Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikusságom története fórum

Leszbikusságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszbikusságom története

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
754. 00a194caf9 (válaszként erre: 753. - Klaudia20)
2011. jún. 3. 17:45
Szerintem is. :)
753. Klaudia20 (válaszként erre: 750. - Frontember)
2011. jún. 3. 17:25

Ámen :)

Nagyon szépeket, és életszerű dolgokat írtál!

Gratulálok!

752. d81e282077 (válaszként erre: 750. - Frontember)
2011. jún. 3. 17:00

3Nagyon jo a megfigyelesed ! en sokat megfordultam a homosexualis körokben ,egy a fiamon keresztul a masik sok baratom van kösztuk.

Mindjajon ( kik kint elnek es hazasok ) boldogak .

En meg nem talakosztam bunko homoszexualisal csak mind nagyon intelektualis es okos bealitasu .

Sajnos nalunk meg nem nyelt talajt az elismeresuk de az idö nem al ! a idö hogy is ki nez a jo ert is dolgozik .

Ma a fiam Holandiaban sikeresen megoperalt magyar nöt egy sulyos elhanyagolt fraktura utan , most azon jar az esze hogy feltarja a szexualis hova hozzatartozasat - tahat le engedi a " bombat !

En csak neki szerencset kivanok !

en csak neki sok sok sikert kivanok!

751. d81e282077 (válaszként erre: 745. - Mamma2)
2011. jún. 3. 16:50

Sajnalatra valo irigy egyen letedre nem nyilatkozok többet rolad !

Inkab tudod mitt ? tedd el magad mind a befött - ugyis a szezonja van ...

Ha itt valaki ven akkor te vagy BANYA - ferfiak aztan nem öregednek ugy mind a nök hihi .

Babam sokkal fiatalab es mi fö INTEKIGENCS - minek te a arnyekaba sem tevedhetsz !

2011. jún. 3. 15:46

Férfiként nehéz egy leszbikus Nő helyébe képzelnem magammat,így hát csak az objektív oldaláról látom a dolgokat.

Az építőiparban dolgozom immár 25 éve.Az évek alatt volt lehetőségem olyan hölgyekkel együtt dolgozni akik gyengéd érzelmeket tápláltak egymás iránt.Tapasztalatom alapján állíthatom,hogy a másságuk semmilyen téren nem okozott problémát.Sőt a munkájukat nagy szakértelemmel és precízen látták el.Elképzelhető,hogy ebben szerepet játszott az is hogy kiegyensúlyozottságuk ellenére volt bennük bizonyítási kényszer is.Összeségében nagyon jó kollégák,kiváló munkaerők és megbízható barátok voltak a munkahelyen kívül is.És pont ez a lényeg hogy barátok voltak,hisz fel sem merült másban,hogy esetleg több van a barátságnál.Nem okozott gondot,hogy beszélgetés közben átkaroltam a vállát esetleg megfogtam a nyakát ha nem figyelt mikor magyaráztam neki.

Ugyanolyan emberként tekintettem rájuk mint bárki másra.Sőt az egymás iránti ragaszkodásuk példa értékű lehet sok hetero pár számára.Ha engedtek volna a társadalmi beidegződésnek és külön-kölön férfi párt választottak volna maguknak biztos,hogy nem lettek volna ilyen boldogok.

2011. jún. 3. 15:15
Elég szánalmas életed lehet, ha csak abban leled örömöd, hogy minden fórumon idegesíted az embereket! Fejezd be, mert ki leszel tiltva. Ki*aszott unalmas a ténykedésed! :SS
748. 00a194caf9 (válaszként erre: 744. - C33bd8536b)
2011. jún. 3. 13:59

Hallod, ááá, amin majdnem földhöz vágtam magam:

Valahol azt nyilatkozta, hogy az embereknek gondoskodni kell arról, hogy ne ugasson a kutyája. Operáltassák meg a kutya hangszálait, hogy ne tudjon ugatni!!! :D


Mindannyian tudjuk kit kéne úgy megoperálni, nemde? :DDD

747. 00a194caf9 (válaszként erre: 745. - Mamma2)
2011. jún. 3. 13:57

Szerintem amit már itt műveltek annak nincsen túl sok értelme.

Lehet beszélgetni, és lehet vitázni is, de ennek a stílusnak itt nincsen helye, és egyébként sem vezet sehová egymás sértegetése.


Ez persze mindenkire vonatkozik. Őrizzük meg emberi mivoltunkat, és adjuk meg egymásnak a tisztelet. Köszönöm

746. 00a194caf9 (válaszként erre: 744. - C33bd8536b)
2011. jún. 3. 13:55
Látom, megnéztem miket írogatott. Inkább nem véleményezném. :)
745. mamma2 (válaszként erre: 732. - D81e282077)
2011. jún. 3. 13:54
IDIÓTA hogy jön ide a demokrácia??? mert , csak..???Súlyosan retardált vagy te szerencsétlen!Olyasmivel foglalkozol vénségedre, amihez halvány lila segédfogalmad sincs csak hogy jártasd a szádat...
744. c33bd8536b (válaszként erre: 743. - 00a194caf9)
2011. jún. 3. 13:49
Nem is érdemes! Alig két hete van a Hoxán, és már jó néhány topikban kiverte a biztosítékot. Vannak ilyen emberek...
743. 00a194caf9 (válaszként erre: 742. - C33bd8536b)
2011. jún. 3. 13:44

Igen, azért érdekes, hogy ő homokosozik, meg betegnek hív, és én ne legye arrogáns. :)


Nem fogok vissza vágni, elég, ha magamban tudom, hogy mennyire primitív. :)

2011. jún. 3. 13:39
Én inkább a te hozzászólásaidban találok arroganciát. Legyen szó állatokról vagy emberekről. Én úgy látom, hogy a te gondolkodásmódod nem egészséges. Szerintem ne legyél büszke rá.
2011. jún. 3. 13:34

Nem azért hozzák fel ezt a dolgot, mert ez végső érv, hanem találó kérdés. Mert a véleményed az megvan, de mit tennél, ha egy olyan emberről lenne szó, aki a húsod és véred? Valljuk be, érdekes a kérdés, nemde? És mégis valamiért nem válaszolsz rá. Persze, mert bele se mersz gondolni... Amit egyébként megértek. Édesapám is így volt vele, és láss csodát, egyszerűen megkapta a sorstól... Ennyi.


Én teljes mértékben büszke vagyok magamra, és az életemre, úgy ahogy van, elejétől a végéig. Hoppá!

Nem érzem, hogy kéne szégyenkeznem magam bármiért is, és kezeltetni kéne magamat. :)


Empátiát és sajnálatot meg nem kérek, mert nincs miért meghúznom magam, és főleg nincs miért sajnálni engem.

740. c33bd8536b (válaszként erre: 738. - Bb23ebc0ae)
2011. jún. 3. 13:31

Le vagy maradva vagy 50 évvel. Azóta fejlődött ám az orvostudomány egy keveset.

1975-ben az orvosok és pszicháterek nemzetközi szinten közös nevezőre jutottak abban, hogy a homoszexualitás nem betegség. Azóta nem szerepel a „Betegségek nemzetközi osztályozása” című listában.


Persze, nem baj, ha ezt nem tudod, de mivel biológusként mutatkozol be az adatlapodon, így elég furcsának tűnik.



Tehát le va

739. 00a194caf9 (válaszként erre: 738. - Bb23ebc0ae)
2011. jún. 3. 13:26

Üjjj, végén még kiderül, hogy skizofrén vagyok? Kezdek félni, hogy a macska rúgja meg! :DDD


Még szerencse, hogy a pszichológusom egészségesnek nyilvánított! Ne így lenne, lehet, hogy most félnék. :)


De sajnos az előző kérdésemre nem válaszoltál. Miért nem? Mi lenne, ha lenne gyereked, és egyszer közölné ezt veled? Mit tennél?

738. bb23ebc0ae (válaszként erre: 735. - 00a194caf9)
2011. jún. 3. 13:05
Az a beteg, aki nem akarja kezeltetni a betegségét, az még attól beteg. Csak nincs betegségtudata. gyakori a skizofréniában. Az és endogén betegség.
737. d81e282077 (válaszként erre: 736. - 00a194caf9)
2011. jún. 3. 12:49
Akkor azzonal bocsi !!!
736. 00a194caf9 (válaszként erre: 732. - D81e282077)
2011. jún. 3. 12:48
Nem, szerintem ezt nekem írta, hogy én reklámozom magam. A cikk miatt. Nekem szólt.
735. 00a194caf9 (válaszként erre: 734. - Bb23ebc0ae)
2011. jún. 3. 12:40

Ha kezelhető lenne sem akarnám kezeltetni. :)


És köszönöm, se szánalomra, se segítségre nem szorulok.


Érdekes, az ilyen vélekedésű embereknek lesz végül homoszexuális a gyerekük. Édes apám is megkapta magának ezt a sorstól, szerény személyemben.


Ha te is így járnál, akkor mit tennél? :)

734. bb23ebc0ae (válaszként erre: 733. - D81e282077)
2011. jún. 3. 12:38
Azért, mert sokan betegek, azért még betegség. Kezelhetetlen, sajnos. A betegeket lehet szánni, segíteni, de attól az még nem büszkeség.
2011. jún. 3. 11:50

Te maradi szerencsetlen , ki kerem magamnak hogy te betegsegnek nevezzel olyasmnitt amiröl halvany f...sincsen mert anyira szuklato es elöiteltekel tele szemely vagy .

Leonardo Da Vinci is homosexual volt es a mindenek minden pilerjet alkotta meg !

Muvelödjel , es ne a sz.... keverd a tudatlansagodal.

Ad 2 , ez a toppik a homosexualis eletröl szol ha nem tetszik akkor...

Istennem ilyen emberek miatt mind te indulnak a haboruk es rosszak a vilagon .

732. d81e282077 (válaszként erre: 722. - Mamma2)
2011. jún. 3. 11:44
Ezt nekem irtad ugye ? no pattanjal re rolam de maris ! tudod te egyaltalan mi a demokracia ?zsembes csunya nöszemely.......
731. 00a194caf9 (válaszként erre: 729. - Bb23ebc0ae)
2011. jún. 3. 10:54

Szerintem kár is ezen vitázni, mivel ez nem átnevezés. Vannak a fogalmaknak jelentései, valóban, de azon belül mindenkinek mást és mást jelentenek ezek a dolgok.

Neked jelent valamit, és nekem is. Nem kell a kettő feltétlenül ugyan az legyen...


Pl. ha azt mondom szerelem, lehet, hogy másra asszociálsz te, és másra én... megint egy harmadik dologra más emberek.


Ha azt mondom szeretet, annak a jelentése nem biztos, hogy pontosan ugyan azt fogja jelenteni neked, mint nekem.

Ugyan ez a helyzet a barátság szóval is.


Valószínűleg ezek a dolgok nem is jelentik számunkra ugyan azt. :) Meglepődnék ha így lenne... De ez nem baj. Így szép a világ. Én tudom, hogy nekem mit jelent a család, a szeretet, a szerelem, a barátság szó, de ettől még másnak jelenthetnek mást ezek a dolgok, és bírhatnak más értékkel mint nálam. Ezzel nincs gond. Én ezt elfogadom.

Egyesek meg lehet, hogy nem is értik miről beszélek... Sajnos vannak egy páran, de ez számomra csupán lelki és szellemi szegénységre vall, nem többre.


Minden esetre szívesen beszélgetnék, vitáznék bármiről végre egy olyan emberrel, akinek van annyi IQ-ja és EQ-ja, hogy megérti miről is beszélek pontosan. Akkor nem meddő, hanem értékes információ és vélemény csere lehetne a dologból!

2011. jún. 3. 10:47

Nem tudom. Én nem érzem magamat betegnek, bármily furcsán is hangzik.

Ugyan úgy értelmes vagyok, és képes vagyok gondolkodni, mint bárki más. Ugyan úgy megdolgozom a napi betevőért, dolgozni megyek, takarítok, főzök, mosok... Teszek-veszek

Ugyan úgy van értékrendem, ugyan úgy tudok szeretni, kedveskedni, gondoskodni, örülni, felelősséggel teli lenni, hűséges és kitartó lenni, félni, megijedni, haragudni, összekapni... stb. mint bármelyik más ember. Lehet, hogy egyeseknél talán még jobban is.


Nem tudom miért kell azt gondolni, hogy mi éjjeli bárokban perverzen, félmeztelenül vonaglunk, és mindenki mindenkivel. :) Mert sokan ezt hiszik. Pedig ez nincs így. Persze mindig vannak kivételek, ahogy egyéb "normális" embereknél is, de ugyan olyan értékes és tisztességes életet élünk, mint pl. te a pároddal.


Egy dologban nagyon különbözünk tőled, de minden másban ugyan olyan emberek vagyunk... Egyformán büdöset sz*runk mindannyian... Már bocsánat a kifejezésért. :)

729. bb23ebc0ae (válaszként erre: 723. - 00a194caf9)
2011. jún. 3. 09:54
Igazad van? sajnos sokszor nem sikerül összetartani a családot. Attól még nem kell átnevezni más formációkat családdá. Önámítás.
728. bb23ebc0ae (válaszként erre: 714. - D81e282077)
2011. jún. 3. 09:50
Elég szégyen :-P
727. 00a194caf9 (válaszként erre: 722. - Mamma2)
2011. jún. 3. 08:45
Nem reklámozom magam, csak reagálok a hozzászólásokra. :)
726. 00a194caf9 (válaszként erre: 719. - Klaudia20)
2011. jún. 3. 08:44

:)

Igen, én értem ám, hogy mit akartál mondani.


Engem nem igazán érdekel az az ember, aki mocskolódik és kötekedik, meg gyűlölködik, tegye csak. Örülök, ha leköthetem ezzel. :)


És külön megnyugtat a tudat, hogy én ezerszer boldogabb vagyok, mint ő... Lehet, hogy a tárdadalom által utált emberi lény vagyok, de boldogabb ezerszer, és kiegyensúlyozottabb, mint azok, akik ismeretlenül utálnak. :) Ebben biztos vagyok! És szerintem ezt valahol ők is tudják...


Mert nincs időm és energiám mocskolódni. Inkább szeretem a páromat, és rá fordítok energiákat, így hát nem is érdekel ki miben és hogy éli meg a boldogságát és önmagát. :)

725. 00a194caf9 (válaszként erre: 716. - D81e282077)
2011. jún. 3. 08:38

Megértem az érzéseidet, hiszen egy csónakban evezek a fiaddal, viszont tényleg ne általánosítsunk.


Ugyan úgy lehet tökéletes és gyönyörű egy hetero házasság is, mint ahogy lehet gyötrelmes egy meleg kapcsolat. Ez nem nemiség, hanem ember és társ függő.

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook