Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikusságom története fórum

Leszbikusságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszbikusságom története

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
694. átlagos (válaszként erre: 692. - Demeeri)
2011. jún. 2. 11:20

Ezt nem toleranciának nevezném, hanem a demokrácia vadhajtásának. Ha valaki úgy érzi, hogy házasság nélkül semmit nem ér a párkapcsolata, ám tegye. Ha azonos neműek teszik meg, akkor ez számomra épphogy lenyelhető gombóc. De hogy azonos neműek gyermeket vállalhassanak és ezt még törvényben is szentesítsék: csak a testemen keresztül!

Épp elég probléma sújtja a társadalmat a jelenlegi megélhetési problémákkal, a bizonytalan egzisztenciális kilátásokkal, a szar jogrendszerrel és a médiák jóízlést ferdítő szenzációhajhászásával!

Erre most a társadalom alapegységének, a családnak a fogalmát kell kitágítani?!

Nagyon tetszettek a korábban hozott történelmi kitekintések és nemzetközi páldák, azonban egy dolgot ne hagyjunk figyelmen kívül: a magyar történelemben nem ismert egyetlen olyan jelentős személy sem, aki homoszexuális vagy leszbikus lett volna! Szóval nagy ívben tojok arra, hogy a görögök hogyan kefélték egymás seggét vagy a római orgiákon ki volt kivel, de ennek a magyar társadalomban nem volt, és nem is lesz hagyománya!

Nem tartom magam sem vallásosnak, sem képmutatónak, sem prűdnek, de nekem a család fogalma az SZENT! Egy olyan érték, ami biztonságot ad a jelenben és alapot ad a jövőhöz!

Ha pedig bárkit megkérdezünk Magyarországon, hogy a család alatt mit értünk, akkor szerintem mindenki anya, apa és gyerek hármasára gondol.

693. 00a194caf9 (válaszként erre: 692. - Demeeri)
2011. jún. 1. 15:54
Ez tök jó. :)
692. demeeri
2011. jún. 1. 15:51
Rég nem olvastam a főrumot,így nem vagyok igazán képben.Ha már az országoknál tartunk,Csehországban tegnap elfogadták a homoszexuálisok együtt élését.Immár törvényesen is házasságot köthetnek,és gyermeket is vállalhatnak.Egyre toleránsabbak lesznek az emberek.
691. 00a194caf9 (válaszként erre: 687. - Latina)
2011. máj. 31. 09:07

Nem tudom, persze, még nem szültem, nem tapasztaltam meg ezt az érzést. Nem is azt mondtam, hogy megtenném.


De akkor sem ítélem el azt a nőt, mivel nem tudjuk a körülményeket. Lehet, hogy minden napi kapcsolatban vannak, mint apa és anya, csak külön nevelik, mindenki a saját párjával.


Hát igen, ez valóban nehéz téma, és nem mondom, hogy jól cselekedett, de azt sem, hogy rosszul, mivel nem ismerem őket. Előbb bele látnék az életükbe, és aztán ítélném meg.

690. 00a194caf9 (válaszként erre: 686. - Latina)
2011. máj. 31. 09:03
Hát igen, vissza hoztad ide az életet. Tök jó. :)
689. 00a194caf9 (válaszként erre: 685. - Latina)
2011. máj. 31. 09:02

Komoly! És a buszon biztosan ültek anyukák a gyerekeikkel. Bár ilyet csak egyszer láttam. :) De szerintem jobb lenne egy piros lámpás negyed, ahová beteszik az ilyen nőket.

Így csak az megy oda, aki kíváncsi is erre dologra.

688. 00a194caf9 (válaszként erre: 683. - Pteri)
2011. máj. 31. 08:59

Nem szólaltam meg gyűlölködve... Ez az igazság. HA lenne egy gyerekem, nem tőlem lenne lelki sérült, hanem azoktól, akik gyűlölnek engem... És azoknak a gyerekeitől. Mert a gyereket bántanák érte, aki nem tehet semmiről...


Ez olyan, mint amikor barátnőmmel már nem állt szóba az unoka testvére, mikor megtudta, hogy nem vér szerinti rokon, hanem örökbe fogadott.

Erről nem a csak az unoka tesó tehetett, szerintem a szülei is primitívek, hiszen ők vannak a gyerekre hatással... És igen, primitívek. Nem gyűlölködök, hanem így gondolom, ez az igazság.

Egy gyerek soha nem tehet semmiről, aki bármiért egy gyereket hátrányba szorít, nekem az primitív.

687. latina (válaszként erre: 682. - Pteri)
2011. máj. 30. 15:28

Azért nem tudja ezt józanul megítélni, mert még nem szült gyermeket.Ha majd édesanya lesz, másként fogja látni. Akkor ő is csodálkozva néz majd arra a nőre, aki képes odaadni a kisbabát egy másik családnak, azt a kisbabát, akit 9 hónapig a saját testében hordott, és ő az édesanyja (gondolom a petesejt is tőle, vagyis béranyától származik tekintve hogy 2 férfinak szüli)és kínok közt megszülte

Hogy kapcsolatban maradni vele, az a minimum!De hogy csak alkalomszerűen láthassa, hogy ne ő tanítsa az ANYANYELVRE, és minden másra, hanem mások...

Hú, nehéz ügy...

Aki ezt meg tudja tenni, annak muszáj valaminek hiányozni a lelkéből...

686. latina
2011. máj. 30. 15:22
market, feldobtam a parázs témát, mit szólsz???
685. latina (válaszként erre: 679. - 00a194caf9)
2011. máj. 30. 15:20

komoly?bugyi nélkül?de komoly...

hát én délen élek, ahol mindig süt a nap:)

684. latina (válaszként erre: 681. - D81e282077)
2011. máj. 30. 15:18

Ajánlom figyelmedbe a " Magyar helyesírás szabályai" c. alapművet. Sok érdekes dolog van benne:)

Örömmel látom hogy nem csupán a homoszexuálisok, az orvosok hanem a prostituáltak életébe is belelátsz, ismered a miérteket.

Honnan veszed hogy például nekem olyan csodás volt a családi hátterem?

Nem köszönöm senkinek, hogy olyan sorsot kaptam, amilyen van. MERT SORS NINCS, MI ÍRJUK A TÖRTÉNETÜNKET. MAGAM ALAKÍTOTTAM AZ ÉLETEM.

MERT MINDIG VAN VÁLASZTÁS MINDIG VAN KIÚT.HA AKARJA VALAKI....

683. pteri (válaszként erre: 676. - 00a194caf9)
2011. máj. 30. 14:32
Most megint a saját gyűlöleted szólalt meg, mint a cikked második felében, de ezt már megtárgyaltuk. Az élet nem háború, ahol aki nem a barátod, az csak ellenséged lehet.
682. pteri (válaszként erre: 675. - 00a194caf9)
2011. máj. 30. 14:24
Ha lenne gyereked, vagy komolyan belegondolnál, hogy szeretnél, akkor nem kérdeznél ilyet. Nem játék babáról van szó, akit kölcsönadunk a szomszéd kisfiúnak.
681. d81e282077 (válaszként erre: 669. - Latina)
2011. máj. 30. 09:37

Hat itt van " eltakaratitjak " ! Istennem emberekröl van szo hogy irhatsz igy nöszemely?

Ted össze ket kezed hogy szamodra jobb sors volt kiutalva !

Es hiddel nem keves esetben hogy ott allt kint valaki az utszelen egy magyar bunko pasi volt az oka vagy mentalisan retard szulök kik nem tudtak adni normalis startot a gyerekuk szamara .

680. d81e282077 (válaszként erre: 676. - 00a194caf9)
2011. máj. 30. 09:27

Igazad van teljesen , a gyulölködes es a instabil csaladi hetero köröket beleertve .

Mivel sokat vagyok ott is itt is a homoszexualisak köszt igy mondhatom hogy meg bunkoval ott nem talakosztam.

Többseg nagyon muvelt es szeleslatasu egyen kikkhez itt a forumon levök sajnos meg feny ev sem lenne eleg hogy behozzak ....

679. 00a194caf9 (válaszként erre: 669. - Latina)
2011. máj. 30. 08:55
Eltakarítják? Te hol élsz? Mert felénk nem takarítják el őket, szabadon állnak az út szélén, van, hogy bugyi nélkül, és mutogatják a buszon ülőknek a...
678. 00a194caf9 (válaszként erre: 667. - Latina)
2011. máj. 30. 08:54

Nem tudok róla véleményt alkotni, mert nem jártam még ott, de azt hallottam Hollandiában piros lámpás negyedben vannak a prostituáltak elszeparálva.


Lehet, hogy erkölcstelen dolog egy negyedet erre kialakítani, de valljuk be, még mindig kulturáltabb, mint nálunk a szemétégető mögött az út szélén, vagy a metró aluljárókban is álldogálnak mostanában a lányok. Akinek ez nem tűnik fel, az vak...

Erre mindenhol van igény...

677. 00a194caf9 (válaszként erre: 657. - Pteri)
2011. máj. 30. 08:50
Egyébként meg miért ne lehetne az édesanyjával kapcsolatban a gyerek? Ez miért nem merül fel, mint lehetőség?
676. 00a194caf9 (válaszként erre: 653. - Pteri)
2011. máj. 30. 08:50
A gyerek nem az egynemű szüleitől lesz sérült, hanem a gyűlölködő emberektől, és a gyűlölködő emberek gyerekeitől, akiknek a gyűlölete egy dolog, de az, hogy majd azon az emberen vezetik le aki nem tehet róla (a gyereken), az nagyon primitív dolog. Az ilyen emberek primitívek!
675. 00a194caf9 (válaszként erre: 651. - Pteri)
2011. máj. 30. 08:48
Miért ne lehetne érzelemgazdag? Ennek alapján nem ítélhetsz el egy embert, szerintem.
674. 00a194caf9 (válaszként erre: 641. - Gavrilo1)
2011. máj. 30. 08:38

Esélye sincs mást látni? Miért ne láthatna mást? És miért ne lehetne normális hetero kapcsolata? Ez butaság szerintem.

A melegek hetero szülőktől vannak, hetero környezetben nőttek fel, lehet, hogy soha nem láttak még ilyet, és mégis, nézd meg, vannak egy páran. Ez nem a mintán múlik.

673. 00a194caf9 (válaszként erre: 638. - Latina)
2011. máj. 30. 08:35

No igen, ez az élet! :)

Én nem félek a jövőtől, egyáltalán nem, de értem, hogy miről beszélsz, teljesen reális dolog...


Viszont akkor is úgy gondolom, ha két ember szereti egymást, akkor megoldják ezt a dolgot. Ha mindketten meg akarják tapasztalni ezt a szimbiózist, akkor miért ne lehetne pl. két gyerek, csak eltérő időben?


Szerintem tervezni mindig lehet, csak nem biztos, hogy érdemes. Sokszor hiába tervezget az ember...

672. mamma2 (válaszként erre: 655. - D81e282077)
2011. máj. 30. 08:23
Neked minden rossz ami itthon van, azt nem is tudtam, hogy már orvossá is kiképezted magad, és a mandulaműtétek ádáz ellenzője is lettél...szegény...miközben még a mondanivalód és a helyesírásod sem tudod összhangba hozni:DDD Tudod erre mondják azt, hogy "okos emberek hülyéskednek,a hülyék meg okoskodnak"...DDDDDDDDD
671. mamma2 (válaszként erre: 662. - D81e282077)
2011. máj. 30. 08:14
...hát igen!-tipikus esete: "amikor a bolha köhög":DDDDD
670. ujlany (válaszként erre: 669. - Latina)
2011. máj. 29. 22:12

azert Hollandiaban is csak egy van. ;-)

Mellesleg ha rajtam mulna, mar tegnap bezartak volna, de akar van, akar nincs, ettol meg nincs itt ferto itt. 16 millio ember el itt elfogadhatoszinten es a legtobbjuk soha nem latogat el a piros lampas negyedbe.

Egy biztos, a szexualitasrol maskepp gondolkodnak, sokkal termeszetesebben mint mi.

669. latina (válaszként erre: 668. - Ujlany)
2011. máj. 29. 22:08

természetesen vannak jó állások, ahogy mindenhol máshol is Európában is, (még itt is).

K...k vannak itt is, de hál istennek már az út széléről is eltakarítják őket.

De piroslámpás negyedek azért még nincsenek mint Hollandiában...

668. ujlany (válaszként erre: 667. - Latina)
2011. máj. 29. 21:40

az az igazsag, hogy azert mert valaki Hollandiaba jon elni, nem kell feltetlenul k.u.rvalkodni.

Vannak itt is tisztesseges allasok. Igaz, kell hozzajuk egy kis esz, nyelvtudas, iskolai vegzettseg, de tisztessegesen is lehet jo szinvonalon elni.

(egyebkent en ugy tudom, hogy k.u.rvak otthon is vannak...)

667. latina (válaszként erre: 656. - Ujlany)
2011. máj. 29. 20:30

én írtam, hogy fertő

lehet túlzás

elnézést akkor

Majd ha itt is meztelen seggű szegénysorsú kelet-európai k...vák állnak a kirakatban, sokkal nyitottabbak leszünk mi is, már alig várom.

MAGYAROK!NEM VESZITEK ÉSZRE HOGY A NYUGAT PROSTITUALIZÁLJA A SZEGÉNYEBB ORSZÁGOKAT, PL BENNÜNKET?

666. latina
2011. máj. 29. 20:27

a vesegyulladásomat, görccsel egybekötve kihagytam

az egyik vesém összezsugorodott 20 éves koromra.

Mégis hálás vagyok a doktornéninek, hogy nem propagálta a mandulaműtétet tini koromban:)))

SZÁNALMAS EZ AZ ÁLTALÁNOSÍTÁS

665. latina (válaszként erre: 655. - D81e282077)
2011. máj. 29. 20:24

Csatlakozok pterihez a mandulaműtét témában.:)))

engem is érdekelne, hogy az atyaúristen hollandok már ezt is hogy csinálják jobban???

Az én gyerekdokim is lebeszélte a szüleimet a mandulaműtétről , amikor 14 évesen brutál bedurrant és onnantól kezdve rendszeresen, mert az kell, azért van.

25 éves koromig bírtam, mire kihullott az összes hajam és az összes felső és alsó 5-ös és 6-os fogaimat kihúzták, mert begennyesedtek, az arcomon dermabráziót kellett csinálni olyan szinten tönkrement a bőröm.Állandóan fáradt voltam és hőemelkedésem volt.

Kívülről már tünetmentes volt és a vérképem is jó volt. Steril gyulladásban volt, ez akkor derült ki a mikor lefizettem a dokit, hogy nem érdekel, de vegye ki...

Amint lekaparta a torkomról széthullott, belül tiszta genny volt.Azt mondta, 1-2 éven belül szívproblémákat is okozott volna.

De jó hogy nem vették ki korábban, így sok fájdalmat megtapasztalhattam, ami megkeményített:)))

ezt az elájulást, amiben vannak emberek a nyugati kultúráktól!!!

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook