Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki hol ismerkedik? Segítsünk. Adjunk tippeket egyedülállóknak. fórum

Ki hol ismerkedik? Segítsünk. Adjunk tippeket egyedülállóknak. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
10. judit71 (válaszként erre: 8. - Roncsika)
2009. jan. 5. 19:36
Ha mondasz egy jó kiadót, akkor én is megírom, hogy milyen pasikkal találkoztam. Már van egy könyvre való anyagom. :))
9. judit71 (válaszként erre: 6. - Macs77)
2009. jan. 5. 19:34

Gratulálok nektek! Ez tényleg ritkaság, de amint a Te példád is - és gondolom még másoké is - igazolja, létezhet pozitív végkifejlet neten keresztül is. csak jókor kell lenni jó helyen. :)))

Nagyon sok boldogságot és még több örömöt a picurhoz!

8. roncsika (válaszként erre: 4. - Zarahell)
2009. jan. 5. 19:32
Pedig ahogy a példám is mutatja, működhet. Te még nagyon fiatal vagy, ezért nem is ajánlanám ezt a megoldást, mert a hozzád korban illő pasik ilyen oldalakon csak szexet keresnek. Nyers? Lehet... Szerintem inkább csak nem spontán. Viszont válogathatsz. Én kb. 30 pasival találkoztam, már majdnem feladtam amikor megtalált a párom. Tudnék mesélni milyen idióták vannak...
7. judit71 (válaszként erre: 4. - Zarahell)
2009. jan. 5. 19:31
Abszolút igaazd van, hasonló a véleményem!
2009. jan. 5. 19:31

Nekem az internet jött be - bár mindig is ellene voltam hogy így ismerkedjek. Aztán mégis sikerült. Mázli volt? Ki tudja. A bizonyíték mindenesetre a 3 hetes kislányom :)

Úgyhogy van remény a neten is!

5. judit71 (válaszként erre: 2. - Roncsika)
2009. jan. 5. 19:31

Szia!


Hát akkor Neked és az ismerőseidnek nagy szerencséjük volt! Én is próbálkozom már elég régóta, de sema neten, sem azon kívül nem találni manapság olyan értékrenddel bíró férfit, akivel azt mondhatnám, hogy szívesen megismerkedék.

Én tudnám ajánlani a könyvtárat, uszodát esetleg, és a sport is jó ötlet.

Aranyos vagy, hogy segíteni szeretnél, de ez ennél sokkal bonyololutabb dolog, sajnos. És néha reménytelennek látszó... De én próbálom nem feladni...

Remélem sok jó ötlet kerül még ide. :))

4. Zarahell (válaszként erre: 2. - Roncsika)
2009. jan. 5. 19:28
Nekem sajna az internet nem jött be.. Nekem az túl nyers, és eddig nem bizonyította egy pasi sem az ellenkezőjét..
2009. jan. 5. 19:26

Na, erre kíváncsi leszek, miket írtok! Én is egyedül vagyok.

:) Jó ötlet ez a téma! :)

2009. jan. 5. 19:23

Én egyébként internetes társkeresőn találtam meg a páromat. És van vagy 5-6 ismerősöm aki szintén így találta meg a szerelmet. Ott is lehet normális embereket kifogni, persze nem mindegy melyik oldalon.


Ezen kívül, ha valaki szeret sportolni akkor sportkörökben is remekül lehet ismerkedni.

2009. jan. 5. 19:19

Sziasztok.


Nézelődtem a fórumokon, és azt tapasztalom, h. sokan vannak párkapcsolat nélkül, nem túl boldogan.. Adjunk nekik tanácsokat, hova menjenek ismerkedni, esetleg meséljétek el, ki hol találta meg a szerelmet, hátha ezzel segíthetünk nekik..

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook