Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magány, párkapcsolati sikertelenség, tapasztalatlanság, ebből adódó frusztráltság leküzdése de hogyan? fórum

Magány, párkapcsolati sikertelenség, tapasztalatlanság, ebből adódó frusztráltság leküzdése de hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
101. 55Judit (válaszként erre: 99. - Netona)
2023. máj. 22. 13:41

Akár hányan írunk neked akár mit, neked semmi se jó. Mégis mit vársz ettől a fórumtól?

Képzeld, a legtöbb nő nem top modell. Egyik túl kövér, másik deszka, amaz O lábú, a mási x, nagyon sokan vannak a környezetemben is akiknek van szépséghibája nem kicsi, sőt vannak rokkantak, látássérültek, kerekesszékesek, ami sokkal szomorúbb mint az hogy valaki csúnya. Mégis nagyon sokuknak van társa. Szerintem nem a kinézeted a legnagyobb gondod hanem az agyad. Abban kéne rendet tenni de mielőbb, mert ha nem változtatsz az élethez való hozzáállásodon, rövid időn belül begolyózol.

100. PöttyösPanka (válaszként erre: 99. - Netona)
2023. máj. 22. 13:31

Légyszi, képet! 🙏 Biztos, hogy nem vagy olyan csúnya!

Ha teszel fel képet, tudunk segíteni, hogyan tudnál jobban kinézni. Előnyösebb frizura, szép smink, csinosabb ruha, akármi. De ehhez látni kell, hol a bibi.

99. Netona (válaszként erre: 88. - B9e097a9f6)
2023. máj. 22. 13:25

De velem viselkedtek így, ők már szerintem nem is emlékeznek rá, míg én belém örökre belém égett. És ez csak pár példa volt, tudok még mondani egy rahedlit.


Volt olyan, hogy céges nyaraláson (családi nyaralás q cég dolgozóinak és családjaiknak, egy nyaralóban több család volt) elmentünk a velem egykorú gyerekekkel éjszaka sétálni, a kisebb gyerekek és a szülők otthon maradtak.

Viccelődtek, hogy félrehúzódnak és szexelni fognak, stb. 4 fiú volt és 5 lány, és ilyet szól az egyik, hogy de jó, pont jó az arány is, én meg majd tartom a gyertyát... tudom, hogy csak vicc volt, de akkor is engem hagytak volna ki.


Vagy például: van 2 unokatesóm, az egyik velem egyidős, a másik egy évvel fiatalabb. Amikor náluk nyaraltam, akkor volt egy fiú, aki a szomszédjuk volt, folyton járt át hozzánk. Egyszer a hintaágyban aludtunk hárman, leült a levegő, és a fiú (Aki nem mellesleg nem volt csúnya) őket betakarta. Aztán bement, azt hittem, hogy nekem is hoz majd egy takarót, de nem hozott.


Októberben voltam esküvőn. Tök jól éreztem magam, azt éreztem hogy nézek ki valahogy, jól állt a hajam, meg volt csinálva a szemöldököm, egy kis smink, szép ruha... egy 23 éves csávó mindenkit megtáncoltatott, csak engem nem. Amikor mondták, hogy kérjen fel engem, akkor végig nézett rajtam (elég csúnyán), vágott egy pofát, aztán mondott valamit, amit nem hallottam, mert szólt a zene és messze is álltak.

98. Kacsahercegno (válaszként erre: 94. - Netona)
2023. máj. 22. 13:25

Ês ezt mi hogy tudjuk megoldani? Meg ezt fejtsd már ki, hogy semmi lehetőséged. Oké, értjük, csúnya vagy és nem kellesz a paliknak. De buta is vagy? Vagy hogy kell ezt érteni?


És ki használna ki és miért?


Amúgy az is a gond szerintem hogy te a szüzességet egy valami megfogható dologként kezeled. Miközben ez egy kitalált dolog. Nem fogsz megváltozni attól ha elveszted a szüzességed. Nincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy vagy sem. Nem kell neki akkora jelentőséget tulajdonítani, a szex az csak szex. 🤷‍♀️ Jó persze jobb ha van mögötte rendes kapcsolat meg mittudomén, de végső soron nem az fogja meghatározni az elkövetkező 70 éved hogy az első milyen volt.

97. Netona (válaszként erre: 87. - B9e097a9f6)
2023. máj. 22. 13:12

Na látod ez az, hogy nem ismered a mai fiatalokat. Ha rámosolygok valakire is, akkor elterjed, hogy bolond vagyok, és kiműsoroznak. Ez lehet régen bejött, most nem.


Én meg érzek lemaradást, pontosan azért, amiket írtam. És ezért a lemaradásért lesz szar kapcsolatom.

96. Netona (válaszként erre: 86. - Robotica)
2023. máj. 22. 13:09

Hova sietek? 19 évesen másnak több éves párkapcsolata van, hamarosan összeköltöznek.


Hamarosan összeköltöznek > se csók, se kezfogás, se párkapcsolat

95. Netona (válaszként erre: 86. - Robotica)
2023. máj. 22. 13:08

De nem is pár hét alatt fogok bele állni. Alapból szégyenlősebb vagyok, nem hiszem, hogy pár hét után már letolnám a bugyit.


És én mit tudok cserébe nyújtani? Oké, ő vár rám mondjuk pár hónapot. De nem vagyok jó nő.

94. Netona (válaszként erre: 82. - Kacsahercegno)
2023. máj. 22. 13:06
Nem tudom, valami megoldást. 19 vagyok, semmi lehetőségem az életben, és ezt nagyon csúnyán ki fogják használni.
93. Netona (válaszként erre: 81. - Ab443a467a)
2023. máj. 22. 13:03
Nem kezel alacsonyabb rendűként, dehogy.
92. tumbo2 (válaszként erre: 84. - PöttyösPanka)
2023. máj. 22. 11:22
volt egy munkatársam,már mindenki vénlánykényt könyvelte el,nagyon utálom a szót,a lányom vénlány lett volna,mikor 42 évesen férjhez ment? szóval nem volt szép,aztán megismerkedett egy nála jóval fiatalabb fiúval,annyira imádta,én még ilyet nem is láttam.született egy gyerekük,aztán egymáshoz öregedtek.
2023. máj. 22. 11:15
Gyere meghivlak én , megyünk kirándulni, vagy horgászni,...nekem is szr egyedül sokszor...
2023. máj. 22. 11:09

Nem küldesz képet pedig kértem, nem baj. Teszek még egy próbát, aztán több energiát tényleg nem föccölök ebbe az ügybe mert az időm értékesebb annál, mint hogy egy olyan emberrel töltsem aki ügyet sem vet rám. Ez a perc meg belefér amíg pihenek.😀

Szóval írd be a keresőbe: Szingli Túrák, Kirándulások szingliknek, stb.

Hátha kiszakadsz abból a primitív bunkó környezetből, ahol csak degradáló beszólásokat kapsz.

89. 55Judit (válaszként erre: 88. - B9e097a9f6)
2023. máj. 22. 11:01
Szerintem is róluk, és ilyen társaságba egy intelligens nő be se keveredik.
88. b9e097a9f6 (válaszként erre: 76. - Netona)
2023. máj. 22. 10:45

"bocsi, de én téged még buliba se b.sználak meg"


“ és az a két fiú, akit hozzám osztottak be, az fújogott.”


És ez szerinted rólad állít ki bizonyítványt? Szerintem inkább róluk.

87. b9e097a9f6 (válaszként erre: 50. - Netona)
2023. máj. 22. 10:41

Azoknál nem hátrány, akik tényleg kíváncsiak rád. Az még az ajtócsapkodást sem éri meg, akinek emiatt nem kellesz. Igaz, nem ismerem a mai húsz év körüli srácok gondolkozását, de biztos, hogy nem csak olyanok léteznek, akiknél ez kizáró ok lenne. Ezért is lehet, hogy rossz emberekkel ismerkedsz. Már ha igaz, amit írsz.

Nem fogsz lemaradni semmiről, ha pár évvel később találsz társra. Nem szeretném magamra terelni a fórumodat, de én is így voltam a te korodban, ahogyan más hasonló lányokat is ismertem. Most mégsem érzek lemaradást azokkal szemben, akiknek 16 évesen már komoly párkapcsolata volt.

Próbáld ki, hogy csak úgy rámosolyogsz idegen srácokra. Még akkor is, ha nem teljesen eseted az illető. Idővel belejössz. A te önbizalmad is nőhet és mások napját is feldobhatod ezzel.

86. robotica (válaszként erre: 48. - Netona)
2023. máj. 22. 10:21

Az egy dolog, hogy érdekel, és az egy másik, hogy az első napokban konkrétan rákérdez.

Ha egy felnőtt fiú sem tud várni a szexszel pár hetet, akkor őt a szexet akarják és nem igazán a partner érdekli őket. Ha neki fontos a másik, tud türelemmel várni. Egy 18-19 éves lánynak valószínűleg nem lesz szüksége egy évre ahhoz, hogy eljusson oda, ő is vágyik a testi kapcsolatra a maga teljességében.


Igen, értem én, hogy a tapasztalatlanság hátrány az első időkben. Viszont egy jó szűrő is lehet: ki az, akinek annyira fontos vagy, hogy érted tud várni, hogy csak finoman sürget? Aki hajlandó együtt tanulni veled a te vágyaidat?

Hova sietsz te? És hova sietnek azok, akik nem tudnak neked adni egy-két hónapot?

85. 55Judit (válaszként erre: 84. - PöttyösPanka)
2023. máj. 22. 10:11
Okosan szóltál.
84. PöttyösPanka (válaszként erre: 76. - Netona)
2023. máj. 22. 10:07
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Egyrészt most már én is nagyon kíváncsi vagyok, hogyan nézel ki. Másrészt sok csúnya ember él a Földön, akik ugyanúgy élnek, ismerkednek, házasodnak. A legfontosabb a kisugárzás, a személyiség. Hidd el, hogy ha szép lennél, akkor sem lenne örömöd az olyan tahókban, akiket csak a kinézet érdekel, de az ember mögötte nem. Az ilyen idiótákat kerüld el. Egy normális ember senkivel sem ilyen bunkó.
83. 55Judit (válaszként erre: 76. - Netona)
2023. máj. 22. 09:48
Na most már linkelj be nekem privátba egy fotót magadról had lássalak! Nem kell tartanod attól hogy nyilvánosságra hozom vagy gúnyolódok, beszólok, ítélkezek feletted. Én nem ezen a szinten élek nyugi! Aztán megmondom mi van, mert ennek így sosem lesz vége és te sem jutsz sehova.
82. Kacsahercegno (válaszként erre: 76. - Netona)
2023. máj. 22. 09:28
De akkor minek indítottad ezt a fórumot? Mit akarsz hallani, hogy sosem találsz senkit? Bűn ronda embereknek is van párjuk, előbb-utóbb te is találsz... Sajnos ez ilyen, nem mindenki szép, és nem is mindenkinek van pénze plasztikai műtétekre, hogy változtasson rajta. Ezt el kell fogadni, azzal kell dolgozni amink van. A hozzáállásodon meg a viselkedéseden ingyen tudsz változtatni. A kisugárzás sokat számít, ha süt rólad hogy alulértékeled magad akkor az nyilván nem lesz vonzó senkinek.
81. ab443a467a (válaszként erre: 78. - Netona)
2023. máj. 22. 09:26
És? Téged alacsonyabb rendűként kezel? Akkor nem a barátnőd.
80. ab443a467a (válaszként erre: 76. - Netona)
2023. máj. 22. 09:25
Kifogtál egy-két fogyatékost. Sajnos egyre többen vannak. Normális ember nem viselkedik így senkivel. Tölts fel egy fotót! Nem hiszem el, hogy annyira csúnya vagy.
79. globus (válaszként erre: 76. - Netona)
2023. máj. 22. 09:23

Egy pszichológus a teremben járkált, miközben stressz kezelést oktatott a közönségnek. Amikor felemelt egy poharat, mindenki a megszokott félig üres vagy félig teli kérdésre számított. Ehelyett mosolyogva azt kérdezte: Milyen nehéz ez a pohárvíz? A válaszok 2 dekagrammtól fél kilóig terjedtek.


A pszichológus így válaszolt: A tényleges súly nem lényeges, attól függ, milyen hosszan tartom a kezemben.


Ha csak egy percig tartom, könnyű.


Ha egy órán át tartom, megfájdul a karom.


Ha egy napig tartom, a karom elzsibbad és megbénul.


Egyik esetben sem változik a pohár víz súlya, de minél tovább tartom, annál nehezebb lesz.


Majd így folytatta: Az életben a stressz és az aggodalom olyan, mint ez a pohár víz.


Gondolj rájuk egy kis ideig, és semmi sem történik. Gondolj rájuk egy kicsit hosszabban, és elkezdenek fájni, és ha egész nap rájuk gondolsz, megbénulsz, képtelen leszel bármit is csinálni. Nagyon fontos, hogy tudd elengedni a gondjaidat! Este minél előbb tedd le minden terhedet, ne cipeld őket tovább az éjszakába.


NE FELEJTSD EL LETENNI A POHARAT!

78. Netona (válaszként erre: 75. - Ab443a467a)
2023. máj. 22. 09:11
Olyan, aki pár hónapon belül már össze is fog költözni a szerelmével, míg nekem még mindig annak kell örülni, hogy valaki elhivott kétszer randizni.
77. Netona (válaszként erre: 73. - Ab443a467a)
2023. máj. 22. 09:10
Jó neked. Nekem a környezet meghatározó.
76. Netona (válaszként erre: 72. - Ágica...)
2023. máj. 22. 09:09

De akkor a fordítottjára miért nem érkezik válasz? Hogy szeressem, tiszteljem magam, hogyha senki nem akar engem, senki nem szeret?

Mit szeressek magamon? Mit tiszteljek magamon? Hogyan viszonyuljak magamhoz, hogyha ilyeneket kapok, hogy:

- a buszon lecsúnyázták az arcom, és rajtam röhögtek

- egyszer beszélgettem egy fiúval, majd videóhívasban akart beszélni velem, amibe belementem. Kamerát kapcsoltunk és ilyet mondott: "bocsi, de én téged még buliba se b.sználak meg", aztán röhögve kilépett a beszélgetésből.

- amikor hetedikbe nőnapozni kellett az osztállyal, akkor nekem nem akart senki adni (2x annyi fiú volt, mint lány, egy lányhoz 2 ment volna oda, és senki nem akart nekem adni), és az a két fiú, akit hozzám osztottak be, az fújogott.

- nem kapok dicséretet senkitől, meg se néznek engem a fiúk

- engem nem követ be senki úgy, mint más, nem állítanak meg az utcán, mint mást, nem udvarol nekem senki.

- hülye fejem van minden képen, nem vagyok fotogén, 12 éves koromtól kezdve striás vagyok, szarkaláb van a szemem alatt, ráncos a homlokom is

75. ab443a467a (válaszként erre: 67. - Netona)
2023. máj. 22. 08:46
Milyen barátnő az, aki előtt szégyenkezni kell, nem lehetsz önmagad? Cseréld le a baráti köröd. Rossz hatással vannak rád.
74. globus (válaszként erre: 69. - Netona)
2023. máj. 22. 08:34
Ha egyedül boldogtalan vagy, akkor párban is az leszel. Ne másoktól függj. Tipikus áldozati attitűd az aktuális partner kénye-kedvének. Ezt tényleg gondold végig.
73. ab443a467a (válaszként erre: 67. - Netona)
2023. máj. 22. 08:19
Nem tudom... Vagyis tudom, de hiába írnám le, nem éreznéd át. Nekem nem mások mondják meg, hogy mennyit érek.
2023. máj. 22. 07:38

Ugye most már kezdesz rájönni, hogy felesleges ezeket a fórumokat megnyitni? Akárki, akármit mond, ragaszkodsz, ahhoz, ami eddig nem vált be! Véleményeket vártál, de nem gondolkodsz el azon, hogy egyet kettőt megfogadj! Szívesen megnéznélek hogy nézel ki, bár ha valami pozitívat írnék, a válaszod biztos negatív lenne, hogy , de nem is szép, mert…

Addig, amíg nem szereted magad más sem fog! Addig míg saját magad vered, más sem fog tisztelni! Egy hisztis picsa vagy, aki itt sajnáltatja magát, ahelyett, hogy elfogadná, mérlegelné az itt elhangzottakat! Normális ember, aki válaszokat keres ezt tenné!

Eddig a tested bántalmazása nem hozott megoldást! Próbálkozz mással! Nagyon sok értékes választ kaptál! Alkalmazd!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook