Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? fórum

Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
156. agnes10 (válaszként erre: 155. - Édesgyökér1121)
2010. júl. 20. 14:46

Egy hónapig szedtem a flavin 7 slimet. Gyógyszertárban vettem 12 ezerért (itt drágább mint a neten). Azt nem hittem, hogy a kapszulától önmagában fogyni lehet, de gondoltam a súly megtartásában talán segít.

Sajnos nem jött be! Uganígy felkúszott rám 1,5 kiló, mint máskor diéta nélkül. Ráadásul iszanyatos puffadást okozott. Úgy éreztem magam mint egy lufi, és hat hónapos terhesnek néztem ki. A görcsöket meg az egyéb következményeket nem részletezem. Lehet, hogy tényleg több idő kellene a folyamat beindulásához,de szerintem fizikailag nem lehet bírni. Próbáltam az átlátszó kapszulatokot elhagyni (könnyen nyitható), és csak a növénykivonatot bevenni. Az íze tűrhető volt, de hatás ugyanaz maradt. Az eredmény +1,5 kiló és -12 ezer forint. Ezt bármikor szenvedés nélkül, ingyen eltudom érni.

Valószínű, hogy a sztárok sem ettől fogynak!

155. édesgyökér1121 (válaszként erre: 152. - Ujlany)
2010. júl. 20. 14:16

Szia Ujlany!


És azt hagy kérdezzem meg, hogy te az internetes slim Flavin 7 + szeded vagy szedted?? Mert aki még a 9.900 Ft-os, 100db-osat szedte, nem panaszkodott haspuffadásról! Írhatsz Privibe is!

154. M.mami (válaszként erre: 146. - Sipumsipum)
2010. júl. 20. 13:50
A mozgás megvan,általában reggel uszoda,próbálok legalább heti 4-5 alkalommal menni,kb másfél óra,amíg az ezer méter megvan.Emésztésem olyan,hogy 3 éve volt epekő műtétem és néha szedek emésztésre bogyót.A puffadás is van,de én a műtéttel hozom össze.Szerintem ha egy doboz beszedésére nincs semmi változás,akkor már azután sem lesz.Én már többet nem szedem,mert bogyóval is bogyó nélkül is növekszik aminek csökkenni kellene.
153. ujlany
2010. júl. 20. 12:45

tudom, nehez elhinni, mert mindenki kapaszkodik a kis eselybe is (hatha nekem segit, ha masoknk nem is...)

de higyjetek el, csak a penzeteket fecserlitek, ami nem baj, ha nem sajnaljatok ra.

vegulis ha vasarlunk, akkor porog a gazdasag,az meg csak jo az orszagnak :-)

152. ujlany
2010. júl. 20. 12:44

en is igy jartam, nem fogytam, kegyetlenul felfujt, alig tudok megszabadulni tole... meg kettel kesobb is, felfujodok, mint soha eletemben elotte.

Ja, es nagyon sokszor bofogok, pedig elotte 40 evig szinte azt sem tudtam, hogy mi az. Most meg napjaban tobbszor is.

Mindegy, gondolom mndenkinek kell valami lecke az eleteben. Nekem ez volt az, soha tobbet semmi ilyesmibe nem vagok bele.

151. sipumsipum (válaszként erre: 150. - Édesgyökér1121)
2010. júl. 20. 11:58
és te a flavint szeded vagy a slimbiost?...
2010. júl. 20. 11:31

Figyeljetek! Én ezt nem értem! Vannak emberek akik azt írják, hogy szépen mennek le a kg-ok, mások meg híznak tőle?????

Nem azért, de ha valaki zöldségeket eszik és odafigyel, akkor hogy lehet a térfogata több?????????

Amúgy meg, lehet valakinek csak a második hónapban indul el a fogyás! Szerintem itt érdemes megcsinálni két hónapot, én legalább is megpróbálom és majd jelzek mi fog történni! Én holnap kezdem el szedni, remélem kiszállítják! Ha valaki most kezdi el az írjon priviben!

2010. júl. 20. 10:57
de mozogtok mellette?...
148. Barbi17 (válaszként erre: 144. - Sipumsipum)
2010. júl. 20. 10:12
Én is eszem, 12 napja, egyenlőre semmi. Sőt, 7 hónapja fogyózom, szénhidrátmentesen élek, de most nem mozdul semerre a mérleg, vagyis ugrál 1 fel, 1 le.
147. 4b6a2525df (válaszként erre: 145. - M.mami)
2010. júl. 20. 09:36

Detto igy jártam vele:(, nekem is nőtt a térfogatom:(


És nálam a kajára nem lehet ráfogni. Zepterbe főzök, nem rántok se be, se ki semmit, Hetente fél kiló kenyeret eszem, azaz 1 szeletet reggelire, az vagy Norbi 1, vgy tk,tönkölybúza.(el sem fogy)

A natur sültekhez vagy salátamix, vagy párolt zöldség, vagy grill zöldség.

146. sipumsipum (válaszként erre: 145. - M.mami)
2010. júl. 20. 08:51
és mozgotál mellette? amúgy az emésztésed rendben van/volt?
145. M.mami (válaszként erre: 144. - Sipumsipum)
2010. júl. 20. 08:03

Én is egy ....vagyok,de így jár aki minden sz.. kipróbál!!!!!!!!

Majd nem egy egész doboz bogyót beszedtem,de a centi inkább több lett.Diétáztam,szénhidrátot és a cukrot már régebb óta mellőzöm,de semmi eredmény.Nálam semmi,sőt inkább az ellenkezője történt.Ha van fölösleges tízesed amit ki akarsz dobni,hát akkor próbáld ki!!De ahogy olvasom nem csak én vagyok akinél nem használt.Ez a nagy helyzet!

2010. júl. 20. 07:43
vki olyan írjon, aki már próbálta... :)
143. abri
2010. júl. 19. 12:59

Én forgalmazó vagyok és az előadásokon hallottam a Slimmel kapcsolatban, hogy ha nem változtat valaki az életmódján, akkor havi 2 kilót fogynak tőle általában.

Van, akinek nehezebben indul meg a fogyás, annál csak a második hónapban van eredmény.

Nem beszélve a Flavin7 pozitív hatásairól: daganatellenes, jó s szív-és érrendszerre, koleszterinre.

2010. júl. 19. 12:42
Én már megrendeltem! Majd kiderül! Ha valaki szedi, szedte vagy érzett valami változást, az írjon nekem itt vagy privátba! köszke
2010. júl. 19. 11:54

[link]


ajánlom elolvasni mindenkinek, aki hisz a csodafogyasztószerben! :-D

140. Tücke
2010. júl. 19. 08:11
őszintén ami jó az egyiknek nem biztos hogy jó a másiknak .... én biztos hogy nem anék érte 10ezer forintot... a másik akkor már inkább veszek belőle húst meg zöldséget és csinálom az atkins diétát
2010. júl. 19. 07:55
Sokat hallunk mostanában a Slim Flavin 7+-ról... próbálta már vki?
2010. júl. 18. 18:59

Lau26!


Látom neked és barátnődnek kezd bevállni. Te is az interneten rendeltétek meg 9.990 Ft-osat melyben 100 db kapszula van???

2010. júl. 18. 18:54
Ismét én vagyok! Azt elfelejtettem mondani, hogy én a Gombos Edina féle Slim Flavin 7-et vásároltam meg az internetem 9.990 Ft+ postaköltség. Mert itt látom, hogy valaki a dm-ből veszi, de az igazit elvileg csak interneten lehet rendelni!
2010. júl. 18. 18:50

Sziasztok! Nagyon sokat tanakodtam ezen a slim flavin 7-en, de ma megrendeltem.

Szerdán fogom megkapni. Nagyon elvagyok keseredve, mert állandó súlyproblémám. 176cm vagyok, és most jelentleg 66 kg. :(( Nekem a célom az lenne, hogy lemennék 60 kg alá, de már a 62 kg is nagyon-nagyon örülnék.

Párom mondta, hogy próbáljam meg, mert már szinte depressziós vagyok, hogy nem is eszek sokat (igaz az idességet imádom) és nem hogy tartanám a súlyomat, pedig tornázni is járok egy héten kétszer, és most vettem észre a ruháimon, hogy kezdenek egyre szűkebbek lenni. Teljesen kivagyok! Ha valaki már elkezdte pár hete és vannak tapasztalatai az kérem, hogy írjon nekem vagy priviben vagy itt ezen az oldalon, ha pedig valaki most kezdi el szívesen vele tartok! Kellene valami lelkesítés, mert most nagyon le vagyok törve!:((((

135. globus
2010. júl. 16. 09:44
134. napfenyvirag (válaszként erre: 133. - Binky)
2010. júl. 15. 09:30
Kár, hogy nincs Szentendrei ismerősöm, aki bejár Pestre. Köszi a választ. Még megpróbálom az üzletet megkeresni, hogy szállítanak-e át egy másik üzletbe.
133. Binky (válaszként erre: 132. - Napfenyvirag)
2010. júl. 11. 11:50
Az itteni(szentendrei) dm-ben, a hévállomáson, olyan 2300 körül volt, és ha van legalább 50 dm pontod, akkor engedményt is kérhetsz rá.
132. napfenyvirag (válaszként erre: 122. - Binky)
2010. júl. 11. 09:43

Binky!

Segíthetnél, hogy melyik DM-ben láttad, a Flavin 7-et 2000,-ért, mert fogyni nem fogytam - sőt puffattab a hasam tőle - de a leleteim (rákműtött vagyok) szebbek lettek. Köszönöm, hogy megírod, hogy hol vehetem meg.

2010. júl. 10. 23:05
Ja előtte Cm3-at is vettem, szerintetek együtt érdemes szedni? próbálta valaki?(én is 1 vagyok aki mindig behülyül a csodaszer reklámoknak sajnos)
2010. júl. 10. 23:03

Sziasztok! Sajnos nem olvastalak benneteket és így beugrottam én is, pénteken vettem egy Slim Falin7-et. Sajnos diétázni még nem igazán diétázom, de jővő héten egy Neera kúrát kezdek, az nekem mindig beválik, utána meg jó darabig nem eszem sokat és egészségtelent. Nem tudom szabad-e mellette ezt a bogyót szedni és igen elhangzott a puffadás kérdése is, nem lehet, hogy köze van ahhoz, hogy evés előtt vagy után szedjük? Miért nem kapunk erre instrukciót? Sehol sem láttam erre javaslatot, én most evés előtt szedem, egyelőre semmi tapasztalat.

Van aki esetéeg tudja, hogy mikor érdemes szedni, ha már szedjük? Ha már megvettem, csak beszedem.

129. M.mami (válaszként erre: 127. - Magdee)
2010. júl. 9. 12:45

Sziasztok!

Slim Flavin 7+ Glabridin kapszula.

128. Binky (válaszként erre: 113. - Zebracsikó)
2010. júl. 9. 07:58
Szerintem ez inkább a hatóanyagról szól, mert mind a kettő ezzel operál. És G.E. egy kísérleti cuccal fogyott, nem ezeknek a piruláknak a segítségével...ő csak az édesgyökeret reklámozza.
127. magdee (válaszként erre: 114. - M.mami)
2010. júl. 9. 07:54

Szia!!


Elárulod,hogy melyik az a csoda kapszula amit szednek??

A Flavin vagy a bios slim?

Köszi

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook