Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » LifeTilt Program tapasztalatok fórum

LifeTilt Program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A Lifetilt étrendeket szerzői jog védi, másolásuk, továbbküldésük jogsértő tevékenység.

2013. jan. 2. 23:20
Kinek van kedve hozzá és szeretné, én szívesen edzeném ingyen ! nem esik nehezemre,hogy most magamnak vagy még 3-4 személynek megírom, egyszerű ez, és Ha szükség van rá,akkor tudok segíteni, tanácsokat adni:) Kit érdekel az írjon ez üzit:)
89. Szöszikecs (válaszként erre: 88. - AlBundy)
2012. dec. 12. 11:31

Igen, nekem is fura pár dolog az étrendben. Pl ebédre 80 g csirkemell elég kevés,szerintem... Egész napra az 1400 kcal-os étrendben kb 85-90 g fehérje van, én ehhez képest 140 g-ot eszem. Az 1200 kcal étrendet meg se néztem,mert az már nagyon kevésnek tűnik nekem... Még mindig nem akarok 1400 kcal alá menni.

Igazad van, tényleg fura,hogy előbb van a túró.. nekem általában edzés után fehérjeshake, aztán rá egy órára tonhal + zöldség vagy cottage cheese + zöldség a vacsorám.

Köszi a kérdést :) Az Insanity hatására látok változást, ma reggel azt mondta a pasim,hogy összementem :D :D viszont jönnek a karácsonyi vacsorák,és tudom,hogy meg kéne állnom,de azt is tudom,hogy nem fog menni, úgyhogy inkább nem is állok mérlegre most két hétig :) De azért nem fogok nagyon elcsúszni,arra figyelek....


Te hogy haladsz? :)

2012. dec. 12. 10:56

A lifetiltes étrendek a nagyon alacsony kalóriabevitelről szólnak, ami mellé iszonyat mennyiségű futást javasol a gyerek. 1200 kalória éppen nem kevés szerintem egy nőnek naponta, ehhez ő futtat még 5-6 kilométereket.

Az ételek fogyasztási időpontjai sincsenek rendben, este kell inni tejet (tejcukor) túrót meg uzsonnára, tízóraira. Emellett a mennyiségek is elég érdekesek, helyenként csak adagra vannak megadva, mint a buta sztárdiétákban..

Szöszikecs: alakul már a dolog?

2012. dec. 12. 09:27
Én is eszem sovány túrót, fehérjeport, tojásfehérjéből rántottát :) csak így megy :)
86. L'odie
2012. dec. 11. 23:39

Ahogy elnéztem 5 naponta ismétlődik az étrend, bár fagyasztásos módszeren kívül nem lehet máshogy előkészülni, mert például egy főzelék, főleg ha tej van benne, nem biztos hogy elbírja a 6-7 napot a sima hűtőben.


Én nem igazán tudok úgy bevinni sok fehérjét, hogy ne lépjem túl a napi zsír mennyiséget. Eddig nem is ittam fehérje porokat, de muszáj lesz beruháznom. :)

85. Szöszikecs (válaszként erre: 84. - L'odie)
2012. dec. 11. 18:56
Jónak tűnnek az étrendek, bár mindennap más van,nincs semmi hasonló,úgyhogy elő kell készülni rá... Nekem csak az a fura,hogy viszonylag kevés napi fehérje... Én ennél sokkal többet viszek be naponta.
84. L'odie
2012. dec. 11. 17:48
Nekem végülis sikerült összeállítgatnom a 70 napos programom, még a régi blog bejegyzésekből, de úgy kell őket összevadászni, meg rákeresni google-ben. :) Az étrend pedig adott az új oldalról persze.
2012. dec. 11. 09:16
Most néztem,azért még elég sok minden nem működik az oldalon :( de szerintem tök jó lesz! Pl ott vannak az ingyenes étrendek :)
82. L'odie (válaszként erre: 81. - Szöszikecs)
2012. dec. 11. 00:25
Én már 8 előtt 5 perccel ott toporogtam, hogy mikor indul már az oldal. Úgy vártam, mint a kis gyerekek a Jézuskát. :) Neked hogy, tetszett az oldal? Számomra kicsit hiányos még... Nem tervezek fizetni azért, hogy lefogyasszanak (főleg egyetemistaként). Az ingyenes tartalomra meg a régi blogbejegyzésekre gondolom picit várni kell.
2012. dec. 9. 07:51
Én is nagyon kíváncsi vagyok az új oldalukra :)
80. L'odie
2012. dec. 9. 01:37
Sziasztok! Nem tudom, itt találok-e hozzám hasonló érdeklődőket, de holnap újraindul ez a lifetiltes dolog. Szeretnék belevágni egy 70 napos programba, de sokkal motiváltabb lennék, ha nem egyedül csinálnám és meg tudnánk osztani egymás között a tapasztalatokat. :)
2012. szept. 27. 07:50
Köszi :) mindenképpen olvasni fogom :)
78. Kukacc
2012. szept. 11. 22:32

Hahó, van itt még valaki?

Hol találom Erika edzéstervét és étrendjét?

Előre is Köszi :)

77. SweetDelight (válaszként erre: 76. - Sorceress87)
2012. aug. 24. 07:52
70 napig ki lehet bírni, én slim Erikáét csináltam, leginkább az 1000 kcal hasonlított az étrend. Nálam a legnagyobb variálás az volt, hogy a párolt zöldség, brokkoli, kelbimbó, gomba, esetleg káposzta volt a csirkemell mellé.
2012. aug. 23. 14:01
Igen, ezeket láttam, csak kicsit egyhangúnak tűnik 4-5 naponta ismételni ugyanazokat a kajákat, habár egy kis fantáziával változatosabbá lehet tenni az étrendet. :) Ti hogyan és melyik diétát csináljátok?
75. SweetDelight (válaszként erre: 74. - Sorceress87)
2012. aug. 22. 21:59
Nincs, mert az egész át lett írva, van 1000 kcal, 1200, 1400 + testalkat diéta, ezek nagyjából megegyeznek a slimessel, csak újítva lett.
2012. aug. 22. 21:11
Sziasztok! A Slimek étrendje fent van az oldalon, vagy fel fog kerülni?
73. BioCica (válaszként erre: 68. - AlBundy)
2012. aug. 21. 09:59

Albundy: rendszeresen sportolok, heti 3-4-5 alkalommal felváltva ellipszis tréner, futás, kangoo és diétázom is, de van rajtam kb. 5 kg plusz, amit egyszerűen nem tudok leadni. :-(


Nézegettem az interneten az étrendet, de azt hiszem én annyi kajával amit ezek a lányok ettek éhen halnék, úgyhogy tovább keresgélek. :-)


Köszönöm a hozzászólást! Szép napot!

72. SweetDelight (válaszként erre: 62. - BioCica)
2012. aug. 18. 00:32

Szia!

Szerintem cukorbetegen ne csináld.

Próbáld ki az intervall edzést 1 perc futás gyorsan 2 perc lassan, de lehet ellipszis tréneren is vagy lépcsőzőn 25-30 perc is elég belőle.

71. spinneli (válaszként erre: 66. - AlBundy)
2012. aug. 17. 10:00

Ezt senki nem állítja, nyugalom.

Én ebből is, mint minden másból azt veszem ki, amit jónak és szükségesnek látok...a többi nem izgat.

:)

70. 4c35511f0b (válaszként erre: 68. - AlBundy)
2012. aug. 17. 09:59
Így van ;)
69. AlBundy (válaszként erre: 67. - 4c35511f0b)
2012. aug. 17. 09:14
Ja amúgy marha jók a képeid.:) Sokat mondjuk ismertem (a poharast), de vannak köztük viccesek.
2012. aug. 17. 09:11

Ironizáltam..:) De megkérdeznétek, biztos azt mondaná, hogy profi étrendet ad a cukorbetegeknek is amitől elmúlik a betegségük.

Alapvetően annak aki tud (és akar) olvasni, annak új dolgot nem mond a srác. Legfeljebb olyat ami baromság..


BioCica: te meg szerintem hagyd a francba ezt az endomorf baromságot. Keress fel egy dietetikust, mond meg neki, hogy ezzel a betegséggel szeretnél, egy diétát, ami hosszú távon csökkenti a súlyodat. Aztán irány sportolni. A kettő együtt lehet még a betegséged tünetein is enyhít..

67. 4c35511f0b (válaszként erre: 66. - AlBundy)
2012. aug. 17. 08:37
Miért írnék neki? Nekem a világon semmi újat nem tudna mondani, a cukorbetegnek meg ne ő adjon tanácsot.
2012. aug. 17. 08:36
Heh inkább írjatok a Bencének. Ő úgyis annyira szakavatott, biztos tud segíteni..
2012. aug. 16. 15:46
ítam privit
64. BioCica (válaszként erre: 63. - 4c35511f0b)
2012. aug. 16. 15:42

II.típusú kezdődő, de már gyógyszeresen kezelik. 120-160g ch / nap az előírt mennyiség szépen elosztva 5 kisebb étkezésre. Úgy vettem észre, hogy rajtam csak a rendszeres sport (kb. 400 kcal / alkalom, heti 4-5x) segít valamit.

Láttam, hogy nagyon szép eredményeket értek el a lányok, de ezt egy életen át lehet tartani?

63. 4c35511f0b (válaszként erre: 62. - BioCica)
2012. aug. 16. 15:20

Én nem vagyok orvos, de amennyire én tudom a cukorbetegeknek keményen számolgatniuk kell a bevitt ch-t stb. és a Bencénél az -is- probléma, hogy nagyon alaocsony a ch bevitel/nap (még egészséges embert tekintve is).

A durva ch megvonás mondjuk gyors(abb) fogyás ez igaz,de hogy nem egészséges az biztos ez nem vita tárgya. Én konkrétan Erika diétájánál ájultam el mennyire kevés ch-t vitt be a szervezetébe s bár rendkívül szép eredményt ért el, egy orvos a fejét fogná az olyan kajálás láttán:)


Amúgy I vagy II.típusú vagy nagyon nem mindegy.

2012. aug. 16. 15:11

Sziasztok!

Én véletlenül találtam rá a Lifetilt-re és nagyjából végig is böngésztem az oldalakat.

Úgy tűnik, hogy én a szívó ágon vagyok, mert endomorf a testalkatom. Van itt valaki, aki esetleg szintén endomorf és csinálja / csinálta a diétát?

A véleményeteket kérném azzal kapcsolatban, hogy vajon ezt a diétát cukorbetegek is csinálhatják?

Nekem kb. 5-6 kg-ot kellene fogynom, de azt már évek óta...egyszerűen nem megy le, bármit csinálok is. A futás valamennyit segít a dolgon, de hiába használom az ellipszis trénert minden napi napi 45-60 percet, nincs semmi változás.

Mivel cukorbeteg is vagyok, így viszonylag eléggé meg van kötve a kezem, de egy próbát azért tennék.

Mi a véleményetek?

Szép napot!

61. ancsix (válaszként erre: 60. - SweetDelight)
2012. aug. 3. 23:17
Igen,de ezt csak most jelezte több mint 1 hónap csúszás után, már én is olvastam

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook