Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisajak plasztika fórum

Kisajak plasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2013. jan. 3. 18:53
Sziasztok.Én is alá szeretném vetni magamat ennek a műtétnek. És érdeklődnék, hogy Debrecenbe műtöttek e valakit? Illetve ki milyen orvost ajánl Debrecenből. Aki tud valamit írjon!Előre is köszönöm .
2012. nov. 10. 09:21
Sziaszok! Én több mint fél éve csináltattam meg, és nagyon boldog vagyok, hogy megtettem, a legjobb döntés volt! Az ára is nagyon jó volt, én olyan 100-ból megúsztam az egészet, és a dokival is elégedett voltam, meg mindennel, a hellyel, stb! (Székesfehérváron). A felépülés nem volt olyan gyors, főleg az első 1-2 hét volt húzós, de nagyon megérte!!! Ha valakinek kell, szívesen segítek, és csináljátok meg, ha zavar titeket, mert nagyon megéri!!
23. koni
2012. szept. 26. 15:47

Sziasztok!

Szeretnem en is leirni a tapasztalataimat ezzel a temaval kapcsolatban. A gondolat, hogy megcsinaltatom ezt a mutetet mar evek ota fogalmazodott bennem. Soha semmilyen bantok megjegyzest vagy kritikat nem kaptam, egyszeruen sajat magam nem voltam megelegedve ezzel a testi adottsagommal. Visszatarto tenyezo volt meg az is, hogy en diagnosztizalt autoimmun beteg vagyok, a JOISTEN egy SLE nevu betegseggel aldott meg. Mivel ennel a betegsegnel az immunrendszert gatoljak, ez is hozzajarult a habozasomhoz. Vegul ez ev augusztusaban felvettem a doktor urral ( Dr. Falus Gyorgy) a kapcsolatot es bejelentkeztem mutetre. A mutetet egy konzultacio elozte meg, ahol a doktor ur reszletesen elmondta mi fog tortenni s megnyugtatas keppen meg egy immunologussal is konzultalt az esetleges szovodmenyekrol. A mutet ara 200.000 Ft+5000 forint konzulatacios dij. A mutet a doktor ur ambulansan vegezte, helyi erzestelenitessel. Az erzestelenitesnel kaptam par szurit, ami talan a legkellemetlenebb resze volt a mutetnek, bar a bagoly effektust leszamitva( uh,ah,uuuh) kibirhato volt ez is. A mutet maga kb. 30 percet vett igenybe, ahol a nagyon kedves mutos fiu meg szorakoztatott is, hogy lekosse a figyelmemet es kicsit lazitsak. A mutet eltelte utan sajat labamon tavoztam a korhazbol s amint haza ertem elkezdtem jegelni a muteti teruletet. Ovakodtam a hiretelen mozgastol, bar erre mindenki magatol is rajon :), ha akarnal se tudnal ugrandozni, betettel s frissen operalt terulettel a labad kozott. A fajdalom, amit nem is igazan neveznek fajdalomnak ( osszesen 1 cataflant vettem be)mar a masodik napon enyhult s a harmadik-negyedik napon teljesen elmult. Az elso idoben (1-2 nap) az ules nem esett jol, ezert inkabb probaltam fekudni vagy allni, de utanna ez a problema is megszunt. Azt mondanam, hogy 7 nap elteltevel mar nem is tunne fel a dolog, ha azok a franya varratok nem lennenek!!Ezek felszivodo varratok, csak valahogy elfelejtettek jo gyorsan felszivodni:) de a doktor ur ettol a problematol is a masodik heten megszabaditott! Szoval lanyok nem feljetek megcsinaltatni, semmi karos szovodmeny nincs! Ezt batran allithatom, hiszen ha az en szervezetem elviselte s gyonyoruen meggyogyitotta onmagat, nalatok egeszseges embereknel sem lehet problema. Dr. Falus Gyorgy es segitokesz csapata is minden elkovetet a gyogyulasom erdekeben s szamomra megnyugtato volt, hogy egy ilyen profi csapat vigyazott ram. Szoval hajra!!

22. szuzi
2012. aug. 24. 14:53

Kedves Kétkedők és Bizonytalanok!

Biztatásul röviden néhány dolog, amit tapasztaltam ebben a témában. Kezdem azzal, hogy ha korrekt nőgyógyászod van, fordulj hozzá bizalommal! Én is ezt tettem. Kamasz korom óta megvolt ez az "adottságom", ami rajtam kívül senki mást nem zavart. De engem nagyon. És ahogy egyre idősebb lettem, annál inkább éreztem, hogy nem így kellene lennie. Imádok mozogni, úszni, bicajozni, táncolni, mindenfélét és bizony sokszor szembesültem eme testrészem zavaró mivoltával. Így végül rászántam magam és elmondtam a nőgyógyászomnak, hogy szeretnék tőle megszabadulni. Megértette. Utánajárt és elintézte, hogy TB ellátás keretében levehesse. Egy hónapja megvolt a műtét is, és most már gyakorlatilag teljesen "használható" állapotba kerültem. Tudok mozogni, bicizni (bár óvatosan) és a látvány! Rettenetesen hálás vagyok a dokinak, és mindenkinek, aki segített. Semmi negatív kritikát, beszólást, bántást nem tapasztaltam sem az orvosoktól, sem a kórházi ápolóktól. Nem kellett százezreket kifizetnem, sőt a doki sem kért semmit, a magánrendelés tarifáját kivéve. (Az más kérdés, hogy adsz-e.)Nagyon kellemes csalódás ért, mert az igazat megvallva tartottam a körülményektől.

És még valami: műtét után (altatásban csinálták) fájdalomcsillapító nélkül is elviselhető volt a dolog (kb. annyira fájt mint egy mélyebb vágott seb a kezeden), csak pár nap után kezdett fájni, amikor beduzzadt a környéke. Kis jegelés, és - minden más tapasztalattal szemben - szoros alsónemű puha betéttel megoldotta ezt is. Kicsit ugyan fájt az alsónemű szorítása kb. 1-2 percig, de utána szépen lelappadt az ödéma. Ja és még egyetlen dolog: sebkezelésre a kisdolog utáni kamillateás öblítés és a "Bepa.. +" kenőcs vált be nekem. (bocsi a rövidítésért, de nem lehet reklámozni:)

Minden bátortalan sorstársamat arra biztatok, hogy ha nincs pénze - mint nekem sem volt - plasztikáztatni, próbálkozzon ezen az úton!

Egy felszabadult és elégedett nőtársatok

2012. jún. 1. 10:25

Sziasztok!


Az ars. . dica oldalán találtam, h aaz egynapos műtéteket finanszírozza az oep. Ez valóban így lehet?

2012. márc. 14. 17:30

Voltam a 2. műtéten tegnap. Ez sokkal kevésbé fáj és rövidebb ideig is tartott a műtét. 3.-at biztos nem csináltatok, mert annak ellenére, hogy szabályosan fekete és nagyon duci, már most látom milyen szép lesz. (kop... kop... kop...) :)

Most csak 1 hónapig nem szabad vele strandra, szoliba stb. menni. Most nem is Betadinozom, csak tisztán tartom. Voltam ma dolgozni és nem ülőmunka, fájdalomcsill. nélkül ment. Rem. így is marad. Amúgy 30e Ft-ba került. Így össz. 5e+200e+30e= még mindig sokkal olcsóbb, mint a 392, még akkor is, ha ott 1.-re sikerült volna így. Szóval eddig minden happy!!! Szerintem vágjon bele, akit zavar, de a szexel ne 3 hetet, hanem 3 hónapot várjon, m nem hiányoznak a rossz szexuális élmények! Sok sikert minden babapuncira vágyónak! ;)

2012. márc. 5. 19:01
Azaz 392e lett volna a másik helyen, szóval nem több, mint 400e, bocsi, kicsit túloztam... :)
2012. márc. 5. 18:59

Kedves Vera!

Az 1-2. nap rossz 1 kicsit, aztán azt hiszed, h elmúlt a fájdalom, majd másfél hetesen nagyon elkezd fájni. Nekem így volt. Fel is mentem Pestre, h vmi. nem stimmel, m 1-2 napra elmúlt a fájdalom, majd visszatért erősebben. Azt mondta a doki, h így szokott lenni. 2 hét múlva viszont már semmi fájdalom, ki is esnek a varratok, futni is lehet. 6 hetesen szexeltem is, de fájt, 2 hónaposan is fájdogált. Most 2,5 hónapos és vigyázunk is, így már nem fáj.

Amúgy azóta voltam kontrollon és nagyon szép is a kisajak, de a csuklya részen alig vett le, ő is belátta. Így köv. héten korrigálja majd. Remélem sikerül másodjára úgy, ahogy szeretném. Az lenne a cél, h össze tudjanak érni a nagyajkak, de erről már nem is álmodok, csak annyi, h ne nézzek ki úgy, mint 1 kisfiú. Amúgy anyagilag a korrekció 30-60e Ft, majd akkor derül ki. De mivel az 1. helyen, ahol voltam több, mint 400e lett volna az egész, itt meg 205e volt eddig, ennyi nekem még belefér...

Szóval majd én is írok milyen lett a csuklyaműtétem így 2. nekifutásra.

17. veroniccca001 (válaszként erre: 16. - Zsuzsikaa)
2012. jan. 23. 10:59

Szia Zsuzsika!

Köszi a részletes leírást, én ma megyek személyes konzultációra Székesfehérvárra. Remélem nem fogok csalódni, kicsit izgulok.

Én már kb. 10 éve (sőt több) küzdök ezzel a problémával, sose mertem elmondani senkinek, igazából még a neten se mertem rákeresni, de utálom magam és gusztustalannak találom, hogy ilyen nagyok a kisajkaim. Remélem már nem sokáig.. szeretnék már ott tartani ahol te, és túl lenni rajta. Ha minden úgy megy ahogy szeretném, február eleje-közepe körül szeretnék menni a műtétre. Szerinted hány nap pihenés kell utána munkából? Mert sok szabit sajna nem tudok kivenni. Majd beszámolok! Egyébként jó volt olyanokra találni, akik hasonló problémával küzdenek, ez ad is egy kis erőt! Üdv, Vera

2012. jan. 3. 15:29

Most 2 hete volt a műtétem. 1,5 hétig csak erősödött a fájdalom, amikor már kibírhatatlan volt, elmentem a dokihoz, aki megnyugtatott. Nagyon csúnya lett, mert nőtt 1 nagy hólyag, ami kidurrant és fekete heg keletkezett rajta, és amikor leesett gennyes seb volt. Azt mondta ez nem rendellenes, majd meggyógyul. De azért én vettem rá krémet, amit a gyógyszerész ajánlott. Így gyorsan begyógyult, már alig látszik, és már inkább viszket, mint fáj.

A kisajkaim nem is látszódnak, ha szétnyitom akkor is alig, szóval gyönyörű lett. A cérnák kiestek mára szinte teljesen. Nem is kell mennem dokihoz, csak majd 2 hónapos kontrollra.

Viszont én kértem a klitorisz körül is bőrkimetszést. Az nem sikerült úgy, ahogy szerettem volna, látom a heget, de ugyanolyan nagynak tűnik ott. Ezért ott nem is tudnak összeérni a nagyajkak. Ezt mondtam is legutóbb a dokinak, de azt mondta, h a 2 hó végére még lehet, h változni fog. Viszont ha ez így marad, akkor akármilyen fájdalmas is, belemennék még egy műtétbe, ha ingyenes, de ezt kétlem.

Szóval a tanulság, h amikor berajzolja a doki a kimetszés helyét műtét előtt, még ha nem is kéri ki a véleményeteket, nézzétek meg és kérdezzetek rá, h nem lehetne-e többet v máshogy kimetszeni, elvégre a Ti pénzetek és a Ti testetek. Én sajnálom, h nem voltam erőszakosabb. A kontrollon viszont az leszek és kérem a korrekciót, m bár sokkal szebb, nem ezt beszéltük meg a konzultáción. Mondjuk igaz, még változhat 1,5 hónap alatt.

2011. dec. 21. 11:05
Még vmi., a másik klinikán, azt is elfelejtették mondani előre, h a műtét árához akkor is hozzájön a 30.000 Ft-os ápolási díj, ha nem kell ottmaradnod, és ha nem altatásban kéred. Ott el kellett volna menni a háziorvoshoz, kérni laborbeutalót és elmenni vele vérvételre. Így legalább tuti, h vagy 10 doki tudni fog róla, nagyszerű. Ráadásul elég kellemetlen, ha a háziorvosod jóban van anyuddal, m így tuti nem marad titokban, pláne ha anyudnál pletykásabb embert nem ismersz. :) Szóval kérdezzetek rá részletesen a dolgokra, mindenre, mert akkor van lehetőséged más dokit felkeresni, akinek más az elve ezekről a dolgokról.
2011. dec. 21. 10:58

Voltam műtéten tegnap. Szeretnék megosztani 1-2 dolgot, h annak, aki előtte áll, segíteni tudjak, m nekem a kommentek nem igen tudtak... Először ár szerint a legolcsóbb helyre mentem, 110.000 volt kiírva a neten. (ArsMedica) Persze nekem sem olyan egyszerű a helyzet, m nem csak a kisajkak hatalmasak, de a csikló körüli bőrcsuklya is. Azt mondta a doki, h 250.000 a kisajak, 100.000 a bőrcsuklya, nem tudja, h valaha fogom-e élvezni a szexet, de csináltassam meg, m egy ilyen szép, fiatal lányhoz nem illik ilyen ronda punci. Ez akkor 12.000 Ft lesz. Kifelé menet elsírtam magam, m ha 1 nő ezt gondolja rólam (Dr. Bene Ruzsena), mit gondolhat 1 pasi és ennyi pénzem nincs is. Erre közli, h ha kifizetek még 12.000 Ft-ot, akkor megvizsgál 1 másik doki is, aki lézerrel dolgozik, az lehet, h kevesebb. Annyira elkeseredett voltam a nemiszervem miatt, h megfontoltam, de 1 óra várakozás után hazamentem. 1,5 óra a buszút haza, alig bírtam ki, h ne sírjak...

Aznap feljöttem a fórumra és olvasgattam a többiek pozitív tapasztalait, és erőt vettem magamon, felhívtam 1 szimpatikusnak látszó pasi dokit, aki másnap fogadott. Már a telefonba mondta, h akármilyen is, max. 200.000 Ft lesz és 5.000 a kontroll (Dr. Falus György) Nagyon szimpe volt, elmeséltem a történteket és teljesen átérezte a gondomat, mondta is, h csodálkozik, h most itt vagyok ezek után. Rá 1 hétre megvolt a műtét, iszonyat kedvesek voltak, pedig kórházban voltam, nem magánklinikán, nagyon-nagyon tapintatos és gyors volt az egész. Kb. 40 perc. Kb. 5-5 szurit kaptam mind2 oldalra, de az utolsó 2-t már nem éreztem, a műtét pedig fájdalommentes teljesen. Utána is az, kb.3-4 órát, majd jön az égető fájdalom, jegelés kell aznap, de tusolni csak másnap reggel. A pisilés csíp, a nagy dolog nem fáj. Másnapra sokkal jobb! Az eredmény még nem látszik, csak az h most úgy be van dagadva, mintha 3x akkora lenne, mint volt és ödémás hólyag is van rajta és csöpög a vér belőle, ami természetes. Ez el fog múlni.

Nem kellett kísérő, labor, ottmaradni sem kellett 1 picit sem, lesz 1 kontroll 3 hetesen, amikor ha maradt bent varrat, akkor kiszedi, de ált. felszívódik v kiesik addigra.

Nem macerás, és már látom, milyen szép lesz, annak ellenére mennyire be van dagadva! Nem bántam meg, sőt, megkönnyebbülés, és azt mondta a doki, h érezni is fogok vele. És végre nem fogja kidörzsölni a bugyi sem!

Annyit tudok tanácsolni, h ne higgyétek el az internetes árlistát, az csak irányár, akkor is, ha nincs feltüntetve. És telefonon jelentkezzetek be konzultációra, ne neten, m akkor már akkor is tudsz érdeklődni, és nem ér bosszúság, h feleslegesen utaztál és vártál, na meg fizettél annyit.

Ki lehet bírni, akinek kevés az önbizalma, vagy kisebesedik folyton ott lent, vagy viccelődnek rajta a pasik, ne tétovázzon, gyűjtsön pénzt! Én ezt tettem, pedig van férjem, nem volt semmi baja velem, csak egyszerűen 2 havonta szexeltünk, m állandóan sebes volt a puncim. Ez nem szégyen, vágjatok bele!

Ja, amúgy a 3 hetes kontrollon mondja meg, mikor lehet szexelni, sportolni. Az eredmény kb. 6 hét-2 hónap alatt látszódik majd.

Sok szerencsét mindenkinek! Majd írok, ha megvan az eredmény. :)

13. Ami.
2011. dec. 12. 16:00
Bnőmnek volt,bár sztem nagyajkak.Nekem nem tetszett a végeredmény...
2011. dec. 12. 14:56
Sziasztok!Meg tudja nekem valaki mondani, hogy hány kontroll van egy intim plasztika után? És aki volt már: Kötelező a kísérő? Tényleg 3 órát kell ottmaradni műtét után vagy már 20 perc pihi után ishaza lehet menni? Előre is köszi a válaszokat! Ja, és volt valaki, akinek csúnyábban gyógyult, mint amilyen volt eredetileg?
11. 4c30444687 (válaszként erre: 5. - Vberni01)
2011. nov. 29. 17:25
Egy kontinenst ugrani kell, de vhol ez alapnak számít.
10. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 5. - Vberni01)
2011. nov. 29. 07:38

Itt még tán nem tartunk,de a ffi szőrtelenítés is kezd elfajulni..és gondolom,a szőrtelen ffiak sem főleg maguknak akarnak tetszeni..

El tudom képzelni,h van az a kisajak,ami zavarja a tulajdonosát..túl sok 'tökéleteset1(már ami most divat..) lát képen az,aki utánanéz,és ez zavaró lehet

9. 04fcdde522 (válaszként erre: 5. - Vberni01)
2011. nov. 28. 22:55

Én igen!! :))

Az egyik barátnőm pasija tavaly köbemetéltette magát a Kriszti kedvéért! :))

És még büszke is volt rá,ja és 28-éves! :)

2011. nov. 28. 22:07
nekem nagyon is megfelel úgy ahogy van:D
7. Carmena (válaszként erre: 5. - Vberni01)
2011. nov. 28. 16:11
Bocsi, de én már hallottam ilyen vágyról... igaz nem a barátnője kedvéért, hanem saját magáért csináltatná meg! Azért, hogy jobban élvezze a szexet, mert állítólag "gallér" nélkül több inger éri a makkot!
6. SDitti (válaszként erre: 5. - Vberni01)
2011. nov. 28. 15:59
Tényleg, hallott már valaki ilyen pasiról?
5. vberni01 (válaszként erre: 2. - 4327a8e017)
2011. nov. 28. 15:53

a life.... csatornán azt én is láttam. Ezek betegek!!!!!!!!!


Egyébként mi nők nem vagyunk komplettek!!!! Gyantázzuk magunkat, fazongyantát is beleértve, minden fájdalmat kiállunk, hogy tetszünk a másik nemnek, ki hallott már férfiről aki a fitymáját plasztikáztatta volna, vagy körülmetéltetné magát a barátnője kedvéért? :D :D :D

4. 5e0c262058 (válaszként erre: 1. - Lauren001)
2011. nov. 28. 15:53
Nem, de nem tartom megbotránkoztatónak, ha valakinek tényleg szüksége van rá, essen túl rajta.
2011. nov. 28. 15:26

Azt hiszem, ez az: [link]

[link]

2011. nov. 28. 15:22
Egy angol nő készített erről egy riportszerű dokfilmet (végig ő volt a kérdező), eléggé sokkoló...
2011. nov. 28. 15:20
Sziasztok! Volt már valakinek kisajak plasztikája? :)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook