Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? fórum

Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
186. ujlany
2010. aug. 10. 00:41

sziasztok megegyszer, erre a topikra utaltam:

[link]

185. kati.papne (válaszként erre: 183. - 98b0da4715)
2010. aug. 9. 23:50
Sziasztok,hol találom a topikot? Nekem van a kertbe édesgyökerem!
184. wewewe
2010. aug. 9. 23:50
Az édesgyökér hatóanyaga a Glabridin nevű flavonoid, amely biztosítja az optimális zsíranyagcserét, támogatja a zsírsavak lebontását. Megfelelő étrend és testmozgás biztosításával segít az egészséges testzsír összetétel fenntartásában.
2010. aug. 9. 23:48
Én meg nem is halottam róla ,mi ez,és mit gyógyít?
182. wewewe (válaszként erre: 181. - Ujlany)
2010. aug. 9. 23:43
Én kerestem de nem találtam.
181. ujlany
2010. aug. 9. 23:39
sz@rt sem er, de van mar egy ilyen topik, ahol mar kitargyaltuk.
180. wewewe (válaszként erre: 179. - Manó 72)
2010. aug. 9. 23:38
Ez nem jó hír :(
2010. aug. 9. 23:31

A testvérem.

Az ég világon semmi hatása nem volt,azon kívül,hogy kevesebb pénze lett!

178. wewewe
2010. aug. 9. 23:28
Próbálta már valaki?
2010. júl. 28. 19:14
176. szilviy
2010. júl. 28. 18:48
Glabridin, a fogyasztó édesgyökér (kapszula, ital) - próbáltad már?
175. zena01 (válaszként erre: 174. - Ujlany)
2010. júl. 25. 21:06
Van olyan "híres" ember is, aki pénzt kap, ha lefogy. Hát ez is motiválhat!
174. ujlany (válaszként erre: 173. - Zena01)
2010. júl. 22. 18:23

az teny. :-)

en is biztos maskepp allnek a kudarchoz, ha a bankszamlam kozben gyarapodna.

173. zena01 (válaszként erre: 172. - Ujlany)
2010. júl. 22. 18:16
Viszont elég "szűkösek" voltak az anyagi körülményei, de ezzel megoldódtak.
172. ujlany (válaszként erre: 171. - Sipumsipum)
2010. júl. 22. 17:45

a legerdekesebb benne, hogy ha par nap alatt tenyleg nagyobb volt a forgalmuk mint az utobbi ot evben, es csak a vasarlok 10%-nak hasznalt, mar akkor is sokkal tobb pozitiv velemenyt kellett volna hallanunk.

ugyanennyire erdkes, hogy a legtobb website-on ugy hirdetik, hogy " ezzel fogyott le Gombos Edina es meg sokan masok". Pedig meg le sem fogyott (en utoljara minusz 2kg-rol hallottam, az meg nem lefogyas).

2010. júl. 22. 17:42
jó kis cikk :)
170. tsukiko
2010. júl. 22. 12:40
A Flavin 7 termékekhez nem igazán állok pozitívan. Nem próbáltam egyiket sem, de nem is terveztem. Viszont azt hallottam, hogy a termékek nem tiszták, különböző nem odavaló anyagok is kimutathatóak benne (a növények révén; vegyi anyagok). De a fogyitablettára kitérve, sajnos annyi ilyen próbálkozás van, amivel kihasználhatják az embereket. Ez egy olyan téma, amivel el tudnak adni mindent, amit csak nem szégyellnek. Szerintem, ha valaki meg is veszi ne tekintse csodaszernek, sajnos ilyen nem létezik. Igenis a helyes táplálkozás és a mozgás sokkal többre képes.
169. f64f0d9a69 (válaszként erre: 168. - Puszunty)
2010. júl. 22. 12:08

Leírtad a varázsszót!

Életmódváltás

Csodaszerek nincsenek, bár többféle nagyon jó növény van ami segíti a fogyást. Én is kipróbáltam egyet az ismerőseimmel együtt és látványos a hatása - amíg szedem. Az elért eredmény csakis akkor marad meg ha az életmódunk is megválzozik. Mert ha nem változtatunk az étkezési szokásainkon, egész életünkben fogyózhatunk.

Annyit kéne enni, amennyit meg is tudunk emészteni. Mert a többi megy a raktárba, leginkább zsír formájában. És olyat amit meg is tudunk emészteni.

Már több éve a kisebb mennyiség mellett a vércsoport szerinti étrendet használom és eddig bevált.

Úgy tudom nincs róla tudományos írás, csak könyv, ezért van aki baromságnak tartja. Én is és még sokan mások nem fogyókúra miatt használjuk, de mégis lemegy a felesleg.

(Egészség visszaállítása volt az elsődleges cél)

"Az elhízáshoz vezető út fogyókúrákkal van kikövezve!"

168. Puszunty (válaszként erre: 164. - Zebracsikó)
2010. júl. 22. 09:55

Sziasztok!

Sajna én sem fogok áradozni róla...

Semmi, még egy kiló sem.

Nem valami biztató, mondjuk nekem a 90 napossal se ment le semmi, az elején 3 kg. víz, ami szép lassan vissza is jött. Amire viszont ez az egész jó volt, hogy megpróbálok szép lassan életmódot váltani. Se fehér kenyér, se cukor. Egyelőre stagnálok, ami néha depresszióssá tesz.

Ami viszont lejjebb vesz a cukoréhségemből és ajánlani tudom, az a citrom facsarva ásványvízbe.

Ez csak személyes tapasztalat, remélem azért valakinek beválik a bogyó.

167. sipumsipum (válaszként erre: 165. - Édesgyökér1121)
2010. júl. 22. 06:59

ne csüggedj...

hátha...


:)

166. zebracsikó (válaszként erre: 165. - Édesgyökér1121)
2010. júl. 21. 22:39
lehet, hogy Neked bejön.
2010. júl. 21. 21:35
((((. Ezt nem hiszem el! Teljesen elvagyok kenődve!S:S:S::S:S
164. zebracsikó (válaszként erre: 163. - Édesgyökér1121)
2010. júl. 21. 21:23

én kb. egy hónapig szedtem, 2*2-t naponta, semmi hatás.

Nekem mondjuk nem volt se puffadás, se egyéb, de a diétám ellenére sem mozdult.

Már inkább azon gondolkodom, lehet, hogy azért állt meg a súlyom, mert elkezdtem szedni, hiszen addig szépen lassan ment lefelé, s én csak rásegíteni akartam.


Nekem se jött be.,

2010. júl. 21. 21:14

Most néztem egy honlapot! Ahol azt írták hogy egy doboz slim Flavin 7+ 100 db, az 3 hónapos használatra elég. Akkor most napi egyet vagy 3-at kell bevenni????

Senki, semmi pozitívum???

162. zena01 (válaszként erre: 161. - Napfenyvirag)
2010. júl. 21. 18:33
Köszi az infót, most már tuti nem veszek. Túl sok a negatív vélemény.
2010. júl. 21. 15:45

Egy hete végeztem a 100 szemes dobozzal. l kg ment le - visszafogott étkezés, döglesztő hőség - s már egy hét után azt a kicsiny l kg is visszajött. A haspuffadásom is kezd lemenni. Na ennyit a 10.000,-Ft-ról. A gyártót nem érdekli a negatív eredmény, neki az eladás a fontos.

ApropÓ!!!!!!! A hugomnak sem használt, s neki még ráadásul olyan szélgörcsei voltak - melyek kis is jöttek, csak kellemetlen volt - hogy zengett a mellékhelyiség. Rettentően szégyelte.

2010. júl. 21. 12:38

Helóka!


Ma fog megérkezni a kis csomagom!

Valaki elkezdte már mostanában?? Eredmények???

Én mostantól azért jobban odafigyelek a kajára, ma reggel voltam futni és, én azt szeretném, ha ez a szer a nehezen formálódó testrészeimről segítené le a kg.-ot. Hangsúlyozom segítené, mert magától szerintem biztos nem fogja, ha te is nem teszel érte valamit. Egyébként én nagyon sok internetes oldalon voltam és G.E. ahogy mondta, oké szereti a magyaros ételt, de ugyanúgy mozog és az egyik riportban pl. nem csirkepaprikást evett tésztával hanem zöldségeket párult hússal. Azért ez sem mindegy. Figyeljetek, jó lenne ha velem tartanának még páran akik elszeretnék kezdeni, én most megigérem hogy részletesen lefogom írni a tapasztalataimat a kapszulával szemben.


Várom a privát üziket is!

Szép napot!

159. Shally
2010. júl. 21. 12:14

Ez nagyon durva halljátok....érdemes ilyen fórumokat olvasni mielőtt az ember beleugrik egy ilyen fogyazstószer vásárlásába.

Pedig már én is törtem rajta az agyam...na de ezek után biztos nem...

2010. júl. 21. 07:43

tök durva, amiket írtok...


hízás, puffadás...


nem írtátok meg a gyártónak, forgalmazónak a tapasztalataitokat?... szerintem fontos lenne eljuttatni...

hátha kaptok vmi visszajelzést, hogy miért történik ez...


az egyik "feltalálóval" folytatott beszélgetésben hangzott el az a mondat, hogy igazán nem is a testsúlycsökkenés a fontos, hanem az, hogy a testzsír csökken... ez nem esztétikai szempontból, hanem eü szempontból jó...

érdekes lenne, ha vki végeztetne egy ilyen testzsír-vizsgálatot mielőtt elkezdi szedni és miután végzett vele :) nem?


félre ne értesek, nem védem a készítményt, csak érdekel...


elhiszem, hogy ilyen hatásokat válthat ki, mert én is próbáltam már több mindent... sikertelenül...

157. ujlany (válaszként erre: 155. - Édesgyökér1121)
2010. júl. 20. 15:41

igen a 9900ft-at szedtem. Itt a topikban hirdette magat valaki aki forgalmazza, tole rendeltem.

En is csak azt tudom mondani, amit az elottem szolo holgy, hogy kegyetlen kinjaim voltak es vannak a puffadastol. Evek ota 42-es szoknyat hordtam, most ugy nezek ki bennuk mint egy 6 honapos terhes, pedig a sulyom nem valtozott.

Ha ugy el tudod kepzelni, hogy gyertyallasban (nem igy jarok az utcan, csak tornazni szoktam) ugy nezek ki mint akinek a hasara egy nagy gombot felragasztottak, hat ugy nezek ki.

Most keserusoval probalok megszabadulni a puffadastol, de mondom, mar hetek ota nem sikerul.

Szegyellem,mar a tukorbe sem szivesen nezek, de tudom, csak magamnak koszonhetem.

Egyebkent en Hollandiaban elek, sajnos, mert kulonben nagyon szivesen elkuldenenm valakinek a maradekot. Nem azert, hogy o is puffadjon :-), csak hogy legalabb pwenzbe ne keruljon neki ez az elmeny.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook