Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem szerelmes, mit tegyek? Annyira szeretem, mégis napról napra meghalok... fórum

Már nem szerelmes, mit tegyek? Annyira szeretem, mégis napról napra meghalok... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
298. Kriszti 1969 (válaszként erre: 297. - Liliom10)
2022. aug. 4. 18:53

Köszönöm!

Nagy csalódás nekem, mert nagyon jó csapat voltunk ezt ő is mindig mondta. Nem tudom mi zajlik most benne. Szerintem csak rózsaszín köd van, úgy viselkedik mint egy kamasz. Kapuzárási panikkal spekelve. Nem mondta el de lebukott, a másik nőnek se mondta el hogy élettársa van. Basszus ezt nem gondoltam volna róla.

Nem tudom mikor leszek túl rajta, szívem darabokban. Tudom idő kell, de félek ez most lapátra tette érzelmi életem, a bizalomról nem is beszélve.

De fel fogok állni ebből is.

És igen: kell hogy segítsen! Ez a minimum!

297. liliom10 (válaszként erre: 295. - Kriszti 1969)
2022. aug. 4. 18:09

Te 10 évig béreltél albérletet, és ebből ő ott lakott 3 évet. Te csak fél éve laksz nála. Nem tudjuk, ő hogyan, mennyire vett részt az anyagi kiadásokban a Te albérletedben, de az a minimum, hogy segít Neked, amiben csak kell és képes rá ! Ha a Te albérletedben ő nem állta a költségek felét, akkor most nehogy már Neked kelljen előteremteni százezreket, mert ő szerelmes lett valakibe !

A rosszban az a jó, hogy nem költöttél még el egy rakás pénzt lakásfelújításra, az ő tulajdonára ! Jó, hogy ez most következett be, nem évek múlva !

Fel a fejjel ! Drukkolok, hogy légy boldog olyan férfivel, aki megérdemel Téged !!!

296. Kriszti 1969 (válaszként erre: 292. - Pasionella)
2022. aug. 4. 16:44
Nem mondanám hogy együtt vagyunk.Egy fedél alatt.
295. Kriszti 1969 (válaszként erre: 292. - Pasionella)
2022. aug. 4. 16:41

Nem vagyok vele. Egyedül béreltem egy albit 10 évig, amit fent tudtam tartani, az allataim is ott lehettek. Ő költözött oda hozzam. Örökölt egy lakást ahová fél éve költöztünk, tele tervekkel( lakásfelújítás). Kb. két hónapja van egy nő akibe szerelmes lett.

Én nem tudok hipp-hopp elköltözni mert az anyagiakat elő kell teremtenem hogy lakást tudjak bérelni ez több 100 ezer forint. Viszont mondtam neki kötelessége segíteni ebben.

294. liliom10 (válaszként erre: 291. - Kriszti 1969)
2022. aug. 4. 16:29

"Mennek együtt 4 nap nyaralni"

Az biztos, hogy most szakítanék !!! De nem adok tanácsot... Ez már nagyon megalázó helyzet ! Rövid az élet, nem éri meg elpazarolni a legszebb éveket reménytelenül ! A fiatalságod hamar elmúlik, aztán késő bánat.

293. lili577 (válaszként erre: 291. - Kriszti 1969)
2022. aug. 4. 16:29
csak ki akartad önteni a szíved? sajnos manapság ez már szinte mindennapos hogy ez történik..az anyukám azt mondta hogy bármi történik mindig lesz valahogy ..ez egy régi mondás..........hm.. volt amikor segített...sok sikert ...
292. Pasionella (válaszként erre: 291. - Kriszti 1969)
2022. aug. 4. 16:16

Hogy mi?....

Még vele vagy?

Tanácsot ne adjunk? Akkor azon kívül hogy hülyére vesz te meg engeded mit mondjunk???

2022. aug. 3. 19:49

Sziasztok!

Válságban vagyok. 3,5 éve vagyunk együtt. Egy hónappal ezelőtt változott a párom viselkedése, több jel mutatott rá baj van. Hiába kérdeztem mondtam beszéljünk róla, nem akarta. Most lebukott, kiderült szerelmes. Azt mondta úgy érzi engem kevésbé a másikat szereti. Nekem se mondta volna el ki tudja meddig ha be nem bizonyított, de a másiknak se szólt rólam semmit. Albérletben éltünk amit én béreltem nagyon jó csapat voltunk, mindig nevettünk, együtt oldottuk meg mindent, közös programok voltak. Fél éve költöztünk az ő lakásába amit örökölt, beszéltünk felújításról mindenről. Sokszor találkozik a másikkal, egyelőre mindig haza jön és azt mondta még nem csalt meg. Szerintem már igen. Mennek együtt 4 nap nyaralni. Tudom sokan fogjátok azt mondani most kell felállni és hagyni de én szeretem és küzdök, harcolok érte, hisz minden két emberen múlik. Én bizony elhagytam magam, kényelmes lettem, nem figyeltem magamra. Persze szenvedek, dühös vagyok, haragszom de valami mégis azt mondja harcolj. Nektek mi a véleményetek? Tanácsot ne adjatok, mert mindenki másképp érez,el át dolgokat. Köszönöm ha válaszoltok.

290. Pasionella (válaszként erre: 289. - Teó2)
2019. jan. 23. 12:41

Teó! A fórumot pár éve én indítottam.

Nálunk rendeződött, esküvőre készülünk, minden ok. Akkoriban javarészt én rontottam el a dolgokat. A fő probléma a bizalmatlanság volt és ebből kifolyólag az állandó viták, ezért szeretett ki belőlem de amikor ezek rendeződtek és normálisan vita nélkül működtünk helyre állt minden. Akkor én inkább úgy gondolom kiábrándult és nem az volt biztosra, hogy kiszeretett belőlem hanem elege lett.

Előtte viszont végig csináltam egy hozzátok hasonló kapcsolatot ahol az elhidegülés/megszokás/egymással való nem törődés játszotta a főszerepet és azt már nem lehetett helyrehozni de hál Istennek, hogy így alakult és akkor vége lett.

A többi sztori végét nem tudom.

289. Teó2
2019. jan. 23. 11:13

Megkérdezhetem, hogy mi eltt a vége?

Hasonló ciőben járok csak én 25F mennyassznyom 23N és van is egy fórumom erről...

Nálunk én vagyok aki szerelmes és a párom aki már nem...

288. kriszta773 (válaszként erre: 287. - Mézes-Krémes)
2015. máj. 29. 14:55
én ezzel nem értek egyet. a szerelem pont ott kezdődik, ahol a kezdeti lángolás, szexuális vonzódás, "újdonság varázsa" véget ér. puszta szeretetből meg ragaszkodásból az ember élhetne az anyjával, ennyi :) nem minden kapcsolatból lesz szerelem, és akkor jobb is, ha már az elején szétválnak és keresnek mást
287. Mézes-Krémes (válaszként erre: 284. - Manzy)
2015. máj. 29. 10:09
Az, hogy a szerelem érzése elmúlik, teljesen normális dolog. Hiszen a kezdeti lángolás nem tarthat örökké. Megszokod a másikat, megismered, jönnek a hétköznapok... Az életed részévé válik... De ha ez már váló ok lenne, akkor nem lennének együtt párok 2-3 évnél tovább. :) A szereted, a ragaszkodás ott marad, és ez szerintem sok esetben mélyebb érzés a szerelemnél. Csak ugye, ezt már kölcsönösen kell akarni, és komolyan "dolgozni" érte... A párod úgy tűnik vagy nem akarta, vagy nem érezte... Esetleg egyszerűen az újdonságra, ismét a lángolásra vágyott.
286. Mézes-Krémes (válaszként erre: 282. - Manzy)
2015. máj. 29. 10:07
Hát ez így elég durva. :( Legalább túl vagy rajta. Ha vársz, akkor is ez lett volna a vége. :(
285. Misaki Itó (válaszként erre: 284. - Manzy)
2015. máj. 29. 09:57

Tudom,hogy most sz.r,de idővel alakul majd.

Találsz olyat,aki tényleg és igazán szeret!

284. manzy
2015. máj. 29. 09:55
sya hát úgylátszik h csak én gondoltam úgy h lenne értelme folytatni de majd kiheveremn valahogy hiába fáj.....
283. Misaki Itó (válaszként erre: 282. - Manzy)
2015. máj. 29. 09:40

Szia!

Nem akarta?

Hamar levezényeltétek.

282. manzy
2015. máj. 29. 09:39
megtettem megkérdeztem h mégis mit akar...próbáljuk e rendbehozni de nem ment már nem lakunk együtt!!! azóta nem is keresettt....
281. Misaki Itó (válaszként erre: 278. - Manzy)
2015. máj. 27. 17:22
Amúgy az én pasim is most jött haza,vacsorát csinál,és még hozott haza munkát is,és még is beszélgetünk.
280. kriszta773 (válaszként erre: 278. - Manzy)
2015. máj. 27. 17:16
ne pánikolj be, ha szakítás lesz idővel, akkor sokkal jobbat találsz, ha pedig nem, akkor ő is tegye oda magát, különben te fogsz kiszeretni belőle :)
279. Misaki Itó (válaszként erre: 277. - Kriszta773)
2015. máj. 27. 17:15
Háthhh..igen,eléggé úgy néz ki.
278. manzy
2015. máj. 27. 17:06
Nemsokára hazaér,megkérdezem h egyáltalán szeretné e h jobb legyen!!!köszönöm a segítséget!
277. kriszta773 (válaszként erre: 276. - Manzy)
2015. máj. 27. 17:04

hát szerintem szemétség ilyet mondani, hogy már nem vagyok szerelmes, de szükségem van rád. az ilyennek megadnám egy vendéglő és egy mosoda telefonszámát, és elhajtanám, akárhogy fáj. mert ha még azt mondaná, hogy eltávolodtatok, rendbe kéne tenni blabla, akkor ott van az akarás.


nem akarlak még jobban lehangolni, de egy pali, aki folyton dolgozik, enni meg aludni jár csak haza, semmi beszélgetés, program, hát.... annál más szokott színre lépni

276. manzy
2015. máj. 27. 16:59
Próbálok erős lenni,csak nagyon nehéz,ő volt nekem mindenben az első,főleg h utóbbi időben a gyerekről ,házasságról,volt szó vettünk házat is..elkezdtük felújjítani....nekem ő a nagy ő!!! Nemtudom olyan mintha tönkre ment volna az egész életem!!
275. kriszta773 (válaszként erre: 268. - Manzy)
2015. máj. 27. 16:52

ne legyél annyira oda, ha szakítanátok is, azt is túl fogod élni :) tudom, hogy most nem akarsz erre gondolni, de mégis hogyan folytatódhatna minden ugyanúgy, ha valaki, akit szeretsz, közli, hogy ő már nem érez úgy, mint régen. egy kapcsolatért nemcsak az egyiknek kell tennie, az kevés. és sajnos van olyan, hogy elmúlik a szerelem, nem erőszakolhatod rá a másikra az érzést


ha csak simán beszélgetettek volna erről, más tészta, de így, hogy gondok voltak, amit éreztél és rákérdeztél, hát... én nem tenném tűzbe a kezemet ezért a pasiért. inkább ő teperjen, ha nem akarja, hogy elhagyd, ne te csinálj magadból felmosót azzal, hogy pitizel :(

2015. máj. 27. 16:52

De miért nem beszélgettek?


Az emberek nagy része dolgozik..és még is tudnak beszélgetni.

273. manzy
2015. máj. 27. 16:48
Szombaton is dolgozik!!! Netudom nincs erőm elhagyni!! Nemértem mitörtēnhetett,mikor én ugyanúgy sőt jobban szeretem.
272. manzy
2015. máj. 27. 16:42
Azt mondta h a szexel semi baj ,ezt is megkérdeztem tőle,a hétvégi eggyüttlétre meg összvissz egy napunk van !!!! Nemtudom mit csináljak!!! Az is eszembe jutott h a munkahely váltás,vagy hullámvölgy!!:'(
271. Misaki Itó (válaszként erre: 269. - Manzy)
2015. máj. 27. 16:19
Ennek nagyon kifogás szaga van.
270. 62e0387ff2 (válaszként erre: 269. - Manzy)
2015. máj. 27. 16:18

Az van, hogy dolgozni muszáj, sajnos... Ez mindenhol így van. :( De hétvégente azért ezt be lehet pótolni! Esetleg ha hazaér nézzetek meg egy sorozatot, vacsora közben pedig lehet beszélgetni. Valószínű azért távolodtatok el egymástól, mert nem használjátok ki megfelelően az együtt töltött időt. Jól kell tudni zsonglőrködni.


A kérdés már csak az, hogy ezt Ő akarja-e, és nem csak kifogásokat keres, és azt hajtogatja, hogy fáradt. Mert ha nem hajlandó hullafáradtan is beszélgetni fél órát, mikor neked szükséged lenne rá, és inkább alszik, az azért nincs rendben.


A szexuális életetek hogy áll?

269. manzy
2015. máj. 27. 16:03
Azt mondta nekem h keveset vagyunk együtt nem beszélgetünk, sokat dolgozik,napi 12 órát...hazajön eszik ,fexik!! Elhanyagolás alatt azt értem , nem beszélgetünk, nem csinálunk semmit együtt addig látom míg alszik!!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook