Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem szerelmes, mit tegyek? Annyira szeretem, mégis napról napra meghalok... fórum

Már nem szerelmes, mit tegyek? Annyira szeretem, mégis napról napra meghalok... (beszélgetős fórum)


238. Pasionella (válaszként erre: 236. - Acuko)
2013. máj. 14. 09:53
De akkor ne olvasd, azokra válaszolok akiket érdekli a sorsom, még ha annyira szar is ahogy te látod. Senki sem kér arra, hogy olvass, tényleg.
237. Pasionella (válaszként erre: 232. - 9b68993820)
2013. máj. 14. 09:53

Nem tudom miért folytatja így. Annyit mond, hogy tisztába akarja magába tenni a dolgokat, mert nem biztos abban, hogy nem tudna ugyan úgy érezni irántam ahogy érzett.

Hogy én már semmit sem tudok ezért tenni, sem pozitívat, sem negatívat. Ez szerintem hülyeség de mindegy...

Hogy ne gondolkozzak azon mit tudok én tenni, (ja, marha könnyű)...

Én még mindig szerelmes vagyok belé, ezt tudom, nem értem, hogy miért de így van de egyre jobban fáj ez az egész.

Hogy Ő mit érez azt nem tudom. Állítólag szeret csak nem szerelemmel. Ez nála elég nagy gond mert már nem kapom meg azt amit megszoktam, érintéseket, kedvességeket stb...

Semmi értelme már, hogy még többet faggassam arról, hogy mit érez.

Ha nem látom, hogy bármilyen jó irányban fog változni ez a dolog akkor véget fogok neki vetni, nem vagyok a saját magam ellensége és ez nekem így nagyon nem jó, nem erre vágytam és még ha akarnék sem tudnék beletörődni ebbe az állapotban.

Van ugyebár viszonyítási alapom, hogy milyen volt amikor szerelmes volt és én azt az embert szerettem, és gyakorlatilag őt siratom vissza.

Olyan mintha már nem lennénk igazából együtt mert az akivel most vagyok az más és ha vége lenne siratnám, így viszont szitén siratom mert már nincs meg az akibe én beleszerettem.

És nem tudom meddig megy ez még így, gondolom hetek kérdése...

Még kevesebbet együtt lenni... úgy gondolom az rajtunk nem segítene mivel így is keveset vagyunk együtt, csak hétvégén.

236. acuko
2013. máj. 14. 09:50

jaj Istenkém! Ez a fórum még él?? Hihetetlen!

Ugyanazt elmondani sokadszorra, és mindig ugyanoda jutni, ez már nagyon unalmas. Rétestészta.

235. Katinkaboszi (válaszként erre: 234. - Pasionella)
2013. máj. 14. 08:53

Talán némmi válasz a kérdésedre, komoly, tudós embertől.


"

Az őszinteség tehát kétélű fegyver. Néha összeköt, néha rombol. Néha csak arra szolgál, hogy az ember életterheiből egy adagot átcsúsztasson a másik vállára. Néha erkölcsi kötelességünk hallgatni, ha az őszinteség a másik ember megalázását, megsértését eredményezné. Néha erkölcsi kötelességünk beszélni, ha a hallgatás félrevezetné a másikat, kapcsolatunk terhelhetőségét illetően, vagy éppen a közeledő véget tussolná el."


Popper Péter

234. Pasionella (válaszként erre: 233. - Miszti3)
2013. máj. 14. 08:17

Dehogy nős :-)

Igen, voltam már nála.

233. Miszti3
2013. máj. 14. 06:23
Nem nős ez a srác? Te is szoktál hozzá menni, vagy csak Ő Tehozzád?
232. 9b68993820 (válaszként erre: 231. - Pasionella)
2013. máj. 13. 17:58
Őt sem értem, ha megmondta neked, hogy már nem szerelmes, és tudja, hogy te mennyire akarod őt, miért folytatja így. :( Szerintem ez már nagyon rossz. :( Jobb lenne neked is, ha legalább egy kis időt külön töltenétek. Téged sem nagyon értelek, mert ugyanúgy szenvednél, ha szakítanátok, és ugyanúgy szenvedsz, ha még együtt maradtok. Csak talán szakítva sokkal hamarabb túl lennél rajta, ha nem látnád. Arról beszéltetek, hogy mi lesz kettőtökkel, mit éreztek még egymás iránt?
231. Pasionella (válaszként erre: 230. - 9b68993820)
2013. máj. 13. 17:43

Nem éppen csak randizgatás fázis. gyakorlatilag minden hétvégén itt van végig, szóval valamennyivel több és érzelmileg mindenképpen több mint randizgatás, még akkor is ha már részéről nem igazán.

Nem tudom érdemes-e ezt erőltetni, tényleg nem tudom. Iszonyat nehéz így, együtt is vagyunk és a hétvégén volt rá példa, hogy végig sírtam közbe, hogy olyan emberrel fekszem le aki nem szerelmes belém. Lehet prűdség...fene tudja. Persze figyelmes meg ilyesmi de fáj és nem igazán tudom meddig birkózom még meg a fájdalommal és, hogy megéri-e...

230. 9b68993820 (válaszként erre: 227. - Pasionella)
2013. máj. 13. 17:12
Elég hülye helyzet. :( Nem is tudom elképzelni, mit tudtok egymással kezdeni, mert ha egy hosszú házasságban közli az egyik fél, hogy már nem szerelmes, akkor talán megpróbálják megoldani gyerekek, akármi miatt, de ti tulajdonképpen csak a randizgatás fázisában voltatok. Szerinted érdemes ezt erőltetni? :(
229. Katinkaboszi (válaszként erre: 227. - Pasionella)
2013. máj. 13. 16:21

Nah, ugye?

Szép lassan rájössz egyedül is mindenre. :)

Tőlünk legfeljebb a kezdőlökést kaptad :)

Szeretettel adtuk, szerencsére. :D

228. Katinkaboszi (válaszként erre: 224. - Pasionella)
2013. máj. 13. 16:20

De kis csacsi vagy :)

Minden ember értékes a maga nemében, valamiért, amit más nem tud, vagy nem képes kiadni magából.


Amíg ki nem lépsz a magad által épített csapdából és rájössz, igen, Téged lehet szeretni, ilyennek, nem másnak, nem kell változz és az első gondolata az illetőnek nem az lesz, hogy majd én segítek, akkor, ott, VELE, leszel boldog.


Addig várj türelemmel.

2013. máj. 13. 15:46

Itt volt hétvégén.

Beszélgettünk, IS.

Sok mindenről.

Nem tudom, semmivel se jobb mint volt de még együtt.

De talán egyre rosszabb, időnként azt érzem már bennem is megöl dolgokat, talán könnyebb lesz majd, vagy azt várom már ne szeressem ennyire.

Nem tudom.

Egy csomó minden teljesen más mint amikor még szeretett és ezt nem igen tudom kezelni, sem elviselni.

Szerinte már semmit sem tehetek, ez rajta múlik, hogy ő magába rendbe teszi a dolgokat, én meg várjak mint a hülye...?

Annyit mondtam neki, hogyha ez így folytatódik akkor nagy eséllyel kettőnk közül én leszek az aki hamarabb feladja.

Talán ott akkor egy kicsit megijedt, azt láttam.

Tudom, hogy ennek így már most sincs semmi értelme, mégis még mindig benne vagyok.

Hogy hülye vagyok? Igen, tudom, tisztában vagyok vele.

Sőt...

Igazatok van és volt, a hétvégén rá kellett döbbennem magamtól mennyire oda van minden méltóságom és ezen próbálok még így mellette változtatni. Hát ennyi.

226. Miszti3 (válaszként erre: 224. - Pasionella)
2013. máj. 13. 11:49
Mesélj, hogy alakult a randi után, lesz folytatás? Hogy telt a nap, megnyugodtál már kicsit?
225. 9b68993820 (válaszként erre: 224. - Pasionella)
2013. máj. 10. 08:13
A csalódások szinte mindenkiből ilyen érzéseket váltanak ki. Arra kell gondolni, hogy tökéletes ember nincs, mindenkiben vannak hibák kívül-belül, idegesítő szokások. :) Az a jó kapcsolat, amiben a másik hibáit teljesen elfogadod, sőt akár szereted. :) Ez oda-vissza működik, amit esetleg valaki nem szeret benned, azt más imádhatja. :)
224. Pasionella (válaszként erre: 223. - Csipkerózsika)
2013. máj. 10. 08:06
A túl sok kudarcot úgy éltem meg, hogy nem vagyok elég jó ehhez vagy ahhoz. Vagy a volt kapcsolatom miatt, nem tudom, a megcsalás miatt, fogalmam sincs, egyszerűen nem. Nem szeretem magam és nem is becsülöm saját magam, ez az igazság és már nem is tartom magam értékes embernek.
223. Csipkerózsika (válaszként erre: 210. - Pasionella)
2013. máj. 9. 18:43
Mikor? És mitől változott meg?
222. 5c98b496b3 (válaszként erre: 186. - 9b68993820)
2013. máj. 9. 18:39
Koszonom
221. Csipkerózsika (válaszként erre: 207. - 9b68993820)
2013. máj. 9. 18:32

Az igazság valahol középen van. Mindenkinek a megoldatlan problémái az ő számára a legnagyobbak. Én is sokkal durvább dolgokon mentem keresztül és amíg nem kezdtem el rendbe hozni magam és rendet tenni magamban, addig kb. azt csináltam, amit ő. És igen, igaz, hogy a történetének egy része hiszti, önzés, önsajnálat és függőség. Ezt már többen el is mondtuk, ki finomabban, ki nagyon határozottan.

A megoldás kulcsa nála van.

220. 9b68993820 (válaszként erre: 217. - Pasionella)
2013. máj. 9. 15:32
Ha nekem azt mondaná egy férfi, akit szeretek, hogy nem szerelmes belém, akkor én szakítanék vele, akkor is, ha maradni akarna. :( Hidd el, aki igazán szerelmes, az nem bizonytalan abban, hogy kit-mit akar. :( Te annyira kapaszkodsz belé, hogy észre sem veszed, te mit akarnál. Mert biztosan nem olyan férfit, aki nem szerelmes beléd. :( Ahhoz, hogy családot alapíts, olyan férfi kell, aki biztos magában, benned, mert ez alap. Te sem akarnád, hogy ha együtt maradtok, esetleg összeházasodtok, születnek gyerekek, egyszer csak valóban szerelmes legyen valakibe, és úgy hagyjon el. Ha ilyen elvakultan ragaszkodsz valakihez, aki nem szeret igazán, elszalasztod a lehetőségét annak, hogy megismerj valakit, aki mellett boldog lehetnél. :)
2013. máj. 9. 15:32

hekas...hat halj meg csendesen...mi a tra tra tra-nak kell ezt nagydobra verni?

azert mert nem komoly igaz?

v azert mert szeretned ha sajnalnanak?

v csak unatkozol de rettenet a keccod meg szalad?

esetleg azt hallottad h a lelkibigyok neten keresztul is fertoznek?

no de eleg...takarits ki,mossa,fozz,vasalj,mosakodj meg...fenyesitsd ki a tolladat es menj el setalj egy joooo nagyot es meglasd estere elmulik...soxerencset

218. jctjct (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2013. máj. 9. 15:26

szerintem....

nem tudom mennyi ideje vagytok egyutt, de ha mondjuk mar hosszabb ideje akkor megprobalhatnad a kovetkezoket.

Kisse valtoztass kulsoleg , belsoleg.

Kulsoleg, pl : menj el fodraszhoz vagass mas rozset, mondjuk valami trendit ehez dobj nemi hozzavalo rucit.Ha mar eleve trendi vagy akkor varialj. Fontos ,hogy csak olyant kovess el ami TE vagy teged fejez ki ne masnak csinald, magadnak. Amire magad is vagynal. edzegess, fuss akarmi. stb...

Belsoleg, pl: Lehetsz kedvesebb, bujosabb, viccesebb, kezdemenyezd a sex-et akarmit. Ezt neked kell tudnod miutan onvizsgalatot tartottal.

A valtozas ami beloled fakad csak pozitivabb iranyba mozdithatja el a dolgaidat.Ne taktikazz mert ra....szol.ne foglalkozz azzal , hogy szeret nem szeret. Szeret. Csak lehet mar unja magat is meg mindent, de nem tudja. Vagy tudja csak nem mondja :)

217. Pasionella (válaszként erre: 214. - 9b68993820)
2013. máj. 9. 15:21

Azért mertem azt kérni tőle, hogy adjon még nekünk időt mert láttam bizonytalan, 2 héttel előtte még szerelmes volt stb...

Sokszor elgondolkodok azon, hogy igazából nem is tudja milyen az igazi szerelem.

A volt bnőjéről is úgy nyilatkozott valakinek, hogyha együtt voltak akkor jó volt, ha nem akkor pedig elvolt, úgy is jó volt.

Lehet egyébként, hogy ő ilyen ember.

Az a kapcsolat 8 évig tartott és még csak együtt sem éltek...

Tervezett vele jövőt de állítólag a csaj még nem akart férjet, gyereket, ő pedig már igen...

Megkapott engem aki akarná vele ezt, most meg nem kéri...

A baj az, hogy már akkor is bizonytalan volt mit akar velem mikor még állítólag szerelmes volt.

Akkor mondta, hogy tudja hamarosan döntenie kell az összeköltözést illetően mert különben szakítás lesz a vége részemről...

Akkor találtunk újra egymásra, akkor nem voltak viták, nem voltak gondok de ő már akkor bizonytalan volt...

Sokszor azt érzem fél szeretni, fél elkötelezni magát és nem azért mert neki így kényelmes, csak fél.

Volt egy súlyos betegsége, majdnem meghalt és sajnos bármikor újra előjöhet. Menthető de...mindegy, bonyolult, ezt nem részletezném...

Kérdeztem, hogy fél attól, hogy ki tudja meddig egészséges még? meddig tudja a családjának mondjuk megadni a biztonságot? azt mondta nem...

Én még ezt is bevállaltam, hogy tudom nagy esélye van, hogy újra beteg lesz...

216. Pasionella (válaszként erre: 214. - 9b68993820)
2013. máj. 9. 15:17

Tudom, itt ki vagyok borulva stb... de Ő pont azon van meglepődve, hogy vele mennyire vagyok higgadt, azt látja, hogy megerősödtem, igen, lehet felé ez csak látszat de Ő jelenleg ezt látja.

Nincs részemről könyörgés, nincs sírás stb...igen, tettem fel kérdéseket mert válaszokat akartam de normálisan beszélgettünk.

Szóval Ő most azt látja, hogy én mindent megteszek ezért a kapcsolatért, és ez így van, mindent megpróbálok csak szerintem Ő már leírtam, vagy pedig fél újra elengedni magát. Nem tudom mi zajlik benne mert azt mondja abba biztos, hogy nem szerelmes de egy jó pár dologba meg még bizonytalan, gondolom abba, hogy újra belém tudna-e szeretni...illetve fene tudja, lehet fél attól, hogy nem találna mást egy hamar. Előtte is 1 éve keresett már kapcsolatot de nem volt senkije, csak futó kalandok, azt mondta már mást keres...

2013. máj. 9. 14:50

Na bocs, h eltuntem, dokinal voltam.

Sajnos ezt Neked es Magadban kell feldolgoznod, de azzal, amit Csipkerozsika irt, melyen egyetertek.

214. 9b68993820 (válaszként erre: 211. - Pasionella)
2013. máj. 9. 14:36
Hát szerintem vagy azt választod, hogy választás elé állítod, ha nem szeret és nem lát jövőt veled, szakítsatok, ne húzzátok, aztán meggyászolod a kapcsolatot és tovább lépsz. Vagy ha úgy érzed, hogy a párod még szeret, és ez egy hullámvölgy, amiben ő elbizonytalanodott, akkor próbáld kiélvezni az eltöltött időt, a jó perceket, és ne rágódj azon, hogy mi lesz. Tudom, könnyű mondani, de vagy szakítasz rögtön, vagy adsz egy esélyt, de akkor neked is tenned kell azért, hogy helyreálljanak a dolgok köztetek. Én úgy gondolom, ő is adott még egy esélyt a dolognak, különben már szakított volna, de valószínűleg a viselkedésed miatt nem akar hitegetni a közös jövőről.
213. Pasionella (válaszként erre: 208. - Csillag29)
2013. máj. 9. 14:32

Én nem keresem egyáltalán, nem hívom... Mindig ő keres telefonon stb...

Mondtam azt is neki, hogy ne jöjjön ha nem akar...

212. Pasionella (válaszként erre: 207. - 9b68993820)
2013. máj. 9. 14:31
Nem mondtam, hogy tönkre teszem vele a környezetemet most csak azért mert itt a fórumon bár embert kiidegeltem...attól még nem hiszem, hogy bárkit tönkre tettem volna.
211. Pasionella (válaszként erre: 206. - 9b68993820)
2013. máj. 9. 14:30

Igen, holnap jön csak kiborít a gondolat, hogy tegnap azt mondta, hogy egyik hétvégéről a másikra tervez már csak...ezzel mit kezdjek? hogy még vasárnap tervezte a júniust, tegnap meg azt mondta nem tud mit mondani a jövő hétvégére?

Közbe mondjam neki azt, hogy jó lenne ha tudnád legalább azt? mert mondjuk ki kell váltanom egy újjabb adag fogamzásgátlót és nem akarnám feleslegesen mert kidobott pénz?

Tengjek-lengjek én is egyik hétvégéről a másikra?

Ha most neki állunk beszélni annak nem lesz jó vége...tudom.

2013. máj. 9. 14:27
Pedig szerettem magam, tényleg.
209. Pasionella (válaszként erre: 205. - Csipkerózsika)
2013. máj. 9. 14:26
Ezen a mondaton elbőgtem magam. Nem hiszem, vagy most nem látom esélyét annak, hogy így lássam magam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook