Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? fórum

Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
96. virkina (válaszként erre: 87. - Magdee)
2010. jún. 27. 14:41

Én ezt a havit beszedem és meglátjuk.

1 cm le ment megint, tudom nem sok, de tartom a diétám és volt 1 kis kilengés.Sütizés, de már nem nem vészes néha kell.

95. Wolfie75 (válaszként erre: 94. - F60ebb6099)
2010. jún. 25. 17:39

Ne keverjük a szezont a fazonnal. Édesgyökér fogyi nincs, mivel az nem fogyaszt. Az édesgyökérből készült tea, az képes arra, hogy megdobja a vérnyomást. A fogyásért viszont az édesgyökér egyik hatóanyaga, a glabridin nevű flavonoid a felelős, mely mindössze 0,1%-ban található meg az édesgyökérben, tehát a kettő messze nem ugyanaz.

A glabridin egyrészt gátolja azon gének működését, melyek a májban felelősek a zsírok szintéziséért (a hízásra való hajlamot meghatározó génekről van szó), másrészt pedig támogatja azon enzimek munkáját, melyek a zsírok lebontását végzik. Ez egyáltalán nem csoda, csak eddig nem ismertük ezt az anyagot.

A fogyás mindenképpen agyban dől el, és senki ne várjon tartós eredményt úgy, hogy a fejében nem cséreli le a régi CD-t egy újra. Ostobaság minden nap ugyanazt és ugyanúgy cselekedni, és közben más eredményt elvárni, nemde?

2010. jún. 25. 14:42
Szerintem ez az édesgyökér fogyi a legnagyobb kamu amit eddig hallottam. Emeli a vérnyomást és a vércukrot is megdobja elég szépen, ráadásul ha nem fogyizol mellé, hanem simán eszel egy év alatt max 3 kg-ot fogysz (ha fogysz). Sima diétával egy hónapon belül is fogysz ennyit, és még fizetned se kell ilyen édesgyökércsodákért....
93. Korfu
2010. jún. 25. 14:17
sziasztok,hogy kell szedni a slim favint? étkezés előtt,alatt, után?
92. magdee
2010. jún. 25. 13:42

Szia!


Szetm azt már láttam:-))

Hát nem tudom hogy ez valóban olyan jó lenne mint ahogy be harangozták...De szóljatok ha vki már fogyott tőle!!! Sok sikert hozzá,,,

91. zena01 (válaszként erre: 90. - Magdee)
2010. jún. 24. 16:56
Ugyanez volt a Csala Zsuzsa-féle teával.
90. magdee
2010. jún. 24. 14:18

Szia!!!


Ezek szerint amit a Gombos Edina szed az nem ugyan ez????

Vagy ezt csak még is más volt:-)))

Érdekes mert most már támadják őt ezért...

De milynek vagyunk mi nők .Mindenkinek be dőlünk ha a súlyunkról van szó:-))

Üdv

89. magdee (válaszként erre: 88. - Tipke)
2010. jún. 24. 14:13

Szia!!!

a www,flavin.eu oldalon találtam ezt meg és ott regiztem és meg is rendeltem...

Ki szeretnéd próbálni???

Sztem ez nem sokat használ pedig én minden nap mozgok is mellé. Nekem jobban be jön a Lkarnitin és a HCA.De mindenkinek más és más a jó..

Sok sikert hozzá.

88. Tipke (válaszként erre: 84. - Magdee)
2010. jún. 23. 15:42
Szia! Honnan rendelted a kapszulát?
87. magdee (válaszként erre: 86. - Virkina)
2010. jún. 23. 08:36

Köszi a választ...

Én sem eszem össze vissza minden... SŐT!!!

64,9 kg ról indultam és most 61 kg vagyok...

Most igazán nem tudom mi az ami jót tett velem.. Mert szedtem az L karnitint is.... A torna miatt mert úgy sokkal hatásosabb. Na mind1 az a lényeg hogy megy le aminek le kell:-)))

További szép napot!!!

Remélem már el múlt a depid!!!A jég krém nagyon jó gyógyi rá!!:-)))

üdv

86. virkina (válaszként erre: 84. - Magdee)
2010. jún. 22. 19:36

Szia!


Bocsi de nem jutok ide mindennap.

Én húst eszem, zöldséget sokat, gyümölcsöt most nem, tojást halat, igen, kenyeret, tésztát, lisztet, rizst pékárut,édességet nem.

napi 2 liter folyadék. tornázni nem szoktam nincs időm.akkor eszem amikor éhes vagyok. imádom a virslit stb....

általában roston sütök, nem rántok, főzők. atkins alapján élek, nézz szét azokban a fórumokban is, érdemes.néha becsúszik, mint most is a jégkrém, de most depis voltam.

85. magdee
2010. jún. 21. 16:45

bocsi ez nem privi de nem baj:-)))

úgy szerettem volna....

most már más is tud írni ha akar:-)))

üdv

84. magdee (válaszként erre: 78. - Virkina)
2010. jún. 21. 16:43

Szia Virkina!!!


bocsika hogy így zavarlak priviben.. Én is szerdán lesz egy hete hogy szedem a slim flavin kapszulát. Én még nem álltam a mérlegre de sztem cm-ben fogytam. Te mit csinálsz hogy étkezel közben???? Mert látom van eredmény... Cseréljünk tapasztalatot!!! De csak ha nem gond!!!

Én sokat mozgok is. Naponta és szerdán még sztepp aerobicra is járok!!! Te mozogsz valamit???

Ja és én mivel hogy postán rendeltem így kaptam mellé kandermag kapszulát is. Így nem kellett posta költséget fizetni.

Szóval várom válaszod!!!

Holnap fel nézek

Üdv

Magdi

83. zena01 (válaszként erre: 76. - Edó4)
2010. jún. 19. 21:56
Melyiket szeded? Ha nem lehet kiírni, akkor légyszi priviben.
82. rika (válaszként erre: 81. - Virkina)
2010. jún. 19. 21:40
ismerem az atkins diétát. Csináltam egy ideig, de nagyon sok energia és kontroll kell hozzá. Egyszer képes voltam tartani fél évig, nagyon szépen lefogytam tőle, de mostanában valahogy nem megy.
81. virkina (válaszként erre: 79. - Rika)
2010. jún. 19. 20:04
atkinsezek kisebb nagyobb kilengésekkel. most még 1 szelet torta is belefért, a fiamnak volt a szülinapja. és amit tilos az atkinsben mivel sok volta munkám ittam kávét ami nem jó, legalábbis ebben a diétában nem szabad mert leállítja a fogyást..én azért próbálkozom, de hiszek benne
80. dilara
2010. jún. 19. 16:15
Én hétfőn kezdem, majd heti rendszerességgel beszámolok a mért eredményekről. Rám férne egy 6-8 kg minusz. Külön diétába nem kezdek, de meg próbálok odafigyelni hogy ne essek túlzásokba.
79. rika (válaszként erre: 78. - Virkina)
2010. jún. 19. 13:09

Szia!

diétázol is mellette? vagy csak a kapszulát szeded?

2010. jún. 19. 09:50
1 hét megint 1 kg mínusz, és 5 cm a derékbőségemből.nagyon boldog vagyok.Én kapszulát szedek flavint, mást nem ismerek.Milyen a hagyományos édesgyökér kapszula?
2010. jún. 18. 17:57

szerintem semmi hatása nincs.


csinálom a diétám, ahogyan április eleje óta, de nem gyorsult fel a fogyás (sőt,az utóbbi hetekben le is lassult), pedig semmit sem változtattam.

Én csak azért vettem, mert gondoltam, kicsit rásegítek magamnak a diétám mellé.


Nem jött be.

76. edó4
2010. jún. 18. 17:57

Sziasztok!

Én "hagyomásnyos" édesgyökér kapszulát szedek nem a Flavint. Egy hetes tapasztelat: az étvágyam csökkent, a derékbőségm egy hét alatt 2 cm -rel kevesebb a mellbőség -1 cm a csípő maradt. A mérleg -1 kg-ot mutat. Igaz, hogy egy meglévő kúrába illeszettem bele a bogyót mert én most nagyon fogyni akarok. Ja és a vérnyomásom nem emelkedett meg.

75. rika
2010. jún. 18. 17:45

Sziasztok!

Élménybeszámoló? Tudtok valamit mondani? Milyen a bogyó? Van hatása?

2010. jún. 18. 09:44
De Jányok! valamiben hinni kell, hát ez most a Falvin-termék. Mérgezzük magunkat, ha csak kilépünk az utcára.
2010. jún. 17. 12:37
A gyártónak van tel.száma őket nyugodtan fel lehet hívni vagy lehet e-mailt írni nekik,készséggel állnak a rendelkezésre, bármilyen kérdésről is van szó!Ők mindenre szívesen válaszolnak!:)
72. Binky
2010. jún. 17. 12:24

Nem arról van szó, hogy egy ekkora felfedezést most mindenképpen meg kéne cáfolni...de azért túllelkesedni se kéne, én, Edinán kívül, még nem találkoztam olyan személlyel, aki tartós eredményt elért volna...ez persze nem azért, mert nem működik, hanem mert újdonság. De anno a szűztea is ilyen 'természetes csodagyógyszer' volt, aztán láthatjuk mi lett belőle...


Tehát amíg nem mutat fel valaki eredményt(én meg nem leszek kísérleti patkány, mert végre lefogytam...csak pár kiló hiányzik), addig nem fogok ok nélkül lelkesedni és imádattal tekinteni felfedezőire. Mihelyt valaki bizonyítja, hogy beválik és nincs egészségkárosító hatása, küldöm a pénzt, kapom a bogyót és elkezdem szedni.

71. 3c0814215c (válaszként erre: 68. - Évus60)
2010. jún. 17. 12:14

"Flavitaminok legalább eredeti természetes vitaminok és nem mesterséges kemikáliák"


Mitől természetesek?

70. globus (válaszként erre: 68. - Évus60)
2010. jún. 17. 12:01

Nem ezt kereste, de rábukkant, mégis hogyan?

A felfedezett anyag megette a petricsésze melletti zsíros kenyeret?

2010. jún. 17. 11:58

Hiába! A magyar szürkeállomány...


(ha az emberek lehúzásáról van szó)

:)))

2010. jún. 17. 11:34
Ha veszélyes lenne akkor Szabó Úr biztos nem hozza forgalomba!Ő megmondta nem volt célja fogyasztó szert előállítani de a kutatások által rátalált!Eddig is az volt számára a fontos,hogy segítse az embereket nem az,hogy kórházba juttassa őket!Sok badarságot össze hordanak a termékről már...Itt a Glabridin mellett ott van a Flavin7 hatóanyaga is tehát két terméket kap 1kapszulában és szinte egy áron!Így nem csak a zsigeri zsírokat bontja hanem egyben immunerősítő is!Aki ismeri a cég termékeit az tudja,hogy nem 1-2év áll a cég mögött hanem 12éve vezető a piacon! Az árak attól függ mihez képest drágák!Mert a Flavitaminok legalább eredeti természetes vitaminok és nem mesterséges kemikáliák!Itt legalább 1szem C-vitamin elég egy napra nem kell belőle 2-3db,mert az az egy szem elegendő a szervezet számára!A 60db pedig 1.200Ft ami 2havi adag!Igaza van Szeszipuszinak nincs más neve a terméknek!Magyar termék Magyar szabadalom!Szabó Úr nem adja ki a kezéből az biztos!Én nekem is magas vérnyomásom van és nem emelte meg a vérnyomásom,szívritmus zavarom is van és a szívemnek sem árt!Pedig szedem a napi 3x1-et!A "hagyományos" édesgyökér kapszuláknál rá is van írva a dobozra,hogy magas vérnyomásban szenvedőknek nem ajánlott!A Slim Flavin7+ pedig nyugodtan szedhetik,mert kivonták belőle azt a méreganyagot ami megemelte a vérnyomást!
67. Szeszipuszi (válaszként erre: 66. - Binky)
2010. jún. 17. 10:46

Tudtommal nincs más neve. Ez nem egy behozott és honosított külföldi szer mivel magyar szabadalom - magyar termék. Eredetileg a daganatos betegségek gyógyszerét kutatták - és kutatják ma is.

Nagyon jók a vitaminjaik, bár nem olcsók.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook