Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem szerelmes, mit tegyek? Annyira szeretem, mégis napról napra meghalok... fórum

Már nem szerelmes, mit tegyek? Annyira szeretem, mégis napról napra meghalok... (beszélgetős fórum)


88. Pasionella (válaszként erre: 79. - Csipkerózsika)
2013. máj. 8. 13:55

Én nem vágyom az istenítésre, én tudom, hogy a szerelem előbb-utóbb átalakul szeretetté...

Őt zavarja leginkább, hogy nem érzi már szerelmes. A rózsaszín köd már nyilván mindkettőnknél eltűnt.

Amikor még nem mondta ki konkrétan, hogy nem szerelmes, akkor azt mondta fura, mert csak akkor érzi szerelmes amikor szeretkezünk, most pedig már azt mondta akkor sem érzi.

Volt kb 1 hónapja egy vitánk, előtte pedig 1 tökéletes hétvége. A vita nem volt komoly, inkább hülyeség. A vita előtti hétvégét ő tökéletesnek tartotta és azt mondta visszatalált hozzám, nos a vita után 1 nappal már nem szeretett...

De volt, hogy nem szeretett éppen, majd rá 2 hétre megint képes volt kimondani.

Ezért nem tudom eldönteni. Tényleg tudja-e valóban mi a szerelem vagy egyáltalán nem...

87. Csipkerózsika (válaszként erre: 84. - Katinkaboszi)
2013. máj. 8. 13:54
:DD
86. Csipkerózsika (válaszként erre: 83. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 8. 13:54

Érdekes ez a sértődés, sértődni általában olyasmi miatt szoktak az emberek, aminek van némi alapja. :S


Nem biztos, hogy visszatartja, lehet, hogy nincsenek is nagyon. Mármint ha kiszeret az ember a másikból, szexuálisan se nagyon kívánja már.

85. Katinkaboszi (válaszként erre: 69. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 8. 13:52
Minden fájdalom és bánat erősebbé tesz :)
84. Katinkaboszi (válaszként erre: 67. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 8. 13:50

Akkor gyorsan vegyél vlamiféle lottót, mert aki nem szerencsés a szerelemben, az a játékokban igen :D


Legalább nyerhetnél :D

Az is okoz egyfajta kielégülést :DDDDDDDDD

83. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 77. - 9b68993820)
2013. máj. 8. 13:48

Ha megtalálta volna, akkor nem írna olyanokat hogy mennyire szeret, hogy jól érzi magát a társaságomban.

Az hogy keresgéli, na ez a valószínűbb....de ha ezt meg szeretném Vele beszélni, amikor arra kérem hogy legyen őszinte és mondja meg nyugodtan ha nem engem akar, akkor meg besértődik, és képes faképnél hagyni. :O


Nem értem amúgy hogy miért tartja így vissza a testi vágyait.

De még meg is mondja hogy csakis azért,mert hogy nekem ennek amúgy szerinte örülnöm kellene, merthogy neki nem csak szexre kellek.


Ti értitek ezt??? :S

82. Katinkaboszi (válaszként erre: 61. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 8. 13:47
Egy nagyon okos valaki,m ost nem tudom ki, mondta azt, hogy ahol egy kapu bezárul, ott egy másik mindig kinyílik :)
81. Csipkerózsika (válaszként erre: 72. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 8. 13:47

Nem biztos, hogy ki fogja. Sok pasi nagyon kényelmes. Jó, ha van valaki, aki szereti őket, ha együtt élnek, akkor gondoskodik róluk.

Na igen, a szex. Ez ismerős. Mikor már csak te akarod, ő nem, akkor már baj van.

80. Csipkerózsika (válaszként erre: 71. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 8. 13:44
Nekem nem mondták, de tudtam. Éreztem. Azt az ember érzi, ha már nincs tisztelet. Mivel a pasi gyáva nyúl volt minden érzelmi felelősségvállalás nélkül, ha rajta múlik, talán még most is együtt tengődünk. Persze utána meg volt sértődve, hiúsági kérdést csinált belőle, meg szétköltözéskor odavágta, hogy már sokkal előbb kellett volna. Én meg megmondtam neki, hogy egy hatalmas álszent, mért nem nyitotta ki a száját akkor előbb...
79. Csipkerózsika (válaszként erre: 48. - Pasionella)
2013. máj. 8. 13:39

A nagybetűs szerelem akkor múlik el, amikor meglátod a rózsaszín köd mögött a másikat a hibáival együtt is és már nem látod Istennek/Istennőnek, csak egy embernek. Ettől még nőként/férfiként vonzó lehet, szeretheted, csak már nem imádod. Valamilyen szintű kiábrándulás egy illúzióból, amit a másikról kialakít az ember magában. Ezzel nincs amúgy semmi baj, ha továbbra is látunk a másikban olyan értékeket, pozitív tulajdonságokat, amiket becsülni tudunk, amiért fel tudunk nézni rá.

A leírtak alapján nehéz eldönteni, hogy csak a rózsaszín köd szállt el, vagy pedig annyit csalódtatok egymásban - vagy ő benned - hogy már nincs miért felnézni a másikra.

Te továbbra is követelnéd az istenítést, miközben bevallottan látjátok egymás hibáit és úgy tűnik, nem igen bíztok egymásban és a kapcsolatban sem.

Sajnos a követelőzéssel, elégedetlenkedéssel pont ellenkező hatást váltasz ki, ez egy cseppet sem vonzó. Ami vonzó egy férfinak, az egy magabiztos, határozott, önálló nő, akinek nincs "szüksége" a másikra, nem lóg rajta folyton, mint egy gyerek. A szeretetnek-szerelemnek ehhez már köze nincs, mert aki szeret, az nem akar folyton csak kapni, tiszteletben tartja a másikat, annak érzéseit és határait is.

Szerény véleményem szerint társfüggő vagy. Én a helyedben nagyon elgondolkodnék, hogy mit és mért akarok annyira kapni ettől az embertől. Mert a függőség mindig helyettesít valamit: a biztonságot, szeretetet, amit valaki mástól (szülők) vagy önmagunktól nem kap(t)unk meg.

78. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 72. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 8. 13:33

Van egy mondás, miszerint a férfinél a fáradtságra való hivatkozás olyan, mint a nôknél a fejfájás...

Amikor férfit ez ügyben meginterjúvoltam, azt mondta, hogy annyira sosem fáradt a férfi, hogy egy kis intimitás ne férjen bele a dologba.

Amúgy tényleg nagyon nehéz kimondani, hogy vége, de megkönnyebbülés is. Az ember lánya szépen meggyászolja, aztán irány elôre!

77. 9b68993820 (válaszként erre: 72. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 8. 13:31
Hááááááááááát... Ha ez a "férfi" már elmúlt 15 éves, akkor vagy azért felejtős, mert elmebeteg, vagy azért (és ez sajnos valószínűbb), teljesen palira vesz téged, és valószínűleg csak átvág és szórakozik, a szexet és szerelmet másvalakinél találta már meg, vagy keresgéli :(
76. Pasionella (válaszként erre: 75. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 8. 13:30
Akkor nem engedtem, most már elengedem, mondtam is neki. Azt mondta nem tudja mit akar és nehogy azt hidd kényelmes neki így mert nem az. 100km választ el minket, neki idő és pénz, hogy mindig jöjjön...ha csak szexre kellenék akkor keresne közelebb valakit, van olyan jó pasi, hogy megkaphassa.
2013. máj. 8. 13:27

Most olvastam: Az igazi szeretet ott kezdődik, ha én tiszteletben tartva elengedem azt, aki szeretne elmenni, bármennyire is fáj nekem.

Dr. Csernus Imre

74. Pasionella (válaszként erre: 60. - EzotErika)
2013. máj. 8. 13:26

Ő a 3. pasi akivel volt testi kapcsolatom. Egyébként előtte egy 8 éves kapcsolatom volt ami első nagy szerelemnek indult.

A 3 pasin kívül pedig volt már jó pár pasim csak azokkal nem feküdtem le. Az előzővel nagyon fiatalon jöttem össze, akkor még csak 18 voltam.

73. Csipkerózsika (válaszként erre: 10. - D878fb6317)
2013. máj. 8. 13:16
Egyetértek.
72. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 71. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 8. 13:11

Amúgy én is arra várok már hogy mikor mondja ki hogy nem is akar engem. Merthogy egyáltalán nem érezteti velem hogy fontos lennék neki.

De persze szavakban meg leírva abban nagyon profi!


Hát nem tudom.Vagyis jól tudom hogy nem szerelmes, de mégis azt mondja hogy igenis nagyon szeret.

Jahh...aztán azt sem tudja hogy mikor jöttünk össze.Én meg kapásból vágom.De ezek csak ilyen kis piti dolgok, mégis milyen jól szemléltetik meg tükrözik a szerelmet mint érzést.


Pl legutóbbi randin azért nem akart szexelni, merthogy mostmár akkor szerinte egyre jobban mélyülni fog köztünk a szerelem. :OO


na itt dobtam egy hátast, és otthagytam akkor délután egyedül.

Nem érdekelt hogy besértődik, nem érdekelt semmi sem.

Tökre palira vett ennyi ideig végig.

Én meg azt sem tudtam már hogy mivel kedveskedjek neki, hogy hogyan járjak a kedvébe, stb...


De annál a pontnál, hogy én a szexért szinte könyörögjek egy pasinak?? ugyanmár! :XDDD


na ennyire azárt nem fogom magam lealázni, bármennyire is belezúgtam, bármennyire is okosnak tartom Őt, és szeretem...


Most az van hogy nem keresem már....Ő felhív, és egy szóval sem említi meg hogy valami baja lenne, hogy miért viselkedik így velem, hogy ez részéről egy normális kapcsolat -e így?


Semmit sem lehet belőle kihúzni.

Olyan nehezen nyílik meg, még mondta is hogy a szex nála az egyan mél érzelmi szint, hogy majd az miatt nem fog tudni koncentrálni a további fontos dolgaira, a jövőre. :O

71. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 64. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 8. 12:51

Nekem mondták a szemembe, hogy elmúlt... az még jobban fáj, mint az, hogy én döntöttem: vége.

Mindegy, melyik ujját harapja meg az ember; csak az egyik nem rajtam múlik: pofon az egonak.

De szerelemért koldulni???? Azt már nem.

2013. máj. 8. 12:31

Szerintem sokan voltunk már hasonló helyzetben,és azok a kapcsolatok egytől egyik véget értek ahogy ez is véget fog.Ha nem te engeded el,akkor ő fog elmenni,ez teljesen biztos.Nem tartom korrektnek egyébként a fiú hozzáállását.

Sajnálom,de készítsd fel magad,hogy egyedül maradsz.Ezt mindenki látja is rajtad kívűl...

69. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 68. - 569a7df0cf)
2013. máj. 8. 12:26

persze hogy nem írom le magam.


Ha nem akar, akkor nem velem van a baj,vagy legalábbis nem feltétlen velem.


Csak elegem kezd már lenni hogy egy órányi ideje sincs rám, csak ígérget fűt-fát, ilyen olyan progikat, aztán eltelik simán úgy egy 7 is, hogy szinte alig tudunk személesen találkozni, beszélgetni....a többi nyalánkságról már nem is beszélek...merthogy mostmár én is azt mondom hogy van valami baj a pasival, csak eddig én nem akartam ezt meglátni. :S


Nekem ne mondja már senki sem hogy egy 40 éves pasi nem igényli a szexet, meg hasonlókat.

Még életemben nem jártam íg egy pasival sem.

Testi vágyakban nagyon másak vagyunk.2 külön világ.

Nem azt mondom hogy mined alkalom szóljon a szexről, mert jó érzés ám az is hogy nem csak arra kellek.


Bocsi hogy megint beleoffoltam! :S

68. 569a7df0cf (válaszként erre: 67. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 8. 12:21
Ne ird le magad! Csak hidd el, hogy megerdemled! Hajra! :)
67. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 65. - 569a7df0cf)
2013. máj. 8. 12:17

:S :((((


ááá én már meg sem szólalok....

az én helyzetem sem rózsás...nemhiába éreztem én már a legelején hogy túl szép hogy igaz legyen. :(


ilyen az én szerencsém a szerelemben.

66. 569a7df0cf (válaszként erre: 48. - Pasionella)
2013. máj. 8. 12:16
Ugyhogy addig sem kell noket hajkurasznia, kufircolni jo vagy. Ha lesz mas csaj a lathataron, lapatra tesz.
65. 569a7df0cf (válaszként erre: 64. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 8. 12:14
Veled mi ujsag? Elore, vagy hatralepes?
64. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 25. - Pasionella)
2013. máj. 8. 11:59

Nincs is annál rosszabb, mint amikor az imádott férfi nincs annyira korrekt hogy egyenesen és őszintén a szemünkbe nézzen, és bevallja hogy nem akar tőlünk semmi hosszútávút meg komolyabbat, éshogy bizony nem szerelmes.:(


-mint amikor csak adsz de nem kapsz...

-amikor odavagy érte, várod hogy hívjon, írjon, foglalkozzon veled, de ez sajnos nem kölcsönös, mert csak egyoldalúnak érzed.

-amikor már ordít a kapcsolatból hogy egyoldalú a részedről, de persze ahhoz nem elég gerinces hogy ezt korrekt módon lezárja, hanem azt várja hogy te mond ki hogy vége...

-amikor tudatosan elvadít a viselkedésővel, az önzőségeivel, és pont az a célja ezzel, hogy egyszerűen eleged legyen ezekből, és lécelj le tőle. :S


..... alig találkoztam még egyenes és gerinces férfival, aki nemcsak sunnyog egy kapcsolatban...pppffffffffffff

63. f704e15444 (válaszként erre: 57. - Katinkaboszi)
2013. máj. 8. 11:54
EZ ÍGY IGAZ!
62. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2013. máj. 8. 11:50

Nem is értem, hogy milyen tanácsot vársz?

?????

Itt nincs más, csak az, hogy elfogadod ezt és tovább lépsz.

Magadhoz akarsz láncolni egy olyan embert aki nem szeret téged? Attól boldog lennél? Kétlem.

De esetleg főzhetsz te is valami szerelmi bájitalt, mint az egyik fórumozótársad és akkor ásó-kapa-nagyharang! :)

61. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 57. - Katinkaboszi)
2013. máj. 8. 11:44

Ez olyan MüllerPéteres, de igaz.

Ha mégsem marad meg mellettünk, az élet megy tovább akkor is.

60. EzotErika (válaszként erre: 49. - Pasionella)
2013. máj. 8. 11:42

vicces

két pasid volt és eddig csak benne látod, h. lehetne a férjed

hol olvastad, h. a 2. pasi már tuti az életed párja lesz?

2 pasiból nem lehet kiindulni:/

59. EzotErika (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2013. máj. 8. 11:36

egyszer talán a sarkadra állsz amikor megelégeled a lelki fájdalmat...

persze, ha ez neked így jó akkor szenvedj

...

nem lehet más tanácsot adni, csak azt, h. te távozz emelt fővel, amíg lehet, mert egyszer úgyis kirúg, de addig kihasználja, h. kap szexet


nézd már kicsit kívülről magad!

majd évek múlva, ha visszagondolsz erre te is ezt gondolod:


undorító ez a csüggés a srácon, amit csinálsz, mert te szereted - AZ NEM ELÉG, ha ő már nem szeret

és minél jobban ragaszkodsz hozzá, annál jobban lenéz majd téged, kolonc leszel és a barátaival majd jót röhög ezen a hátad mögött

legyél már büszkébb ennél!!!

gondolkozz el kicsit, ne csak azt hajtogasd, h. ne azt tanácsoljuk, h. szakíts!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook