Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? fórum

Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
66. Binky (válaszként erre: 65. - Évus60)
2010. jún. 16. 22:15

Azért ezt így kijelenteni merész:)

Magyarországon olyan gyógyszerek is forgalomba hozhatnak, mely más országokban be van tiltva.

Nem tudom, hogy ennek a gyógyszernek mi a külföldi neve, illetve mennyire sikeres külhonban, vagy hogy egyátalán ismerik-e.

2010. jún. 16. 22:09
A Slim Flavin7+ nem emeli meg a várnyomást,mert kivonták belőle azt a méreganyagot ami a vérnyomást befolyásolná! Ha olyan mellékhatásai lennének mint szívaritmia akkor nem kapott volna a terméke engedélyeket...
64. 48aad0a7c4 (válaszként erre: 59. - Amus)
2010. jún. 15. 19:01

Gyógyhatások:


Köptetőszer, fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő szer, mellékvese erősítő szer, hashajtó, hánytató, és vizelethajtó szer.

2010. jún. 15. 18:47
Magas vérnyomás és szívaritmia lehet a mellékhatása az édesgyökérnek.
62. Binky
2010. jún. 13. 22:42
amúgy Slimbios néven találtam valami hasonlót. Valaki tudja mi ez?
61. Binky
2010. jún. 13. 16:47
Kíváncsi vagyok...ha ilyen lassúa hatása, akkor bazi drága lesz, tulképpen 20-30 ezer forint ráköltés, hogy egyátalán valami beinduljon.
60. virkina (válaszként erre: 58. - Ringolina)
2010. jún. 12. 20:03

szia!


nekem is így hozták ki. Naponta 3 x 1 szedek. Kevésbé vagyok éhes. Mivel ma jött meg a havi problémám nem tudom, milyen lesz a holnapi mérlegelésem.

59. amus (válaszként erre: 45. - Piedra22)
2010. jún. 12. 16:42
Szia. Én egy hete szedem a Slim Flavint és nekem is olyan furcsa a hasam. Szinte állandóan görcsöl. Nem tudom mit csináljak? szedhetem tovább? Már kérdeztem a terjesztők oldalán de még nem válaszoltak. Neked görcsöl még?
2010. jún. 11. 09:40

Sziasztok lányok!


Ma kaptam meg, rendeltem hozzá a cseppet is, mert igy ingyen hozták. Ti hogy szeditek a cseppeket?

Köszönöm előre is: Márti

2010. jún. 11. 09:03

Szerintem érdemes ide bekukkantani:


[link]

56. Szeszipuszi (válaszként erre: 51. - Edó4)
2010. jún. 11. 07:47
Ha nincs gond a vérnyomásoddal, akkor az olcsóbb készítmény is jó lehet, de az édesgyökér mellékhatásként 30%-kal megemeli a vérnyomást. A riportban elhangzott, hogy a többi összetevő révén a flavinos kapszulában ezt a hatást kiküszöbölték. Nem mértem ugyan a vérnyomásom, de nem érzem, hogy a két hét alatt emelkedett volna.
55. Szeszipuszi (válaszként erre: 49. - Zebracsikó)
2010. jún. 11. 07:32

A riportban azt mondták, hogy a vérzsír érték és a koleszterin értékek is csökkennek tőle. Az pedig jól mérhető. Ezen kívül, mivel a zsigeri zsírokat csökkenti, a legegyszerűbb, ha hetente méred a derékbőségedet.

Nekem talán (mensizek, ezért nem 100%)lement 1 kg, két hete szedem a kapszulát. A derékbőségem viszont 1,5 cm-rel lett kevesebb. Nem diétázok, bár odafigyelek, hogy mit eszem. Sajnos, az esti nasi (főként jégkrém) időnként becsúszik.:)))

2010. jún. 9. 20:05
én is megrendeltem, de bevallom én azért megtartom a diétám és csak a gyorsabb fogyás reményében rendeltem meg.Mellette meg van a mozgás és a megfelelő folyadék bevitel is. Nehezen fogyok tipikus yoyo diétás vagyok, ezért gondoltam hátha segít. Most jött meg vettem be, és valóban csak 1 havi adag van benne, ami 10-e ft.
53. 3c0814215c (válaszként erre: 4. - Napfenyvirag)
2010. jún. 9. 19:12
Remélem nem mutagén! Rákkeltő is lehet. :D
52. 7ccca78f49 (válaszként erre: 51. - Edó4)
2010. jún. 9. 19:09
Légyszi majd számolj be a tapasztalatról, és ha lehet majd írd is meg (ha ide nem akarod akkor priviben) hogy az milyen termék amit te vettél. Gondolom persze kell 1-2 hét legalább mire mérhető.
51. edó4
2010. jún. 9. 17:51

Az én súlyom minden diéta és sport ellénére évek óta stagnál, vagy nagyon lassan kopik. Ma vette édesgyökér kapszulát de nem a MLM-es terméket.

Nekem a gyógynövény boltban egy másikat ajánlottak ami más összetételű ( a papír szerint több benne ez édesgyökér) és sokkal olcsobb is. Kíváncsi leszek lesz e poz. és mérhető tapasztalatom.

50. 7ccca78f49 (válaszként erre: 49. - Zebracsikó)
2010. jún. 9. 16:40
hát igen, elvileg úgy lehetne tesztelni hogy hatásos-e, hogy akinek stagnál a súlya és nem változtat az étrenden, akkor fogy-e. De te egyébként is diétázol és fogysz is, max. úgy tudod tesztelni, hogy olyan helyekről is fogy-e a zsírpárna, ahol eddig nem nagyon akaródzott csökkenni.
49. zebracsikó (válaszként erre: 48. - 7ccca78f49)
2010. jún. 9. 15:59

negatív hatása (pl. görcs vagy hasmenés) nálam egyáltalán nincs, olyan,mintha semmit sem szednék.

Étvágyam sem változott tőle.

Sosem fogom megtudni, működik-e :)))

2010. jún. 9. 15:55
Kérdezném akik szeditek, hogy álltok, fogytok? Mik a tapasztalatok? Persze már támadják a terméket, de minden termékkel így van ez, viszont jó lenne ha itt folyamatosan elmondanátok a tapasztalatokat, ha jó és ha nem jó akkor is!
47. Szeszipuszi (válaszként erre: 46. - Zebracsikó)
2010. jún. 4. 08:31

Én most nem diétáztam, illetve úgy ettem, ami mellett nem szokott változni a súlyom. Most 0,6 kg mínuszom van egy hét alatt. De szerintem igazából majd kb egy hónap múlva lehet lemérni a hatást.

Egyébként nem az étvágyra hat, ne várja senki, hogy ettől majd nem lesz éhes. Szerintem a hasgörcs sem emiatt van. De azt gondolom, hogy a két nap alatt 1kg fogyás sem. Két nap alatt, ahogy be sem épül a zsír, úgy le sem bomlik - szerintem.

46. zebracsikó (válaszként erre: 44. - Binky)
2010. jún. 3. 14:00

a valós hatása szerintem csak úgy derülhetne ki, ha valaki normál étrendjébe beiktatva elkezdene fogyni tőle.


Én eleve diétázom, 2 hónap alatt 8 kg-t fogytam, így én tulajdonképpen sosem fogom megtudni, hogy mennnyi szerepe volt a kapszulának és mennyi a diétának.

2010. jún. 3. 13:53

sziasztok...én 2 napja szedem,és valóban fogytam 2nap alatt 1 kg-t,normál étrend mellett. Viszont a hasam nagyon görcsöl tőle, van valakinek hasonló tapasztalata?


köszi a válaszokat

44. Binky (válaszként erre: 43. - Zebracsikó)
2010. jún. 3. 13:45
Akkor egyelőre még nem veszek:)
43. zebracsikó (válaszként erre: 42. - Binky)
2010. jún. 3. 13:44

8 kg-t fogytam eddig, de a kapszulát nem olyan rég szedem. Nem tudom, segít-e.

Bajt nem csinált, semmi mellékhatása nincs.

42. Binky
2010. jún. 3. 13:36
Szeszipuszi, zebracsikó hogy haladtok?
2010. jún. 3. 13:34
A szállítási költség mindenhol mindenkinél ugyan az! 10.000Ft alatti rendelés esetén 1.200Ft 10.000Ft feletti rendeléskor pedig ingyenes!A gyártótól megy a csomag, ezért nem lehet a szállítási költségen változtatni!
40. M.mami
2010. jún. 1. 13:49

Sziasztok!

Én is így rendeltem és hamar megkaptam.Az ára is egyezik.Mióta szeditek és mi a véleményetek?Nekem jó,elveszi az étvágyam,nem érzek mellékhatást.

39. Szeszipuszi (válaszként erre: 38. - Napfenyvirag)
2010. jún. 1. 13:30

Az eredeti Flavin termékeket tudomásom szerint csak mlm hálózaton keresztül forgalmazzák. A gyógyszertárak is a hálózatból rendelnek. Privát nem is érdemes másként, mivel a postaköltséget a gyógy-boltok úgyis ráterhelik a náluk kapható árura. Ugyanakkor minden vásárlás bónuszpontot ér, ami a későbbiekben árkedvezményt jelent. Még regisztrálni sem kell, tehát nem kell "belépni" a hálózatba ahhoz, hogy rendelhess.

Ahonnan én rendeltem, ott 10 ezer feletti rendelésnél nincs postaköltség. Két dobozzal rendeltem, egyiket a lányomnak. 2 nap alatt itt volt. Ha valakit érdekel, priviben megírom a konkrét címet, ahonnan rendeltem. Nagyon sok hálózati terjesztőnek ugyanis van már weboldala. De szerintem, a kapszula mindenhol ugyanannyiba kerül, és csak a szállítás ára változó.

38. napfenyvirag (válaszként erre: 37. - Binky)
2010. jún. 1. 09:08

Jajj olyan sokáig kelljen várni?

Szerintetek, egyéb helyen hirdetett és postai költségen szállított termék valódi lehet?

37. Binky (válaszként erre: 36. - Napfenyvirag)
2010. máj. 31. 20:48

Szerintem inkább várd meg mit mondanak róla a mi fogyisaink:)

Én is várakozó állásponton vagyok.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook