Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem szerelmes, mit tegyek? Annyira szeretem, mégis napról napra meghalok... fórum

Már nem szerelmes, mit tegyek? Annyira szeretem, mégis napról napra meghalok... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
290. Pasionella (válaszként erre: 289. - Teó2)
jan. 23. 12:41

Teó! A fórumot pár éve én indítottam.

Nálunk rendeződött, esküvőre készülünk, minden ok. Akkoriban javarészt én rontottam el a dolgokat. A fő probléma a bizalmatlanság volt és ebből kifolyólag az állandó viták, ezért szeretett ki belőlem de amikor ezek rendeződtek és normálisan vita nélkül működtünk helyre állt minden. Akkor én inkább úgy gondolom kiábrándult és nem az volt biztosra, hogy kiszeretett belőlem hanem elege lett.

Előtte viszont végig csináltam egy hozzátok hasonló kapcsolatot ahol az elhidegülés/megszokás/egymással való nem törődés játszotta a főszerepet és azt már nem lehetett helyrehozni de hál Istennek, hogy így alakult és akkor vége lett.

A többi sztori végét nem tudom.

289. Teó2
jan. 23. 11:13

Megkérdezhetem, hogy mi eltt a vége?

Hasonló ciőben járok csak én 25F mennyassznyom 23N és van is egy fórumom erről...

Nálunk én vagyok aki szerelmes és a párom aki már nem...

288. kriszta773 (válaszként erre: 287. - Mézes-Krémes)
2015. máj. 29. 14:55
én ezzel nem értek egyet. a szerelem pont ott kezdődik, ahol a kezdeti lángolás, szexuális vonzódás, "újdonság varázsa" véget ér. puszta szeretetből meg ragaszkodásból az ember élhetne az anyjával, ennyi :) nem minden kapcsolatból lesz szerelem, és akkor jobb is, ha már az elején szétválnak és keresnek mást
287. Mézes-Krémes (válaszként erre: 284. - Manzy)
2015. máj. 29. 10:09
Az, hogy a szerelem érzése elmúlik, teljesen normális dolog. Hiszen a kezdeti lángolás nem tarthat örökké. Megszokod a másikat, megismered, jönnek a hétköznapok... Az életed részévé válik... De ha ez már váló ok lenne, akkor nem lennének együtt párok 2-3 évnél tovább. :) A szereted, a ragaszkodás ott marad, és ez szerintem sok esetben mélyebb érzés a szerelemnél. Csak ugye, ezt már kölcsönösen kell akarni, és komolyan "dolgozni" érte... A párod úgy tűnik vagy nem akarta, vagy nem érezte... Esetleg egyszerűen az újdonságra, ismét a lángolásra vágyott.
286. Mézes-Krémes (válaszként erre: 282. - Manzy)
2015. máj. 29. 10:07
Hát ez így elég durva. :( Legalább túl vagy rajta. Ha vársz, akkor is ez lett volna a vége. :(
285. Misaki Itó (válaszként erre: 284. - Manzy)
2015. máj. 29. 09:57

Tudom,hogy most sz.r,de idővel alakul majd.

Találsz olyat,aki tényleg és igazán szeret!

284. manzy
2015. máj. 29. 09:55
sya hát úgylátszik h csak én gondoltam úgy h lenne értelme folytatni de majd kiheveremn valahogy hiába fáj.....
283. Misaki Itó (válaszként erre: 282. - Manzy)
2015. máj. 29. 09:40

Szia!

Nem akarta?

Hamar levezényeltétek.

282. manzy
2015. máj. 29. 09:39
megtettem megkérdeztem h mégis mit akar...próbáljuk e rendbehozni de nem ment már nem lakunk együtt!!! azóta nem is keresettt....
281. Misaki Itó (válaszként erre: 278. - Manzy)
2015. máj. 27. 17:22
Amúgy az én pasim is most jött haza,vacsorát csinál,és még hozott haza munkát is,és még is beszélgetünk.
280. kriszta773 (válaszként erre: 278. - Manzy)
2015. máj. 27. 17:16
ne pánikolj be, ha szakítás lesz idővel, akkor sokkal jobbat találsz, ha pedig nem, akkor ő is tegye oda magát, különben te fogsz kiszeretni belőle :)
279. Misaki Itó (válaszként erre: 277. - Kriszta773)
2015. máj. 27. 17:15
Háthhh..igen,eléggé úgy néz ki.
278. manzy
2015. máj. 27. 17:06
Nemsokára hazaér,megkérdezem h egyáltalán szeretné e h jobb legyen!!!köszönöm a segítséget!
277. kriszta773 (válaszként erre: 276. - Manzy)
2015. máj. 27. 17:04

hát szerintem szemétség ilyet mondani, hogy már nem vagyok szerelmes, de szükségem van rád. az ilyennek megadnám egy vendéglő és egy mosoda telefonszámát, és elhajtanám, akárhogy fáj. mert ha még azt mondaná, hogy eltávolodtatok, rendbe kéne tenni blabla, akkor ott van az akarás.

nem akarlak még jobban lehangolni, de egy pali, aki folyton dolgozik, enni meg aludni jár csak haza, semmi beszélgetés, program, hát.... annál más szokott színre lépni

276. manzy
2015. máj. 27. 16:59
Próbálok erős lenni,csak nagyon nehéz,ő volt nekem mindenben az első,főleg h utóbbi időben a gyerekről ,házasságról,volt szó vettünk házat is..elkezdtük felújjítani....nekem ő a nagy ő!!! Nemtudom olyan mintha tönkre ment volna az egész életem!!
275. kriszta773 (válaszként erre: 268. - Manzy)
2015. máj. 27. 16:52

ne legyél annyira oda, ha szakítanátok is, azt is túl fogod élni :) tudom, hogy most nem akarsz erre gondolni, de mégis hogyan folytatódhatna minden ugyanúgy, ha valaki, akit szeretsz, közli, hogy ő már nem érez úgy, mint régen. egy kapcsolatért nemcsak az egyiknek kell tennie, az kevés. és sajnos van olyan, hogy elmúlik a szerelem, nem erőszakolhatod rá a másikra az érzést

ha csak simán beszélgetettek volna erről, más tészta, de így, hogy gondok voltak, amit éreztél és rákérdeztél, hát... én nem tenném tűzbe a kezemet ezért a pasiért. inkább ő teperjen, ha nem akarja, hogy elhagyd, ne te csinálj magadból felmosót azzal, hogy pitizel :(

2015. máj. 27. 16:52

De miért nem beszélgettek?

Az emberek nagy része dolgozik..és még is tudnak beszélgetni.

273. manzy
2015. máj. 27. 16:48
Szombaton is dolgozik!!! Netudom nincs erőm elhagyni!! Nemértem mitörtēnhetett,mikor én ugyanúgy sőt jobban szeretem.
272. manzy
2015. máj. 27. 16:42
Azt mondta h a szexel semi baj ,ezt is megkérdeztem tőle,a hétvégi eggyüttlétre meg összvissz egy napunk van !!!! Nemtudom mit csináljak!!! Az is eszembe jutott h a munkahely váltás,vagy hullámvölgy!!:'(
271. Misaki Itó (válaszként erre: 269. - Manzy)
2015. máj. 27. 16:19
Ennek nagyon kifogás szaga van.
270. 62e0387ff2 (válaszként erre: 269. - Manzy)
2015. máj. 27. 16:18

Az van, hogy dolgozni muszáj, sajnos... Ez mindenhol így van. :( De hétvégente azért ezt be lehet pótolni! Esetleg ha hazaér nézzetek meg egy sorozatot, vacsora közben pedig lehet beszélgetni. Valószínű azért távolodtatok el egymástól, mert nem használjátok ki megfelelően az együtt töltött időt. Jól kell tudni zsonglőrködni.

A kérdés már csak az, hogy ezt Ő akarja-e, és nem csak kifogásokat keres, és azt hajtogatja, hogy fáradt. Mert ha nem hajlandó hullafáradtan is beszélgetni fél órát, mikor neked szükséged lenne rá, és inkább alszik, az azért nincs rendben.

A szexuális életetek hogy áll?

269. manzy
2015. máj. 27. 16:03
Azt mondta nekem h keveset vagyunk együtt nem beszélgetünk, sokat dolgozik,napi 12 órát...hazajön eszik ,fexik!! Elhanyagolás alatt azt értem , nem beszélgetünk, nem csinálunk semmit együtt addig látom míg alszik!!!
268. manzy
2015. máj. 27. 15:58
Együtt élünk,2,5 éve.....most is itt zokogok......egyszerűen nem tudom elképzelni nélküle az életem....annyi mindenen keresztül mentünk .....nem akarok nélküle élni....:'(
267. kriszta773 (válaszként erre: 265. - Manzy)
2015. máj. 27. 15:35

hát elég bunkó és önző dolog azt mondani, már nem szeretlek annyira, de nehogy elhagyj. nem kéne neked sem kétségbe esni, mert ha te még ugyanúgy szereted vagy jobban, ő pedig nem, akkor nem a te embered. ne kapaszkodj annyira, az úgysem segítene ezen. nehogy elkezdj teperni és mindent megtenni olyannak, akiben már nincsenek úgy az érzések

én biztos nem akarnék olyannal lenni, aki azt mondja, már nem szeret úgy. minimum, hogy mondanám, akkor legyünk külön egy kis időt, hogy átgondolhassa ő is meg én is, hogy kit-mit akarunk

266. 62e0387ff2 (válaszként erre: 265. - Manzy)
2015. máj. 27. 15:15

Szerintem ez valahol normális, nem ugyanúgy szeretünk sosem. Mi is változunk ahogy telnek az évek, így az is, hogy kit hogyan szeretünk, és az is, akit szeretünk. A szerelem sem marad meg abban a formában, ahogy indult. Dobjátok fel valamivel a kapcsolatot! Csináljatok új dolgokat, vagy olyat, amit már régen, és jó volt! Persze ehhez kell a pasid is.

De azért jó lenne több információ, hogy mit jelent az elhanyagolás, mennyit találkoztok, együtt éltek-e. Ilyenek. Sokat számítanak!

265. manzy
2015. máj. 27. 09:57
Pár napja beszélgettünk a szerelmemmel éreztem h valami baj van nem nagyon foglalkozott már velem elhanyagolt ,mire azt mondta h már nem szerelmes annyira belém mint az elején 3és fel éve vagyunk eggyütt ,nem tudnék már nélküle élni azt mondta h szeret ,nem akarelveszíteni ,hogy fontos vagyok neki ,mit tegyek nem birnám ki nélküle!!!Segítsetek!!
2013. júl. 29. 14:21
Nincsen semmi gond, minden a legnagyobb rendben van :-) Beszélgettünk már egy jó ideje, megvolt az 1 éves évfordulónk is, és szeretjük egymást, ketten megoldottuk a problémákat és a szerelem mélyebb lett köztünk mint volt, újra szeret, ahogyan vágytam rá, már ki is mondta párszor :-)
263. Pasionella (válaszként erre: 262. - 55416fb8e2)
2013. júl. 1. 14:16
Túl sok gond, probléma volt nálunk ami miatt kihűlhettek az érzelmek, ezt most nem részletezném. Bízom, hogy alakulunk, eddig úgy tűnik.
262. 55416fb8e2 (válaszként erre: 261. - Pasionella)
2013. júl. 1. 14:13
megertem a helyzetedet, bar en ilyesmiben nem kotnek felve kompromisszumot, hogy inkabb nem kerdezek es nem akarnam tudni. legfeljebb egy hosszu hazassagban, ahol elofordul, hogy kihulnek az erzelmek, de a gyerekek, a kozos elet, az egyutt eltoltott hosszu evek miatt dolgoznek a kapcsolaton. persze lehet, hogy ti is mar hosszu ideje egyutt eltek, nem olvastam vegig :)
261. Pasionella (válaszként erre: 260. - 55416fb8e2)
2013. júl. 1. 14:00
Érzem rajta, hogy kezd olyan lenni mint volt, hogy visszatért a csillogás a szemében. Még korai lenne megkérdeznem egyértelműen, hogy te most akkor bizti újra szerelmes vagy? úgyis kiderül még, most én már ennek is örülök nagyon.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook