Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magány, párkapcsolati sikertelenség, tapasztalatlanság, ebből adódó frusztráltság leküzdése de hogyan? fórum

Magány, párkapcsolati sikertelenség, tapasztalatlanság, ebből adódó frusztráltság leküzdése de hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
251. Ágio8405 (válaszként erre: 250. - Netona)
2023. jún. 12. 17:56
Pár napja volt itt egy pasi aki azzal szenvedett hogy nincs csaja. Nem irt ràd? Azt mondta fog.
250. Netona (válaszként erre: 248. - Főnix3)
2023. jún. 12. 16:51
Amikor szerettem magam, akkor jöttek mindig olyan csapások, amik megerősítették azt, hogy nincs okom az önbizalomra, önszeretetre. Például a barátnőm elhagyott másért, az a fiú, akibe szerelmes voltam, szintén elhagyott másért és félredobott, mint egy rongyot (exéért), akkor mindig jött egy családtag, ami pedzegette a témát, amit nem szeretem. Amikor elhittem, hogy lehetek valaki, érhetek valamit, akkor ezek történtek.
249. Netona (válaszként erre: 247. - PöttyösPanka)
2023. jún. 12. 16:48
Nekem akkor sem pálya. Kollégiumba se megyek lakni pont emiatt.
248. Főnix3 (válaszként erre: 244. - Netona)
2023. jún. 12. 09:34

Azt már levettem, hogy semmit sem szeretsz, magadat sem.

Az önkielégítéssel megismered a tested és rengeteg energiát szabadítasz fel,hangulatjavító,stressz oldó,felépíti a szexuális önbizalmad,csökkenti a fájdalmat és a menstruáció fájdalmakat is enyhíti.

"Két ausztrál akadémikus ugyanis az önkielégítés egészségügyi előnyei mellett érvel. Egy kutatás során kimutatták, hogy hölgyeknél például megelőzheti a felfázást és egyéb húgyúti fertőzések kialakulását, illetve a 2-es típusú cukorbetegség megelőzésében is segít."


Ha nem ismered a tested, valószínű, hogy nagyon csalódott leszel,mikor a pasi a lábaid közt lesz. Nem minden fiú ügyes első alkalommal. Viszont, ha te felkészült vagy, tudod már mi a jó neked, akkor jól is elsülhettek. :)


Szeresd meg magad és meglátod, a környezeted is nyit feléd!

247. PöttyösPanka (válaszként erre: 242. - Netona)
2023. jún. 12. 07:53
Egy közös albérletnek semmi köze egy putrihoz. Ha te igényes vagy a környezetre, akkor az albérletben is úgy fogsz élni. Ahogy mások is, hiszen senki sem fog lealjasodni attól, hogy nem apuci házában él. De neked hiába mondom. Semmi sem megy bele a kis buci fejedbe.
246. Netona (válaszként erre: 243. - Főnix3)
2023. jún. 11. 23:15
Nem izgulok kék zöld foltokra.
245. Netona (válaszként erre: 243. - Főnix3)
2023. jún. 11. 23:14
Nem, dehogy. Ez az "I am Sober" egy tisztasági app, ilyenek vannak benne, hogy alkoholizmus, drog, stb, de irhatsz be szokásokat is (pl.: köröm rágás, orrtúrás), és egy megadott dátummal, percre pontosan írja, hogy mit értél el, hány napnál tartasz. Nemsokára egy napnál tartok, ha megteszem valamelyiket, akkor újra kell indítani az alkalmazásnál az időt, és újra indul.
244. Netona (válaszként erre: 243. - Főnix3)
2023. jún. 11. 23:12

Igen jobb lesz, mert lenyugszok tőle. Ha nem csinálom, akkor fent vagyok, mint most is 11-ig (korán fekvő, későn kelő vagyok és ez nekem késő, nem mostanában fogok elaludni). Ha szét vertem volna a karom, akkor nem lenne ez, de azt meg nem tehetem, mert egyre melegebb lesz és nem lehetek pulcsiban egész nyáron. Nem szeretek futni se, egyik mozgás formát se szeretem, de valamit kell csináljak, hogy felmutathassak valamit, meg legalább ne kelljen idővel szenvedni meg szégyenkezni a testem miatt.


Önkielégítést nem próbáltam, felesleges, csak még rosszabb lesz utána a szex, ha mondjuk egy olyan partnert kell válasszak, akitől undorodom. Meg már nagyon ráfüggtem erre a megérdemlem-dologra, és nem érdemlem meg az örömöt, ha egy párkapcsolatot se tudok felmutatni.


De megérdemlem. Egyre rosszabbul viselem a társas helyzeteket, nem ír rám egy fiú se, nem kezdeményez, ha ezt én teszem, az gáz, nem dicsér senki, nem mindig tudom teljesíteni az edzéstervet sokszor, ami az egyik nap megy, az a másik nap nem, tanulás se úgy halad, ahogy kellene, cikis helyzetbe kerülök rengetegszer. Ezek mind verésért kiáltanak, mert megérdemlem. Mivel jó szót, dicséretet nem erdemlek, nem is adnak, így a negatív dolgoknak meg kell jelenjenek valahol. És miután helyre tettem magam, félig-meddig új lappal indulok.

243. Főnix3 (válaszként erre: 237. - Netona)
2023. jún. 11. 22:27

Érdekes amit írsz. Bántalmazod magad, mert ettől neked jobb lesz.Nem tudom, próbáltad már az önkielégítést? Nekem az szokott segíteni. :)

Senki nem érdemli meg a verést, te sem.

Ha minden igaz, egy fiú keres téged!Hiányoltunk a napokban.

Nekem menses naptáram van, néha azt sem vezetem. Te hogy állsz az alkalmazással? Ez mutatja, hogy mikor kell elnáspángolnod magad? Periodikusan kell kékre verned magad, mert az lehet, hogy pont a peteérésed...

Kék zöld foltokra izgulsz..,és még azt hittem én vagyok a perverz...


A torna nem neked való, mert nem élvezed. Fuss vagy ússzál inkább. A sportnak örömöt kell okoznia! :)

242. Netona (válaszként erre: 235. - PöttyösPanka)
2023. jún. 11. 21:32
Engem ez nem vonz akkor sem. Tiszta, rendezett körülmények még inkább. Nem tudnám megszokni, hogyha úgy kellene élni, mint a ciguk
241. Netona (válaszként erre: 233. - Tumbo2)
2023. jún. 11. 21:31
Nem mindenki antiszociálisnak született.
240. Netona (válaszként erre: 231. - Ab443a467a)
2023. jún. 11. 21:29
És hogy? Amikor a családommal együtt lakok, nem költözhetek el, a barátaim meg egyetlen barátaim? Menjek oda vadidegen emberekhez, hogy szia leszünk barátok? Mai világban nem könnyű barátkozni, és nem a barátaim tehetnek arról, hogy nyomorék, undorító selejtes getszi vagyok.
239. Netona (válaszként erre: 230. - Ágio8405)
2023. jún. 11. 21:27
De igen.
238. Netona (válaszként erre: 229. - Ab443a467a)
2023. jún. 11. 21:27
Mi mást tudnék tenni?
237. Netona (válaszként erre: 228. - Globus)
2023. jún. 11. 21:26

Igen, "jól esik" bántalmazni magam. Mert ettől a lelki állapotom jobb lesz. Nyomi vagyok, és megérdemlem a verést, meg mindent, mert nem vagyok olyan, mint a többi. Nem vagyok méltó arra se, hogy valaki megd.gjon, mert még ahhoz is kevés vagyok. Valahogy mindig van okom, hogy bántsam magam.

Letöltöttem az "I am Sober" alkalmazást, ami nyilvántartja, hogy hány napja nem csináltam azt az adott káros tevékenységet. Kettőt írtam be: önkárosítás és sírás. De már most szolgáltattam magamnak okot, mert nem nem megy úgy egy dolog, ahogyan én azt szeretném. És ilyenkor helyre kell rázzam magam, amit csak a kék zöld foltok látványa okoz, miután megcsináltam (másnap szokott látszódni, vagy a piros folt már kb rögtön).


Az edzést egyébként nem hagytam abba, Rubint Réka tornát csinálok több kevesebb sikerrel, de nem jó sehogyan se, nem érzem magam többnek tole, és ugyanúgy megvan a fusztráltságom.

236. Netona (válaszként erre: 227. - Ágica...)
2023. jún. 11. 21:20

Ember, viccet csinálsz belőlem, ne várd, hogy mosolyogva tudjam tűrni.

Nem tudom elengedni azt, ami káros, mert jelenleg az segít, hogy ne tegyek végzetes lépéseket.

235. PöttyösPanka (válaszként erre: 219. - Netona)
2023. máj. 25. 10:05
Mi a jó buli abban, hogy fiatal felnőttként együtt laksz más fiatalokkal? Nekem életem legjobb évei voltak, amikor kollégista voltam. Nem voltak szabályok. Azt csináltunk, amit akartunk, akkor, amikor akartuk. Ha akartuk, csak szemét kaját rendeltünk. Nem kellet sem főzni, sem mosogatni. Ha akartuk, reggelig fentmaradtunk, és buliztunk. Senki sem szólt a zaj miatt. Ha akartunk, egész nap ágyban voltunk. Volt, hogy csak akkor takarítottunk, amikor a portigrisek előmásztak az ágy alól. Mindig volt valaki, aki kapható volt egy filmezésre, egy sörözésre, egy akármire. Fiatalok, életvidámak és kötetlenek voltunk. Ezt ki kellett élvezni.
234. tumbo2 (válaszként erre: 228. - Globus)
2023. máj. 25. 09:55
képzeld el vettem magamnak egy új lábost.a régit leégettem,gagyi kínai volt,a füle már majd leesett.igaz nem volt olcsó,de szép pöttyös,úgy megörültem neki.
233. tumbo2 (válaszként erre: 231. - Ab443a467a)
2023. máj. 25. 09:51
nem biztos,hogy egyedül meg tudna állni a lábán,egy fiú kéne,aki megjátszaná a szeretetet is.rengeteg nő van egyedül,neveli a gyerekét,még sem sírja tele a fórumot.
232. tumbo2 (válaszként erre: 210. - Netona)
2023. máj. 25. 09:43
nem minden fenékig tejföl,a lányomék mikor végeztek, öten béreltek egy lakást.nekem sem tetszett,hasonló okok miatt.de még mindig jobb,mintha visszajött volna a faluba.aztán csak jobb lett,mondjuk az én segítségemmel.vett,egy kis lakást,aztán egy nagyobbat,remélem boldogan élnek,míg meg nem halnak.
231. ab443a467a (válaszként erre: 219. - Netona)
2023. máj. 25. 09:34
A családod bánt, a barátnőid társaságában nem érzed jól magad, mert szingli vagy. Ezeket te írtad. Szerintem jót tenne neked a környezetváltozás.
230. Ágio8405 (válaszként erre: 222. - Netona)
2023. máj. 25. 09:13
Ooo dehogy oldódna. De mindegy úgysem hiszel el senkinek semmit.
229. ab443a467a (válaszként erre: 219. - Netona)
2023. máj. 25. 07:51
Akkor maradj a szüleid nyakán, és panaszkodj tovább!
228. globus (válaszként erre: 224. - Netona)
2023. máj. 24. 21:49

Jól esik, ha bántalmazod magad, vagy valami ettől jobbra fordult?

Az ember azt gondolná, szomorúan inkább vigasztalódni kéne. Csoki, jó könyv, új ruha...

227. ágica... (válaszként erre: 224. - Netona)
2023. máj. 24. 21:36

Még egy gondolat, és kiszállok, mert mérgezel engem is!

Az érzelmi zsaroló legerősebb fegyvere a bűntudatkeltés.

Pont elégszer voltam ennek áldozata, messziről kiszagolom .

Tiszta szívből kívánom, hogy segítsen az orvos rajtad!

Fogadd be a hasznos gondolatokat és engedd el, azt ami káros.

Sok szerencsét!

226. ágica... (válaszként erre: 224. - Netona)
2023. máj. 24. 21:06

Ha neked ettől jobb!

Már elmondtunk egy csomó dolgot, hogy mit tegyél! Akarod valamelyiket alkalmazni? Nem, mert minek!

Igazad van, a magad verése sokkal üdítőbb!

225. Netona (válaszként erre: 223. - Ágica...)
2023. máj. 24. 21:04
👏👏👏👏👏
224. Netona (válaszként erre: 221. - Ágica...)
2023. máj. 24. 21:04
Köszi így már mindjárt jobb. Most majd jót fognak nevetni azon a vibrátoros beszólásodon, én meg majd szét verem a karom😊
2023. máj. 24. 21:03

Jut eszembe!

Mit mondott a dokid? Kell még menned hozzá,vagy elég volt neki egyszer és azóta is zokog?

222. Netona (válaszként erre: 220. - Ágio8405)
2023. máj. 24. 21:02
De legalább lenne alkalmam megtapasztalni azt, amikor egy fiú/férfi szeret engem, még ha megjatszott is. Legalább pár problémám megoldódna vele.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook