Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magánnyugdíj banki hozam visszatérítés fórum

Magánnyugdíj banki hozam visszatérítés (beszélgetős fórum)


2011. máj. 27. 20:06

Azt az összeget kapjuk vissza, amit az egyenlegértesítőben feltüntet a mny-pénztár?Vagy abból levonnak még vmit?Tudja vki?

Nekem szerencsém volt,mert az ING-nél 11 százalék volt a hozam.

Határidőnek én júl31-t tudtam.

2011. máj. 26. 19:10
Bizony,lenne helye.De nem azt az összeget kapjuk vissza,csak a reálhozamát!Ami annyit jelent,hogy 400e Ft-tal számolva kb.60-70 e,attól függ,31-én hogy áll a tőzsde...De tényleg úgy hírlik aug.20 a határidő.
2011. máj. 26. 19:06

Mi kaptunk április közepén egy nyomtatványt, amit ki kellett tölteni és április végéig visszaküldeni. (Ez egy internetről is letölthető nyomtatvány volt)

Az összeget már februárban az azonosító és a TAJ szám alapján meg tudtam nézni. Ez az összeg szerepelt a postán kapott levélben is.

Már csak várni kell .... :)

7. tavirana (válaszként erre: 6. - Sitecom)
2011. máj. 26. 10:39

hát igen, bizony van helye

engem is ezért érdekel, de tervezni nem lehet és nem is akarok mert akkor csalódás ér

majd akkor ha utalták :)

2011. máj. 26. 10:36
én nem hallottam,de remélem fizetik minél hamarabb,mert lenne hova tenni..:(
5. tavirana (válaszként erre: 3. - 91fc1792b4)
2011. máj. 26. 10:34
Nekem nem tudták megmondani :((
4. tavirana (válaszként erre: 2. - Sitecom)
2011. máj. 26. 10:33

Mi is kaptunk egy papírt a beküldendő nyomtatvánnyal.

Kihámoztuk, h kb mennyi az az összeg amit állítólag vissza kapok ( Budapest Bank )

De aki nálunk a Alians-nál van az csak a nyomtatványt kapott amit vissza kellett küldeni.

Azért kérdezem mert mintha olyat hallottam volna, h eltolódik mert az állam ellenőrizni akarja, h bankok rendesen számolnak-e el a hozammal.

2011. máj. 26. 10:30
Én személyesen bementem a magánynyugdíj irodába és ott kitöltöttem egy nyilatkozatot. Ezután azt mondták, hogy június végéig a számlámra utalják a pénzt :)
2011. máj. 26. 10:28
a páromnak a banknál /...otp/ május,junius végét mondtak a kifizetésre..az összesitö megjött a mult honapban.:)
2011. máj. 26. 10:24

Akik kiléptek a magán nyugdíj rendszerből és átmentek állam bácsihoz azok a banki hozamot vissza kapják.

Eddig arról volt szó, h Augusztus végéig mindenkinek meg kell kapnia és Május végéig meg kell kapniuk az egyenleg értesítőt.

Tud erről valaki valamit???

Mert eddig semmilyen papír nem jött / a családtagoknak sem akik más bankoknál voltak.

Most akkor hogy is van???

Mert nagyon elvesztem a dologba :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook