Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magány, párkapcsolati sikertelenség, tapasztalatlanság, ebből adódó frusztráltság leküzdése de hogyan? fórum

Magány, párkapcsolati sikertelenség, tapasztalatlanság, ebből adódó frusztráltság leküzdése de hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
131. ágica... (válaszként erre: 118. - Netona)
2023. máj. 22. 18:02

Ne gyártsd a kifogást! Dolgoz meg a sikerért! Leírtam mit csinálj!

Sport, sport és könyvek olvasása. Keress hobbikat! A világ sokkal szebb, mint ameddig most látsz!

130. jennyvagyok (válaszként erre: 127. - Netona)
2023. máj. 22. 17:48

Látom még mindig nem érted, hogy nem a szépségen, hanem a kisugárzáson múlik.

A gondolataidon változtass!

129. jennyvagyok (válaszként erre: 114. - Netona)
2023. máj. 22. 17:47

Ne a külsőn vwltoztass csak. Elsősorban a hozzáállásodon. Mert amíg ilyen negatív vagy, nem leszel vonzó. Akik kövérek, soványak, ilyenek,olyanok, és mégis van partnerük, valószínűleg nem görcsöltek rá ennyire a témára. Valami vonzó biztos volt bennük. Sokszor lolyan jó pasikat látni csúnya nőkkel, hogy hihetetlen!

Mert a pasik egyáltalán nem azt nézik rajtunk, amit mi gondolunk. Észre sem veszik a hibáinkat! De magadban magadról azt kell kisugarozni, hogy jó nő vagy! Amíg címkézed magad, hogy senkinek se kellesz, addig úgy is lesz.

De te itt várod a választ. Nem tudom mit vársz, mert innen nem fogjuk ezt megoldani. Szamtalan könyvet olvastam önismereti témában, előadásokat hallgattam, így építettem fel magam. És még mindig dolgozom magamon. És megéri!

128. Amaunet (válaszként erre: 119. - Netona)
2023. máj. 22. 17:40

Szerintem bizonyos oldalakon biztosan találsz olyan pasit aki megcsinál, még ha olyan csúnya is vagy. A fiatal pipi sokaknak bejön. Sőt! Vannak, akik szüzeket keresnek.

És akkor egyből elmúlik majd ez a nyígás.:D

127. Netona (válaszként erre: 124. - B9e097a9f6)
2023. máj. 22. 17:35
Ha valóban szép lennék, akkor nem küzdenék ilyen problémákkal, amik most vannak. Nem lenne ilyen hülye fejem, nem kellene pszichológushoz járjak.
126. Netona (válaszként erre: 123. - B9e097a9f6)
2023. máj. 22. 17:33

Ez nem kedveskedés, hogy rámosolygok idegenekre. Ez ciki.


A legtöbbekre instagrammon, facebookon, snapchaten írnak rá a fiúk, amiből elindul egy beszélgetés és viszonylag rövid időn belül találkoznak is. Ritka, amikor valakik ismeretségi körből választanak párt.


Én rám nem ír önszántából senki, pedig vannak kint képeim, főleg highlightba. Be se követ senki, inkább én követek be embereket, én írok rájuk. De így se kellek senkinek se.


Élőbe még katasztrofálisabb a helyzet: meg lehet nézni a példákat, amiket írtam.

125. Netona (válaszként erre: 122. - Robotica)
2023. máj. 22. 17:26

A maszturbálás nem hasonlítható a szexhez szerintem.


De hogyan szeressem magam, ha senki nem szeret?

Ez alapján az elmélet alapján akkor mindenki úgy bánik velük, ahogy magunkkal. Oké, csak akkor az hogy van, hogy aki jól bánik magával, azt bántják, kikezdik?


De a fő kérdés még mindig az, hogy hogyan bánjak magammal jól, hogyan szeressem magamat, hogyha senki nem szeret, senki szerint nem vagyok vonzó?

124. b9e097a9f6 (válaszként erre: 99. - Netona)
2023. máj. 22. 16:58
Biztos, hogy nem lehetsz olyan csúnya. Sokszor a teljesen normálisan kinéző nők vélekednek így magukról.
123. b9e097a9f6 (válaszként erre: 97. - Netona)
2023. máj. 22. 16:51

Azért annyira még nem vagyok öreg, csak elhagytam a harmadik x-et. Azóta ciki lett kedvesnek lenni? A többiek hogyan ismerkednek?

Van az a mondás, hogy nem olyannak a látjuk a világot, amilyen a világ. Olyannak látjuk, amilyenek mi vagyunk. Ha te szörnyűségeket gondolsz, természetesen a világ is egy szörnyűséges helynek fog tűnni. De ha csak egy picit is megváltoztatod azt, hogy miként látod magadat és a többieket, akkor a világ is ki fog nyílni.

122. robotica (válaszként erre: 119. - Netona)
2023. máj. 22. 15:53

Egyrészt a szex megoldható egyedül is, bár tudom, sokan nem annak tekintik az autoerotikát. De eü. szempontból mindenképpen megteszi, és nem mellesleg sokkal jobban megismered a saját testedet, a vágyaidat, igényeidet, és hogy mi teszik neked. Sokkal kevésbé leszel "kezdő", amitől annyira tartasz. Nincs is izgatóbb egy férfinak, mint a testi örömöket önfeledten élvező nő.


Megértem, hogy szeretnél szeretve lenni, és ezt látod a közvetlen környezetedben is. Sokan írták már: ha saját magadat nem szereted (és ahogy látom, elsősorban a kinézetedet nem tudod elfogadni), más sem talál szerethetőnek.

Remélem, a pszichológus is segít neked, meg az idő is.

121. Kacsahercegno (válaszként erre: 120. - Netona)
2023. máj. 22. 15:30
Esetleg ne hagyd hogy kihasználjanak? De nem tudom, én már nem tudok ehhez mit hozzászólni, sok sikert. Remélem a pszichológus segít. Drukkolok, őszintén.
120. Netona (válaszként erre: 117. - Kacsahercegno)
2023. máj. 22. 15:19

Miért? Mit tegyek ellene?


Pszichológushoz csak két alkalommal mentem, most ezen a héten csütörtökön lesz a harmadik alkalom, mert hetente járok.


Teljesen megértem q csávót, habár nekem nem ilyen durva, de vannak öngyilkossági gondolataim. Nem jó nagyon. Mert ilyenkor az ember akarva akaratlanul is elgondolkodik, hogy vannak nála jobb és rosszabb emberek is, és hogy aki rosszabb, az mégis jobb, tehát önmaga a legrosszabb. Mondom nekem semmi pozitív visszajelzésem sincs. Engem nem dicsérnek meg, nincs oda értem senki, mint másokért. Mindenki tetszik valakinek, és egy-két kikosarazással tudja növelni is az egóját, de engem még a szürke kisegerek is lepattintanak.

119. Netona (válaszként erre: 116. - Robotica)
2023. máj. 22. 15:13

Szülőkhöz költöznek össze, plusz soknak 3-4 évvel idősebb a párja, és van már saját lakása.

Vagy úgy terveznek, mint én, hogy érettségi után (mert szakmát is kapok) elhelyezkednek valahol.


20-30 éves korig nem szexelni meg egészségtelen, és rohadt káros. És nagyon gáz már ez is, hogy 19 évesen nincs, nemhogy még 30 évesen.

118. Netona (válaszként erre: 115. - Ágica...)
2023. máj. 22. 15:10
Folyton egyedül lenni nem élvezetes, szívesebben néznék filmet bekuckózva egy fiúval.
117. Kacsahercegno (válaszként erre: 110. - Netona)
2023. máj. 22. 15:07

Ha ezt így tudod, hogy kihasználnának és hogyan, akkor tudsz ellene tenni is. Nem értem...


Hát figyi ha semmi nem hozott megoldást és csak még rosszabb lett minden, akkor mi sem fogunk tudni segíteni. Járj tovább a pszichológushoz, esetleg keress másikat, mert ez alapján az sem segített túl sokat, és reménykedj, hátha elmúlnak ezek az érzések. 🤷‍♀️


Volt régen a baráti körömben egy srác, kb. 23-24 éves koráig nem volt barátnője. Az egész élete ekörül forgott, ha valahová mentünk és meglátott egy párt kézenfogva, konkrétan pánikrohama lett. Egyszer egy plázában le akart ugrani az emeletről, mert ott volt egy boldog pár, és emiatt öngyilkos akart lenni. Kinézetre semmi gond nem volt vele, helyes srác, magas, sportos.... Aztán a semmiből megismerkedett egy lánnyal, most meg már felesége is van. És nem is ugyanaz a nő, szóval több kapcsolata is lett. És neki is hiába beszéltünk, egyszerűen a fejébe vette hogy ő egy értéktelen senki, és akkor csak ezt tudta szajkózni. Persze valahol meg lehet érteni, de nem csak ekörül forog az élet. Tanulj, éld az életed, aztán majd lesz valami.

116. robotica (válaszként erre: 96. - Netona)
2023. máj. 22. 15:07

Nem tudom, hol élsz, milyen a környezeted, hogy azt látod, 19 évesen több éves párkapcsolat és összeköltöznek. Hova? Miből? Van keresetük, amiből fenntartják magukat?

Van, akinek 14 éves kora óta ugyanaz a párja, de nem kevesen jóval 20 (vagy akár 30) után állapodnak meg. Ezért gondolom, hogy kár sietni csak azért, mert más máshol tart.


Ha nincs önbecsülésed ("mit tudok cserébe nyújtani" "nem vagyok jó nő"), jól haladsz afelé, hogy lábtörlőnek használjanak. A pasik többsége sem "jó pasi".

A szex pedig sokkal több a bugyiletolásnál. Sok minden megtörténhet pár hét után, ha az nem is.

De nem foglak győzködni.

2023. máj. 22. 15:03

Ahelyett, hogy görcsölsz ezen a sok hülyeségen, aminek szerintem a fele sem igaz, menj, és gyúrd ki magad! Csinálj bombasztikus testet! Bicajozz, ússzál, fussál, kondizz. Feküdj rá az érettségire, építsd fel magad. Amikor fejben is megérettél a fickózásra, akkor majd megjelennek a helyesebbnél helyesebbek is! Addig meg remek férfi pótló cuccokat lehet kapni!

Tedd félre ezeket a buta gondolatokat ,és sportolj, kirándulj, láss világot.

Mosoly! Ne félj mosolyogni, néha nézik nekem is mi bajom van! 🤣😝

114. Netona (válaszként erre: 109. - Jennyvagyok)
2023. máj. 22. 15:02
De változtattam. Nem is kicsit, nem is keveset. Viszont ha nem jön sose senkitől pozitív visszajelzés, mindennek negatív visszajelzése van, akkor hogy legyek pozitív? Es itt van az, amit más is írt, hogy más kövér, igénytelen, mégis talál társat magának. Én meg konkrétan senkivel nem tudok összejönni, mégcsak megb.szni se akar senki. Változtattam, folyamatosa, mindenen, visszanézem a régi képeimet, meg a mostanit, ég és föld a kettő, kezdeményezek, mert várhatom én aztán egy életen át, hogy valakinek megtetszek.
113. Netona (válaszként erre: 103. - Ab443a467a)
2023. máj. 22. 14:58
Mai világban már nincsenek életre szóló kapcsolatok, az embereknek megvan a lehetőségük a kilépésre.
112. Netona (válaszként erre: 101. - 55Judit)
2023. máj. 22. 14:56
Pont ezért mentem pszichológushoz.
111. Netona (válaszként erre: 100. - PöttyösPanka)
2023. máj. 22. 14:55
Nem szeretnék képet feltenni.
110. Netona (válaszként erre: 98. - Kacsahercegno)
2023. máj. 22. 14:55

Nem tudom, hogy mi lehet a megoldás sajnos. Volt, hogy megfogadtam mindent, amit mondtak: akár szépészeti trükk (pl.: hordjam kiengedve a hajam, mert azelőtt mindig összefogva hordtam, milyen képeket tegyek ki instára, facebookra, hogy szárítsam be a hajam, honnan vegyek nadrágot), életmódbeli tanácsokat (pl.: nyissak a világ felé, kezdeményezzek beszélgetést, járjak el, ne otthon üljek egész nap, edzek). És ez sem hozott megoldást. Egy év alatt annyit változtattam, és tényleg olyan sokszor érzem magam kellemetlenül a változtatások miatt. Például hogy nem bő pólót hordok bő nadrággal, hanem divatosabb, testhez simulót veszek fel. Gyorsan kéne változtassak, mert itt a jó idő, nem jarkalhatok hosszú ujjú pulóverben egész nyáron, csak mert szét vertem a kezem.

Nem tudom, hogy mi a megoldás. Az edzésben bíztam, de az edzés során van, hogy bőgök.



Ki használna ki és miért?

- Én nem valogathatok, mert senkinek nem kellek. Most ha ez még évekig így marad, akkor még sürgetőbb lesz a párkeresésem. Emiatt lehet majd velem mindent megtenni, mert félni fogok, hogy nincs más, és annak az egynek kell mindent megadnom, a saját magam kárára.


A szex az fontos a párkapcsolatban minden egészséges embernek. Azért tulajdonítok nagy dolgot ennek, mert van, és mert már szeretnék párkapcsolatot, szeretnék szexelni, szeretve lenni, szerelmesnek lenni. És szeretnék elköltözni is fél-egy-másfél éven belül.

109. jennyvagyok (válaszként erre: 101. - 55Judit)
2023. máj. 22. 14:38

Igazad van Judit!

Erre érvényes az a mondás, hogy segíts magadon, Isten is megsegít!

De ha nem akar valaki változtatni, még Isten sem tud rajta segíteni!

108. tumbo2 (válaszként erre: 105. - Józsibirka)
2023. máj. 22. 14:36
aztán volt már kapásod?jó is a halászlé.vagy a gombapörkölt.
107. jennyvagyok (válaszként erre: 105. - Józsibirka)
2023. máj. 22. 14:36

Tudom! ❤️

Átjött! 👍🏻

106. jennyvagyok (válaszként erre: 57. - Netona)
2023. máj. 22. 14:35

Azért mondtam, hogy egyedül nem fog menni, ehhez önfejlesztés kell.

Ez senkinek sem megy magától ha nincs önértékelése.

105. Józsibirka (válaszként erre: 104. - Jennyvagyok)
2023. máj. 22. 14:34
De én jóból irtam ám!
104. jennyvagyok (válaszként erre: 91. - Józsibirka)
2023. máj. 22. 14:28

Itt a pont!👍🏻

Vártam már mikor kapja el valaki ezt a labdát!🙃

103. ab443a467a (válaszként erre: 102. - Ab443a467a)
2023. máj. 22. 14:20
Ritkán maradnak együtt, akik ilyen fiatalon jönnek össze.
102. ab443a467a (válaszként erre: 96. - Netona)
2023. máj. 22. 14:13
Én a te korodban nem akartam asszony lenni. Szórakozni akartam, mászkálni. Szerintem túl korai ennyi idősen összeköltözni valakivel.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook