Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kislányom szellemeket lát fórum

Kislányom szellemeket lát (beszélgetős fórum)


194. 568cb64686 (válaszként erre: 193. - 6950bf54f7)
2010. febr. 13. 18:15
Értem. De sajnos, nem tudom hogy hívják őket :(
193. 6950bf54f7 (válaszként erre: 192. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 18:14
Nem démonokra. Valami más a nevük.Olyanok ezek, amiket az ember akkor lát, amikor kilép a testéből vagy nyitva van a harmadik szeme és a bennünk lévő félelem "testesíti meg", de ha azt kiáltjuk felé, hogy nem létezel, nem vagy, akkor eltűnnek.
192. 568cb64686 (válaszként erre: 190. - 6950bf54f7)
2010. febr. 13. 18:10
Démonokra gondolsz esetleg :))
191. 568cb64686 (válaszként erre: 187. - 6950bf54f7)
2010. febr. 13. 18:09

Biztosan igazad van Frabatoval kapcsolatban. Lehet,hogy ő rendes ember alapból, csak éppen letért a helyes útról. Sajnos, azonban aki pénz- és hatalomvágyból kihasználja mások helyzetét az már valahol "eladta a lelkét az ördögnek".


Aki pedig harmonizálást végez, de a gyengébbek kedvéért szerelmi kötéssel hirdeti magát, az ezzel csak azt éri el, hogy az efféle igényű embereket vonzza magához.

190. 6950bf54f7 (válaszként erre: 189. - 6950bf54f7)
2010. febr. 13. 18:06
bocs, nem entitások, hanem valami más valamik. Elefejtettem a nevüket, most ég a pof.m.xD
2010. febr. 13. 18:05

Szia Taylor1977!


Lyliánál voltál már? Ő lát és tudna neked segíteni, ha ráér. Ha másban nem, akkor legalább abban, hogy elmondja, mik azok, amiket a kislányod lát. Illetve talán tudna vele beszélni, ha mégsem olyan lények, "csak" entitások.

188. Titánia83 (válaszként erre: 182. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 18:03

A szerelmi kötés egyértelműen fekete mágia. Beleavatkozik a szabadakarat törvényébe. Én már régen kiszúrtam, hogy ez a "mágus" nem a jó oldalon áll.


Szerintem ha valaki ilyen témában keres egy "szakértőt" olyanhoz menjen, aki jelképes összegért ad tanácsot, de a leghitelesebbek, akikkel találkoztam eddig azt mondták, hogy az ellenértéket "odabízzák". És nagyon is segítettek még akkor is, ha csak 1000 ftot adtam, vagy egy ajándékot.

187. 6950bf54f7 (válaszként erre: 182. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 18:01

Igen tudom. De a fekete mágus is letért az ösvényről ugye.:)

Amit én lecsekkoltam ott belőle, az az, hogy alapban jó ember lehetne, csak elragadta a pénz és a hatalom érzete.


A weblapokban sajnos nem mindig lehet bízni. ismerek olyan mágust, aki konkrétan kiírja, hogy kötés, de harmonizációt végez, mert soknak hiába magyarázná mi a különbség, nem értenék. (Én meg inkább arra saccolok, hogy így több kuncsaft megy majd hozzá.:D )

186. 568cb64686 (válaszként erre: 181. - F36e266467)
2010. febr. 13. 18:01

Én azt már meg nem mondanám, hol olvastam az ártó szellemekről. Hallottam róluk itt is, ott is. Annyira mélyen nem ástam bele magam a témába :)


Ha eddigi ismereteim alapján belegondolok, lehet hogy tényleg nem léteznek kifejezetten ártó célú lények, csak olyanok, amelyek a bennünk lévő ártalmas erőket erősítik fel, vagy fordítják vissza felénk. Húú, de ezt tényleg nem tudom! De itt a fórumban is volt már szó "farkaslényekről" nézz utána...

185. 40163fd81d (válaszként erre: 144. - Taylor1977)
2010. febr. 13. 17:59
Igen tudom,ezért kell komolyan venni őt,és amiket mondd ,abból kiindúlni,utána pedig hallgass az ösztöneidre,és senki másra.
184. 6950bf54f7 (válaszként erre: 180. - Mariann7533)
2010. febr. 13. 17:56

nem tudhattad. Én is nagy reményekkel indultam útnak hozzá, mert láttam egy videót vele kapcsolatban, melyben "átjött" az ereje.:)

Sajnos a Nyugatiban éreztem csak, hogy nem akarok menni. Alig bírtam kivonszolni magam onnan. Fura, de amikor kóklerekhez vagy olyanokhoz megyek, akik nem fognak tudni nekem segíteni, inkább csak visszavinnének a bajba, akkor mindig ezt érzem. De ott már késő volt ez az előérzet, meg inkább a logikámra hallgattam.

183. Mariann7533 (válaszként erre: 182. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 17:56
Mondjuk ebben van valami.A szerelmi kötés szerintem is veszélyes dolog,és amit olvastál,azon az én szemem is megakadt.
182. 568cb64686 (válaszként erre: 178. - 6950bf54f7)
2010. febr. 13. 17:54
Az erős kisugárzás nem feltétlenül jelent pozitív szellemi erőt! A fekete mágusoknak is nagyon erős kisugárzásuk szokott lenni... Közben én is megnéztem Frabato honlapját... Nem akartam szólni, de nekem már rögtön gyanús lett azzal a bevezető szövegével, ami vhogy úgy hangzik, hogy:" Elhidegült a párja magától, más felé kacsingat? Megoldjuk!" Szerintem a szerelmi kötések a veszélyes mágiák közé tartoznak és jóérzésű "mágus" nem ártja magát effélébe, mert tiszteletben tartja mindenki döntését, szerelmi választását.
181. f36e266467 (válaszként erre: 179. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 17:53

Valószínűleg igazad van a többféle entitásban, csak nem akartam túlbonyolítani. Amikor ezt megtudtam, akkor a lényeg ez volt, mármint, hogy a legtöbb szellem itt ragadt egyelőre, illetve, hogy nem tudnak bántani.


A kifejezett negatív szellemekről viszont nem tudok (akik szintén nem tudnak bántani, ezt csak azért írom, hogy ne a negatív maradjon meg). Abban biztos vagy? Hol olvastad? Lelkünk útjai?

180. Mariann7533 (válaszként erre: 178. - 6950bf54f7)
2010. febr. 13. 17:49

Elnézést,akkor ez van.Sajnálom,de mivel nincs személyes tapasztalat,ő jutott eszembe.Viszont volt itt valaki,aki ajánlott egy jó oldalt.

Hát nehéz dió,ingoványos terep az ismeretlen.Én jót akartam,de ezek szerint nem jót ajánlottam...

179. 568cb64686 (válaszként erre: 177. - F36e266467)
2010. febr. 13. 17:48

Hát... szerintem egy kicsit leegyszerűsíted a kérdést :)

Bár, nem vagyok szakértője a témának, de úgy tudom, sokféle "entitás" létezik, és nem csak azokból lesz szellem, akik nem tudnak megbékélni a halállal. Vannak, ha jól tudom olyan szellemi erők is, akik a mi negatív energiáinkból táplálkoznak és ők állítólag kifejezetten rosszindulatúak. Abban viszont egyetértek veled, hogy igazából ártani nem tudnak nekünk (de lehet, hogy akarnak), csakis abban az esetben, ha mi elhisszük ezt nekik és félelmünkkel, negatív indulatainkkal erősítjük, "éltetjük" őket.


De az tetszik, hogy ezek a fránya szellemek csupán duzzognak :O

Lehet, hogy ebből kellene kiindulni minden tőlük rettegő embernek?!

:))

178. 6950bf54f7 (válaszként erre: 170. - Mariann7533)
2010. febr. 13. 17:46

Sziasztok!


Én nem ajánlom senkinek Frabatót. Voltam nála egy éve kb., hogy jósoljon. 5 perc alatt eldöntötte, hogy nekem szerelmi kötésre van szükségem. Természetesen otthagytam. Nincs szükségem rá, pláne nem 80ezer pénzért.xD

Mellesleg nem tartom valószínűnek, hogy kimerítő választ adna mailben vagy telefonon (utóbbi csak bejelentkezésre szolgál), mivel maga a konzultáció is maximum 10 percet vett igénybe és még a jóslás is hagyott kívánnivalót maga után. Ez a 10 perc került 7 rugómba.

Jó, erős mágus lenne Frabató, de annyira ráment a pénzre, hogy maga a szakma iránti elkötelezettsége semmissé vált ezáltal. Több ismerősömnek is csak rosszat hozott be az életébe, ahelyett, hogy segített volna.


Egyébként személyesen is erős a kisugárzása, ezért vélem úgy, hogy jó és hatékony mágus lehetne, ha nem tért volna le az ösvényről...

2010. febr. 13. 17:38

Az a jó, hogy a szellemek nem tudnak igazán ártani.(És nem is akarnak). Csak jelezni akarnak, mert duzzognak.


Abból a lélekből lesz szellem, aki nem tud megbékélni a halálával. De előbb-utóbb felmegy. Nincs bennük rossz indulat!

176. Mariann7533 (válaszként erre: 172. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 17:31
Igen én is azt gondolom,hogy egy email nem kerül semmibe,és egy próbát megér.Hátha még tud tanácsot is adni.Ki tudja./Bár az ilyen emberek lehet,hogy nem osztogatnak ingyen semmit.../
2010. febr. 13. 17:18

húúúúúúúúú megdöbbentö amit itt irtok.

én nagyon félek a szellemektől ,mert kiskoromban sokat ilyesztgettek vele.

de hiszem hogy vannak emberek akik látják és érzik a jelenlétüket.

én egy gyermekklinikán dolgozom ahol volt részem 2 gyermek halálát végignéznem.

az egyik 2-3 éves volt nevezzük x-nek ő az én müszakomban halt meg éjszaka egyszerüen csak leállt a szive,nem lehetett újraáleszteni,és volt egy nagy lány akinek a halálnál és annak újraélesztésénél jelen voltam.

fúrcsa ezt az utóbbit jobban dolgoztam fel,imádkoztam a lelkéért.

de a másik a pici halála jobban megviselt talán mert ö volt nekem az első,de néha érzem a jelenlétét mikor éjszaka dolgozom.

sokszor a liftünk fel alá járkál az alagsor és az osztályom között.

ott van lent a halottas ház féle.

tudom hogy a picik és föleg a haldoklóknál figyeltem meg hogy angyalkákat láthatnak,néznek egy pontot és mosolyognak.

És igen is látják a gyerekek a szellemeket mert volt egy kisfiú aki azt mondta nekünk növéreknek és az anyukájának hogy a belsö korteremben beszélget egy kislánnyal aki egyedül van a kiságyban (persze senki nem volt ott),csak azt sejtjük hogy az a kislány X lehet mert azt mondja abban a kiságyban van amiben meghalt a kislány.

174. sword (válaszként erre: 173. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 17:17
basszus, tényleg:)) bocs, na ilyenkor kell felálnom a géptől és visszafeküdni az ágyba
173. 568cb64686 (válaszként erre: 171. - Sword)
2010. febr. 13. 17:15
Bocsi, hogy közbeszólok, de véletlenül engem szólítottál meg taylor1977 helyett...:) De, biztosan ő is elolvassa a hozzászólásodat!
172. 568cb64686 (válaszként erre: 170. - Mariann7533)
2010. febr. 13. 17:11
Csak annyit: az hogy valaki a TV-n keresztül is erős személyiségnek tűnik, még egyáltalán nem garancia semmire. Lehet az is, hogy csak ügyes szélhámos. De, nem akarom én itt Frabatot bántani, mert nem ismerem személyesen, csak a TV-ben láttam párszor. Igaz, számomra nem volt túl meggyőző, de ez ne riasszon el senkit. Viszont, egy ennyire ismert ember, nem hiszem, hogy olcsó... De, ha van weboldala és lehet neki írni, akkor egy véleménykérést biztos megér :)
171. sword
2010. febr. 13. 17:06
Almira szia...nem akarok belekotyogni...de anno az én fiam is küzdött...ő nem mondta, hogy szellemeket lát..csak én vettem észre, hogy beszél valakikhez..kérdeztem többször, hogy kihez..volt , hogy felnézett a plafonra a sarokba..vagy az asztal felé--és mondta, hogy hát a kisfiúhoz beszélek anya...pár hónap múlva keservesen sírt..berohantam hozzá a szobába..kérdeztem mi baja...földhöz vágta az építőjátékot és dühösen sírva kiabálta, elegem van abból, hogy az a kisfiú és mutatott megint a fal felé..nem akar velem soha játszani....ő nem tudta és mai napig nem tudja...hogy volt egy iker testvére...aki meghalt egy napos korában...bele ástam anno én is magam a témába...sok hókuszpókuszos baromsággal nyomták a fejemet...de egyet hiszek..nekik még olyankor nyitva van a harmadik szemük..látnak olyanokat amilyeneket már mi nem...addig ne aggódj, amíg a gyermeked viselkedése nem változik meg..tehát nem lesz agresszív, gyenge..beteges...nos a fiam már nem látja a kisfiút...de sok fényképet csináltunk amikor jelzett, hogy lát valamit...és a képek nem hazudnak...ha adsz mail címet elküldök pár képet...persze ha nyugodtan akarsz éjjel aludni akkor nem...szóval már nem látja a kisfiút..de mai napig érzékenyebb az energiákra...visszatérve még a sok jó ötletre amit anno kaptam...küldjük el a szellemeket stb..aha tudatlanul hozzá is láttunk...amivel egy olyan átjárót nyitottunk meg amit nem kellett volna...ez évek alatt odáig fajult,,hogy nem csak a lakásból költöztünk el hanem az egész városból...ennek már fél éve..most eddig nyugi volt..de úgy érzem nem sokáig..sikerült az átjárót is lefotózni...minden képen rajta van..amit azon a helyen fotóztunk...nos bízzál abban, hogy nálatok még a harmadik szem efektus van..ha az bezáródik megszünnek a lányod félelmei, látomásai..
2010. febr. 13. 17:02
Taylor1977.Most voltam Frabato oldalán.Hét végén is be lehet jelentkezni.Egy mobilszám is meg van adva,és emailt is lehet küldeni nekik.Szerintem egy emailt,vagy egy telefonhívást megér.Ne kockáztass.Tudod nem jó kihívni magad ellen a sorsot.Én azt gondolom,ha eddig nem tudtad megoldani,és írtad,hogy bizony próbáltad,akkor kell valaki,aki nagyobb hatalommal bír,mint amit te,vagy ti/a család/képviseltek.Én nem vagyok templomba járós,de hiszek istenben.A lányom katolikus suliba jár.Hiszem,hogy minden valamiért történik,mindennek meg van az oka.Lehet,hogy már a terhességed alatt elkezdődött valami,amiről nem is tudod,hogy micsoda.Ezért kell a segítség.Egy email nem kerül pénzbe.És ha leírod neki mindazt amit nekünk,biztos kapsz segítséget.Azért rá gondoltam,mert valamiért még a tévén keresztül is erős személyiség,és tuti nem kuruzsló.
169. 568cb64686 (válaszként erre: 167. - Serry)
2010. febr. 13. 16:56
Köszi, így már értem...
168. 568cb64686 (válaszként erre: 166. - Serry)
2010. febr. 13. 16:54

Köszönöm, ezzel megnyugtattál :)

De, ugye az őrzőangyalokhoz intézett kérések is ebbe a kategóriába tartoznak?

167. Serry (válaszként erre: 164. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 16:54

Azért ,mert fontos tudni kivel állsz szemben, Főleg egy valódi "vadásznak". Ő tudja elpusztítani.


Én nem vagyok ebben szakember, csak egy két dolog a témában megfogott.

166. Serry (válaszként erre: 163. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 16:52

Isten nem alkuszik:)

Istenhez imádkozni más ,mint egy szellemmel, démonnal vagy ki tudja kivel beszélni.


amit leírtál az tökéletes példának.

165. 568cb64686 (válaszként erre: 160. - Taylor1977)
2010. febr. 13. 16:44
Ez lehet, hogy azt jelenti, hogy Nektek kell felvenni velük a harcot, külső szakember nélkül! Mivel ez a mi világunk, ezért itt Mi (mármint az emberi lények) vagyunk elvileg előnyben. Ők csak addig erősek, amíg teret adunk nekik a félelmünkkel, kíváncsiságunkkal, negatív vágyainkkal ("alku"-ügyek). Ebből próbálj kiindulni... És továbbra is javaslom az őrzőangyaloktól való segítség-kérést. Ha esetleg nem hiszel bennük, tegyél egy próbát. Tedd fel a kérdést: "Angyalom itt vagy velem? Tudnál nekem/nekünk segíteni? Aztán figyeld meg, mit érzel:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook