Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kislányom szellemeket lát fórum

Kislányom szellemeket lát (beszélgetős fórum)


134. 40163fd81d (válaszként erre: 129. - Vigyorex6)
2010. febr. 13. 13:37

Természetesen folyamatosan kérdezném,mit lát,elmenekültek,vagy eltűntek,mit csinálnak,és aszerint cselekednék.

Addig ütném a semmit ,amíg azt nem mondja elmentek,és még utánnuk szólnék ,hogy soha többé ne jöjjenek vissza!

Aztán azt is megkérdezném,sikerült -e kiütnöm egy fogát,és vicces volt -e pöszén vonyítva,hátha nevet a kislány és megnyugszik a vicctől....


Lehet ,hogy vennék egy fogat,amit ezoterikus boltokban lehet kapni,és azt mondanám,hogy tegye a párnája alá,mert mindig meg fogják érezni,hogy itt egy igazi harcos kislány lakik,aki nem fél már tőlük!:))

133. 568cb64686 (válaszként erre: 132. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 13:36
Nem sámánt, táltost akartam írni (bár, nem az elnevezés a döntő) az előbb :)
132. 568cb64686 (válaszként erre: 128. - 40163fd81d)
2010. febr. 13. 13:33
Igen, de Te nem az ő területükön (szellemvilág, asztrálsík stb.)mozogsz. Olyan ellenfél kell nekik, aki otthon van az ő világukban. Ezért tanácsoltam az őrzőangyalok, védőszellemek (mindegy, hogyan nevezzük őket)segítségét, vagy a korábban említett sámánokét, reiki-mesterekét, látókét (akik nem szélhámosok és szellemi síkon is a "jó" oldalon állnak).
2010. febr. 13. 13:30
Én biztos,hogy hívnék egy táltost,ahogy már korábban írtam.Most.Keresnék a neten telefonszámot,itt írták többen egy honlap címét.És ha már ilyen régóta tart a dolog,és próbálkoztál már dolgokkal,akkor ne habozz,és kérj segítséget,mert a kislányod sínyli meg.
130. 568cb64686 (válaszként erre: 127. - Taylor1977)
2010. febr. 13. 13:29

Én nem gondolom, hogy ők az őrzői lennének!!! Sőt, szinte biztos, hogy nem azok, mert akkor kellemes érzés fogná el a kislányt a jelenlétükben és semmiképpen sem rettegne tőlük. Mivel a gyerekek sokkal inkább az érzéseikre hallgatnak, mint mi felnőttek, ezért biztos, hogy nem tévednek!


Én azt javasoltam az előbb, hogy a valódi őrzőangyalai segítségét kérje ELLENÜK!


A korábbiakra visszautalva: elhiszem, hogy léteznek "védelmező farkasok", de azok, akik őt zaklatják biztosan nem azok!

129. Vigyorex6 (válaszként erre: 128. - 40163fd81d)
2010. febr. 13. 13:28
Nem félnél, hogy ártanának még ezen felül amit most tesznek? Mert egy felnőtt ember, az felnőtt ember, de egy gyerek az gyerek. Egy anya mindenáron óvja a gyermekét és éppen ezért ebben a helyzetben nem tudod mikor, mivel teszel jót.
128. 40163fd81d (válaszként erre: 125. - Vigyorex6)
2010. febr. 13. 13:24

Egy vérszomjas farkas emberrel azt hiszem nem lehet szépen beszélni,de javítsatok ki ha tévedek!:))


És a kislány a farkasoktól fél,akik bántották,úgy hogy vérzett is.


Én nem beszélgetnék velük,hanem megölném őket,egyszer és mindenkorra.

127. taylor1977 (válaszként erre: 123. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 13:21
Már mindent megpróbáltam. Kérdezem tőle merre áll és ő határozattan megmutatja. Tudom, hogy nem csak a kis képzelete játszik. Ez most olyan hülyén hangzik, de már kértük őket szépen, kértük már csúnyán. Már mondtam neki azt, mikor így utána olvasgattam, hogy ők az őrzői ne féljen tőlük. De ha belegondolok, ha valaki engem őrizni akar attól nem félnék, mert hiába félelmetesen néz ki mégis ez most lehet hogy megint hülyén hangzik, de a belőle áradó jóságot érezném, nem borzongást.
2010. febr. 13. 13:20
Abban viszont igaza van Fatának, hogy jó lenne együtt beszélni velük. Akkor Te is többet meg tudnál Taylor erről az egészről és a kislányoddal is tudnál kommunikálni, ő is mind jobban megnyílna.
125. Vigyorex6 (válaszként erre: 123. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 13:18
Hasonlót éreztem én is Fata hozzászólását olvasva. Nem lehet, hogy erőszakkal (botokkal...), csak felbosszantaná őket? Sőt nem lehet, hogy a kislány is csak jobban félne?
124. taylor1977 (válaszként erre: 121. - 40163fd81d)
2010. febr. 13. 13:16
Tegnap küldött Iza egy képet a farkasról. Megmutattam neki, azt mondja azt látja. A kép úgy néz ki mint egy hollywood-i farkasemberes horrorból lépett volna ki. Nos, ő még nem látott ilyen filmet, tehát nem lehet neki összehasonlítási alapja.
123. 568cb64686 (válaszként erre: 121. - 40163fd81d)
2010. febr. 13. 13:12
Ezzel én is egyetértek:Jó lenne tudni, mi okból zaklatják a kislányt (már ha egyáltalán van erre racionális okuk, és nem csak "hozzátapadtak"). A hozzászólás első részével azonban vitatkoznék: "erőszakkal" vagyis haraggal, indulattal csak erősítenéd őket. Az viszont valóban hasznos lehet, ha Te megkéred őket (határozottan, de nem agresszíven), hogy ne ijesztgessék a kislányodat.
2010. febr. 13. 13:05
Lehet, hogy nagyon naivnak tűnik a javaslatom, de én azt tanácsolnám (bár, lehet hogy ezt már meg is tetted), hogy mondd el a kislányodnak, hogy neki is, mint mindenki másnak van őrzőangyala, aki mindentől megvédi őt. Ezért, ha újból félni kezd, kérje az ő segítségét, hogy küldje el az ijesztő lényeket,vagy egyéb más módon segítsen neki. Az őrangyal (vagy védő/segítőangyal)a saját területén biztosan hatékony tud lenni... Még eszembe jutott az is, hogy Te is kérhetnéd a saját segítő angyalod/angyalaid segítségét, hogy megtaláld a megoldást erre a problémára. Nem beszélve arról, hogy ha összefogtok a kislányoddal (mindketten együtt kéritek az angyalok segítségét) akkor közös erővel nagyon sokat elérhettek.
121. 40163fd81d (válaszként erre: 89. - Taylor1977)
2010. febr. 13. 13:05

Kérdezd meg mit ,kit lát,mi okozza a félelmét,hol vannak,és menj oda,vegyél a kezedbe bármit,söprűt vagy ,botot,és kaszaboljál,közben beszélj hozzájuk ,hogy tűnjenek el a házadból....stb....aztán kérdezz vissza,hogy még itt vannak -e,mert ugye sajnos te nem látod őket,és amit válaszol aszerint cselekedj.Meg kérdezheted azt is mit akartok tőlünk,miért vagytok itt?

És kérdezd meg a lányodat válaszoltak-e.......stb stb..

120. Vigyorex6 (válaszként erre: 118. - Re87)
2010. febr. 13. 13:03

Ez is egy érdekes dolog. Szerintem ez egy képesség amivel szerintem születünk. Azt mondják, hogy a gyerekeknek még nyitva van a harmadik szemük. Valaki a képességét csak felnőtt korában kezdi el használni, de azt is elképzelhetőnek tartom, hogy akkor kapja valaki ajándékba.

A kislány is azért látta valószínűleg meg megvan a képessége.

119. Vigyorex6 (válaszként erre: 117. - Taylor1977)
2010. febr. 13. 12:54

Ez így van! Ezt ma már próbáljuk elutasítani, kizárni, de attól még létezik.

A régi kultúrákban valóban nem így volt. Ők ebben éltek, de köztük is voltak látók. Ők nyújtottak segítséget.

118. Re87 (válaszként erre: 117. - Taylor1977)
2010. febr. 13. 12:54
Szomszédban van 3kislány,közülük is csak az egyik csinálj,amit a lányod.Fiatalon meghalt a nagynénje,utána sokáig látta éjszaka.Lehet tudta a nénike,hogy a lánnyal tud kapcsolatot teremteni,ezért nem a saját gyerekeihez "ment".
2010. febr. 13. 12:50
Azt még elmondanám, hogy pl. a fiam ezekből a dolgokból semmit nem érez. Ő úgy alszik mint a bunda, még ágyúval sem lehet fölébreszteni. Vannak olyan emberek ebben most már biztos vagyok akik mások, érzékenyebben bizonyos dolgokra. A szellemvilágot csak a mai "racionális" emberek utasítják el. De ha megnézzük a majákat, az asztékokat, a tibetieket és még sorolhatnám mindenki hitt ebben. Csak ők még lehet tudták kezelni ezeket a dolgokat, mert természetes volt számukra.
2010. febr. 13. 12:49
Természetesen olvastam. Ezért írtam amit írtam pl. a 112.hsz-ban.
115. ef1191cb08 (válaszként erre: 106. - Vigyorex6)
2010. febr. 13. 12:45
Te elolvastad végig amiket írt a fórum indító?Olvasd el a 38 hsz-át,már a terhessége alatt kezdődtek ezek a dolgok.Tehát az anya is lát látott dolgokat.Aztán a kislány születése óta valószínű átéli a leírtakat nap mint nap.
114. taylor1977 (válaszként erre: 110. - 568cb64686)
2010. febr. 13. 12:45
Köszönöm a hozzászólásod. Semmi esetre sem vinném a gyerekem ezzel orvoshoz. Sajnálatos módon a magyar orvostudomány nem az "emberbarátságáról híres". Nem tartom valószínűnek, hogy tudnának segíteni, én meg az egészséges szép gyerekembe nem fogok gyógyszereket tömni.
113. tücsimücsi (válaszként erre: 109. - Kingi7)
2010. febr. 13. 12:45
Akkor rádiohullám se létezik...:)
112. Vigyorex6 (válaszként erre: 111. - Vigyorex6)
2010. febr. 13. 12:43
Szerintem pl Taylor és a kislánya nagyon is valós nemcsak a leírtak alapján, hanem mert a várandósság alatt kezdődött, tehát nem Bogi képzeli, ez teljesen biztos.
111. Vigyorex6 (válaszként erre: 109. - Kingi7)
2010. febr. 13. 12:40
itt nem erről beszélek. Tudtam, hogy lesz aki nem érti majd. Írtam az előbb, hogy nálunk mi történt. Hiszem, hogy akkor ott volt az apukám és az öcsém hogy reagált. Viszont vannak olyan dolgok, amiket csak az agy produkál és nem tudunk különbséget tenni közte.
110. 568cb64686 (válaszként erre: 92. - Martini64)
2010. febr. 13. 12:38

Végigolvastam a fórumot, és maximálisan elhiszem az Általatok megosztott élményeket.

Pszichológus vagyok (igaz, nem gyermekpszichológus), épp ezért nem tanácsolnám, hogy ezzel a problémával pszichológushoz vigye a Taylor a gyermekét. Sok kollégám van, akik hisznek ugyan ezekben a dolgokban, de sajnos a szakma megítélése alapvetően más... Előbb a kiváltó okokat kell megszüntetni, és ha még ezután sem szűnik meg a gyermek szorongása, esetleg akkor érdemes gyermekpszichológushoz fordulni.

109. kingi7 (válaszként erre: 106. - Vigyorex6)
2010. febr. 13. 12:37

Hát te meg miről beszélsz? Ha a levegőt nem látod akkor nincs is? De ha nem lenne meghalnál,nem?

Azért mert neked nincsennek ilyen dolgaid, azért másnak lehetnek!!!

108. Re87 (válaszként erre: 90. - Taylor1977)
2010. febr. 13. 12:36

Nem gondollak rossz anyának.Sőt,soha senkit nem gondolok rossz anyának.Azt majd a gyerekein mondják meg halálunk napján,hogy milyen szülők voltunk.

Szerintem mindenképp próbáld meg a táltost,de lőtte-ha már a gyertyára érkezett ellenjavallat:)-a szekrényt(főleg a tükrös részét) TAKARD LE!(rengeteg helyen le szokták takarni pl,ha vihar van)

107. taylor1977 (válaszként erre: 93. - Ef1191cb08)
2010. febr. 13. 12:36
Én nem tudok róla, hogy nálunk bárki is meghalt volna akkoriban.
106. Vigyorex6 (válaszként erre: 96. - Ef1191cb08)
2010. febr. 13. 12:34

Az a baj, hogy nem nagyon lehet eldönteni, hogy valóságos jelenség, vagy a képzelet szüleménye. Olykor látunk olyan dolgokat amik ott sincsenek. Ugye az autizmusnak is különböző fajtái vannak. Van olyan amikor valaki mindent csak számokban lát, mivel az agy így dolgozza fel. Ő valóban az látja, hogy a felhőkarcoló egy baromi nagy egyes és fél a nagy számoktól, holott nincsenek ott, de számára mégis ott vannak.

Írtam már az előbb, hogy én valóban hiszem, hogy vannak szellemek, van valami felettes erő, viszont nehéz a különbségtétel.

105. tücsimücsi (válaszként erre: 93. - Ef1191cb08)
2010. febr. 13. 12:18

Ne is mondd...a fiam januárban fogant, februárban az apám megtudta hogy jön a baba 4 napra rá meghalt váratlanul infarktusban.

De ez még semmi. Apámnak október 13.-án van a szülinapja, a fiam okt. 14.-én született!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook