Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Más-másság fórum

Más-másság (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Más-másság

2011. jan. 5. 15:19

Más-másság...

Oké, legyen!!!Ha már....

De!!Könyörgöm..tartsa tiszteletben ,hogy vannak simán ..nem MÁSOK...Oké????

237. Bekomi (válaszként erre: 234. - Rykoo)
2011. jan. 5. 13:31

Senkit nem ismerhetsz, lehet hogyvalaki a fene nagy mondatait valami oldalról másolgatja be, oda ahova akarja, és magáénak tudja tituálni:-)))

volt már rá példa, és közben 2 sem tud szólni...


Akinek nem inge, nem veszi magára...

236. Bekomi (válaszként erre: 229. - Sallaio)
2011. jan. 5. 13:28

Szia! Én is abba a 95 %ba tartozom, és normális vagyok, de nem írom ki hogy " 95 %-ához tartozom, aki a "normálisnak" tekintett etikai normákat képviseli. "ugyanis, attól hogy én követem ezt az értékrendet, nem ítélem el azokat akik máshogy találták, találják meg a boldogságot- Attól ők is normálisak, és ugyanolyan emberek mint mi-Hidd el a mi 95%unk között vannak szerintem sokkal durvább, undorítóbb dolgok is amit az emberek művelnek, de szerintem ezt te is tudod, hisz hisz tudod mik az etikai normák.

Ja és én is dolgozom, és 3 gyermeket nevelek.

235. rykoo (válaszként erre: 234. - Rykoo)
2011. jan. 5. 11:58
jav.: tükröznek (mielőtt ebbe is belekötnél)
234. rykoo (válaszként erre: 231. - Sallaio)
2011. jan. 5. 11:50

Kedves Sallaio!


Lehet személyeskedni vagy akár egy félreütésen lovagolni. Persze ez támadó felületet biztosít Neked, de ez mellett Neked fogalmad sincs én mennyire vagyok olvasott. Én is tudnék gyönyörű körmondatokat írni, de minek. Mindig töreked arra,hogy tömören szóljak hozzá a témához. És ha elolvastad volna a hozzászólásaimat ténylegesen akkor láthatnád is, hogy nem csak azt írom hogy röhej. Nyilván így is gondolom. Mert így is van.

Ne akarj velem versenyezni irodalom tudásban szerintem. Valószínűleg alul maradnál... És ha már személyeskedünk akkor a Te hozzászólásaid is hatalmas olvasottságot és szókincset tükröz. Az a négy sor...

2011. jan. 5. 11:38

Egyébként az erkölcsileg feljebb állók nem éreznek ellentmondást azzal, hogy milyen mélységesen lenéznek általuk ismeretlen embereket?

Nekem erről valahogy pont nem a magasabb erkölcsi szint ugrik be.

:)

232. spinneli (válaszként erre: 229. - Sallaio)
2011. jan. 5. 11:37
nem hiszem, hogy személyeskedni kellene...elég szegényes a skatulyáink végett belelátni a másikba azt, ami nem is biztos, hogy ott van..vagy ha mégis akkor sincs sok köze hozzá senkinek.
231. sallaio (válaszként erre: 230. - Rykoo)
2011. jan. 5. 11:17

Kedves Rykoo!

Talán a fórumnevemet leírhattad volna helyesen. Úgy látom Neked meglehetősen a szegényes a szókincsed, A "röhej" szón kívül ismersz mást is (jó néhány hozzászólásodban ez szerepel? Talán többet kellene olvasnod szépirodalmat a fórumozás helyett, akkor többre is telne...

230. rykoo (válaszként erre: 229. - Sallaio)
2011. jan. 5. 11:08

Kedves Sallalio!


Mert csak azoknak az embereknek van ideje akik homokosok, vagy van annyi empátia és elfogadás bennük, hogy ne a meleg társadalom deportálásán gondolkodjanak.(?) Szegény, szegény többieknek nincs ideje fórumozni pedig akkor aztán megkapnánk magunkét... Hagyjuk ezt már :)))) Röhej...


Az egyetértésedhez gratulálok :) Aranyos tőled. :)

Köszi.

229. sallaio
2011. jan. 5. 10:52

Kedves Hozzászólók!

Én bizony fairytalentum véleményével kell, hogy egyet értsek. Talán azért, mert én is a társadalomnak ahhoz a 95 %-ához tartozom, aki a "normálisnak" tekintett etikai normákat képviseli. Szerintem vagyunk még páran, csak legtöbbünknek nincs ideje a fórumozgatásra, mert leköt a munkánk, a családunk vagy épp a gyerekünk nevelése.

228. viliflora (válaszként erre: 226. - Rykoo)
2011. jan. 4. 20:11

Vettem az adást:-)))

Szép estét!

227. rykoo (válaszként erre: 226. - Rykoo)
2011. jan. 4. 20:05
Úgyhogy NE gondolja :))))
226. rykoo (válaszként erre: 225. - Viliflora)
2011. jan. 4. 19:35
Evvel nem Téged akartalak támadni csak leírtam, hogy számomra még a gondolat is sértő...
225. viliflora (válaszként erre: 222. - Rykoo)
2011. jan. 4. 19:20

Szia!


Igazad van, de én úgy értettem, ahogy Spin: mindenkinek joga van a véleményéhez, de NEM ÍGY!!!! Nem úgy, hogy nem idegesít vagy nem bánt (pedig én nem is vagyok meleg...)

De sajna ilyenek voltak, vannak ,lesznek. Ez van.

A "tudására" írtam: Döbbenet, 2011-ben.Szép estét Nektek!

224. boy20 (válaszként erre: 221. - Bekomi)
2011. jan. 4. 18:39

Szia:)

hát akinek ezzel valami baja van akkor nyugodtan leírhatja:D majd én válaszolok rá:D

223. rykoo (válaszként erre: 198. - Basset)
2011. jan. 4. 17:27

Igen. Köszönöm az igeszakaszokat. Én nem nagyon szeretnék ide írogatni ilyeneket. Csak annyit mondanék ha van gyermeked vagy lesz, akkor ha esetleg házasság előtt hál valakivel, akár a jövendőbeliével is meg kell kövezni, mert ezt is írja a biblia... Remélem azért nem fogod vagy tetted meg...

Vigyázz a vak hit is tud veszélyes lenni. És evvel ezt a témát le is zártam ha érted érted ha nem nem.


Áldjon meg az Úr.

222. rykoo (válaszként erre: 216. - Viliflora)
2011. jan. 4. 17:20

Hát engem még a gondolat is bánt. Persze az ellen nem lehet tenni semmit. Nem vagyok fajtalankodó sem perverz. Csak azért, mert ilyen vagyok nem vagyok sokkal másabb, mint bármelyik hetero. A társadalomban elfoglalom a helyem. Fizetem az adómat, így vállalkozóként nem is keveset.

Engem zavar és felháborít az, hogy melegségről beszélve felmerül a pedofília, és szerintem ezt teljesen jogosan érzem így.


Fel vetődik bennem a kérdés, aki így kapcsolja a gondolatait annak milyen tapasztalata volt az egyikkel vagy másikkal? Valószínűleg semmi... (pedofilokkal ne is legyen)

Szóval beszél belőle a hatalmas nagy tapasztalás és a még nagyobb tudás vegyítve némi hittel és arroganciával és nulla empátiával...

221. Bekomi (válaszként erre: 217. - Boy20)
2011. jan. 4. 17:00

Szia Drága!

Vigyázz mert mindjárt azért leszel megszólva mert túl fiatalon 2*is volt eljegyzésed:-)))


örülök hogy jól érzed magad!

220. c38e379cec (válaszként erre: 1. - Kneseva)
2011. jan. 4. 11:47
Büszke lehetsz magadra! És nemcsak azért mert annakidején jól döntöttetek, hanem azért is mert itt közzétetted ezt a cikket.
219. spinneli (válaszként erre: 216. - Viliflora)
2011. jan. 4. 00:57

na igen, sajna az más tészta.

:(

218. rykoo (válaszként erre: 217. - Boy20)
2011. jan. 4. 00:38
:))))))
217. boy20
2011. jan. 4. 00:13

nagyon jó írás:)

én magam egy 20 éves meleg srác vagyok, volt már 2 eljegyzésem, mindig is tudtam, hogy meleg vagyok, de nem akartam elfogadni mert féltem a megvetéstől, de rájöttem arra, hogyha boldogan akarom élni az életem akkor muszáj lesz elfogadnom magam így... mikor feldolgoztam az egész dolgot és lezártam magamban akkor megismertem egy srácot, és egy szép nap hirtelenjében bemutattam egy elég nagy baráti társaságnak... nagyon nem kellett mutogatni ugyanis a társaságból volt,mikor az arcokon végignéztem meglepettséget, sok sok kérdőjelet és értetlenséget láttam, mikor mindenkinek eljutott az agyáig, hogy mit is mondtam és mi is a helyzet akkor sorra jöttek oda gratulálni, hogy ilyen bátrak vagyunk és köszönik a bizalmunkat

ennél jobb érzést még soha nem éreztem mikor mindenki kiállt mellettünk és nem változott semmi a társaságban, nem kezeltek minket másként csupán mi egy pár lettünk és már 2 éve egyűtt vagyunk, lakást vettünk, ő modellkedik én pénzügyön dolgozom

egyszóval boldogan élünk:)

végeztül: a kommentek sok erőt adnak az embernek:)

216. viliflora (válaszként erre: 214. - Spinneli)
2011. jan. 3. 21:27
Egyetértek. Nem a gondolat bánt, hanem a stílus.
215. geranna7 (válaszként erre: 210. - 252690845f)
2011. jan. 3. 14:58

De az életfogytiglani börtönbüntetéssel miért van gondod?

Buta kérdés...Az én adómból ne dőzsöljön senki..főleg nem bűnöző

214. spinneli (válaszként erre: 213. - Viliflora)
2011. jan. 3. 14:32

mindenki azt keresi ami közel áll hozzá...mindenesetre abban egyetértek vele, hogy bárki gondolhat azt, amit akar.

Ha Ő ezt érzi, akkor ezt, mégha sok félinformáció és képzavar is van benne.

213. viliflora (válaszként erre: 212. - Spinneli)
2011. jan. 2. 22:23
2011-ben. Döbbenet:-(
212. spinneli (válaszként erre: 211. - Viliflora)
2011. jan. 2. 22:13

Na ebben a mondatban viszont legalább három képzavar van, nagybetűvel.

:)

2011. jan. 2. 21:58

"Számomra nem az a lényeg, hogy mi a külömbség egy homoszexuális és egy pedofil

között, hanem az, hogy mind a kettő elhajlott (fajtalankodó) önkontrollt nem ismerő

az emberi méltóságot sárba tipró, gyenge jellemű kisbetűs ember. "


Fórumszabályzat 3/b ajánlom figyelmedbe.

Aztán lehet véleményed.

A buzizással Te vagy, aki sárba tipor.

210. 252690845f (válaszként erre: 213. - Zsóka54)
2011. jan. 2. 21:30
Én nem szeretnék egy rákkal hónapokig szenvedni. Az én életem az enyém. Jogom van dönteni róla. Jogom van a méltósághoz is. Lusta vagyok az összes felvetésedre válaszolni. De az életfogytiglani börtönbüntetéssel miért van gondod?
209. Bekomi (válaszként erre: 205. - C33bd8536b)
2011. jan. 2. 21:05
Én sem értettem sok mindent amit írt hogy azok a dolgok hogy jönnek ide, de lehet mi vagyunk a nem normálisak:-)))))

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook