Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kislányom szellemeket lát fórum

Kislányom szellemeket lát (beszélgetős fórum)


2010. febr. 13. 12:18

itt van amit leírtam, meg is találtam elég érdekes mindenesetre. nézzétek meg ha gondoljátok.


[link]

103. kingi7 (válaszként erre: 88. - Re87)
2010. febr. 13. 12:10
De ő ezt nem érti meg!!! Pont ezért sűrgőss...
102. martini64 (válaszként erre: 100. - Ef1191cb08)
2010. febr. 13. 12:10

Persze. Meg akik UFO-t látnak, meg egyéb dolgokat, amit más nem.

Lehet, hogy én még hiszek benne, hogy vannak orvosok, akik szívvel-lélekkel gyógyítanak? Ne ábrándíts ki!!! :)

2010. febr. 13. 12:08
Amúgy én is a racionalitás híve vagyok,de ez az eset nagyon különleges és misztikus.
100. ef1191cb08 (válaszként erre: 98. - Martini64)
2010. febr. 13. 12:06

Hát nem tudom...Tudod nálunk az intézetbe van pár gyerek,akik sokunk szerint ne oda valók lennének,csak tönkre tették őket a gyógyszerekkel.

Ami ráadásul nem segítség,csak agytompító és nem oldja meg a problémát,tüneti kezelés.Attól a látomásai maradnak,csak le van szedálva nem reagál rájuk úgy mint éberen.

Nem tudom van-e olyan orvos,aki a szellemvilág felől közelítené meg a dolgot,és így keresne megoldást.

Sok embert néznek bolondnak aki ilyen élményeit elmeséli.

99. martini64 (válaszként erre: 96. - Ef1191cb08)
2010. febr. 13. 12:00
Ja, és köszönöm a javítást! :)
98. martini64 (válaszként erre: 96. - Ef1191cb08)
2010. febr. 13. 11:54

Valóban, és nagyon helyesen tenné. Az a célunk, hogy a gyereken segítsünk. Racionálisan kivizsgálással, terápiával, gyógyszeres kezeléssel. Ezoterikusan fehér gyertyával, szelleműzővel. Vallásosan pappal.

Mindegy, csak segítsen, nem? Valaminek be kell válnia.

Itt azt kell megérteni, hogy nem vagyunk mindenhatók. Nem akkor jó az anya, ha mindenáron maga akarja a problémát megoldani, hanem akkor, ha mindent megtesz a probléma megoldásáért, és szükség esetén szakemberhez fordul.

2010. febr. 13. 11:52

Sziasztok mindenkinek!

Először is, a fórumnyitónak mondanám, hogy anno 3 éve vigyáztam gyerekekre olykor a lefekvésnél fürcsinél még ott voltam. és hát hagy ne mondjam hogy a 3 éves kisfiú folyamatosan felébredt éjszaka, vagy délutáni alvásból zokogva, hogy a farkas bántani akarja. a gyerek szinte magán kívül volt annyira remegett, félt. sok gyerek farkast lát.Sok helyen olvasni lehet, hogy a gyerekek 4 éves korukig látnak szellemeket, emlékeznek előző életeikre. Tehát a képzeletbarát, nagy valószínűséggel inkább szellem, akivel kommunikál, mint inkább az agya játszana vele. Megfigyelhető hogy max. 5 éves korukra eltűnik az úgymond képzeletbeli barátjuk. Mert egyre jobban növik ki ezeket a képességüket, és nyomják el a felnőttek nekik. Említette itt valaki a tálto7.hu-t. Csak még egy megjegyzés: nem a reklám helye, de egy öreg néni szelleme már 5 éve volt velem. És ők segítettek átkelni neki, mikor segítséget kértünk tőlük. Azóta, nem látom éjszaka a nénit, sőt a halucinációim is megszüntek. november óta nyugodtan alszom. A szobámban nem történt változás, csak kaptam a magyar táltosok szövetségétől egy szent képet, ami jézust ábrázolja imátkozva. Fenn van a falom, érzem hogy vigyáz ránk. Lehet valaki nem hisz ilyenekben, mert pl nem volt ilyen tapasztalata életében soha. de aki megélt egy két dolgot és hajlamos arra hogy lássa, az inkább óvatos.

Tanács: hívjanak táltost, aki segít, beméri a házat, hol legyen a gyerek fekhelye, majd átsegíti a szellemet, vagy szellemeket és levédi a házat(mintha bezárna egy ajtót) hogy ne mehessen oda egy szellem sem. Üdv mindenkinek.

96. ef1191cb08 (válaszként erre: 95. - Martini64)
2010. febr. 13. 11:42

Igen,biztos,hogy a kislányhoz kötődik.Dr. Ranschburg Ő talán nem,de az biztos,hogy ha csak úgy elvinné egy neurológiai kivizsgálásra,ahol esetleg vizsgálnák az alvását is,lenyugtatóznák.

Én fogyatékos emberek között dolgoztam,sokféle esetünk van.Közülük is sokan látnak szellemeket,sok mindent.Pl a skizofrének.Egyszerűen látod rajta,hogy tényleg látja...ahogy bele nézel a szemébe,hihetetlen mit látni benne...

De szerintem ezzel a problémával egy sima pszichiáter nem olyan megoldást keresne,hogy a szellemeket kellene valahogy a kicsi életéből elűzni,hanem gyógyszeres kezelést,esetleg valami terápiát javasolna.

95. martini64 (válaszként erre: 94. - Ef1191cb08)
2010. febr. 13. 11:34
Mivel a gyermek fogantatásától kezdődött, számomra egyértelmű, hogy a gyermekhez kötődik a jelenség. Nem vagyok benne biztos, hogy Raschburg Jenő diliházba csukatná akár az anyát, akár a gyerekét. (Mindenkitől elnézést kérek, ha a doktor úr nevét nem sikerült esetleg helyesen leírnom.)
94. ef1191cb08 (válaszként erre: 92. - Martini64)
2010. febr. 13. 11:26

de látod azt írja,hogy ezek a jelenségek már a terhességekor kezdődtek...

Ezért nem hinném,hogy orvos segíthet.

Ha ilyeneket elmondasz egy agyturkásznak,bezárat a diliházba....

93. ef1191cb08 (válaszként erre: 90. - Taylor1977)
2010. febr. 13. 11:24

Gondolom a család is tudja akkor.Ők mit szólnak ehhez,mennyire veszik komolyan?

Miért hinné bárki,hogy rossz anya vagy???

Én amiket leírtál,hogy átéltetek,ezek alapján már megbolondultam volna szerintem.Fogalmam nem lenne,hogyan lehet ezek ellen harcolni,de nem is akarnék azt hiszem.Az egy dolog,hogy egy anya mindig megpróbálja megnyugtatni a gyerekét ha fél,vagy bármi baja van,de ez így nem egyszerű.Inkább én is az irányban indulnék,hogy valakit keresni aki jártas ezekben a dolgokban,érti őket,és tud tenni ellenük valamit.

A szekrényt én is kidobnám azért...

Tudjátok ki halt meg a családban amikor teherbe estél?Nálunk mindhárom gyerekem fogantatása után meghalt valaki vagy az én,vagy a férjem családjából.Azt mondják,ha egy jön,egynek mennie kell.Amikor a harmadik babánkat terveztük,nekem már akkor eszembe jutott,vajon ki lesz az.Sosem gondoltam volna,hogy az apukám..

2010. febr. 13. 11:15

Ha viszont racionális oldalról közelítjük meg a témát, én mindenképpen elvinném a gyereket egy jó pszichológushoz. A gyerekeknek nagyon élénk a fantáziájuk, a valóság és a képzelet még nem válik el teljesen, de ezt nem vagyok hivatott itt boncolgatni, majd a szakember elmagyarázza.

Hátha sikerül rájönni az okára, mert az biztos, hogy a gyerekben van a kulcs, akár ezoterikus akár racionális oka van annak, hogy lát "valamit".

Ha homályos, bocsássatok meg érte.

2010. febr. 13. 11:09

Sziasztok. Ne felejtsétek el, hogy valóban vannak rossz szándékú, ártó szellemek. Egy kis ima és gyertyaégetés (próbálkozzunk, hátha bejön alapon) még ronthat is a helyzeten. Mindenképpen azt tanácsolom a topik nyitónak, hogy forduljon olyan szakemberhez. Jó ha olyan, aki másoknál is sikeresen megoldotta a problémát. Azt hiszem, megpróbálkoznék azzal, aki a farkasokat szárnyas nénikre cserélte.

ÉS MINDENKÉPPEN HAJíTSD KI AZT A NYAVALYÁS SZEKRÉNYT!!!

90. taylor1977 (válaszként erre: 84. - 40163fd81d)
2010. febr. 13. 11:05

Köszönöm szépen. Erre a reagálásra adott válaszod. Én itt gondolkodtam, hogy mit írjak, mert ebből azt hiszik, hogy rossz anya vagyok.


Egyet tisztázzunk. A pici nem csak sötétben éjjel látja amiket lát, hanem nappal is. Nem csak nálunk, hanem az utcán és mamáéknál, tehát bárhol.

89. taylor1977 (válaszként erre: 74. - 40163fd81d)
2010. febr. 13. 10:58
Harcolnék én, ha tudnám, hogy hogyan kell. Egy anyatigris lapul meg bennem.
88. Re87 (válaszként erre: 84. - 40163fd81d)
2010. febr. 13. 10:43

Ezt pont jó embernek mondod:).A fiam még nincs 3éves és annyira "keménynek" neveltük,hogy ha fél valamitől látszólag,még akkor sem mondja.

De Taylor esete egészen más.A kislánya egy életre és "sérülhet".Ez nem gyerekjáték!!Mi szülők-még ha mi is félünk-azért vagyunk,hogy megnyugtassuk és biztonságot teremtsünk nekik.

2010. febr. 13. 10:34
Sokszor érzem az apukám jelenlétét, legtöbbször éjszaka.Nem látom, de érzem, hogy itt ül a fotelban, vagy az ágyam szélén. Olyankor pl. ösztönösen magam elé kapok valamit, ha épp túl lengén vagyok öltözve.De volt már, hogy emiatt maradt el összebújás a párommal, mert éreztem, hogy ott ül a a szobában Apu.
2010. febr. 13. 10:26

Az én középső gyerekem is látta apukámat a temetőben miután eltemették.Nem volt még 2 éves,ezért nem is vittük el a temetésre.Aztán rá pár napra jöttem el anyukámtól,és gondoltam benézek a temetőbe.Ahogy megálltam előtte,megszólalt a kicsim,hogy ott a papa látod anya?Nagyon örült neki,én meg úgy megijedtem,hogy be se mentem.

Hasonló érzésem nekem is van néha,hogy jelen van valaki,vagy figyel,de nem érzek sem ártó sem más szándékot,csak hátborzongató számomra.

2010. febr. 13. 10:18

Tegnap este láttam, hogy elindult ez a téma, de nagyon fáradt voltam. Reggel végigolvastam az egészet. Érdekes történeteket írtok le. Én teljes mértékben hiszek ebben, ezért nem volt meglepő, inkább hátborzongató, amikor apukám meghalt, anyu az öcsémmel aludt.

Egyszer csak megszólalt az öcsém, hogy "anyu van valaki a szobában". Anyu felkapcsolta a lámpát és mondta a tesómnak, hogy "látod; nincs itt senki!"

Mire az öcsém megszólalt elcsukló hangon, anyu szerint nagyon hallatszott rajta, hogy fél, hogy " Nem érted? Van itt valaki!" Akkor rémült meg anyukám is.

Sokszor érzem, hogy figyelnek! Általában az ártó szándékot érzem.

84. 40163fd81d (válaszként erre: 77. - Re87)
2010. febr. 13. 10:13

"Amúgy hogy van szívetek magukra hagyni a gyereketeket,amikor az retteg?????"


Mindenkinek magának kell legyőznie a félelmeit,még ha gyerek ,akkor is.

Nem lehetünk egész életében mellette ,csupán bátorságot adhatunk neki.


A gyerekek félnek.Mindegy gyerek valamitől,sötéttől,szellemektől,van olyan időszakuk amikor a haláltól,gonosz lényektől,hisz mi mesélünk nekik öreg nénikről,boszorkányokról,farkasokról,szellemekről,és sárkányokról,amit nem mindig tudnak feldolgozni,és a félelmeiket kivetítik ,olyannyira hogy látják is azokat .


Ha mi szülők,elkezdünk gyertyákat,embereket hívni ,mert mi is félni kezdünk,akkor a gyerek még bizonytalanabb lesz,még jobban azt fogja hinni,hogy ezek a varázslények,földöntúli dolgok rosszak,és bánatni akarják,és anya sem tudja megvédeni őket.


Tudom ,hogy létezik egy olyan világ amit nem láthatunk,hiszek a mesékben,épp ezért sosem vettem félválról a rettegését,és megharcoltam a láthatatlan ellenségekkel és mindig én győztem.:)))

2010. febr. 13. 10:12

Azért az nem semmi,hogy meg tudtál maradni a házban egyedül a gyerekekkel amíg a férjed külföldön dolgozott.Szerintem én vagy megbolondultam volna,vagy haza költöztem volna átmenetileg anyámhoz.


Amúgy a tükröknek milyen szerepe van?Olvastam itt,hogy átjáró lehet dimenziók között.Mit jelent ez pontosabban?Valahogy a tükrökkel mindig ellenérzéseim voltak már gyerekkorom óta,megmagyarázhatatlan félelmet keltenek bennem.Pedig semmi konkrét nem történt az életemben ami miatt félnem kellene tőlük.

Viszont nálunk van a lakásban 2 tükör egymással szembe a falon,nagyon fura érzés a kettő között megállni...Valaki tud erre magyarázatot?

Én gyerekek szobájába amúgy nem tennék tükröt,asszem a sajátunkba sem.

82. kingi7 (válaszként erre: 74. - 40163fd81d)
2010. febr. 13. 10:07
Ez nem ilyen egyszerű, én a mai napig látom őket, pedig "teljesen lezártam", engem azért kerestek, hogy küldjem őket át... én nem akarok foglalkozni velük, főleg, amikor az ember azt sem tudja, hogy jók vagy rosszak, úgy gondolom, hogy a te eseted más... én kicsinek is féltem tőlük, de nem ilyenek voltak, mint Boginál
81. kingi7 (válaszként erre: 70. - Taylor1977)
2010. febr. 13. 10:03
Talán úgy könnyebb, hogy referenciára mész, valaki ajánlja... pl: mese tud egyet, ha jól tudom, írta
2010. febr. 13. 09:16
Lehet,hogy butaság,és nem jó tanács,mivel nem értek ezekhez a dolgokoz,de én a tévében többször láttam ezt a Frabato nevezetü táltost,és szerintem ha írnál neki biztos,hogy tudna segíteni.Ő biztos,hogy nem csaló.Egy emailt megér szerintem.
79. RLindi
2010. febr. 13. 09:09

Sziasztok! Én is végig olvastam a fórumot, bár szerencsére eddig ilyen taapsztalatom nem volt, de kicsit félelmetes nekem mégis...

Azt gondolom taylor és Fata Morgana gyerekecskéjének esete nem egyforma egyáltalán. Hisz a kislány meg tudja nevezni mitől fél sőt retteg, ezek szerint születése óta ami szörnyű lehet neki.

Na meg a tehesség alatti dolgok is.

Szerintem egy tisztán látót kéne felkersned, persze abból is van sok és köztük olyan is aki nem "igazi" sajnos.

Remélem hamar megoldást találtok mert a picinek nagyon rossz ez..

78. Mariann7533 (válaszként erre: 77. - Re87)
2010. febr. 13. 09:07
Ebben egyetértek,semmi esetre sem hagynám magukra a gyerekeket.Egy percre sem.
77. Re87
2010. febr. 13. 09:01

Én amit javasolnék:Fehér szentelt gyertya,ima,kérd őket hogy menjenek el,és éjszakára takard le azt a tükrös szekrényt egy lepedővel.

Amúgy hogy van szívetek magukra hagyni a gyereketeket,amikor az retteg?????

76. Re87 (válaszként erre: 1. - Taylor1977)
2010. febr. 13. 08:41
Szia!Üdv a klubban!A fiam "nénit és bácsit" lát,de nem fél tőlük.Mondd a lányodnak,hogy kérje meg őket,hogy menjenek el.
2010. febr. 13. 08:36

Sziasztok.Eddig csak olvastam a fórumot,de a sztoritól még a hideg is kiráz.Döbbenetes.Én is eléggé olyan vagyok,hogy nem igazán hiszek ilyenekben,de egy hete,éjszaka valamiért felébredtem.Se zaj,se semmi nem volt,csak egyszerüen felébredtem,és az ágyamnál,mintha egy fekete alak állt volna.Csak ültem a sötétben,bámultam azt az árnyat,majd az éjjeli lámpát gyors felkapcsoltam.Persze semmi nem volt ott.Ez még utána levő két éjszaka megismétlődött,majd elmult.Viszonm most éjszaka a kislányunk játéka elkezdett zenélni.Erre még a nagylányom is felébredt,és bejött.Nevettünk egy jót,mert már máskor is volt,hogy elemes kütyük csak úgy megszólaltak az éjszaka közepén.Viszont nem rég néztem meg,hogy a játék ki van kapcsolva.A gyerekek nem nyúltak hozzá.Tehát amikor elkezdett zenélni,nem volt bekapcsolva.

Én a fórumindító helyében biztos,hogy első körben kivinném azt a tükrös szekrényt,és lehet,hogy morbid,de eltüzelném.És segítséget kérnék,de nem valami kuruzslót hívnék,hanem olyat aki érti is a dolgát.Mert amiket leírt,az döbbenetes.És szegény kicsi lány,sürgősen lépni kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook