Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magány, párkapcsolati sikertelenség, tapasztalatlanság, ebből adódó frusztráltság leküzdése de hogyan? fórum

Magány, párkapcsolati sikertelenség, tapasztalatlanság, ebből adódó frusztráltság leküzdése de hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2023. máj. 21. 22:15

Ha tényleg igaz amit írsz, akkor tessék: 19 éves korban nem az számít, hogy ki hogy néz ki hanem az, hogy ki hogy adja elő magát. Szóval ha tényleg ennyi idős vagy és nincs és nem is volt senkid, akkor nem feltétlenül veled van a gond, hanem a többiekkel. Ettől függetlenül meg kell jegyeznem, hogy ugyan nem vagyok egy hitetlen típus, de tényleg sántít a sztorid.

1. TEljesen vagánynak tűnsz, az ilyen csajok találnak maguknak fickót. Még ha nem is a leg menőbbet, de találnak.

2. 19 évesen nem minden srác vagány és önbizalomtól ittas, magyarul biztosan találnál magadnak olyat, akinek te is kellesz. Szóval az, hogy nálad nincs léc, kicsit hihetetlen. Vannak béna srácok is akik igenis örülnének ha bármilyen csajt kapnának, szóval kissé hihetetlen az, hogy te SENKINEK nem kellesz.

Ha esetlegesen mégis igaz amiket írsz (bár kétlem), akkor egyszerűen nem kell bevallanod, hogy nem semmilyen szinten nem voltál még senkivel és már le is ment is gond.

40. b9e097a9f6 (válaszként erre: 38. - Netona)
2023. máj. 21. 22:00

Nekem sem volt 18 évesen senkim. Lehet, hogy rossz helyeken és rossz embereket keresgélsz.

Annyi aberráltság és fétis létezik, hogy én az ilyenen már nem akadok fenn. Gondolom nem kuka, csak vonzó számára, ha úgy kezdi a kapcsolatot egy nővel, hogy ő lehet nála az első. Ennyi erővel az is aberrált, aki az ellenkezőjét keresi.

Igen, szerintem is gáz, hisz engem is megkérdezhetett volna. Ugyanakkor nem ez lett volna a mondandóm lényege. Hanem az, hogy sok esetben nem hátrány a szüzesség vagy a tapasztalatlanság, csak te fújod fel a dolgot. Amiatt vagy zavarban, hogy feleslegesen aggódsz ezen a témán.

39. robotica (válaszként erre: 38. - Netona)
2023. máj. 21. 21:54

Miféle ismerkedés az, ahol arról faggatnak, hány exed volt? Csak nem egy listán megy végig az illető, hogy ez is pipa, az is pipa, ez nem pipa, ja, akkor enm kell? Az annyit is ér.

Vissza lehet kérdezni, hogy ez miért érdekli. Hogy szerinted nem ismeritek egymást annyira, hogy ezt a témát meg kellene beszélni. Ha együtt jártok és élőben elértek szép lassan oda, akkor úgyis szóba kerül.


Érdekes a világ. 50 éve azt a nőt tartották értékesnek, aki ártatlanul ment férjhez, most meg az az akadály? :-O

55Juditnak van igaza: először magadat kell megszeretned.

38. Netona (válaszként erre: 34. - B9e097a9f6)
2023. máj. 21. 21:45

Miért csak én hinném, hogy le vagyok maradva? Ez nem hit kérdése. A korombeliek már szexelnek, én meg csókolózni se csókolóztam. Az első randin (18 éves koromban, míg más jóval előbb) mosolyogtam mindenen, mint a vadalma, nem jól ragoztam a szavakat. Most ezt melyik normális csávó bírná? Meg is kaptam jó néhányszor, hogy tapasztalatlan nekik nem kell, pedig ez fordítva szokott így lenni (hogy a fiút/férfit utasítják el, hogyha tapasztalatlan).


Undorító az a pasi, aki a szűz nőket szereti. Nem tudom milyen fétise, abberáltsága lehet, ha kimondottan a szűz nőket szereti. Akkor utána meg kuka?


A másik csávó is elég gáz, aki a barátnőidet faggatta, hogy hány exed volt eddig😂

37. Netona (válaszként erre: 33. - Icuska538)
2023. máj. 21. 21:39
Igen, a szüleimmel. De nyilván el akarok majd költözni, viszonylag rövid időn belül, viszont egy fizetésből nem nagyon futná ez sajnos, főleg egy kezdő fizetésből, plusz ott van az érzelmi vonal is, hogy egy full üres házba mennék haza, amikor társra, párkapcsolatra vágyok.
36. Netona (válaszként erre: 32. - Kacsahercegno)
2023. máj. 21. 21:35

Mert ha kérdezik, akkor mit mondjak? Hogy nem vagyok szűz? Baráti társaságba felhozódott, hogy ki mikor vesztette el. Mit kellett volna mondanom? Hogy 16 évesen?

Vagy amikor ismerkedünk, és megkérdezik, hogy hány exem volt, mondom nulla. "Akkor te szűz vagy?" kérdésre mit írjak? Hogy nem?

35. Netona (válaszként erre: 31. - Ágica...)
2023. máj. 21. 21:31
Jó, vannak olyan filterek persze. De sokszor azért kell új képet csinálni, mert hülye fejem van rajta. És még filterrel is idiótán nézek ki, filter nélküli képet meg nem merek vállalni.
34. b9e097a9f6 (válaszként erre: 26. - Netona)
2023. máj. 21. 21:06

Ha igaz:

Te csak azt hiszed, hogy le vagy maradva. Aki csak a szüzességedet nézi, akár pozitív, akár negatív szemmel, nem a személyiségedet és úgy egyben téged, arra kár a drága idődet fecsérelni.

Egyébként ismerek olyan férfit, aki kimondottan szereti a szűz nőket. Fiatalabb koromban én is ismerkedtem olyannal, akiről később kiderült, hogy a kezdeti szakaszban megkérdezte a barátnőimet, hogy hány pasival voltam, és mennyire élek szabados életet. Nem imponált volna neki, hogy olyan nővel legyen, akin átszaladt a fél környék.

33. Icuska538 (válaszként erre: 24. - Netona)
2023. máj. 21. 21:01
Jajjj! Te! Higadtabban! Igy nem szabad gondolkodni. Szüleiddel élsz? Borzalmas dolgokat irsz. Hát ez nwm semmi. Nem is tudok ezekre mit irni. 🤔
32. Kacsahercegno (válaszként erre: 26. - Netona)
2023. máj. 21. 20:51
Jó, tegyük fel hogy most ez veled történik. Vagy valamelyik ismerősöddel 🙄 De minek kellene bárkinek elmondani hogy szűz vagy...? Gondolom úgysem életed szerelmét keresed egyből, meg ez azért nem olyan eget rengető kamu. Nincs a homlokodra írva, nem kötelező hónapokig várni előtte stb. De ha valaki normális akkor amúgysem ezen fog múlni, vagy hogyha odakerül a sor és kiderül hogy "tapasztalatlan" vagy. Valamilyen szinten minden új kapcsolatban ki kell tapasztalnia egymást a feleknek úgy is... Nem atomfizika, ha olyan a helyzet majd sodródsz az árral. Vagy az ismerősöd.
31. ágica... (válaszként erre: 27. - Netona)
2023. máj. 21. 20:49
Filterrel mindenki hülyén néz ki! 🤣
30. michelle.r (válaszként erre: 27. - Netona)
2023. máj. 21. 20:43
Ezt melyik ismerősödről írok egyes szám első személyben? 😂
29. Netona (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2023. máj. 21. 20:25
Jó az nem velem történt meg, hanem egy ismerősömmel.
28. Netona (válaszként erre: 18. - Perzsacica)
2023. máj. 21. 20:24

Voltak olyan kérdések, amik nem velem történtek meg, de ide írtam ki úgy, mintha velem történt volna meg, az én szemszögemből. És mielőtt megkerdezitek, azért, mert ha úgy írtam volna, hogy "ez történt xy-nal....", akkor meg jöttetek volna azzal, hogy nem látok bele a másik életébe, stb., mit foglalkozok vele.


Ez meg egy januári bejegyzés szól rólam.

27. Netona (válaszként erre: 14. - Sirga)
2023. máj. 21. 20:20
Nincs szép bennem. Még fotogén se vagyok, filterrel is van, hogy hülyén nézek ki.
26. Netona (válaszként erre: 11. - Kacsahercegno)
2023. máj. 21. 20:18

24 fős lány osztályból én vagyok szűz. De le vagyok maradva, mert egy 20-22 vagy annál idősebb fiúnak nem az a vágya, hogy kézen fogva sétálgasson velem hetekig, csak mert nekem kimaradt ez. Ott pár hét múlva már szex van, nem hetekig kézen fogva járás, puszi, meg csók. Sokan ejtenek emiatt, amint megtudják, hogy szűz vagyok. Mert senki nem akar egy szűz lánnyal vívódni, nekik rendes nő kell.


Költöttem, mindent megfogadtam, amit mondtak. Nyitottabb lettem, elkezdtem posztolni instára, divatosabb ruhákat vettem, a hajamat is levágattam. De semmi eredménye.

25. Netona (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2023. máj. 21. 20:13

Az ember társas lény, többsége vágyik a szerelemre, a társra, főleg hogyha körülötte MINDENKINEK van, mert ebben a korban csak a magamfajta ütni való nyomorék lányoknak nincs. És a szex is egy természetes szükséglet.


Egy kezdő fizetésből milyen albérletet lehet fenntartani egy fizetesbol? Semelyiket, hogyha ételt és innivalót kell venni +számlákat is be kell fizetni.

24. Netona (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2023. máj. 21. 20:10

Amikor volt egy rövid ideig önbizalmam, akkor se kellettem senkinek, sőt amikor először elhittem, hogy érhetek valaki szemében is valamit, akkor baszott át egy fiú.


Én inkább megfordítanám: ha nincs pozitív visszajelzés, ha mindenkitől csak a negatívat kapom, akkor miért ne verjem szét kék zöld foltosra a karom? Miért ne bántsam magam? Hogyan ne bántsam magam, hogyha az a test, amiben élek, az a fej, ami nekem van, azok az adottságok, amikkel létezek, azok arra se jók, hogy a fiúknál a "b4aszható" kategóriába kerüljek? (Nyilván nem azt akarom, hogy jól megb.sszanak, de még megb.szni se akarnak)

Itt vagyok 19 évesen, és azt tudom felmutatni, annak kell örüljek, hogy volt egy fiú, aki hülyített 2 randi erejéig. Más meg boldog kapcsolatban van, nekem meg annak kell örüljek, hogy valaki elvitt kétszer randira, másnak meg egy mindennapos dolog, hogy bókolnak neki.


Kevés nő van, aki meg van elégedve magával, mégis van valakijük. Van, aki vonzónak találja őket. Van, akinek a szájából csak a híg f0s csepeg ki, akárhányszor megszólal, mindig mást pocskondiázik. Én nem ártok senkinek sem. Csak magamnak. Nem ordibalok le senkit az utcán, nem verekszek össze senkivel se.

23. gyöngy:) (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2023. máj. 21. 19:02
Elég lett volna egy hazugság is.
22. andi6020 (válaszként erre: 21. - Görögtánc)
2023. máj. 21. 18:21
Sőt.
2023. máj. 21. 18:10
Na hát a névtelen fórumoknak is ennyi hitelessége lehet. Lehet egy felhasználó ír 1000 félét. 😂
20. michelle.r (válaszként erre: 4. - Netona)
2023. máj. 21. 17:57
Már megint? Tavaly már érettségiztél. Sőt szakmád is van, amit nem mersz elmondani a sok diplomásnak 🙃Sőt párod is van, nem emlékszel?
2023. máj. 21. 17:47
Lehet, csak túl sok reményt fűzött a csókhoz. Már fantáziált a házasságról, gyermekük neméről, nevéről. Még lehet gyerek fejben.
2023. máj. 21. 17:41

Kedves Netona!

Elsősorban próbálj őszinte lenni mindenkivel!

A korábbi kiírt szavazásod teljesen ellentmond a mai kiírásodnak. Ha mások is ezt a hazudozást látják benned akkor ne számíts semmi jóra.

Ha meg esetleg itt gyűjtesz anyagot valamelyik munkádhoz akkor meg ahhoz sem jósolok sok pozitívumot, ha magadtól nem vagy képes többre.

Ha valóban most fogsz érettségizni akkor sok sikert hozzá bár ezt sem igazán hiszem ha másban sem voltál őszinte. Így nem lesz melletted rokonszenv és ezzel a hozzáállással /össze-vissza hazudozás/ soha nem találsz párt , de munkahelyet sem tartósan , az senki számára nem vonzó ha valaki megbízhatatlan.

17. Kacsahercegno (válaszként erre: 16. - 55Judit)
2023. máj. 21. 17:09
Teljesen igazad van. Amúgy is annyi más dolgom lenne, csak valahogy mindig feljövök...
16. 55Judit (válaszként erre: 15. - Kacsahercegno)
2023. máj. 21. 17:08
Kár is e miatt a szép időben akár egy percet is itt tölteni a gépnél mikor annyi örömteli dologgal is foglalkozhatnánk.
15. Kacsahercegno (válaszként erre: 12. - Aileron44)
2023. máj. 21. 17:04
Lol hát így válaszoljon az ember kedvesen meg segítőkészen 🙄🤦‍♀️
14. Sirga (válaszként erre: 8. - Netona)
2023. máj. 21. 17:03

Tudom, hogy ez Téged nem vigasztal, de hidd el, nem vagy egyedül!

Viszont a kiírt szavazásod és e fórum között elég nagy ellentét feszül ... Nem tudom, mit higgyek.

Önmagadat ne büntesd, próbáld meglátni Magadban a szépet, jót, szerethetőt! Van, hidd el! És fókuszálj arra, amire örömmel nézel/gondolsz! :)

13. ágica... (válaszként erre: 12. - Aileron44)
2023. máj. 21. 17:00
Hjujj, valóban érdekes. :/
2023. máj. 21. 16:47
Belenéztem a FI indított fórumaiba, nem tudom ezek alapján eldönteni melyikbe ír valóságot!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook