Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? fórum

Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
126. Binky (válaszként erre: 125. - Zsú1965)
2010. júl. 8. 13:38
Kitartás:) Róma sem egy nap alatt épült fel.
125. Zsú1965 (válaszként erre: 124. - Binky)
2010. júl. 8. 12:30
Én már attól jól érzezném magam, ha csak ennyi kéne, hogy jól érezzem magam. :)
124. Binky (válaszként erre: 123. - Zsú1965)
2010. júl. 8. 10:40

:)

Szerintem csak nem a teljes igazságról van szó.

Pl én is megemlíthetném, ha híres lennék, hogy én napi ötszöri étkezéssel fogytam le. Erre óriási divatok indulnának, mindenki napi ötször akar majd étkezni, de persze ugyanazt mint eddig.

Én meg röhögnék a markomba, mert nem mondtam el, hogy Testkontrollosan étkezem, kevesebbet, diétásan főzök és még mozgok is mellette.


Lehet, hogy G.E. tényleg ezzel fogyott, de nem hinném, hogy CSAK ezzel. Ezt persze mindig kifelejtik...


Amúgy a bicajozás tuti dolog, én nagyon imádom, mondjuk nálunk a szobabringa rendesen le van robbanva, amúgy is kint a legjobb:)

(De olyan allergiás vagyok, hogy 1 óra után szó szerint allergiasokkot kapok.)


Jah és a bigyoshopban lehet kapni levegőt buborékban, a neve Semmi, szóval csak átcímkézni kell majd:) én tuti megveszem


Grat a lement kilókhoz!! Nekem pont még ennyi kéne, hogy jól érezzem magam.

123. Zsú1965 (válaszként erre: 122. - Binky)
2010. júl. 8. 10:08

Én is találtam egy csodaszert, amit szedek, sőt.. inkább kapkodok. Mert kapkodom bizony: a levegőt! szobabicajozás közben, éééés: fogyok! Nem csináltam semmi mást, csak kapkodtam a levegőt bicajozás közben, és csak úgy olvadnak le a kilók! Már -3 kg-nál tartok. Fontos: orron be, szájon ki, bicajozás közben és tuti használ.

A beszívandó, fogyasztó levegőt zacskóban fogom árulni, és Gomobos Edinát kérem fel reklámarcnak...


Bocsi a kifakadásért, de nagyon irritál ez a nő!

122. Binky (válaszként erre: 121. - Zsú1965)
2010. júl. 8. 09:53

De sajnos mindenki mindig bedől:)

Mikor korábban károgtam, hogy ez csak átverés, vagy nem hiszek neki, míg nem látom, én húztama rövidebbet:)

A nőket befolyásolni könnyű a súlyvesztés ígéretével.

Ha lett volna eredmény, mondjuk én is megrendeltem volna:)

(Ma a Flavin 7-et 2000 ft-ért láttam dm-ben, gondoltam hátha megéri, aztán mégsem vettem meg.)

121. Zsú1965 (válaszként erre: 114. - M.mami)
2010. júl. 8. 09:14
Már megint meg akarják etetni velünk, hogy van valami csodaszer, ami mellett úgy fogyunk, hogy változatlanul zabálunk, nem mozgunk és mégis fogyunk?!
120. 4b6a2525df (válaszként erre: 119. - Napfenyvirag)
2010. júl. 8. 08:18
Na végre valaki, aki szintén puffadt a flavintól. Az ismerőseim hitetlenkedtek, mikor mondtm, hogy látszakra 3 kilót híztam tőle, mert akkora hasam,gyomrom mindig.
119. napfenyvirag (válaszként erre: 109. - Korfu)
2010. júl. 7. 21:04
Lassan végzek a doboz Flavin "csodaszerrel". Nem fogytam, de a hasam puffattabb, vagy nagyobb lett tőle. Talán fél kiló ment le, de nem hiszem, hogy ettől a tablettától. Vissza fogok térni, a szűztea kapszulára és annak a teájára, mert attól nem voltam ilyen "pocakos". Azt viszont ki kell jelentenem, hogy a vérvételi leleteim (kivétel a koleszterin) jobbak lettek. Még a CEA (rákműtött vagyok) is alábbhagyott. Na jó kijelenthetem, hogy jobb másra, de az ára? Igazán meg lehetne venni eü.kártyára vagy üdülési csekkre. Ha már az üdülési csekk beváltható a forma-l-re, akkor vitaminra miért nem? Nem tudnátok valahol javasolni!
118. Binky
2010. júl. 5. 18:47
Örülök is meg nem is...örülök, hogy nem vettem, nem örülök, hoyg sokak meg igen és nem vált be nekik...
117. M.mami (válaszként erre: 116. - Zebracsikó)
2010. júl. 5. 15:08
Ábel Anita és Jáksó László.
116. zebracsikó (válaszként erre: 114. - M.mami)
2010. júl. 5. 14:08
ki az az Á.A és J.L?
115. zena01 (válaszként erre: 114. - M.mami)
2010. júl. 5. 14:05
Annyi pénzért rólam is olvadnának.
114. M.mami
2010. júl. 5. 11:14

Sziasztok!

Tegnap az egyik TV-csatornán két újabb személy reklámozta a "csoda" kapszulát. Á.A és J.L.Nem csinálnak semmit csak szedik és olvadnak a kilók!!!???.

2010. júl. 3. 10:42

[link]


[link]


milyen érdekes!


Mindkét helyen Gombos Edinával reklámozzák a szert, de két különböző gyártó 2 különböző szeréről van szó.

112. zebracsikó (válaszként erre: 111. - Magdee)
2010. júl. 2. 13:42
G.Edina slim flavin 7-et szed.
111. magdee
2010. júl. 2. 11:56

Sziasztok!!!

Mi az a slim bios???

Az lenne az amit a Gombos E szed? nem a silm flavin7???

Ti mit szedtek???

Mert itt ha fent vagytok az oldalon.Akkor láthatjátok az ÉDESGYÖKÉRREL FOGY ....

Írjatok... Lehet hogy már mindenre rá fogják,hogy az az a szer amitől állítólag lehet fogyni???

Az szép kis nép hülyítés lenne..Bocsánat a kifejezésért..

Várom a válaszokat..

Üdv

mindenkinek..

110. ujlany (válaszként erre: 109. - Korfu)
2010. júl. 1. 16:50

szia!

nekem is ez volt a bajom.

ket hetig szedtem, aztan abbahagytam, mert mar nem birtam.

sajnos a puffadas nagyon lassan akar eltunni :-(

109. Korfu
2010. júl. 1. 16:49
siasztok,én egy hete szedem,de úgy veszem észre,nagyon puffadok tőle. Van még valakinek ilyen tapasztalata?
108. magdee
2010. jún. 30. 10:54

Sziasztok!!

Lányok mi nők soha nem fogjuk be látni hogy ezek a szerek mind mind csak reklám fogás.... Meg vesszük mert olyan jól tálalják ennyi!!!!ú

Aki meg itt írja hogy 2 kg fogyott tőle.. Te biztos vagy hogy az a 2 kg attól ment le????

Most nyár van kevesebb a szilárd étel bevitel..

De ha még is akkor csak gratula... Nem szeretném el venni a kedved de mint látod nagyon sokan vagyunk úgy hogy nem jött be...

Kacsa az egész... És azért vannak itt kitartó szedők is. és még sem...

Inkább mozogjatok lányok azzal le megy egy pár kg..

Hajrá mindenkinek!!!

Üdv

Magdi

107. ujlany
2010. jún. 29. 23:14

itt senki nem var csodat (vagy talan mindenki? ;-))

de G.E. azt mondta egy interjuban, hogy az o baratai es parja mar egy hetes szedes utan megjegyezte, hogy latszik rajta, hogy vekonyodott.

egyebkent jo hogy neked bejott.

sok sikert.

jo lenne kepet latni rola. Ug azert megiscsak objektivebben lehetne megitelni.

(na persze nem a ket kilorol, hanem amikor mar tenyleg ugy erzed, hogy lathato az, hogy " bevalt")

106. Lau26
2010. jún. 29. 21:50
Pedig elhiheted nem forgalmazom meg egyebek!Én szedem barátnőm szedi nekünk bevált!Ha neked reklámszagú arról nem tehetek... Én örülök,hogy nekünk bevált... Lehet neked is hatna ha nem 2hét alatt várnál csodát tőle...
105. ujlany
2010. jún. 29. 18:39
hu de reklamszagu... :-)
104. Lau26
2010. jún. 29. 15:44
Sziasztok! Én két hete szedem a készítményt és közel 2kg le is ment már!Én nem bántam meg,hogy kipróbáltam!:) Én is a slim Flavin7+ szedem de nekem bevált!Barátnőm is elkezdte szedni Ő neki az első héten nem volt változás majd a második héten kezdett el fogyni!Nem egyforma a szervezetünk lehet valakinek több idő kell,hogy elkezdjen hatni!Én nem is úgy vágtam bele,hogy most 1-2hét alatt csodát várok!
2010. jún. 29. 15:27
Nálam sem jött be:)
102. zena01 (válaszként erre: 100. - M.mami)
2010. jún. 28. 18:02
Az édesgyökérből még nem vettem, de a Metabollal én is így jártam. Szerintem, ha feltaláltak volna már egy tuti szert, nem lenne kövér ember a földön.
101. rika
2010. jún. 28. 15:46
Lehet Gombos Edina is a reklámból befolyt pénztől fogyott. Az fedezte a plasztikai sebészt:)
100. M.mami (válaszként erre: 99. - Szeszipuszi)
2010. jún. 28. 10:48
Semmi eredmény,csak eggyel több hülyeség amire pénzt adtam ki.Akinek ez a bogyó hasznos azok nem Mi vagyunk,nekünk csak a pénzünk fogy.Kerülöm a szénhidrátot,cukrot stb,a centi meg inkább több.Az egész egy nagy KACSA!!!!!!!!!!!De úgy kell Nekünk ha mindenre bedőlünk!!!!!!!!!!
2010. jún. 28. 09:30

Én sem fogytam...ez van.

Pedig nagyon bíztam benne :(.

98. magdee
2010. jún. 28. 08:59

Sziasztok!!!

Akkor még olyan jó ez a flavin csodaszer:-)))

Én már nem szedem Jó hogy meg vettem.....

Ilyen dili is csak én lehetek, Mindig be dőlök ezeknek a bogyóknak. Én maradok a sportnál és a L Karnitinál. A HCA is nagyon jó legalább is nekem....

Aki szedi és fogy tőle várom levelét..Mit hogy csinál??:-)))

Köszi nektek További sok sikert a bár milyen fogyit is csináltok!!!

Szép napot!

97. ujlany
2010. jún. 27. 22:41

sziasztok, ket het szedes utan semmi. (lehet, hogy nem is eleg ennyi ido arra, hogy bamifele eredmeny lassunk)

Viszont ahogy teltek a napok egyre jobban puffadtam. Nem akarom erre fogni, mert tenyleg nem tudom mitol van.

Ket napja abbahagytam a kapszula szedeset, most kisse javulni latszik a dolog.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook