lehetőleg higgadtan. Tudom ez a legnehezebb. Meghallgatni a nejedet, hogy ő hogy érzi magát. Miért volt fontosabb a másik? Mi hiányzott neki? Te megtettél e minden, hogy nőnek érezze magát? Kimutattad a szeretetedet? Megdicsérted főztjét, tudtad megköszönni a gondoskodást? Tisztázni kell, hogy mit vártok egymástól. Tud-e, akar-e veled élni? Hogyan tovább? Mi lesz a családdal, a gyerekekkel? Ne feledd, ti nemcsak egymásért, hanem a gyerekeitekért is felelősök vagytok. Jó ötletnek tartom, hogy szakember segítségét is igénybe vegyétek. Egy kivülálló, pártatlan ember másképp látja a helyzeteteket, segítséget, tanácsot tud adni. A legrosszabb, amit tehetsz, hogy magad ellen fordulsz. Neked most az édesanyjuk helyett is helyt kell állnod. Kérd a családod, a rokonok segítségét is. Ha ilyen hosszú ideje tart, számolj vele, hogy helyrehozni sem lehet egy-két nap alatt. És ez csak úgy megy, akkor lesz sikeres, ha mindketten egyformán akarjátok!

849. 34530eda53 (válaszként erre: 841. - Liliom10)
2010. jan. 15. 14:44

Szia Liliom! Szívszorító ennyi tönkrement kapcsolatról olvasni. Nagyon sok ponton egyezik a mi történetünk is. Azt csak te döntheted el, hogy mennyi igazságot bírsz elviselni. A mindent tudás kimondhatatlanul tud fájni. És a miértekre soha sem fogsz kielégitő választ kapni.

Egy nagyon fiatal hozzátartozóm figyelmeztetett, ébresztett fel a rémálomból. Ő mondta, ami megtörtént, azt visszacsinálni nem lehet. Tehetek bármit, ez tény! Két lehetőség közül választhatok, végig kell gondolnom, együtt tudok- e élni a férjemmel, felvállalva a múltjával együtt, vagy végleg elköszönni egymástól. Végig gondoltam az életünket az első randitól, a közösen megélt örömekkel együtt, és azt is, hogy milyen lenne egymás nélkül. Nagyon sokat beszélgettünk. A távirányitót kitettük a szobából, mindent a jövőnk rendezésének rendeltünk alá. Első reakciója a hárítás volt. Sikerült megértetni vele, hogy a hárítással elveszi saját magától annak a lehetőségét, hogy szembe nézzen a tetteivel. Megbeszéltük, adok egy esélyt, de annak feltételei is vannak. Feltételeim között szerepelt, hogy heti egy nap csak kettőnkről szól. Mindent megbeszélünk, legyen az bármennyire kellemetlen, vagy kínos. Elmondtam neki, hogy rendkívül vágyom a meghittségre, ölelésre, simogatásra, bárhol, bármikor. Ezek rám is érvények! Nagyon nagy előrelépésnek tartom, hogy önként felajánlotta, hogy elkisér terápiára. Az orvosom az én történetemet már ismerte, és képzeld a párom nagyon őszintén elmondta neki is, amit én már ismertem, természetesen az ő nézőpontjából. Innentől változott meg bennem minden, újra fel tudok rá nézni, igen, én ezzel az őszinte szerethető emberrel kötöttem össze az életemet. Sikerült a házasságunkat új alapokról inditani. Kimutatja és érzem a szeretetét. Mindig nagyon szerettem, de most amit érzek, az több mint szeretet. Nagyon sok játékosságot, humort vittünk a kapcsolatunkba, váratlan meglepetésekkel szinesítjük az együttléteket. Már úgy gondolom, hogy ha ennyi fájdalom volt az ára az új énünk megszületésének, megérte.

Neked is sok szeretetet, türelmet, erőt, és boldogságot kívánok.

848. Farkas T (válaszként erre: 846. - Liliom10)
2010. jan. 15. 13:48
nem lehet beszélni vele nem enged semmit higadjak le ez már 5 hónapja tart én végezni akartam magammal,elköltöztem a gyerekekkel zsarolva és megigérte hogy szakemberhez fordulunk mert ő is mondja a sajátját én is mondom az enyémet és a kettő nem eggyezik én engedtem sokat az ő családja is nekem add igazat.És vissza jöttem ő visszakozott most már csak én menjek és szedjek nyugtatót felejtsem el és legyek olyan mint régen.
847. liliom10 (válaszként erre: 845. - 021a029148)
2010. jan. 15. 10:43
Köszi az idézetet ! Szeretem Müller Pétert (is) olvasni.
846. liliom10 (válaszként erre: 842. - Farkas T)
2010. jan. 15. 10:42
Kedves Farkas ! Ez nagyon kevés információ. Én elég sokat írtam ebbe a fórumba.Elolvastad az összes levelet ? Én így kezdtem, hogy lássam, ki min megy keresztül lelkileg ilyenkor ? Először higgadj le, a 4 gyerek nagy összetartó erő ! A nejed hogy tervezi a jövőt ? Azért csak lehet beszélni vele.
2010. jan. 15. 10:40

Mindenkinek, aki tanácstalan!


"Egy párkapcsolat sokféle háborúságot, válságot, gyötrelmet rejthet magában. Hűtlenséget is. Hirtelen felszikrázó vad indulatokat. Mégis azt mondom, mindaddig érdemes csinálni, amíg a "szív szeme" átlát a viharok felhőin." (Müller Péter)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook