Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » LifeTilt Program tapasztalatok fórum

LifeTilt Program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A Lifetilt étrendeket szerzői jog védi, másolásuk, továbbküldésük jogsértő tevékenység.

120. Jucca26
2017. jan. 13. 08:34
A fenékformálónál te találtál otthoni edzés tervet? Mert én nagyon vaksi vagyok de nekem csak a konditermes lett meg. :)
2017. jan. 13. 05:53
Éhezni *
2017. jan. 13. 05:53
Szia! Én most a fenékformálót csinálom,egyelőre Itthoni edzéssel. Olvasgasd a honlapot és szerintem kezdd el valamelyik programot. Érezni nem fogsz az biztos 😀
117. Jucca26
2017. jan. 12. 09:59
Sziasztok! Én most fedeztem fel a LifeTilet-et. Van aki most csinálja esetleg ? Vagy tervezi elkezdeni? Én még olvasgatog eléggé az elején vagyok pláne mivel fogyni nem is szeretnék igazából hanem izmosodni így még kicsit tanácstalan vagyok dolgokban azaz leginkább a diéták terén :D Van aki hasonló cipőben van estetleg?
2014. ápr. 4. 19:17

Sziasztok!

Lenne egy csomag eladó gyümölcs joghurtos lifetilt fehérjém! 1 adag fogyott belőle. Érdekel valakit? Budapesten oda tudnám adni.

2014. jan. 7. 15:58
sehol senki?
2014. jan. 4. 12:50

Sziasztok!

Én is kb 1 hete néztem ki a lifetilt-et:) de már korábban kb 1 éve is belefutottam.

Hétfőn akarok kezdeni, remélem addigra elmúlik a takonykórom amit siekrült benyalni az ünnepek alatt a vendégségbe...


Én is egyedi étrendet készítettem magamnak mert lehetetlenség a munkám miatt tökéletesen betartani, így csak rástresszelnék... Kicsit hülyén venné ki magát ha ebédidőben a Vega bisztróban elővenném a grillcsirkemellet:D


Ki jön velem hétfőn?:)


Focistasrác köszönjük neked a segítséged felajánlását:)) nekem is elkéne egy kis segíség, csak annyiból hogy adott gépeken mennyit működjek. Mert van itthon egy ksiebb konditermünk csak kikéne használni:) Lehet megírom priviben hogy mik vannak, ha foglalkozol ilyen jellegű segítséggel is:)

113. focistasrác (válaszként erre: 112. - XHoneyX)
2013. jan. 13. 22:55
szívesen segítek :)
112. XHoneyX
2013. jan. 13. 20:09

Sziasztok! Én is most kezdem :)


Jó lenne ha összejönne 1 jó kis egymást segítő csapat. Én 15kg-t szeretnék fogyni és endomorf vagyok.

111. focistasrác (válaszként erre: 110. - SweetDelight)
2013. jan. 8. 23:03
Naná !! írj privibe, és írj magadról légyszíves! :)
110. SweetDelight (válaszként erre: 105. - Focistasrác)
2013. jan. 8. 22:58
Hmm. Lefogyasztasz engem 70 nap alatt?
109. SweetDelight (válaszként erre: 92. - Szöszikecs)
2013. jan. 8. 22:54
Nem. Önállóan csinálom. Az étrend fent van az oldalon. + 3 súlyzós és 1 cardio/hét van a tervben.
108. Lestrange (válaszként erre: 107. - Focistasrác)
2013. jan. 8. 14:01
Azért írtam, hogy maguktól kell megtaláljanak, mert a kövér emberek (lehet, hogy nem mind, de általában jellemző) elsődleges problémája, hogy maguknak se ismerik be, hogy baj van. Aztán, ha az arcukba dörgölöd, hogy hé gyere lefogyasztalak, csak bezárkóznak, megsértődnek, hogy minek, nem is vagyok én olyan kövér, jól érzem én így is magam (ami mellesleg a legeslegnagyobb baromság, amit hallottam a világon, mert nekem aztán ne mondja egy száz kiló feletti nő sem, hogy jól érzi magát a bőrében. én is utálom) Ha megszületik az elhatározás, az már egy lépés a siker felé. Akkor már elfogadják a segítséget. És bizony a legtöbb ilyen ember mellé (többek között mellém is) folyamatos személyi edzői jelenlét kellene, hogy hajtsák őket. Míg versenysportoltam, egy gramm felesleg sem volt rajtam, hiszen folyton rugdosott valaki előre. :D
2013. jan. 8. 13:55
Eddig 5 alanyom van, kik nem csak lefogytak,hanem izmot is szedtek fel, szépek lettek, most 2 van folyamatban. Csak lesz valami :) Szerintem az edző léte is fontos, osztogatja az észt, így kell csinálni ,kitartás. aztán pont ki ezeket mondja neked elvan hízva. :D
106. Lestrange (válaszként erre: 105. - Focistasrác)
2013. jan. 8. 13:48
Ennek az a titka, hogy nekik kell megtalálniuk téged. Látod, ő is csak elkezdett egy blogot a saját életmódjáról, aztán szépen csődültek hozzá a népek. Ha ezzel szeretnél foglalkozni, kezdheted kicsiben, fórumokon, akárhol, néhány teszt alannyal úgymond, akiket aztán referenciaként használhatsz egy előtte-utána képpel. :)
2013. jan. 8. 13:45
Csinálnám nagyobban is, nem okozna gondot,nekem ez kikapcsolódás. Próbáltam is 2-3 hónapig alanyokat találni,de mindenkinek volt valami kifogása,hogy nincs ideje, lusta, neki nem mennem, felénél abba hagyná. Így abba maradt. Nem fogok én futkározni a lányok után,hogy szépek legyenek! :D :D :D
104. Lestrange (válaszként erre: 103. - Focistasrác)
2013. jan. 8. 13:40
Nyilván nem kértél pénzt, hiszen ismered őket, és ráadásul kicsiben csináltad. Viszont, aki ebből él meg, az pénzért fog tanácsot adni... Ezzel nem őt védem, mert szerintem is baromi irreálisak az árak, csak azt mondom, hogy aki életvitelszerűen oszt tanácsokat, az ingyen még az ajtót sem nyitja ki sajnos. És ebben az országban szerintem alig akadnak olyanok, akik megengedhetnék maguknak ezt az ajtónyitást. Legalábbis én nem... És nem mindenki mellett van egy ilyen segítőkész osztálytárs, mint te :)
103. focistasrác (válaszként erre: 101. - Lestrange)
2013. jan. 8. 13:38
Mindkettő szerintem. Nekem is volt ilyen programom, én az osztálytársaim edzettem,azt hiszem nem kell nekik se szégyenkezniük az elért eredmények tükrében, és ingyen is volt.
2013. jan. 8. 13:27
Én szívesen venném, ha valaki segítene egy államvizsgaidőszak-kompatibilis étrend kialakításában. Azaz muszáj sokat kávéznom, v energiaitalt innom, rágcsálnom, csokit ennem :D
101. Lestrange (válaszként erre: 100. - Focistasrác)
2013. jan. 8. 13:23
Nem hülyék, lusták. Aki viszont benevez a programra, az saját, személyre szabottat kap. Legalábbis én ismerek olyat, aki részt vett rajta.
2013. jan. 8. 13:17
Miért görcsölnék? Nem én fogom követni. Na ez az. nem személyre szabott, és mindenki fizet érte. Jó hülyék manapság az emberek, miközben 15 perc alatt írok egy sajátot 1-2 hétre. :D
99. Lestrange (válaszként erre: 95. - AlBundy)
2013. jan. 8. 12:46
Akkor azt hiszem, nekem marad az utóbbi :D :D :D
98. AlBundy (válaszként erre: 97. - Focistasrác)
2013. jan. 8. 12:41
Ne görcsölj azok sem személyre szabottak voltak..:D
97. focistasrác (válaszként erre: 94. - Ancsix)
2013. jan. 8. 12:30
A legnagyobb hiba,ha valakinek a személyre szabott diétáját követed !!!
96. Lestrange (válaszként erre: 94. - Ancsix)
2013. jan. 8. 08:13
Hol lehet a régi diétákhoz hozzá férni?
2013. jan. 7. 16:33
Kb 100 ezerért még lehet kérni.:D Más kérdés, hogy a könyvesboltba 3200 Ft-ért megvehetsz sokkal több tudást..
94. ancsix
2013. jan. 7. 16:27
Kár a régi diétákat leszedte, ez nekem nem tetszik én Erikáét fogom csinálni.
93. Lestrange (válaszként erre: 91. - SweetDelight)
2013. jan. 7. 12:00
Én is kezdem hamarosan! Mezomorf vagyok.
92. Szöszikecs (válaszként erre: 91. - SweetDelight)
2013. jan. 7. 07:29
Hogy fogod csinálni? Befizetsz egy programra? :)
2013. jan. 6. 20:05
Én nem sokára újra LifeTilt-ezni fogok, csatlakozik vki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook