Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikusságom története fórum

Leszbikusságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszbikusságom története

2011. máj. 4. 16:15

Sajnos a magyar emberek nagy része úgy ítélkezik mások fölött, hogy becsmérel, sárba tapossa mások lelki világát, átgázol másokon, gyűlölködik, irigy másokra, és diszkriminál, én soha nem értettem meg az ilyen embereket... Vagy ha csak bőrszínről van szó...


Attól, hogy valami meleg, még ugyanúgy van szíve lelke, ugyanolyan ember, mint más, nem fertőz, stb...


Ne foglalkozzatok másokkal, aki gyűlölködik, nyilván nem ismeri a szerelem érzését, azért olyan, amilyen...


Csak magatokkal foglalkozzatok, és azzal foglalkozzatok, hogy boldogok legyetek!!

2011. máj. 4. 16:14
Gratulalok nektek es ahhoz is,hogy igy felvallajatok a dolgot. Erdekes volt vegigolvasni a tortenetet es probaltam magam a helyedbe kepzelni. Mivel "elviekben" En is hetero vagyok. :)
2011. máj. 4. 16:14

Szia!Sok boldogságot kívánok:))


Annyit fűznék még hozzá,ha édesapád igazán szeret,akkor előbb-utóbb elfogadja,és együtt örül a boldogságodnak.

Egy szülőnek az a legfontosabb,ha a gyermeke kiegyensúlyozott életet él.

2011. máj. 4. 16:08
Nem vonzódtam soha a nőkhöz. Az életem végül mégis úgy alakult, hogy egy nővel élek együtt. Sok dolgot megtanultam ez idő alatt az emberekről, az életről... a primitív tévhitekről. Erről szeretnék egy kicsit írni.

Ugrás a teljes írásra: Leszbikusságom története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook