Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kislányom szellemeket lát fórum

Kislányom szellemeket lát (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
284. 35341ab13d (válaszként erre: 283. - Szimcsike91)
2018. ápr. 4. 11:39
mit kérdeznél?
2018. márc. 25. 19:18
Sziasztok! Látogatja még valaki ezt a topicot? Ha igen, nekem is lenne pár kérdésem, de mivel elég hosszú, nem írom le, ha már senki sem olvassa...
282. Gica18
2015. máj. 20. 09:28
A kislányaid halottlátók (többek között). Ezt el kell fogadni. Nagyon érdekes, hogy az idősebbik lány képessége megszűnt annak ellenére hogy ilyen erős volt. Viszont ez nem csak az ő "ügyük" hanem a tiéd is. A szakemberek csak időlegesen tudnak segíteni,mert utána kinyitjátok a kapukat...Olyan személy kellene, aki megmutatja neked, hogy Te magad mi tévő légy, mi a feladatod, mit hogy használj. Ebben az esetben nem lehet csukott szemmel járkálni, de ezt szerintem Te is tudod. A házszentelés jó ötlet, de az sem tart majd örökké. Gyújtsatok gyertyákat és égessetek zsályát, részben ez is segít.
281. taylor1977 (válaszként erre: 279. - L.Ann)
2015. márc. 23. 14:57
Ó leesett. Igen bocsánat akkor nem 3 évesen műtötték, hanem később. Rég volt már rosszul emlékeztem.
280. taylor1977 (válaszként erre: 279. - L.Ann)
2015. márc. 23. 14:55
Ahogy írtam, azóta született még egy kislányom.
279. L.Ann (válaszként erre: 278. - Taylor1977)
2015. márc. 22. 18:06
Az első hozzászólásodban azt írtad, 4 éves a lányod és furcsa dolgokat lát, itt meg azt, hogy 3 éves korában megszűnt ez a képessége. Akkor most nem igazán értem, mi a helyzet.
2015. márc. 19. 12:41
Sziasztok! Sok évvel ezelőtt én indítottam ezt a fórumot. 3 éves volt a kislányom, amikor egy mandulaműtéten esett át és vért kellett kapnia miatta. Attól kezdve megszűnt nála ez a képesség. Soha többé nem látta a farkasokat és nem beszélt róla többet. Azóta született egy harmadik gyermekem. Ő is kislány, aki szintén születése óta lát. Mikor pici volt, pelenkázás közben nézte a plafont és remegve sírt. Félt. Ez azóta is megvan. Most decemberben töltötte be a 2 évet még sajnos nem beszél, így sajnos nem tudja elmondani, hogy mit lát. De sajnos ő is lát dolgokat amiktől nagyon fél. Folyamatosan nézi a plafont. Határozottan rámutat valamire, amit én nem látok. Van hogy belenéz a tükörbe és sikít a félelemtől. Borzasztó, hogy megint végig kell élni azt amit a nagyobbik lányommal végig éltünk. Nagyon szereti a Duck tv-t. Azt vettük észre, hogy amikor a tv-ben eljön a elfekvés ideje a kislány furcsa mély torz hangon azt ismételgeti, hogy "elkaplak". Már megint olyan tanácstalan vagyok. Arra gondoltam, hogy megkeresek egy papot, hogy szentelje fel a lakást. Több év tapasztalatából a pénzlehúzós kuruzslókból már elegem lett. Szegeden ismer valaki olyan papot akihez fordulhatnék ezzel a kérésemmel és nem néz teljesen hülyének?
277. hte23
2012. márc. 22. 09:40

Nagyon régen halt meg a nagymamám. 32 éve. Akkor voltam 18 éves. De most költöztem haza 3 hete a lányommal, abba a szobába.

A kislányom szerint a cicája is meg volt zavarodva, másképpen viselkedett mint szokott..

Én csak azt érzem, hogy vigyáz rám... még mindig..

276. Titánia83 (válaszként erre: 275. - Hte23)
2012. márc. 22. 09:00

Mikor halt meg a nagymamád?


Viszont ha látjátok, előfordulhat, hogy valamiért itt ragadt, és próbál segítséget kérni, hogy átkelhessen.


Valószínűleg a hely köti. Van valami tisztázatlan körülmény a halála körül?


Nekem ami segített, egy halott kislányt kellett átsegítenem. Még a macskám is látta, én csak a zajokat hallottam, meg a tárgyak mozgását. De pl. zaj a sarokból jött, ahol nem volt semmi, még másik lakás sem.


Vegyetek egy sötétkék gyertyát, csukjátok be a szemeteket, kicsilányban tudatosítsd, hogy nem eshet baja, és kérjétek a nagymamát, hogy keljen át. Te akár láthatod is, hogy odasegíted egy kapuhoz, ahonnan nagyon erős fény árad ki. Bár szerintem mi nem láthatjuk ezt a fényt, csak ők. De a kaput lásd.


Vagy elvileg vannak halottlátók, de nem tudom, hogy mennyire megbízhatóak. :(

275. hte23
2012. márc. 22. 08:47

Sziasztok!

Szellemek..és gyerekek...

Van egy 11 éves kislányom. Kicsi kora óta azt állitja, látja a szellemeket. Fél tőlük. Nem mert egyedül aludni, félt a sötét szobában. Sőt sokszor a lakásban is félt, ha nem voltam közvetlen a közelében.

Tegnap volt egy élménye. Nagyon megijedt, kiabált és sirt is. Azt mondja szellemet látott az ajtó mellett. Azt mondja, szerinte a nagymamám volt. Nagyon sokára sikerült megnyugtatnom. Nem ijesztgette, csak megijedt. Elmondtam neki, őt soha nem bántaná, mert engem nagyon szeretett és akkor őt is szereti, mert hozzám tartozik, mert olyan mint én. Egyébként a kicsi lányom indigó és én is az vagyok, pedig 50 éves vagyok. ( aura fotó )


előzmény. Volt egy nagyon kedves nagymamám. Máig érzem sokszor a jelenlétét, sokat eszembe jut mostanában. Beszéltem már róla neki, hogy tőle tanultam a főzés alapjait és ő általa fedeztem fel az olvasás örömét.

Nemrég, 3 hete hazaköltöztünk ketten a szüleimhez. Abba a szobába, ahol én is éltem egy darabig, de abban a szobában halt meg a nagymamám.

Néha én is érzem a közelségét sokat van a szemeim előtt...


Szerintetek van erre magyarázat?

274. Én-Önmagam (válaszként erre: 273. - Popcornka)
2012. febr. 2. 09:02

Kedves Popkornka!

Ha esetleg gondolod tedd fel kérdéseidet, amire tudok, szívesen válaszolok, amihez nem értek, arra úgy sem írok semmit...

2012. febr. 1. 23:24
Sziasztok én mindig hittem ebben a dologban, de amióta volt egy személyes élményem is a kislányomon keresztül azóta teljesen elhiszem a legkisebb kétely nélkül. És érdekel is a téma.
272. Én-Önmagam (válaszként erre: 270. - Ipyy)
2012. jan. 30. 15:47

Szia Kedves Ipyy!

Elnézést kérek, hogy beleszólok, de olvastam kérdésed.

Ha esetleg Krikevik nem válaszol, vagy nem tud segíteni, nagyon szívesen segítek, ha gondolod.

Éppen az előbb (alul) írtam egy választ egy felvetett kérdésre és ott megtalálod, hogy mivel foglalkozom.

Az, hogy szivességből válaszolok és segítek az természetes...

271. Én-Önmagam (válaszként erre: 261. - 39ff6fe670)
2012. jan. 30. 15:43

Szervusz Kedves elevensors!


Szeretnék bemutatkozni: Gaál István vagyok spirituál terapeuta és parapszichológus mester.


Természetesen a gyermekek 7 - 9 éves korukig sokkal szenzitívebbek a körölöttünk "élő" dimenziókra, és a körölüttünk "élő" energiákra, szellemekre.

Ez a tulajdonság a gyermekkor - az aránylag kis idő eltelte az inkarnáció (születés) óta - miatt van.

A gyermekekben nem lenne szabad elnyomni ezt a "képességet" így beszélgetni kellene vele ezekről a "problémákról", hogy ezek teljesen természetes dolgok és elmagyarzni, hogy miként tud ezeknek az energiáknak, szellemeknek "parancsolni" vagy miért keresték meg, miért léptek vele kapcsolatba.

Ez nem "rontás" nem "karma" és semmilyen horribilis összeget nem kell erre költeni, hogy ebből "kigyógyítsa" valaki.

Ez a képesség sajnos a felnőttekből teljesen kiégett, mert a mai modern, világ már nem "tűri" el az ilyen szellemi képességeket és valjuk be a mai korban erre nincs is szükség.

Nem tudom, hogy merre laknak, de ha gondolják szívesen segítek bármiben...természetesen ingyen...

270. Ipyy (válaszként erre: 266. - 23443e225c)
2012. jan. 29. 16:10

Szia Krikevik!

Olvastam egy hozzászólásodban, hogy sokat beszélgetsz/beszélgettél egy táltossal és sok kérdésedre választ adott. Azt is olvastam, hogy azt írtad valakinek, hogy ha kérdése van akkor írjon neked. Remélem nem baj, hogy írok, lenne pár kérdésem. Lehet hogy szellemeket látok és tudok tárgyakat irányítani a szememmel. Lehet hogy furán hangzik, én sem tudom hogy lehetséges-e ez. Mindent leírnék neked egy levélben, ha meg tudnád adni az e-mail címedet. Nagyon sokat segítenél ,mert még sehol sem találtam választ a kérdéseimre. Remélem nem zavartalak.

Válaszodat előre is köszönöm.

Üdv.:Ipy

U.i.:Inkább az e-mailemre írd meg az e-mail címedet, mert nem biztos, hogy fel fogok jönni erre az oldalra.E-mail címem: losonci.orsolya@gmail.com

Köszi! :)

269. Elf73
2011. dec. 29. 19:12
Szellemek,Démonok vagy Angyalok !A szellemek jelenlétét hűvös,hideg fuvallat vagy hőmérséklet jellemzi !Ha a kislányod nem fél tőlük,akkor lehetnek Angyalok esetleg Tündérek !Ha fél,akkor biztosan nem angyal vagy Tündér,mert ők soha nem ijesztgetnek gyermekeket és csak olyan formában mutatkoznak meg (még felnőttek esetében is)ami biztosan nem okozn félelmet ,pánikot !A hirtelen meghalt emberek szellemei nem szoktak idegen helyeken lézengeni,mert az ő esetükben arról van szó,hogy még nem fogták fel , hogy nem élnek és ők inkább hazamennek vagy "intézik" az aktuális dolgaikat,de nem járkálnak idegen emberek házába ! :-)
2010. ápr. 1. 07:10
nagyon érdekelne mi van Taylorékkal :S
267. 23443e225c (válaszként erre: 265. - HUBERTUS 33)
2010. márc. 31. 21:49

Szia

Én is láttam párszor.

Igen vannak rossz szellemek is ők például a gyilkosok,vagy a gyilkoságok áldozatai akik hirtelen halltak meg...csak sajnos nem fogják fel.

266. 23443e225c (válaszként erre: 264. - 39ff6fe670)
2010. márc. 31. 21:47

Nem nem hiszen hogy rátapadtak volna...

Szóval szerintem is elég ha megnyugtatják...Akkor lenne gáz ha fekete sötét alakokat látna akik tényleg bántani akarják,de ha ilyen lenne bizti hogy szólna.Na akkor kéne tisztitás,vagy valami ilyesmi.

Nem vagyok profi a témában csak nagyon érdekel,és érzékem is van:-S,csak mostanában sokat beszélgetek egy táltossal,és sok sok kérdésemre választ ad..

Lényeg az hogy a gyerekeknek természetes a szellem,lélek látás,az aura,angyal,sőt még a tündér látás is:-)


Igen Taylor esete más.de remélem már rendeződött.

ha kérdésed van nyugodtan irj hátha tudok segiteni:o)

2010. márc. 31. 09:41

Akit érdekel ez a téma szerdánként szokott lenni a ID adón a szellemjárás, 00:20-kor kezdődik. Aki szereti a borzongást nézze!!

Ha sokszor megjelenik a szellem keresni kell valakit, médiumot vagy más hozzáértőt. Veszélyes is lehet.Én mindig nézem ezt a műsort, vannak rossz szellemek is!

264. 39ff6fe670 (válaszként erre: 262. - 23443e225c)
2010. márc. 31. 08:00

értem. nem bántják.. pláne az a "jó" ebben, hogy máshol is látja őket, szóval egyszerűen csak nyitva lehet a 3. szeme és nem arról van szó, hogy rátapadtak bizonyos lelkek, vagy a lakásban ragadtak. Taylor esete ennél sokkal ijesztőbb. :S


sírni szokott esténkénk, de akkor gondolom elég, hogy ha a szülei elfogadják a dolgot és megnyugtatják mindig.

Csak félnek, hogy nehogy sérüljön a kis lelke neki.. de ha ez a gyerekeknek úgymond természetese, akkor csaknem lesz ebből később baj.


köszönöm a válaszod

263. 23443e225c (válaszként erre: 262. - 23443e225c)
2010. márc. 30. 22:52
Már a szellemek, ugy értem:-)
262. 23443e225c (válaszként erre: 261. - 39ff6fe670)
2010. márc. 30. 22:52

Szia

Minden gyerek kb 6-7 éves koráég látja a szellemeket angyalokat.

Szerintem nem kell a kislánnyal semmit csinálni,ha fél tőlük hangosan mondja hogy menjenek el,ha nem akkor a szülei annyiban tudják támogatni ebben a korban hogy meghallgatják és komolyan veszik.estleg egyszobában alszik velük.

El fog mulni bezáródik a harmadik szem...


De nem bántják vagy ilyesmi?

2010. márc. 30. 09:00

Sziasztok!


Hasonló problémával fordulok hozzátok. Tegnap felhívott egy barátnőm és elmesélte, hogy a bátyja kislánya szellemeket lát. Már régóta gyanította az apuka, hogy valami van.. de nem tudta és most sem tudja kiszedni a kislányból. Minden éjjen sírva ébred.

Akkor bukott ki a dolog, mikor az óvodába (5 éves) nem mert a többi gyerekkel kimenni az udvarra, azt mondta az óvó néninek, hogy lebegő emberek vannak a folyosón.

Az óvó néni mondta ezt el a szülőknek.


A kislányról annyit mesélt még a barátnőm, hogy nagyon jószívű, sosem akart birtokolni semmit. Van egy kishúga, aki pedig elég rámenős, akaratos.. ő a domináns. Nagy a kontraszt a két gyerek között.

A kislány, akiről szó van, nagyon érzékeny teremtés, jólelkű,imádja az állatokat. Az elmondottak alapján nekem az indigók ugrottak be, bár nem találkoztam még ilyen kisgyerekkel (vagyis nem tűnt még fel) és a barátnőm még csak nem is hallott ilyen gyerekekről.. szóval nem ő rakta össze. :)


Én sem tanácsolnám a pszichológust... elsőre valami nagyon megbízható természetgyógyászra gondoltam. Olyanra, akinek van valamilyen 6. érzéke.. de nincs elszállva semmilyen téren.. két lábbal áll a földön. Olyan, aki felismeri és elfogadja, hogy némelyeik gyereknek inkább élénk a fantáziája.. és nincs paranormális háttere a dolognak. Mert én csak egy ilyen szakemberben bíznék meg.. a tv-ben látott (frabato és társai) nekem nem szimpik, mert én is nyitott vagyok arra, hogy van túlvilági élet, vannak különleges képességű emberek.. de a belemagyarázásra meg arra, hogy egyből kijelentik a hülyeségeket, hogy ilyen meg olyan rontás van rajtad ha 20 évesen még nem találtad meg a szerelmet.. meg hasonlók.. na ettől falnak megyek. :)


Ha valaki tud megbízható látót-természetgyógyászt, az szóljon, legyen kedves. Az apuka nyitott a spirituális világra.. de az anyuka nem igazán.

De azt gondolom, hogy ha nyitottak is lennének mindketten, nem biztos, hogy jó, ha nem próbálják meg középúton kezelni a dolgot. tehát fel kell ismerni és el kell fogadni, ha a kislány valóban szellemeket lát.. de egy gyerekről van szó aki nagyon érzékeny és aki sérülhet ettől.. szóval ráerőltetni a képesség megtartását se biztos, hogy szerencsés.. :S Nem mindenki bír ilyen „áldással” élni, a szakember jó ha felismeri, hogy mi a legjobb a gyereknek.

260. 23443e225c (válaszként erre: 259. - Taylor1977)
2010. márc. 17. 08:47

Szia taylor,

Mi ujság veletek? jobb már a helyzet?

2010. febr. 19. 18:43
Köszönöm szépen mindenki hozzászólását és segítségét.
258. jenő12
2010. febr. 17. 16:01

Kedves Szellemlátók Családtagjai!

Nehéz feldolgozni a helyzetet, amibe naponta kerülhetnek. Annyit fogadjanak el tanulmányaim és tapasztalatom alapján: mindenki odaátról jön. Az átlag kisgyerekkorban elszakítja a túloldali összekötést, de vannak, akik különleges képességüket rövidebb-hosszabb ideig megtartják földi életükben. Ez nem jelent rosszat, hisz aki ezzel a képességgel bír az kapocs a földi szellemünk és az égi szellemünk között. Ha én lennék ilyen szerencsés, finoman kikérdezném, lejegyezném azokat amit a szellemlátó gyerek mond, aztán talán még ezt a képességet fejleszteni is lehetne. Erőszakosnak nem szabad lenni az információk kicsikarására, mert ez előfordul, hogy nagy teher az illető számára. Sérülhet a normál emberi magatartása.

257. csicso neni (válaszként erre: 255. - Kylos)
2010. febr. 16. 21:53
most irtal hulyeseget en nem ezt mondtam.
256. 40163fd81d (válaszként erre: 244. - Taylor1977)
2010. febr. 16. 07:42

Szerintem ,ha újra előjön ,itt az ideje konkrétan elbeszélgetni vele erről:)))


Nem nagyon értem,hogy miért nem tetted meg eddig,hiszen az ő fejében van a lényeg,nem x ember túlvilági tapasztalatairól itt a hoxán.

?



:))

255. Kylos (válaszként erre: 240. - Csicso neni)
2010. febr. 16. 00:24
Érdekes.. Szóval van olyan ember aki nem látja a villámot?! (És bocs hogy hülyeségre választ írok.)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook