Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magány, párkapcsolati sikertelenség, tapasztalatlanság, ebből adódó frusztráltság leküzdése de hogyan? fórum

Magány, párkapcsolati sikertelenség, tapasztalatlanság, ebből adódó frusztráltság leküzdése de hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
161. Netona (válaszként erre: 158. - Robotica)
2023. máj. 23. 13:02

De nem jut el odáig a történet, hogy élőben találkozzak velük. Alapból én írok rájuk, én kezdeményezek beszélgetést, ami visszatetsző, mert a fiúnak kellene, akiket nem érdeklek.

Az általános témán túl nem jut a beszélgetés semerre se, mert egy-két szavas üzenetekkel válaszolnak, és sokan vissza se kérdeznek.


Azért titkolom, mert nem olyan velük a viszonyom, hogy bármit is megosztanék bármelyikkel is, és nem érdemlik meg a bizalmam, az őszinteségem, plusz tudom, hogy hogyan reagálnának meg milyen következményei lennének annak, hogyha megtudnák (visszaélnének vele, ezzel támadnának).


Mert szerinted én olyan ember vagyok, aki bármire is nemet mondhat? Mert nem hinném.

160. Netona (válaszként erre: 157. - PöttyösPanka)
2023. máj. 23. 12:55
Mindig én teszem meg az első lépéseket. Önbizalom valamire van, semmire nem lehet.
159. Ágio8405 (válaszként erre: 155. - Netona)
2023. máj. 23. 12:26
Mivel te nem akarsz változást így mindegy is mi mit mondanunk. Teljesen felesleges ez a fórum. Az nagyon jó hogy jársz szakemberhez. Kivánom hogy segítsen.
158. robotica (válaszként erre: 149. - Netona)
2023. máj. 23. 12:12

Mondjuk, mert érdekes személyiség vagy? Kedves, barátságos, humoros? Van véleményed a dolgokról, szívesen beszélgetsz? Játékos vagy? Kellemes a hangod? Vonzó a mosolyod? Odafigyelsz rájuk, meghallgatod őket?

Persze, ehhez élőben kell találkozni velük, nem online felületeken, ahol valóban csak egy kép az első benyomás.


Az pedig miért jó, hogy titkolod a rossz állapotodat a szüleid elől? nem támogatnának?


Megdöbbentő, hogy írod, neked az sem számítana, jól érzed-e magad egy kapcsolatban, jó-e a szex, csak legyen valakid. Hát...

157. PöttyösPanka (válaszként erre: 156. - Netona)
2023. máj. 23. 11:51
Sajnos rajtad valóban nem lehet segíteni, mert csak azon lehet, aki akarja. Pedig hidd el, lehetne belőled normális ember. De ahhoz neked kell megtenned az első lépéseket. Ha otthonról nem kaptad meg az elismerést gyerekként, akkor nagyon nehéz kiépítened az önbizalmad. De nem lehetetlen. Sajnálni magadat sokkal könnyebb, de azzal csak egyre mélyebbre lököd magad. Leélheted íz életedet így vagy úgy. A te döntésed.
156. Netona (válaszként erre: 154. - Ágio8405)
2023. máj. 23. 11:31
Mire legyen önbizalmam? Nem tudok olyan erényeket, tulajdonságokat bekamuzni, amik nincsenek. Attól még nem leszek jó nő, nem lesz nagy mellem, nem lesz normális személyiségem, mert odaállok a tükör elé és bekamuzom magamnak, hogy van. Pszichológushoz kell járjak, hogy normális ember legyen belőlem. Aztán még a sablon szövegek meg tanácsok se segítenek, mint hogy kezdjek el edzeni, mert az is a visszájára fordult.
155. Netona (válaszként erre: 153. - Ágio8405)
2023. máj. 23. 11:29
Ha egyszer odajutnék, akkor mit számítana, hogy nekem mi a jó és mi nem? Már most, 19 évesen el vagyok keseredve, nemhogy majd 25 évesen, vagy még tovább. Iskolába nem tudok összeszedni senkit, se instagramon. Majd nekem lenne szavam, hogy mi a jó meg mi nem? Amikor még válogatni sincs lehetőségem? Nem hinném. A hozzáállásom meg nem mostanában fog megváltozni, mert nincs olyan ok, amiért megváltozhatna.
154. Ágio8405 (válaszként erre: 150. - Netona)
2023. máj. 23. 11:14
Nem, nem jó. De ez a nagy fokú önbizalomhiány, önértékelési zavar sajnos valószínűleg pont miattuk van. Gondolom nem abban nőttél fel hogy te egy szerethető, értékes ember vagy.?
153. Ágio8405 (válaszként erre: 142. - Netona)
2023. máj. 23. 11:12
Ebben nagyon tévedsz. Jó nagyot csalódás majd ha egyszer oda jutsz. A nők nagy részénél nem a pasim múlik hogy van-e orgazmusa. Főleg hüvelyi úton…. Ha nem tudod mi a jó neked, ne várd hogy más tudja. Minden nőnek más és máshogy jó.
152. Netona (válaszként erre: 145. - Ágica...)
2023. máj. 23. 11:09
Okés, ne higyj.
151. Netona (válaszként erre: 146. - Ágica...)
2023. máj. 23. 11:08
Úgy felesleges ismerni, hogyha nincs haszna.
150. Netona (válaszként erre: 144. - Libikóka)
2023. máj. 23. 11:08

Azért vagyok másokkal elfoglalva, mert mások nincsenek velem elfoglalva. Ők valamit jól csinálnak, aminek én a közelébe se vagyok.


Senkinek nem jó, magamnak se. De enélkül nem tudok elaludni, nem tudom abbahagyni a sírást sem. És ha tudom, hogy 20 perc múlva jön haza anyám, én meg nem bírom abbahagyni a bőgést, akkor nyilván ütöm magam, hogy abbahagyjam, minthogy bőgni lásson. Ők nem tudnak semmit arról, ami januárban történt, és ez így a jó.

149. Netona (válaszként erre: 138. - Robotica)
2023. máj. 23. 11:03
De akkor hogy figyeljenek fel rám a fiúk, ha nem a külső alapján?
148. Netona (válaszként erre: 147. - Netona)
2023. máj. 23. 11:01

Véletlenül elküldtem


Vannak témák, amik érdekelnek, azokat elolvasom, utána olvasok. De ennyi.


Az irodalmat viszont szeretem, szerettem új költőkről hallani, a középiskolai irodalom tanárom érdekes módon adta elő. Előadóművész, az irodalom rajongója, szerettem vele együtt dolgozni, gondolkodásra biztatott. Kedvenc íróm talán Madách és Örkény, az egyik Az ember tragédiája, a másik pedig Tóték miatt, ezt a két kötelező olvasmányt tényleg jó volt elolvasni, és szerettem az utána következő órákat, amik az elemzésről szóltak.

De így magamtól nem szoktam olvasni.


Mindig másokról tudok.


Nem iszogatok velük, de hetente el szoktunk menni valahova.

147. Netona (válaszként erre: 135. - Ágica...)
2023. máj. 23. 10:55

Képet tényleg nem akarok mutatni.


Eddig még csak az írásbeli része van meg: magyar, töri, matek, angol, és múlt hét szerdán volt az utolsó, a szakmai érettségi irodai ügyviteli ismeretekből. Összességében jól sikerült szerintem, még a matek is, pedig attól féltem a legjobban, aztán most reménykedem a hármasban. A töri gyengén sikerült, az angol kétes, hogy meglesz a kettes. A többi ötös biztos megvan.


Hát nem igazán szeretek olvasni, inkább sorozatot nézek, filmezek. Vannak témák, amik erdekel

146. ágica... (válaszként erre: 142. - Netona)
2023. máj. 23. 10:44
Neked kell a legjobban ismerni a tested!
145. ágica... (válaszként erre: 141. - Netona)
2023. máj. 23. 10:40

Nem hiszek már neked! Írsz össze vissza minden hülyeséget!

Egyszer szűz vagy és érettségi előtt állsz ,máskor gyerekeid vannak és hivatalban dolgozol és napszámos vagy!

Lehet nem kellene folytatnod a hazudozást!

144. libikóka (válaszként erre: 141. - Netona)
2023. máj. 23. 10:38

Mások ,,mások,,mások,,19 évesen ne másokkal legyél elfoglalva és szomorkodj az örömükön.

Most tényleg,,normális ésszel,,kinek jó ha bántod magad?

Neked nem ,,a családnak nem,,aki nem ismer annak meg főleg nem ,,mert nem tudja.

Magyarul semmi értelme,,ennyi "erővel" mondjuk csinálhatnál valami értelmeset is.

143. Netona (válaszként erre: 133. - Ágica...)
2023. máj. 23. 10:38

Mikor hogy. Idő kell, míg feloldódjak, nem megy olyan könnyen.

nyáron voltam diákmunkán, ott összehaverkodtam egy lánnyal. Meg elég jól elkezdtem beszélgetni ismeretlenekkel is. Felvettem rövid nadrágot, testhez simuló pólót. Aztán volt ez a fiú januárban, és azóta megint ugyanott tartok, mint évekkel ezelőtt, hogy nem bírok megszólalni, rosszul ragozom a szavakat. És van ez az ütés is, úgyhogy nem merek felvenni rövid nadrágot, nem tudok elmenni pulcsi nélkül, bár csak egy hete van kb jó idő.

142. Netona (válaszként erre: 132. - Ágica...)
2023. máj. 23. 10:33
Nem ismerem. Másnak kell ismernie.
141. Netona (válaszként erre: 131. - Ágica...)
2023. máj. 23. 10:33

Dolgozzak meg a sikerért. Másnak is könyvet kellett olvasni azért, hogy megdicsérjék? Hogy legyen mellette? Egy csődtömeg vagyok, bántanom kell magamat, hogy olyan egyszerű dolgokat is elérjek, hogy lenyugodjak. Mások életük legboldogabb napja életem legszomorúbbja.

4 honapja nem bírom túl tenni magam valakin, és már egyre brutálisabb eszközökhoz folyamodok sajnos. A családom is folyton csesztetnek, és már nem bírom.

140. Netona (válaszként erre: 129. - Jennyvagyok)
2023. máj. 23. 10:13
Nem tudok a hozzáállásomon. Annyit bírtam megtenni, hogy nyitottabb lettem, és keresem mások társaságát. Nem kényszeredetten, de keresem. Ennyi. Nem tudok olyan tulajdonságokra büszke lenni, amik valójában nincsenek. Nem tudok magamhoz szépen állni, hogyha a 18 évem alatt nem szolgáltattam rá okot, és mástól se jött pozitív visszajelzés. Soha. Semmikor.
139. Netona (válaszként erre: 128. - Amaunet)
2023. máj. 23. 10:10
Kösz
138. robotica (válaszként erre: 125. - Netona)
2023. máj. 23. 01:04

Senki nem állítja, hogy ugyanaz, mint ha egy másik emberrel gyakorlod a szexet, de azért az eü. hatásai megvannak.


Ennyi idősen, ha a családod alapvetően rendben volt/van, már kellene tudnod szeretni magadat. Nagyon a külsőre koncentrálsz. Oké, első benyomás, de nem csak az vagy, amit a tükörben látsz.

2023. máj. 22. 21:06

Igen érdekes dolgok vannak itt!

Gyerekek is vannak….

Most akkor ni az igazság?


[link]

136. ab443a467a (válaszként erre: 125. - Netona)
2023. máj. 22. 19:56
Aki jól bánik magával, az először is megválogatja a barátait, kit enged közel magához. Így jóval kevesebb bántás éri. Ha kell, kiáll magáért.
2023. máj. 22. 19:43

Most komolyan átmentél másik fórumra is panaszkodni?

Na mindegy, hátha visszajössz.

Mivel képet sajnos nem mutatsz, engem érdekelne, hogy mi van a fejedben.

Miből érettségizel? Hogy érzed, hogy fog sikerülni? Szeretsz olvasni? Ki a kedvenc íród, költőd és miért?

Mi az érdeklődési köröd iskolán kívül?

Miről tudsz hosszan beszélgetni emberekkel? Leköti valami az érdeklődésedet hosszabb időre? Mi a hobbid? Kedvenc sportod?(ŐŐŐ itt a sport csoki, nem ér!)

Szoktál a barátnőiddel táncolni járni? Iszogatni kicsit?

Úhh, nekem rengeteg kérdésem van. :D

2023. máj. 22. 18:17
Volt egy osztálytársnőm. Csúnya lányka volt, de tényleg! Viszont sokminden érdekelte, okos dolgokhoz is hozzászólt, ami igen érdekessé tette! A fickói kivétel nélkül , okos és kimondottan helyesek is voltak. Még a vihogása sem rettentett el senkit.🤣
2023. máj. 22. 18:11

Hogy megy a kommunikáció az emberekkel?

Most eltekintek ettől a fórumtól, mert lehet tévesen ítélnélek meg. 🤓

132. ágica... (válaszként erre: 119. - Netona)
2023. máj. 22. 18:04

Erre is írtam megoldást! 🤷🏻‍♀️

Ismered a tested? Boldoggá tudod tenni magad?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook