Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magány, párkapcsolati sikertelenség, tapasztalatlanság, ebből adódó frusztráltság leküzdése de hogyan? fórum

Magány, párkapcsolati sikertelenség, tapasztalatlanság, ebből adódó frusztráltság leküzdése de hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
71. Kacsahercegno (válaszként erre: 63. - Netona)
2023. máj. 22. 07:30
Nincs előírva, hogy kell ilyen helyzetekben viselkedni. Ha idétlenül mosolyogsz, akkor idétlenül mosolyogsz... Senki nem fogja abban a szituációban azt gondolni, amikor megfogja a kezed, hogy nahát hogy vigyorog, biztos még szűz... 🤦‍♀️
70. Netona (válaszként erre: 66. - Ágica...)
2023. máj. 22. 07:26
Nem.
69. Netona (válaszként erre: 65. - Ágica...)
2023. máj. 22. 07:26
Legalább volt parkapcsolata
68. Netona (válaszként erre: 65. - Ágica...)
2023. máj. 22. 07:26
Nem tudom élvezni az életét.
67. Netona (válaszként erre: 62. - Ab443a467a)
2023. máj. 22. 07:25

Ha megkérdezik, hogy volt-e már párkapcsolatom, mondom, hogy nem, akkor nyilván kiderül, hogy még szűz vagyok. Ha meg ténylegesen rákérdeznek, akkor eddig nem mondtam, hogy már nem vagyok szűz.


Most ott vannak a barátnőim is, akkor mit mondjak? Hogy már szereltem?

66. ágica... (válaszként erre: 64. - Netona)
2023. máj. 22. 07:24
Fent vagy társkeresőn?
65. ágica... (válaszként erre: 59. - Netona)
2023. máj. 22. 07:23

A lányom 26 éves, nem akarta a barátja álmait követni Amerikába, egyedül van és nagyon élvezi. Nagyon fiatal volt, mikor összejöttek. Mindketten nagyon értékes emberek, de együtt nem voltak jók.

Próbáld élvezni az életet, ne görcsölj rá!

Bár mindenre van kifogásod. Úgy nehéz!

64. Netona (válaszként erre: 61. - Ágica...)
2023. máj. 22. 07:22
Amikor nem is ismernek, nem is láttak élőben, akkor honnan tudhatják, hogy milyen vagyok? Hát sehonnan.
63. Netona (válaszként erre: 60. - Kacsahercegno)
2023. máj. 22. 07:21
Attól, mert a 18-at betöltöttem (már a 19-et is), meg nem az első hetekben akarom elveszteni a szüzességem. Jó lenne felfedezni egymás testét is előtte. És én nemcsak ebben vagyok tapasztalatlan, hanem mindenben. A kezem se fogták meg sose és tudom, hogy idétlenül mosolyognék, ha megfogná valaki a kezem. Ennyire már ismerem magam.
62. ab443a467a (válaszként erre: 58. - Netona)
2023. máj. 22. 07:20
Mindenki tudja, hogy szűz vagy???
61. ágica... (válaszként erre: 58. - Netona)
2023. máj. 22. 07:16
Nem és neked sem kell elmondanod. Nem kell ekkora feneket keríteni ennek, mert a viselkedéseddel van a gond, nem a szüzességeddel!
60. Kacsahercegno (válaszként erre: 48. - Netona)
2023. máj. 22. 07:15
De minek kéne várni? Mire? Pont ezaz hogy már nem 16 vagy, gondolom mentálisan is már túlléptél azon hogy hónapokat kellene várnod előtte. Az meg egy akármilyen friss kapcsolatban normális, hogy kicsit össze kell csiszolódni. Azt meg végképp nem értem, miért kellene előre megmondani, mit szeretsz. Ez nem egy étterem ahol kaját kell rendelni az étlapról. :D Vágyaid gondolom vannak, meg nem is kell mindenkinek szeretnie valami extrát...
59. Netona (válaszként erre: 52. - Sirga)
2023. máj. 22. 07:11
De akkor sem az az általános, hogy valaki 19 meg 22 évesen egyedül van. Persze, hogy kesergek ezen.
58. Netona (válaszként erre: 51. - Ágica...)
2023. máj. 22. 07:10

Akkor ezt mondd meg azoknak a fiúknak, akik emiatt ejtettek vagy kigúnyoltak. Mondd meg azoknak, akik furán néznek rám.


Az vagyok a fiúk szemében. Ennyi

57. Netona (válaszként erre: 49. - Jennyvagyok)
2023. máj. 22. 07:09

Úgy nehéz szeretni magam, hogyha maximum családtagoktól meg a két barátnőmtől kapok bókot. Fiúktól nem. És így hogy szeressem magam? Miért? Ezért kezdtem el pszichológushoz járni, meg futni, otthon edzeni, de egyenlőre még ez sem hoz sikert. Tudom, hogy szeretnem kellene magam, de undorodom magamtól, mert megvan rá Az okom.


Amit tanácsot eddig adtak, azt megfogadtam: kiengedve hordom a hajam, posztolok instára, nyitottabb vagyok, eljárok a barátaimmal mindenhova, minden lehetőséget megtagadok a tapasztalatszerzésre, hogy tudjak beszélgetni emberekkel, ami egyre jobban megy, de amint negatívat kapok, rombolódik le az, amit addig felépítettem.


Táncolni nem fogok, nem az én világom, és nem is mernék senki előtt.


Az azért durva, hogy a férjed se mondta soha.

56. jennyvagyok (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2023. máj. 22. 06:59
Hallgass Juditra, jól mondja!
55. Netona (válaszként erre: 46. - Burrit0)
2023. máj. 22. 06:57
Na de jó, hogy mindenbe bele lehet kötni. Elhiszem, hogy sokan hitetlenkednek a korábbi fórumaim alapján, de azért mindenbe belekotni nem kéne.
54. Netona (válaszként erre: 42. - Ab443a467a)
2023. máj. 22. 06:56
Köszi.
53. Netona (válaszként erre: 41. - Tulipán***)
2023. máj. 22. 06:56

Tehát mindenki hibás, csak én nem?


Miből gondolod, hogy vagány vagyok? Mitől lennék én az?😅

Olyan vagány vagyok, hogy még a friendzone-ból is kiutasítanak, és bantalmaznom kell ahhoz magam, hogy el tudjak aludni. Nagyon vagány vagyok tényleg.


És azok a csávók rám írnak? Nem.


Es akkor hazudjak, hogy persze, ezzel mwg azzal együtt voltam? Ez úgy is kiderül, főleg hogyha olyanok mellett mondom ezt, akik ismernek és tudják, hogy mi a helyzet.

52. Sirga (válaszként erre: 38. - Netona)
2023. máj. 22. 06:55
Elég gorombán írsz, ezért nincs kedvem érdemben válaszolni, győzködni Téged: úgy látom, felesleges. Mindössze 1 dologra reagálnék. "Ez nem hit kérdése. A korombeliek már szexelnek" - ismerek olyan lányt, aki - párkapcsolati szempontból - 22 évesen pontosan ott tart, mint Te. (Okos, átlagos/szép lány, nem értem, miért nincs párja, de a lényeg, hogy ő nem kesereg ezen, pedig lelke mélyén szerintem vágyik rá.) Tudom, nem vigasztal, de korántsem vagy egyedül.
51. ágica... (válaszként erre: 35. - Netona)
2023. máj. 22. 06:53

Süt belőled a butaság! Semmiről nem vagy lemaradva. Ugyan azt a butaságot szajkózod , mondhat neked itt bárki, bármit! Fejben éretlen vagy!

Senki nem lesz azért értéktelen, mert még szűz, viszont mindenki menekül egy olyan embertől, aki foggal körömmel ragaszkodik az első jöttmenthez is!

50. Netona (válaszként erre: 40. - B9e097a9f6)
2023. máj. 22. 06:41

És kiknél nem hátrány? Mert az én korosztályomban már ennyi idősen annak lenni az. Furán néznek rám, érdekli őket a miértje.

A barátaimnak 2 és másfél éves kapcsolata van, van osztálytársam, aki 3 éve van együtt a Párjával, és csak nekem nincs párom. A barátnőimet folyton fel akarják szedni a fiúk, engem észre se vesznek. Semmi bókot, semmi jót nem kapok tőlük. Még azt is dicséretnek vennem, ha azt mondanák, hogy meg akarnak b.szni, és nem azért, mert erre vágyom, hanem nekem ez is bók lenne.

49. jennyvagyok (válaszként erre: 1. - Netona)
2023. máj. 22. 06:40

Kedves Netona! Szomorú ezt olvasni, de sajnos egy fórum ezt nem fogja megoldani neked. Fel kell építeni magad, az önbecsülésed, az önértékelésed,az önbizalmad. Meg kell tanulni szeretni önmagad. Ehhez segítség kell.

Sportnak amúgy zumbát vagy táncot javasolnék.

De most az önfejlesztés fontosabb. Vannak könyvek, csoportok, tanítók, segítők. Van kiút! Ne add fel!

Amúgy én is éveken keresztül csúnyának tartottam magam. 19 évesen volt az első párkapcsolatom, akihez hozzá is mentem. És ő sem mondta soha hogy szép vagy. Ezt úgy értelmeztem akkor, hogy a belső tulajdonságaim miatt szeret. Volt is egy idézet valahogy így szólt, nem azért szeretlek, mert szép vagy, hanem azért vagy szép, mert szeretlek.

Voltam vagy 35 éves, a gyermekeim tizenévesek, egy esküvőre mentünk, beültünk a kocsiba, a férjem rám nézett, és azt mondta, szép vagy. Akkor mondta először. 40 felett kezdtek utánam fordulni a férfiak, s azutan rengeteg bókot kaptam. Ezt kisugárzásnak hívják. Szeresd magad, akkor vonzó leszel, mint a virágok a méheknek!

De hogy kell szeretni magam?

Na, ezt nem lehet egy fórumba leírni. Egy egész könyv vagy több órás előadás szükségeltetik.

48. Netona (válaszként erre: 39. - Robotica)
2023. máj. 22. 06:37

Hát azért engem is érdekel, hogy hány exük volt. Viszont nem én szoktam felhozni.


Nekem az egyik fiú azt mondta, hogy neki ez azért gáz, mert ennek (az első kapcsolatnak, az első kézfogós időszaknak, a várakozás, az első szexnek megvan a helye és ideje, a tini korban, ahol akár egy évet is várnak a másikra. De egy felnőtt fiú se akar már ezzel b.szakodni, mert nincs rá idő, és sokkal jobban tartós kapcsolatot keresnek, amibe nem fér bele, hogy nincs sokáig szex, meg még azt se tudja megmondani a csaj, hogy milyenek a vágyai, milyen szexet szeret.

47. Burrit0 (válaszként erre: 39. - Robotica)
2023. máj. 22. 05:20

Trollolo.

Ossze-vissza ir. Neha gyerekes anya a parjaval, neha erettsegi elott. Csak azert nem dontotte el, mert az oldalfunkciok nem mukodnek ma.

46. Burrit0 (válaszként erre: 38. - Netona)
2023. máj. 22. 05:13

Melyik tini hasznalja a "csavo" szot manassas? Ez egy cigany szo, ami szleng volt 20 eve.


Te minek vetitesz? (Csak hogy idoben maradjunk.)

45. Burrit0 (válaszként erre: 36. - Netona)
2023. máj. 22. 05:05
Ha igaz lenne, gaz lenne az ilyen sztorid.
44. ab443a467a (válaszként erre: 36. - Netona)
2023. máj. 21. 22:54
Azt, hogy magánügy. 🙄
43. ab443a467a (válaszként erre: 26. - Netona)
2023. máj. 21. 22:49
Amelyik nem hajlandó várni, az annyit is ér.
42. ab443a467a (válaszként erre: 24. - Netona)
2023. máj. 21. 22:45
Fos, baszás... Végtelenül kifinomult, és nőies a stílusod. Szerintem nem a külsőd miatt ignorálnak.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook