Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kislányom szellemeket lát fórum

Kislányom szellemeket lát (beszélgetős fórum)


224. Serry (válaszként erre: 222. - Kylos)
2010. febr. 14. 18:32
Nem lehet,hogy ezek a farkasok az úgynevezett bölcs farkasok?
223. anygma
2010. febr. 14. 14:19
A nagyobbik lányom, aki már 7 éves most, pici korában, mikor már beszélt és mászott, látott valakit, minden este ugyanoda mutogatva mondogatta, h néni és kicsit félt is tőle.. új helyenen kezdtünk lakni, közvetlenül költözés után történt és körülbelül pár hónapig tartott.. Hát meg kell mondjam megrémítő volt.
222. Kylos
2010. febr. 14. 14:05

Csak elvétve akad 1-1 aki ért is hozzá. A többség csak fogékony a természetfelettire és ebből próbál megélni.

Attól tartok erre a problémára nincs egyszerű megoldás. Szükség lenne a farkasok pontos leírására. Enélkül csak találgatni tudok.

2010. febr. 14. 11:03
Az én kislányom 3 éves és volt, hogy ő is látott időnként egy kisfiút. Nagyon felzaklatta. Ideges lett tőle, mert nem tudott vele mit kezdeni, csak kiabált, hogy küldjük el. Én abszolút osztom azt a nézetet, hogy a gyerekek ilyenkor még azért látnak ilyen dolgokat, mert még nyitva van a harmadik szemük. Olvastam egy cikket a neten, amiben azt írták, hogy ilyenkor az a lényeg, hogy el kell magyarázni a gyereknek, hogy az anyuka, apuka nem látja ezeket a dolgokat és meg kell nyugtatni, hogy amit lát, az nem akar neki rosszat. Mi ezt tettük. Nem fújtuk fel a dolgot, csak elmagyaráztam neki, hogy anya ezt a kisfiút nem látja, de elhisszük neki, hogy ő igen és hogy ne féljen tőle, mert kicsit itt lesz, de aztán el fog menni. Azóta nem tudom, hogy látta -e, de azóta nem volt zaklatott a kisfiú miatt és nem is említette.
2010. febr. 14. 07:21

Jó reggelt mindenkinek.Látom voltak,akik éjszakai baglyok voltak.

Taylor1977 annyi jó tanácsot kaptál.Sikerült dönteni,hogy mit csináltok?Tényleg a férjed mit szól ezekhez a dolgokhoz?

Remélem viszonylag jó éjszakátok volt.Komolyan mondom,hogy többször eszembe jutottatok,hogy mi lehet veletek.Hát mit mondjak,a takarót a nyakamig felhúztam.

219. e3cb7b027d (válaszként erre: 218. - Matica)
2010. febr. 14. 03:57
Én senkit nem bántottam a nézeteimmel, nem sértegettem, nem nyilvánítottam senki iránt semmilyen rossz véleményt, de ez az én dolgom, hogy miben hiszek, és az pedig nem az én dolgom, hogy ki miben hisz, mindenki hagyatkozik arra, bízik abban, amiben jó tapasztalatot szerzett, és itt is mindenki a másikon igyekszik segíteni. Nekem az Isten segített, nem egy földi halandó. Hát most ezzel mit csináljak?! Én ezt tapasztaltam, ezt tudom "csak" nyújtani..
218. Matica (válaszként erre: 215. - E3cb7b027d)
2010. febr. 14. 03:19

Félreértettél. Te a "hókuszpókokról" írtál. Erre reagáltam. Azzal semmi gond, hogy neked az istenhit működött. Hiszen ha a hitetlennel lezuhan a repülő, ő is azt mondja: Istenem segíts!

Viszont sokan vannak, akik megtapasztaltak olyan dolgokat, amik javítottak az életükön. Ezért mondtam, hogy ezt illik tiszteletben tartani. Mindenki segíteni szeretne a maga módján a családnak. Senki nem mondta azt, hogy az ő módszere a tökéletes. A lényeg, hogy összefogtak és önzetlenül segíteni próbáltak. A család pedig eldönti milyen irányba lépnek. Erről szól ez a történet.

2010. febr. 14. 02:35
Énnekem senki és semmi nem segített.. Kiraktam egy keresztet.. Egyedül ez segített és az ima !!!
216. e3cb7b027d (válaszként erre: 215. - E3cb7b027d)
2010. febr. 14. 02:30
Eezesetben felesleges volt ez a 8 oldal, ha ez ennyire egyszerű
215. e3cb7b027d (válaszként erre: 214. - Matica)
2010. febr. 14. 02:29
Én pont annyit tapasztaltam, mint amennyit ez a kislány, akinek a anyukája indítota a topikot.
214. Matica (válaszként erre: 212. - E3cb7b027d)
2010. febr. 14. 02:25

Ki beszélt itt, hókuszpókokról?

Abban igazad van, hogy az imának nagy ereje van.

Viszont más is segíthet. Kicsit szüklátókörű vagy, hiszen nem tapasztaltál még annyit, ez nem baj, ha a mások iránti tisztelet megmarad.

213. Matica (válaszként erre: 210. - 6950bf54f7)
2010. febr. 14. 02:08
Igen, van nagyon sok jó praktika amivel tisztítani lehet. Én legtöbbször gyertyát gyújtok. Ha már gáz van, gyertyák, füstölő és így kérek segítséget. Utána mindig megemelkedik a lakás rezgése, olyan mintha fellélegezne.
2010. febr. 14. 02:03
A hókuszpókok annyit érnek, mint halottnak a csók.... :D Ezt a problémát nem egy ember fogja majd megoldani.. Ima nélkül az ember a sejhaját is verheti a földhöz.. Tapasztalat..
211. Matica (válaszként erre: 208. - 6950bf54f7)
2010. febr. 14. 01:57

Lyliát én is ismerem, kedves ismerőse társaságában beszélgettünk, pár évvel ezelött. Nem őrá gondoltam! Sőt, Őt magam is szívesen ajánlom!! Szerintem is segítség lenne Taylornak.


Azért használtam a varázslót, mert nevén sem nevezném az illetőt. Egyszer voltam nála, nagyon megbántam. Szerencsére több pénzt nem tudott kihúzni belőlem, de utána pokol volt az életem. Már sajnálom, hogy akkor nem a megérzéseimre hallgattam. No de felejtős a téma. Beszéljünk jobb dolgokról. :)

2010. febr. 14. 01:04

Tértisztításra jó a tengeri só is. Én egy műanyag tálba szoktam önteni valamennyit, melybe előzőleg vizet eresztettem. A szoba közepére szoktam helyezni éjelente. Állítólag elűzi a negatív energiákat. Reggel ke lehet önteni a klotyóba, de TILOS belenyúlni. Sajnos én egy alkalommal óvatlan voltam és beleért az ujjam. Aznap be is következett egy kellemetlen változás a munkahelyemen, pedig addig a napig nem igazán hittem, hogy ez okozhatna gondokat.


Pár évvel ezelőtt én is elkezdtem látni (keresztelkedés stb. után). Láttam feketéket stb. és fostam a sötétben, mint a fene. Hoztam szenteltvizet a templomból és azzal hintettem be a szobám 4 sarkát többször is. Hogy ez segített vagy az, hogy félelmemben azt kívántam ne lássak, nem tudom, ki célszerű lenne kipróbálni ezt is.

209. 6950bf54f7 (válaszként erre: 205. - Matica)
2010. febr. 14. 00:53
Jah, Frabatóra céloztál?:D Hát őt én sem támogatnám...
208. 6950bf54f7 (válaszként erre: 205. - Matica)
2010. febr. 14. 00:48

Szia!


Nem értem, mire célzol azzal, hogy Omnia esetét a varázslóval? Milyen varázslóval? Lyliával? xD

Lylia LÉLEKLÁTÓ! Javasatom teljesen normális és helyénvaló lenne...Mivel Llyia lát és nem csak jövőt, jelent, érzelmeket, hanem a másik világot is.Mivel Taylor1977 nem lát a harmadik szemével, de agyermeke igen, ezért lehetne egy jó ötlet, ha egy látó segítségét is kérné. Mást nem merek erre ajánlani. Lyliának is van 3 kisgyereke, akik közül az egyiknek le kellett zárnia a szemét, mivel olyan dolgokat mondott az oviban, melyek már gondokat okoztak. Szólt az óvonéni is ezügyben.

Nem azt javasoltam, hogy menjen el Lyliához és varázsbigyókkal oldják meg a gondjukat, hanem azt, hogy nézzék meg együtt, mik azok, amiket a kicsi lát...hogy rosszak-e egyáltalán...mit akarnak...? Lylia ismeri ezeket a lényeket.

Nem értem, ebben mi lehetne a rossz?

207. Matica (válaszként erre: 206. - 568cb64686)
2010. febr. 14. 00:04

Köszönöm, hogy egyetértesz velem! :)

Igen, a tapasztalat nagyban átformálja az ember életét. Meg kell találnunk a magunk kis hitét. Nem vallási vonatkozásban értem. Hanem amit megtapasztalunk, csak abban tudunk hinni. Persze így sem vagyunk teljesen befogadóak, de elfogadóbbak lehetünk.

206. 568cb64686 (válaszként erre: 205. - Matica)
2010. febr. 13. 22:33
Teljesen egyetértek Veled és azt gondolom, a kulcsmondat az lehetne ebben az ügyben, amit a hozzászólásod végére írtál. A legfontosabb, hogy: "félelmeket elűzzük és a szeretetet hozzuk be a helyére."
205. Matica
2010. febr. 13. 22:21

Sziasztok!


Húúúúha mennyire mozgalmas lett ez a fórum :)

alig győztem visszaolvasni.

Nagyon jó ötleteket olvastam, viszont volt olyan amit én nem támogatnék. Pl. Omnia esetét a varázslóval. Sajnos hasonló helyzetben voltam én is. Már a gondolától is kiráz a hideg.


Almira kedves angyalkái :) viszont valóban a jó oldalt képviselik. Ha emlékeim nem csalnak, Taylor nálad járt már ilyen emberke, aki segített. Akkor jó volt egy ideig. Biztos van oka, amiért visszajöttek a negatív lények. Támogatnám az ismételt tisztítást akár többször is.


Lehetne találgatni még nagyon sokáig, mi is az ami lejátszódik abban a házban, de szerintem az ötleteken kívül nem leszünk okosabbak. Azt is okos dolognak tartanám, ha Taylor végiggondolná, hogy akik nála jártak, tisztítók, mit mondtak, mi történt a következő napokban. Talán közelebb kerülhetnénk a probléma "megoldásához" is. Viszont mint már írtam, külső segítségre van szükség!!!!


Ezeket a lényeket szerintem nem lehet haraggal elzavarni. Hasonló hasonlót vonz alapon, csak gerjesztené a rezgést. És nem hogy jobb lenne, rosszabb lesz.


Angyali tisztításnál Michael arkangyalt szoktuk elsősorban hívni. Ő az a védelmező angyal, aki segít a félelmek eloszlatásában és bátorsággal tölti el az embereket. Óriási energiákat tud megmozgatni. Persze a tisztításnak is van rituáléja. Meg lehet csinálni kezdőnek is, de ebben az esetben nem biztos, hogy olyan hatásos lenne. Ennek is a lényege, hogy a félelmeket elűzzük és a szeretetet hozzuk be a helyére.

204. 40163fd81d (válaszként erre: 202. - Taylor1977)
2010. febr. 13. 22:17
Ne tedd.....
2010. febr. 13. 22:15
Én úgy emlékszem, többen is ajánlottak olyan szakembert, akikben ők megbíznak... Persze, hogy van olyan, aki érti a szakmáját!
2010. febr. 13. 22:03
Tulajdonképpen még mindig ott tartok ahol elindultam. Tudom, hogy a sámán, táltos, szelleműző vagy mi a hivatalos neve nem olyan elterjedt szakma mint a fogorvos, de tényleg van olyan, aki érti is a szakmáját? Nem csak kókler és pénzéhes?
201. taylor1977 (válaszként erre: 171. - Sword)
2010. febr. 13. 22:01
Nagyon durva a te eseted is. Megmondom őszintén, nekem eszembe nem jutott volna lefényképezni. És tényleg látszanak a képen? Priviben elküldöm az e-mail címem. Megnézném, ha elküldenéd. Még sosem láttam ilyet.
200. RLindi (válaszként erre: 194. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 20:35

Asztrál lényekre gondolsz esetleg?


Én egy tisztán látónál voltam, aki nagyon is "igazi" s Ő pl. nem mondta meg mennyi kér, rábízta az emberre.

Elég nehéz hozzá bejutni már, megírom privátban ki Ő.

2010. febr. 13. 19:01

Van egy film, a Szellemekkel suttogó. Annak az ötödik évadában a főszereplő fia is lát szellemeket, csak ott a gyermek elég jól kezeli.


Elárulom, nem egyszerű ezeket gyermemként megélni. :(


De beszélgetni kell róla, nagyon sokat. Pozitívan hozzáállni a témához, vagyis érdekeljen a dolog. És valóban ne mutass félelmet!


Ezoterikus körökben azt mondják, ha letagadod ezeket a jelenségeket, akkor a gyermek egy idő után elhiszi, hogy valószínüleg csak képzeleg, és bezárul a harmadik szeme. (Mint tudjuk, a gyerkőcöknek kb. 6-7 éves koráig nyitva van) És ha szenvedést okoz neki, asszem vannak szakemberek, akik betudják zárni a harmadikszemet. Ebben nem akarok állást foglalni, hogy ez jó e. Nem értek hozzá.


Még azon is gondolkodom, hogy ha ennyire felkavarja a gyermekedet, talán lehet, hogy a "szándékukat" is meg kellene vizsgálni a szellemeknek. Szerintem nem akarnak ők ártani, csak lehet látott valami filmet, vagy hallott valakitől valamit, ami felvértezi a látottakat rossz szándékkal. (Én pl. nagyon sokáig rettegtem valami lénytől, amiről egy idióta osztálytársam mesélt még annó első osztályban, ami ha átölel, meghalsz. Még valami fantázianevet is adott neki. Elhiszitek, hogy féltem? Rettegtem, hogy eljön értem is. Az olyan barmokat, aki ezt kitalálta, diliházba kéne zárni. Mert szerintem nem a gyerek találta ki. Na, szóval a gyermek-léleknek így is lehet ártani.)


Remélem mihamarabb megtaláljátok a megoldást.

2010. febr. 13. 18:58

Amiről még hallottam, hogy jó módszer, hogy kérdezze meg, hogy mit akar tőle a szellem. Ha menekülsz előle, akkor nem ismered meg.


Úgy tudom, hogy hatástalanodik a rossz érzés, ha nem menekülsz, hanem felveszed a kapcsolatot


(Hú de jó, hogy én nem látok szellemeket).


Viccet félretéve. Kérdés, hogy valóban látja-e, vagy így hívja fel magára a figyelmet. Ha látja, akkor vagy elmúlik, vagy lehet, hogy ezzel tud majd segíteni az embereknek.

2010. febr. 13. 18:50

Te vagy neki a biztonság. Amitől anyu is fél az nagyon félelmetes lehet.


Nem jól látom?

2010. febr. 13. 18:49

Lássa a szemedben a nyugalmat és ne a kétségbeesést. Ettől érzi még félelmetesebbnek, mert valószínűleg látja a mamában a kétséget,


?

2010. febr. 13. 18:33
Az én lányom 6 évesen látott szellemeket,elvittem pszhihológushoz.Ő meg gyözte , hogy csupán segíteni akanak neki aszellemek a suliban.Egy évig nyugi volt,de tegnap éjjel ismét zokogva jött át hozzám,mert ismét látta.Én sem tudom mit tegyek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook