Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? fórum

Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. máj. 24. 15:12
Mint Edina is elmondja a riportban eszik mellette rendes étrendet csak nem annyit eszik mint általánosságban!Mozogni is kell de neki a mozgásnak megfelel a kislánya után rohangálni egész nap!És már fogyott!Azért ez a termékcsalád 12éve forgalomban van nem úgy mint más hitegető fogyi szerek neveket nem írhatok!Ennek a diétának nincs semmi féle veszélye!Egyben megkapja a szervezet az antioxidáns,vitamin szükségletet és pluszban az édesgyökér jótékony hatásait!
5. Binky (válaszként erre: 4. - Évus60)
2010. máj. 24. 14:49
Hidd el ez nem mindekinek világos és egyértelmű. Ez a csodadiéták veszélye.
2010. máj. 24. 14:25

Sziasztok! Akit érdekel ez a terméke az írjon priviben és szívesen válaszolok a kérdésekre!4éve ezeknek a termékeknek a forgalmazásával foglalkozom!

Blinky természetesen ez mellett sem ehetjük degeszre magunkat!

2010. máj. 24. 13:21

Hát nem tudom. Én csak azért nem bízom az ilyen csodadiétákban, mert túl könnyen hoznak eredményt..az ember olyan dolgokhoz, amikért keményen megküzdött, sokkal jobban ragaszkodik. Ha valaki így le is fogy x kilót, vissza fogja hízni nagy valószínűséggel. Ezt nem a szokáss nagyképűsködős 'váltsál életmódot' emberként mondom, mert ha megnézitek a teljes mérlegelőm láthatjátok pár jojózós korszakomat...valójában nem ennyi volt, még több, csak azt már nem írtam be...

Szerintem ez max csak a hatékonyság növelésére jó. Én nem kezdenék bele sport és megfelelő étrend nélkül.

Csak egy tanács, nem kell megfogadni, de szerintem érdemes.

2010. máj. 24. 12:26
Slim flavin7+ kapszula édesgyökér kivonat ezt irjátok be google-ba
1. 480a1bea09 (válaszként erre: 11. - Radica947)
2010. máj. 24. 12:23
én ugy tudom napi 3x1-et kell bevenni és mivel 100 db van egy dobozban, akárhogy is számolom, de ez csak 1 hónapra elég...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook