Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? fórum

Ki mit tud a géndiétáról? Milyen édesgyökér szirup az új fogyiszer? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. máj. 31. 20:35

Sziasztok!

Olyan jó volna, ha nem jönnének vissza azok a fránya kilók. Budapesten hol lehet venni?, hogy takarékoskodjak a postaköltségen?

2010. máj. 30. 22:31

[link]


ha itt megnézitek a képeket, látható, hogy Gombos E. nagyon jól néz ki.

34. ujlany (válaszként erre: 32. - Kormi1985)
2010. máj. 30. 18:52

szia!

szerntem en is ugyanazt a riportot lattam, es bar elegge felre lehetett erteni amit mondtak, de nem ugy ertettek, ahogy te gondolod.

Azt kerdeztek, hogy mi lesz ha valaki abbahagyja a gyogyszer szedeset? A valasz pedig az volt, hogy visszaall a test eredeti mukodese.

Magyaran szerintem ugy ertettek, hogy a gen nem lesz lenyomva/elfojtva, es nem ugy, hogy vsszajon a leadott suly.

33. Binky (válaszként erre: 32. - Kormi1985)
2010. máj. 30. 17:32
Te így én úgy hallottam/ olvastam. Edina 'drága' csak 1-2 kilót hízott vissza, többet nem.
2010. máj. 30. 17:09
De arra figyeljetek, hogy az egyik riportban elmondták, hogy ha az ember befejezi a kapszula szedését minden visszaáll a régire és a kilók is visszajönnek!!!
31. M.mami
2010. máj. 28. 17:29

Sziasztok!

Én is tegnap kaptam a megrendelt kapszulát,és már szedem is. Telefonon érdeklődtem a mellékhatásokról,de állítólag nincs. Vérnyomásra és szívritmusra szedek bogyókat,remélem nem lesz probléma.Eddig azt érzem,hogy nem vagyok éhes,nem kívánom a kaját.Aki szedi azért jelezze,hogy mit érez,van -e mellékhatása.

30. zebracsikó (válaszként erre: 26. - Szeszipuszi)
2010. máj. 28. 15:22
oké :)
29. Szeszipuszi (válaszként erre: 27. - Zöldfülű)
2010. máj. 28. 11:09
Én is találtam 2,5-3 ezerért is kapszulát, csak annak biztosan megvan a vérnyomásnövelő hatása. Nekem ugyan normális a vérnyomásom, de szerintem hacsak valakinek nem alacsony kimondottan, a 30%-os növekedés mindképp sok. Pedig a TV-riportban a kutató ennyit említett a tea kapcsán.
28. Binky (válaszként erre: 27. - Zöldfülű)
2010. máj. 28. 10:45
...és olcsóbban is kijön belőle:)
2010. máj. 28. 10:39
Nem akarok ellenreklámot, de akinek nem magas a vérnyomása, és nem tudja megfizetni a Flavint, próbálja ki a teát: Herbária és Yogi tea is van édesgyökérből. (Egyiket se forgalmazom :))
26. Szeszipuszi (válaszként erre: 25. - Zebracsikó)
2010. máj. 28. 07:34

Akkor "találkozzunk" itt időnként és osszuk meg a tapasztalatainkat egymással - és másokkal is.

Tegnap bevettem egy kapszulát délben és egyet este.

Ma is megvolt már a reggeli adag. Én igazából nem diétázok, csak odafigyelek, hogy mit eszem.

Reggelire puffasztott búzaszelet, vagy 2 papírvékony barnakenyér szeletből szendvics. Ebédre valami fehérje + zöldség, időnként zöldség + szénhidrát. A vacsi változó. Sport...napi 2x35-40 perc gyaloglás. Egyelőre. Ha 80kg alá sikerül mennem, a mozgást is növelem.

25. zebracsikó (válaszként erre: 24. - Szeszipuszi)
2010. máj. 27. 14:26

akkor egyszerre kezdjük: nekem is ma jött meg a csomag és én is délben vettem be az elsőt.

Nagyon kíváncsi vagyok ,de természetesen folytatom a jól bevált diétámat!

2010. máj. 27. 13:21
Megjött a csomagom. Be is vettem egy kapszulát délben. :)))
23. pintyőke72 (válaszként erre: 10. - Napfenyvirag)
2010. máj. 25. 19:23
Én is utánanéztem. a G.Edina honlapján van egy olyan, hogy"fogyásom". Na ide aztán kattingathattam. Semmi. Pedig azt írja,hogy rendszeresen beszámol.
2010. máj. 25. 14:59
Sziasztok, én 20-óta szedem, és ez alatt lassan, de megy lefelé a mérleg. Igaz csak 10 dekákat naponta /én nem birom ki, hogy hetenként egyszer mérjem magam/ nem zabálok mellette, de ma van a szülinapom, és tegnap a gyerekeim elvittek egyik kedvenc városomba Egerbe, sétáltunk, jól beebédeltünk, a szépasszonyvölgyben boroztunk, és ma reggelre ugyanúgy lement a 10 dkg.
21. Binky (válaszként erre: 20. - Szeszipuszi)
2010. máj. 25. 14:06
Még gondolkodom rajta, megvárom az első sikersztorikat. Most amúgy is túl drága nekem.
20. Szeszipuszi (válaszként erre: 18. - Binky)
2010. máj. 25. 14:01

Bocs, nem mérvadónak szántam, csak azért hivatkoztam rá, mert ott (is) említik, hogy a feldolgozatlan édesgyökérnek vannak nemkívánatos hatásai is.

Láthattad, én leginkább a márkanévben hiszek és a kutatásvezetőben, aki a nevét és arcát adja a termékhez. És nem mellékesen 10 hete használja is a szert - eredményesen.

19. Binky (válaszként erre: 17. - Szeszipuszi)
2010. máj. 25. 13:59
Szívesen:)
18. Binky (válaszként erre: 16. - Szeszipuszi)
2010. máj. 25. 13:58

Azért ne a Bors legyen a mérvadó:D

Inkább hiszek egy tudományosabb jellegű lapnak, mint egy sztárpletykás bulvárújságnak.

17. Szeszipuszi (válaszként erre: 15. - Binky)
2010. máj. 25. 13:53
Köszönöm! Idetaláltam...pedig mielőtt a témát kiírtam, rákerestem több "kulcsszóra" is. De úgy látom, Hoxa megoldotta a problémát és összevonta a fórumokat. Köszönet érte!
16. Szeszipuszi (válaszként erre: 13. - Data)
2010. máj. 25. 13:51

Ezt is:

[link]

Egyébként a Flavin oldalain megtekinthető a video, a kapszula ismertetőjével. De a Napló riportjában is utaltak rá, hogy feldolgozás nélkül az édesgyökér tea pl. megemeli a vérnyomást.

15. Binky
2010. máj. 25. 13:39

Ugyenerről:

[link]

2010. máj. 25. 13:34

Annyi hasonló szerről, porról és kapszuláról hallottam és olvastam már. Itt a legújabb.

De a Flavin márkanév nekem eddig komoly, megbízható terméket jelentett. Talán ez most tényleg hat? Van, aki esetleg már próbálta is?

13. data
2010. máj. 25. 13:31

érdemes elolvasni:


[link]

2010. máj. 25. 00:27

A terméket nem kell hígítani pláne nem az ital változatot!Mivel a termék Hydrogennel dúsított ezért ha azt a 1.5l-es palackot valaki kinyitja egy nap 10szer akkor a Hydrogen ereje megsemmisül!Egy üvegcsét lehet elosztani 3-2 vagy 1napra!A kapszula is ugyan az mint az ital!Csak a kapszula nem hydrogennel dúsított hanem a Flavin7 liofolizált változatával!A hatás az az csak a Hydrogenes változat annyival jobb,hogy nagyobb az ORP érték!Ezért ne,hogy valaki aki megvásárolja az italt az felhígítsa,mert annak nincs semmi értelme!Edina nem csak az ital változatot fogyasztja!A kapszula is épp olyan jó!

Árilag viszont más fogyasztótermékek amik a piacon vannak van amelyik drágább ennél és hatása pedig nulla!

2010. máj. 24. 20:48

Szervusztok!

Végigolvastam a hozzászólásotokat, és én is utánanéztem. A Flavin7 termékcsalád tagja. Az igazi (amiról már tudom, hogy Edina is beszélt) az a l6 üveg folyadék, mely 32 napi adag. Ezt kell beleönteni a buborékmentes másfélliteres vízhez, egy napra. A bibi számomra csak az, hogy ez a nedű 21000,-Ft-ba kerül. Sajnos a tabletta is elég drága (havi tízes) ez egy nyugdíjasnak sok, pedig aztán van ám koleszterin, meg zsír és egyéb csodák a testemben. Figyelek még rátok és szeretném figyelemmel kisérni, ki hol tart.

Addig is csokoládémentes szép napokat.

2010. máj. 24. 17:09
Hát igen sajnos sokan azt hiszik a szűzteáról,hogy csodaszer és sok más ilyen termékre!Én is ittam a szűzteát de nekem nem nagyon vált be!Én szedem a Glabridin kapszulát persze mozgok is mellé persze nem viszem túlzásba :) de -1.5kg-nál járok és ezt nem egész két hét alatt értem el!A szűztea annyira jó volt,hogy az anyagcserém rendbe jött addig amíg ittam!Ettől viszont fogyok és nem a wc-re járok állandóan!Ha úgy döntesz szeretnéd kipróbálni írj priviben és megbeszéljük a részleteket!Itt nem lehet sajnos...
9. Binky (válaszként erre: 8. - Évus60)
2010. máj. 24. 16:45
Ezt én értem. Sőt, talán ki is próbálom. Csak nem akarom, hogy a köztduatban megint valami csodaszerként tűnjön fel, mint pl.a szűztea. A szűzteások szokák azt csinálni, hogy összevissza zabálnak mindent, csak isszák mellé a teát.
2010. máj. 24. 16:31

Minden ilyen termék táplálék-kiegészítőnek minősül ami nem a gyógyszeriparé!Itt nem diétáról van kimondottan szó hanem arról,hogy bontja a zsírt és a zsigeri zsírokat is ami mint tudott a zsigeri zsírok is veszélyesek az egészségre!A diéta az az mint pl: a szétválasztó diéta 90 napos diéta stb...

Több kutatás hivatalos bizonyítékok támasztják alá a termék valóságosságát és hitelességét, ezen hiába is okoskodunk ami tény az tény és alá is támasztották direkt ez miatt!

7. Binky (válaszként erre: 6. - Évus60)
2010. máj. 24. 16:16
Akkor viszont táplálékiegészítő és nem diéta.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook