Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikusságom története fórum

Leszbikusságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszbikusságom története

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
724. 00a194caf9 (válaszként erre: 712. - Bb23ebc0ae)
2011. jún. 3. 08:36
Attól még lehet család, mert te nem tartod annak. ;)
723. 00a194caf9 (válaszként erre: 709. - Bb23ebc0ae)
2011. jún. 3. 08:35
Igen, de ez sokszor nem egy és nem két emberen múlik.
722. mamma2
2011. jún. 3. 08:34
Ááááááááááá, pfúúú még mindíg reklámozod magad?DDD
721. 00a194caf9 (válaszként erre: 708. - Klaudia20)
2011. jún. 3. 08:34
Valószínűleg nincsenek egyéb tapasztalati, ami valahol jó. Valahol meg rossz, mert nem veszi tudomásul és nem fogadja el azt, hogy van, ahol másként vannak dolgok.
720. 00a194caf9 (válaszként erre: 706. - Klaudia20)
2011. jún. 3. 08:33

Sajnálom a szüleiddel való dolgot. :( Nagyon nehéz lehet nektek, de főleg Neked!

Kicsit tudom milyen érzés, bár nálunk nem tartott ilyen soká a mosoly szünet, és úgy látom hogy végleg meg is tört.


Csak sok kitartást tudok kívánni. Az ember a vér szerinti családját nem tudja megválasztani, csak elfogadni.

Ami körülötted van, nem a te hibád, ezért soha ne ostorozzad magad.

Nagyon sok Boldogságot Kívánok a pároddal! :)

2011. jún. 3. 00:29

Na jó... ez így nem jó!

Ez az acsarkodás, kiforgatás! Én nem azt mondtam, hogy attól mert férjed van és gyereked, akkor te már rossz is vagy....hanem hogy a mai világban egyre több és több az olyan CSALÁD, ahol egy nő vagy egy férfi neveli gyermekét, gyermekeit! Több az egynemű pár... vagyis helyesbítek:nem több,hanem az alapból leszbikus-homoszexuális egyén meri felvállalni! Eddig is voltak a földön, léteztek, csak az akkori társadalom miatt, nem merték felvállalni, és kényszerből éltek házasságban ellenkező neművel, boldogtalanul!

De a demokrácia kaput nyitott nekik is a boldogság felé!


Senki nem várja el azoktól az emberektől,akiknek ütközik az elveivel, nem kell elfogadni, ha nem akarjátok, de ez a mocskolódás, ahogyan kötekedtek, és provokáltok ez elfogadhatatlan!


Gondoljon mindenki azt amit akar, de a saját véleményedet el lehet mondani, le lehet írni értelmesen, intelligens ember módjára!


Biológiailag egy nő és egy férfi tud gyermeket nemzeni, régen más lehetőség nem volt, igen ez a természet rendje! De ahogy az ember egyedfejlődése során lett majomból, ahogy a vad kutyákból az ember legjobb barátja lett, ahogy a nők teljes jogú emberekké váltak!

Vagy szerintetek még mindig éljünk elnyomás alatt, mert ez volt évezredekig a módi, és elfogadott??


Az élet a változásokról szól, és a változások elfogadásáról!

718. d81e282077 (válaszként erre: 717. - Gavrilo1)
2011. jún. 3. 00:18
Kiakaszt ?engem ? teeeeeeee? röhej ...
717. Gavrilo1 (válaszként erre: 716. - D81e282077)
2011. jún. 3. 00:09

Már egy hozzászólással is kiakasztalak???

Comprende?

Miért nem telepítesz ékezeteket?

716. d81e282077 (válaszként erre: 715. - Gavrilo1)
2011. jún. 3. 00:04

No ne - megint te kerleek .....

Tudod mitt no coment ! comprende ?

715. Gavrilo1 (válaszként erre: 714. - D81e282077)
2011. jún. 3. 00:00
Te milyen alapon általánosítasz! "hetero bunko hazassag"- Szégyelljem magam, hogy férfi a férjem és nagyon jól élünk és neveljük a gyermekeinket egy hagyományos családban???
714. d81e282077 (válaszként erre: 712. - Bb23ebc0ae)
2011. jún. 2. 23:57

De meg MENYIRE ! a fiam Amszterdamban el hazas - ferfivel varjak a masodik kis babat az unokam ma 3 eves !

Hetero bunko hazassag a arnyekaba sem jöhet hogy milyen boldogok !

2011. jún. 2. 23:55
Nem értem mi a jó abban ha többezer éves fogalmakat most megpróbáljuk átértelmezni. Nem hiszem hogy ami manapság a világban folyik az az előrehaladást segítené, sőt.
712. bb23ebc0ae (válaszként erre: 710. - D81e282077)
2011. jún. 2. 23:51
Ha két homokos összeáll, attól még nem család.
711. d81e282077 (válaszként erre: 708. - Klaudia20)
2011. jún. 2. 23:48

Szereesetek egymast - NAGYON !

Csalad ti vagytok es holnap lesz egy uj nap a sok sok napbol a hatravalo eletböl .

Elvezzetek egymast boldogsagban es egyuttertesben !

710. d81e282077 (válaszként erre: 707. - Bb23ebc0ae)
2011. jún. 2. 23:46

A csalad a szeretet es megint csak a szeretet !

Irelevant hogy milyen a nem hanem a SZERETET !!! Comprende ? kökorszaki szaki ....

Vilag valtozik es mi vele ...

Egy nap mar ez kis orszag is alfoglya fogadni azt hogy az mi ma elter teljes axcepnansra talal !

Tehat anno ugy 5 - 10 ev mulva nalunk is kimondjak a egynemu parok az IGENT !

709. bb23ebc0ae (válaszként erre: 708. - Klaudia20)
2011. jún. 2. 23:45

A gyakorlatban méginkább a család= anya+apa+gyerekek. Aki ezt nem tudja, annál nagy a baj. Akinek meg baj van a családjában, az ne gondolja, hogy a saját kis magánügyei miatt a család fogalma megváltozik.

Fogalmak nem vátoznak, mert az egyének elszúrják az életüket. Megfontoltan, felelősségteljesen kell dönteni, felelősséget kell vállalni.

2011. jún. 2. 23:34

Igen, az.... papíron!

De érzelmileg teljesen más a helyzet, nem kívánom neked azt,a mikor a "család" kicsinál.... de akkor neked is mást jelentene a család fogalma!

707. bb23ebc0ae (válaszként erre: 705. - 00a194caf9)
2011. jún. 2. 23:25

A család az apa, anya és a gyermek(ek).

Ezt az ovisok is tudják.

2011. jún. 2. 23:08

Hozzá szólnék én is....

Dokumentum filmet láttam két nőről akik együtt éltek szerelemben,szeretetben! Kisbabát akartak, de nem "idegen anyától" ! Egy évig gyógyszeres kezelések, hormonok ...stb, míg végül beültették a megtermékenyített petesejtet (hímivarsejt--> spermabank), teherbe esett, aki vállalta kettejük közül a kihordást, pár hét múlva kiderült 3-mas ikrek, 3 fiú! imádtam nézni, egyszer fel nem merült bennem a kétely,hogy nem lesznek jó szülők! Az a gondoskodás, az a szeretet eszméletlen, tv-én keresztül is éreztem!


Egy másik dolog.... én a vőlegényemmel élek együtt, imádjuk egymást, már az első pillanattól fogva, olyan nagyon jó érzés minden egyes pillanat amit vele tölthetek.... de a családom nem szimpatizált vele már az elejétől nem, pedig nem is ismerték, nekem szídták mindig, de el ne mondjam neki... addig addig, hogy én is sz...r lettem, pedig egyikünk sem link alak, tanultunk rendesen, dolgozunk, mindenhol szeretnek minket!

Annyit akartam röviden tömören, hogy tavaly júliustól decemberig nem beszéltünk (fél év), aztán nem bírtam, mert úgy voltam vele, hogy mégis ők a CSALÁDOM! Láthatólag kibékültünk, pár hónapig ment részükről a kétszínűség, aztán ugyan azt elkezdték ezerszer mocskosabban, ami miatt sokáig nem beszéltünk... megaláztak, sárba tiportak, mocskolódnak! Megint nem beszélünk 3 hónapja...

Ezek után Úgy érzem, hogy az a CSALÁD, aki jóban rosszban ott van melletted, és nem akarja rád erőszakolni a saját nézeteit és akaratát, hanem hagy boldognak lenni! És élvezi, hogy szép az életed, és nem azon fáradozik, hogy megkeserítse, és megnehezítse a boldogulásodat az életben!


Ahhoz, hogy a család elforduljon, nem kell leszbikusnak lenni, nem kell olyat csinálni, ami sokak által nem elfogadott!


Család az mindenkinek mást jelent, a nevelőotthonban élő gyermekeknek a társuk, barátjuk, nevelőjük a család!


Remélem érthetően leírtam,hogy kirajzolódik számotokra, hogy mi a lényege írásomnak :)


Végül de nem utolsó sorban:

LEGYETEK MINDIG NAGYON BOLDOGOK!

2011. jún. 2. 22:23

És akkor az az anya, aki egymaga neveli a gyermekeit, az már nem család? Hiszen ott nincsen apa...


Mint mondtam, számomra nem az a család, amit jogilag annak nevezünk, hanem azok az emberek a családom, akik mellett bárhol otthon vagyok. :)


Vannak társadalmak ahol tökre elfogadott dolog az, hogy több apuci és anyuci él együtt, mert mindenki szeret mindenkit, és akár 4-en 6-an alkotnak egy családot, ahhoz pedig jönnek a gyerekek...

704. 00a194caf9 (válaszként erre: 696. - Átlagos)
2011. jún. 2. 22:12

Megértem, hogy így látod, és ezt tökre elfogadom.


De hozzá teszem, hogy az, hogy én családban élek-e vagy sem, azt szerintem nem az ország, a jog, vagy a te erkölcsöd dönti el...

Szóvan, nem igazán érdekel, hogy az állam szerint én mi vagy ki vagyok.

703. c33bd8536b (válaszként erre: 702. - Átlagos)
2011. jún. 2. 19:33

Már megbocsáss, de te emlegettél "bárkit" és "mindenkit", amiből csak azt érthettem, hogy Magyarországon szerinted mindenki elveti a homoszexuális család fogalmát. Ez ellen tiltakoztam, és joggal, hiszen már csak ezen a topikon is jónéhányan elfogadják.


Az utolsó kérdéssel mi a baj? Nem te írtad, hogy a család apa-anya-gyerek?

702. átlagos (válaszként erre: 699. - C33bd8536b)
2011. jún. 2. 16:37

Köszönöm a felsorolást, bár a jelentős személy fogalmát kicsit másképpen értelmezzük (Báthory Zsigmond-ot kivéve).

Természetesen nem a nép, hanem saját magam nevében beszélek, de az én hibám, hogy ez nem jött át.

Az utolsó két kérdésed viszont erősen kiforgató annak ellenére hogy pontosan idézted.

A véleményem kulturáltan elmondtam és természetesen nem kívánok népszavazást kezdeményezni az azonos neműek örökbefogadása kérdésben, mégha ez olyan népszerű dolog is manapság. Visszahúzódok a begyöpösödött maradi világomba, ahol remélem lesz rajtam kívül pár ember is (persze nem biztos, ezt is csak feltételezem).

701. d81e282077 (válaszként erre: 699. - C33bd8536b)
2011. jún. 2. 16:37
BRAVO ! VEGRE ! na ez az hogy igy kell a tudatlansag es szuklatosag ellen harcolni ! Elö a tobbivel is mert van es pontosan eljön a nap mikor ez mar TELJESEN NORMALIS lesz !
700. demeeri
2011. jún. 2. 16:28
Eljön az az idő,mikor már nem tekintjük másságnak.
699. c33bd8536b (válaszként erre: 694. - Átlagos)
2011. jún. 2. 16:16

"a magyar történelemben nem ismert egyetlen olyan jelentős személy sem, aki homoszexuális vagy leszbikus lett volna!"


Mondjuk úgy, hogy te nem ismersz, vagy nem akarsz ismerni ilyeneket. A homoszexualitás nem nemzetiségfüggő. A magyarok között is százalékos arányban pont annyi a meleg, mint bármely más nép körében.


Keresgéljünk egy kicsit.


Báthory Zsigmond

Batthyány Gyula

El Kazovszkij

Gobbi Hilda

Galgóczy Erzsébet

Mednyánszky László

Mensáros László

Pilinszky János

Karinthy Márton


Mondanak neked ezek a nevek valamit?


"Ha pedig bárkit megkérdezünk Magyarországon, hogy a család alatt mit értünk, akkor szerintem mindenki anya, apa és gyerek hármasára gondol."


Szerinted... De mert nem kérdeztél végig mindenkit, nem tudhatod, hogy MINDENKI mire gondol. Pld. ahol nincs gyerek, az nem család? Szerinted?

698. átlagos (válaszként erre: 697. - Frontember)
2011. jún. 2. 15:53
Félreértés lehet! Nem elítélem a leszbikusságot, hanem "másságnak" tekintem!
697. Frontember (válaszként erre: 696. - Átlagos)
2011. jún. 2. 15:45

Ismersz te egyáltalán leszbikus nőt.....???

Nekem volt ilyen kolléga nőm,és hidd el a barátnőjével és a gyermekével boldogan él,boldogabban mint sok heteró pár.

Másrészt mikor tovább képzésen voltunk nem okozott problémát ha egy szobába kerültünk.....

696. átlagos (válaszként erre: 695. - 00a194caf9)
2011. jún. 2. 15:32

Azonos nemű párok által alkotott közösségre semmiképp nem húzható rá a család fogalma ebben az országban, sem jogilag, de erkölcsileg aztán végképp nem!

Senkit nem akarok győzködni véleményemről vagy parttalan vitába keveredni. Nincs problémám a "mássággal" egészen addig a pontig, amíg nem akaja valaki bemagyarázni , hogy az természetes dolog. HÁT NEM AZ!

Az hogy egyáltalán beleolvastam ebbe a fórumba, azt nem azért tettem, hogy egy kiadósat rókázzak vagy röhögjek egy jót a leszbiken. Pusztán a kíváncsiság és a nyitottság és a megérteni "vágyás" vitt rá. De a fórum részemről elérkezett egy olyan pontig, amit képletesen(!) úgy nevezhetünk: az oroszlán bajszának huzogatása!

695. 00a194caf9 (válaszként erre: 694. - Átlagos)
2011. jún. 2. 14:25

Szerintem is szent a család fogalma. Az, hogy mit értünk család alatt, hogy ki mit ért család alatt, az persze megint egy más kérdés... Azt hiszem nekem egy kicsit más az arról alkotott képem... De ez persze, már egy másik kérdés. :)


Nem gondolom, hogy azonos nemű pár kevésbé lenne család, mint egy különböző nemű. Nem a hovatartozástól, vagy a nemek eloszlásától család a család, hanem a benne rejlő megértéstől, szeretettől, odafigyeléstől, összetartozástól.


Nem attól vagy benne egy családban, nem attól vagy egy család része, hogy egy helyre jártok haza, és közös rezsit fizettek. Vagy egy vér folyik az ereitekben. Hivatalosan igen, ettől család a család, de szerintem ez másképpen van.


Szerintem akkor vagy egy igazi CSALÁD része, ha a világon bárhol is vagy, mellettük vagy OTTHON. Érted mire gondolok?


Még jó, hogy nem kell az azonos nemű embereknek törvény a család alapításhoz, és még jó, hogy ha megteszik, akkor nem tőled kell engedélyt kérniük az embereknek. :)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook