Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem szerelmes, mit tegyek? Annyira szeretem, mégis napról napra meghalok... fórum

Már nem szerelmes, mit tegyek? Annyira szeretem, mégis napról napra meghalok... (beszélgetős fórum)


118. Pasionella (válaszként erre: 117. - Cippora)
2013. máj. 9. 08:35
Nem olyan ember, ezt tudom és kész. Sok mindenen mentünk már keresztül, egyszerűen nem olyan ember és nem elvakultság kérdése. Volt részem olyanba amikor szintén szerelmes voltam mégis tudtam, hogy az illető csak játszik velem. Ez esetben tényleg nem erről van szó, akármennyire hihetetlen.
117. Cippora (válaszként erre: 116. - Pasionella)
2013. máj. 9. 08:28

"Az, hogy játszik velem az kizárt"


Hát pedig pont ezt teszi veled,de olyan elvakult vagy,hogy észre sem veszed,hogy szanaszét vagy alázva...

2013. máj. 9. 08:25

A helyzet egyre csak rosszabb...

Holnap jön, állítólag nem szakítás céljából de azt mondta már nem tervez előre hetekre, már csak egyik hétvégéről a másikra, hogy most erre képes.

Itt állok mint egy idióta és nem értem.

Vasárnap még arról beszélt nekem, azt tervezgettük, hogy a júniusi hónap hogy lesz, mikor hova megyünk, hogy találkozok a barátaival meg ilyesmi...

Eltelt 3 nap és idáig jutott? Hogy azt sem tudja mi lesz jövő hétvégén?

Hogyan ne kérdezzek rá mi lesz? Hiszen nem tarthat ilyen bizonytalanságban.

Igen, tudom, tisztában vagyok vele, hogy hagyom és ne tudjátok meg tegnap hányszor volt olyan, hogy majdnem kimondtam legyen vége, mégsem bírtam megtenni pedig igen, szenvedek, tudom, hogy ez csak szenvedés.

De utána meg megint mézes-mázas volt a hangja, aggódott értem, hogy miért nem eszem pl...vagy miért vagyok rosszkedvű.

Ez mire jó?

Nem hiszem el, hogy ennyire nem tudja, hogy mit akar.

Az, hogy játszik velem az kizárt, tényleg, annyira megismertem már, hogy tudjam nem játékból csinálja, nem szívatásból. De azt én már nem tudom elhinni, hogy ennyire össze van zavarodv.a

Minek papol jövőről hétvégén amikor rá 3 napra már azt se tudja megmondani mi lesz következő hétvégén?

Ha beszélgetünk erről hétvégén akkor vagy összeveszés lesz a vége vagy végleges szakítás...de hogy a túróba tudjak lenni ekkora bizonytalanságba?

És tudom, kimondhatnám legyen vége, nem megy.

És értékelem a válaszokat, de azzal, hogy akkor szenvedj... nem megyek semmire, szóval köszi.

115. Pasionella (válaszként erre: 113. - Csipkerózsika)
2013. máj. 8. 15:12

Na afelől semmi kétségem, hogy én szeretem, tudom milyen az amikor már nem szeretem azt akivel vagyok...

Dehogy akarom ezt bebizonyítani. Leginkább azt szeretném magamnak bizonygatni, hogy szeret...keres, törődik vele, foglakozik vele csak éppen mást mond.

114. Csipkerózsika (válaszként erre: 103. - Pasionella)
2013. máj. 8. 15:07
A "békülős" szex már csak ilyen. :D
113. Csipkerózsika (válaszként erre: 111. - Pasionella)
2013. máj. 8. 14:57

Ha nem érezteti, akkor az a baj. Ha próbálkozik, akkor az a baj, hogy nem ösztönös.

Valahogy olyan, mintha semmi sem lenne jó neked. Tulajdonképpen most te be akarod bizonyítani, hogy nem szeret téged? Mert úgy tűnik.

Csak halkan jegyzem meg, hogy amikor az ember ezt csinálja, hogy semmi sem jó neki, amit a másiktól kap, ez olyankor szokott lenni, mikor ő nem szereti a másikat...

112. Pasionella (válaszként erre: 110. - Csipkerózsika)
2013. máj. 8. 14:51

Nem követelőzöm, tőle nem kérek semmit, a sok vita után sikerült belátnom, hogy semmi jóra nem vezet.

Akármennyire nem hihető de itt leírom mert le merem de neki nem adom elő ezt a de nagyon szeretném ha ez meg az lenne. Higgadt vagyok és erős a szemében most, furcsálja is. Tudom, játszmázni kár...de jelenleg nincs más.

Múlthéten sokkal könnyebb dolgom volt mikor láttam/éreztem, hogy próbálkozik és akkor is tudtam nem szerelmes...mégsem hatott rám ennyire borzasztóan.

Azóta volt egy tökéletes napunk együtt és egy csodálatos hétvégénk együtt ami kiderült csak nekem volt annyira huhh de jó, neki nem adott semmi plusszt, szerintem ez vágott taccsra.

111. Pasionella (válaszként erre: 109. - Csipkerózsika)
2013. máj. 8. 14:49

Nem zavar ha kapok csak ne tegye pusztán azért mert "elvárom"

Azt mondta nem esik nehezére csak nem mindig jön ösztönösen...de hogy próbálkozik nyitni felém mert erre kértem.

110. Csipkerózsika (válaszként erre: 108. - Pasionella)
2013. máj. 8. 14:49

Ha nem érezne semmit, akkor nem fáradozna azon, hogy neked jó érzést okozzon...

Úgy érzem, hogy követelőzöl, de még azt sem tudod, mi után. Érzéseket nem lehet kierőszakolni. Ez megint csak hiszti. Már bocs.

109. Csipkerózsika (válaszként erre: 107. - Pasionella)
2013. máj. 8. 14:45

Ezt most nem értem. Téged zavar, hogy valamit kapsz? Szerintem ez a szeretet, ha valamit teszek a másikért/másiknak. Vagy tévedek?

Az más, ha ez nehezére esik az embernek, mert akkor az áldozatiság. De annyira nem lehet nehéz/rossz neki sem, különben nem tenné meg. A férfiak nem olyan áldozatkészek, mint a nők.

2013. máj. 8. 14:38
Sőt, tegnap azt mondta nagyon jó ha így érzem mert pont ez a célja, ezt éreztetni velem. Na de könyörgöm, ha nem így érzi akkor mi értelme?
107. Pasionella (válaszként erre: 106. - Csipkerózsika)
2013. máj. 8. 14:37
igen, ez rendjén is lenne ha közbe nem mondaná azt, hogy azért csinálja ezt meg azt mert nekem jól esik...
106. Csipkerózsika (válaszként erre: 102. - Pasionella)
2013. máj. 8. 14:35
Semmi. Ha érzed, hogy szeret, akkor semmi. Van, aki nem a szavak embere. És ha megtesz mindent, akkor mért kellene még bizonygatnia is?
105. Csipkerózsika (válaszként erre: 100. - Pasionella)
2013. máj. 8. 14:35
Ha nincs bizalom köztetek, akkor a fene megette az egészet... S a bizalmat nem egykönnyű visszaszerezni. (Nálunk nem sikerült, hiába minden igyekezet.)
104. 9b68993820 (válaszként erre: 102. - Pasionella)
2013. máj. 8. 14:29
Ha a saját esetedre gondolsz, az is könnyen megeshet, hogy ez nálatok csak egy hullámvölgy a túl sok vita miatt, amibe a párod belefáradt, és persze, hogy akkor nem érzi magát nagy szerelmesnek. :) Sztem az idő és a távolság nálatok most jót tenne, mert lehiggadnátok mind a ketten, és esetleg tiszta lappal tudnátok folytatni, örömmel, és nem görcsökkel, vitákkal, számonkérésekkel.
103. Pasionella (válaszként erre: 101. - 9b68993820)
2013. máj. 8. 14:28

Már lassan 3 hete nem vitáztunk egyébként, mindkettőnk törekszik erre.

Talán segítene a szünet de leginkább azt érzem csak idő lenne arra, hogy eltávolódjunk egymástól pedig tisztában vagyok azzal, hogyha ez idő alatt megszűnnek az érzelmek akkor nem ért annyit az egész...

Amikor először lett vége akkor 3 hét után találkoztunk, hogy vissza adjam a cuccait. Mikor átadtam a cuccait az én kezem és az Ő keze is remegett. Majd bevallotta még mindig érez irántam csak jobb ha vége...

Végül kibékültünk, elmentünk egy hétvégére valahova és mikor akkor szeretkeztünk az valami csodálatos volt, csodaként éltük meg mindketten.

Hihetetlen érzelmek voltak már köztünk, jók is és rosszak is sajnos. Senkivel sem éltem át még ilyen intenzív érzelmeket bár bátyám szerint csak az ilyen szerelemtől mentsen meg az Isten.

102. Pasionella (válaszként erre: 99. - 9b68993820)
2013. máj. 8. 14:24
És mi van ha fordítva történnek a dolgok, ha vki tettekkel bizonyítja a szerelmét, szeretetét? de szavakkal nem?
101. 9b68993820 (válaszként erre: 97. - Pasionella)
2013. máj. 8. 14:23
Sztem neked is jót tenne, ha legalább néhány hétig nem találkoznátok, megmondanád neki, hogy gondolja át ő is, mit akar valójában, és te is átgondolod. Mert most ő már unhatja nagyon a vitákat, te pedig görcsösen figyeled, szeret-e. Egy kis idő, távolság benne is egyértelműbbé teszi az érzéseket és benned is.
100. Pasionella (válaszként erre: 98. - Csipkerózsika)
2013. máj. 8. 14:23

Igen, benne volt ez is sajnos.

SOkáig mondogatta, hogy szeretné visszakapni azt a nőt akibe beleszeretett, aki élt úgy igazán, nem egyik hétvégéről a másikra...

De ezért, hogy az a nő eltűnjön ő is nagyon sokat tett sajnos, ez kettős játék volt.

Most, hogy pedig majdnem visszakapta, most meg nem igazán tud vele mit kezdeni vagy nem tudom, talán fél újra remélni, hogy minden jó lehet köztünk.

99. 9b68993820 (válaszként erre: 83. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 8. 14:22

Én értem, de úgyysem fogod egy vadidegennek (nekem) elhinni, hogy ez a férfi nem őszinte veled, sőt csúnyán átvág.

Ha más írná, hogy egy férfi elhalmozza szép szavakkal, de tettekkel nem, nem jár a kedvében minden erejével egy kapcsolat elején, nem akar szexelni, mert erősödjön előbb meg a szerelem, besértődik, ha őszintén akarsz vele beszélni és meg akarod tudni az okot, hagy elmenni, akkor te is azt mondanád, ébresztő, ez a férfi csak játszadozik, szórakozik, mert éppen akad rá vevő. :( Inkább keressél olyat, aki viszonozza a kedveskedéseidet és kíván, akar. :)

2013. máj. 8. 14:13
Akkor jó volt az érzésem, hogy "gyerekesen" viselkedsz vele. Egy kapcsolatban ezt nem lehet megtenni. Ha nem tudja valaki kezelni a saját érzéseit, uralkodni rajtuk, a problémáit megoldani, és mindezt a másikra zúdítja, át akarja tolni a párjára, abból nagyon gyorsan kiábrándulnak... :S
97. Pasionella (válaszként erre: 96. - Csipkerózsika)
2013. máj. 8. 14:09
Sajnos ez túl sokszor fordult elő és túl sokszor sírtam, éppen ezért nem tudja már komolyan venni a sírásaimat. Ez tény, hogy ezzel elrontottam.
96. Csipkerózsika (válaszként erre: 92. - Pasionella)
2013. máj. 8. 14:06

Mondjuk nem túl vonzó az sem, ha valaki folyton mindenen besértődik és hisztit csap...

Kézenfekvő megoldás: nem kell telefonon beszélni. :)

95. 569a7df0cf (válaszként erre: 92. - Pasionella)
2013. máj. 8. 14:05
Tok mindegy ki mit mond neked, ugyis belemagyarazod, amit hallani szeretnel.
2013. máj. 8. 14:05

Az "Igazit" keresed?

Én is azt kerestem sokáig, s mikor megtaláltam,

rájöttem, hogy hiba volt.

Most már az "Igazat" keresem. Mert az "Igazi" szárnyakat ad, s aztán letépi rólad, az "Igaz" odaadja a sajátját, ha zuhanni kezdesz.Az "Igazi" megcsókolja a kezed, az "Igaz" megfogja. Az "Igazi" álmodik veled, az "Igaz" virraszt melletted.

Az "Igaziba" belehalsz, az "Igaz" meghal érted, ha kell...

93. Pasionella (válaszként erre: 91. - Csipkerózsika)
2013. máj. 8. 14:03
Akkor meg már végképp nem értem...
92. Pasionella (válaszként erre: 90. - Csipkerózsika)
2013. máj. 8. 14:03

Ezek nem durva viták, leginkább azt mondja, hogy a sok vita miatt gyűlt össze benne ez...

Egyébként meg így zajlanak: csak telefonban, személyesen SOHA. Akkor többnyire azon, hogy nem veszi észre vmivel megbánt, én túlságosan magamra veszem, kiakadok, sírok egy sort és ezen pörgök, ő pedig feldühödik és azt mondogatja nem érdekli, hagyjam békén stb... Ezt ugyan úgy eljátssza az anyjával is, rettentő bunkó tud lenni akkor is ha a másik nem érdemli meg.

91. Csipkerózsika (válaszként erre: 89. - Pasionella)
2013. máj. 8. 14:01
Egyetértek. Érzi az ember, ha az, akivel éppen van, szereti-e őt. Ha nem, akkor nem figyel rá, érezni, hogy nem őt kívánja, hanem magát a szexet, a kielégülést, s szinte mindegy, hogy éppen ki van ott...
90. Csipkerózsika (válaszként erre: 88. - Pasionella)
2013. máj. 8. 13:58
Nem tudom, hogy a viták hogy zajlanak nálatok, de ha minden egyes vita után "kiszeret" belőled, akkor vagy nagyon durván vitáztok, vagy csak játszmázik veled, így büntet...
2013. máj. 8. 13:57

Testi vágyak...

Hogy tud valaki szeretkezni szerelem vagy szeretet nélkül? Most komolyan? Mert nekem volt olyanban részem és teljesen más ha nem érzel közbe semmit, egyszerűen nem tudsz szeretkezni, az csak szex... mi meg gyakorlatilag mindig csak szeretkezünk, nagyon ritka az amikor csak a szexről szól az egész.

És figyel rám közben, törődik velem, azon van, hogy nekem a legjobb legyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook