Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most kezdtek el hirdetni valamilyen A... betűvel kezdődő fogyiszert a tv-ben, mennyibe kerül és használta már valaki? fórum

Most kezdtek el hirdetni valamilyen A... betűvel kezdődő fogyiszert a tv-ben, mennyibe kerül és használta már valaki? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 18. 17:02

Szervusztok!

Szerintem egye3dül nem lehet fogyozni. Társ kell hozzá. Ha két hétre el tudnék valahová utazni, valakivel és szigoruan ellenőriznénk egymást, talán sikerülne a fogyás. Csak egyszer kell a szervezetünket hozzászoktatni, s akkor utána már (szerintem) könnyebb.

19. danama
2009. máj. 11. 12:04
valaki elkezdte már szedni?
18. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 12. - Pné Veronika)
2009. máj. 5. 09:24

[link]


Feliratkoztam itt egy hírlevélre(nem a fogyókúra miatt hanem az egészséges táplálkozást akartam megismerni) de rengeteg hasznos tanácsot kaptam egy fogyókúrához is. Minden fontos dolgot leírtak amire figyelni kell. A táplálkozási tanácsok is sokat segítettek. Ajánlom mindenkinek.

Ott olvastam, hogy nem szabad éhezni mert azzal pont az ellenkező hatást értjük el. Amint eszünk valamit, zsírként fog lerakódni mert a szervezetnek kiürülnek a tartalékai. Diéta során tehát megfelelően kell táplálkozni, persze nem egyszerü szénhidrátokból vagyis sütikből és cukros üdítőkből. Összetett szénhidrátok, rostok, fehérjék. Akit érdekel az a linken feliratkozhat. Azt hiszem egy héten 2-3 levél jön, nekem nemrég ért véget.

2009. máj. 5. 09:05

Candida diéta


A kezelés nem lesz tartós, ha nem tartunk több hónapos (3-6 hónap) szigorú diétát.


Tilos fogyasztani:

· Minden élesztõ tartalmú élelmiszer (kenyér, péksütemények, kelt tészták, édes és sós sütemények)

· Cukor, méz illetve minden cukorral, mézzel készült étel, ital (ketchup, mustár, completta, salátaöntetek, lekvárok, torták, cukros gyümölcsjoghurtok), aszalt és kandírozott gyümölcsök, magas cukortartalmú gyümölcsök (szilva, szõlõ, datolya, füge, banán, dinnye) illetve gyümölcskészítmények (gyümölcslevek, üdítõitalok)

· Gomba

· Tej és gombakultúrával készült tejtermékek (kefir, camamber sajt, gauda sajt)

· Erjesztett élelmiszerek (ecet, bor, pezsgõ, sör, savanyú káposzta)


Fogyaszthatók:

· Friss zöldségek (párolva, salátának, fõzeléknek, levesnek elkészítve)

· Zab, rozs, hajdina, barnarizs, natúr müzli, natúr gabonapehely-korpa

· Gabonakészítmények (élesztõ nélküli vagy kovásszal készült félbarna vagy barna kenyér, Hamlet, Abonett, Buláta, teljeskiörlésû lisztbõl készült tészták, durum tészta)

· Friss, alacsony szénhidráttartalmú gyümölcsök (alma, málna, ribizli, egres, szeder, szilva, narancs, pár szem meggy)

· Tojás

· Diófélék, olajos magvak: csonthéjas mogyoró, lenmag, mandula, szezámmag, napraforgómag, tökmag, dió

· Zsiradék: olaj, ghi

· Húsfélék: lehetõleg friss, fehér húsokat válasszunk (hal, csirke, pulyka)

· Tej- tejtermékek: joghurt plussz, 0%-os Danone gyümölcsjoghurtok, sovány túró, Feta sajt, mozarella sajt.


(Fogyipatika.hu/candida)

16. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2009. máj. 5. 09:02
Mindent amiben cukor, fehérliszt, élesztő van. Cukor sajnos mindenben van, szerintem ez jelenti a legnagyobb gondot. Olyan élelmiszerekbe is beleteszik amiről nem is gondolnád. De gondolom ennyi nem számít. Ez a hibaszázalék másoknak is megvolt, mégis meggyógyultak. Plusz a műanyag kajáktól is megváltam. Barna rizst ettem, teljes kiőrlésű kenyeret, durum tésztát csirkehússal, sonkával és alkalomadtán krumplit,tojást tejet is. A krupli és tej eleinte tiltott, de nem értem miért. A nehézsége, hogy sokszor voltam éhes nap közben olyankor Hamlettet rágcsáltam, vagy Abonettet, Dexit ami éppen volt. Az édesítőszeres sütiket akkor még nem fedeztem fel egyszerüen nem ettem ilyesmit. Gyümölcsöt sem nagyon, max savanyú almát meg néha egy egy banánt. Nem tartottam be 100%-ra és még igy is potyogtak a kilók. Jobban éreztem magam, de a fogyás miatt abba kellett hagynom.
15. bared
2009. máj. 5. 08:39
nem tudom...egyszerűen elkezdett lemenni...szerintem a sok zöldség amit eszem, valamiért elkezdtem egy csomó kaját elutasítani érthetetlen módon... meg a napi 3 liter ásványvíz, zöldtea is segít szerintem...
14. Pné Veronika (válaszként erre: 13. - Bared)
2009. máj. 5. 08:22
És mitől?
13. bared
2009. máj. 5. 08:20
én most nyerésben vagyok...6 hét alatt, több mint 20 kg...de az a 20-30 ami még hátravan...hajjajjj...((
12. Pné Veronika (válaszként erre: 6. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 5. 08:17

Szerintem sokan összedobnánk neked azt a 20 kg-t. :-))

A stressztől pedig nem mindenki fogy... Sajnos én a "nem fogyók" kategóriába tartozom, mintha a szervezetem a stressz hatására tartalékolná az energiáimat. :-(

11. dindin19 (válaszként erre: 7. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 4. 18:54

én az "alig akad" emberek közé tartoztam

kb 7 éve mentünk pestre valahová, biorezonancia vizsgálat, előírt diéta, sok szar bogyó, kidobott felesleges pénz


hiába diétáztam, csak annyi ment le, amennyi a a candida kiürüléssekor az egésznapos hasmenéssel távozott

azt nem kívánom senkinek, amikor órákig csk a wc.n ültem....

10. bared
2009. máj. 4. 18:46
9. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 4. 18:18

pontosan hogyan csináltad a candida-diétát?

csak a szénhidrátot vontad meg? tésztát cukrot krumplit?

vagy a rizst is?

2009. máj. 4. 18:17

ez a gyógyszer a "zsírfosató"

ha buszon, utcán akarod összecsinálni magad, bátran vágj bele!

2009. máj. 4. 18:14
De ha akarsz valami tuti módszert: Candida diéta. Ez eddig még mindenkinek bevált! Alig akad ember aki ha rendesen betartja ne fogyna tőle sokat vagy keveset. Nekem muszáj lett volna betartanom, de nem birtam mert sokat fogytam volna, és az elöbb emlitettem hogy azt nem engedhetem meg magamnak.
2009. máj. 4. 18:12
Sajnos, mert inkább híznom kéne. Anorexiásnak néznek, min. 20 kg hiányzik rólam! :(
2009. máj. 4. 18:11
Nem kell mindennek bedőlni! Ezekkel a "csodaszerekkel" csak a pénz akarják kicsalni az emberek zsebéből. A mai stresszes világban hogy a fenébe nem tud valaki lefogyni? Én a napi stressztől is 10 kg-t fogyok hetente.
4. ria52 (válaszként erre: 2. - A1a1223a33)
2009. máj. 4. 17:43
Sziasztok. Igen alli a gyógyszer neve,én is ma érdeklődtem.A 42db.kapszula 6.695.-Ft. a 84 szemes pedig 10.295-Ft.Már forgalomban van azt mondták a gyógyszertárban.Már több vevőnek meg is rendelték.
3. 764e80f0a0 (válaszként erre: 2. - A1a1223a33)
2009. máj. 4. 17:38

Igen,Alli a neve.A 42X 6695.- a 84X 10295.-

A Gyöngypatikákban most akcióban van.

2009. máj. 4. 17:29

Szia Alli a neve de sajna többet én sem tudok rolla!

Ma lementem a patikába és szó szerint hülyének nézett a patikus mert azt mondta ilyen nevü gyógyszerük nincsen!

Bíztos elnéztem a nevét...

2009. máj. 4. 17:01
Most kezdtek el hirdetni valamilyen A... betúvel kezdődő fogyiszert a tv-ben, mennyibe kerül és használta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook