Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki hol ismerkedik? Segítsünk. Adjunk tippeket egyedülállóknak. fórum

Ki hol ismerkedik? Segítsünk. Adjunk tippeket egyedülállóknak. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
40. 87dcc92a81 (válaszként erre: 39. - 8ee31e318f)
2009. jan. 6. 22:35

figyelj.

korrekten tisztáztátok egymás "feltételeit".

bár mindenki igy csinálná...

39. 8ee31e318f (válaszként erre: 37. - 87dcc92a81)
2009. jan. 6. 22:25
kint mar egymasra leszunk utalva. o baratsagot akart, de en mondtam ez mar platoiba nekem nem megy, mert a legelejen nem ugy indult. rajta allt a dontes, elfogadja e igy. neki szabadsag kell, es kijutni angliaba. en meg reszben megkapom amit akarok. bar erzelmek nelkul nem tudom meddig fog menni. de igy nem alltatom magam
2009. jan. 6. 22:23
interneten
37. 87dcc92a81 (válaszként erre: 36. - 8ee31e318f)
2009. jan. 6. 22:21
hajrá...ne fogd vissza magad!:)... az mindenesetre korrekt, hogy tisztáztátok a dolgokat egymás felé.
2009. jan. 6. 22:17
szerintetek szexmanias vagyok? belemegyek egy kalandba, amirol tudom nem lesz komoly. taliztam a lannyal, es kijelentette nem vagyok az esete. innentol kezdve mar nem komoly a buli. de jokat dumalunk,es osszebaratkoztunk. de szep no. nem tagadom, beinditotta a hormonjaim. repulunk kozosen angliaba,es nyilvanvalo hogy nem platoi baratsag lesz. ezt meg is beszeltuk, hogy egy szobaban, es allandoan egyutt, en meg nem vagyok fabol. szerintetek?
2009. jan. 6. 21:15

Sajnos a mai világban szinte csak az internetes társkeresés marad. Könyvtár, uszoda, stb. nem rossz, de mindig ugyanazokat az arcokat lehet látni, hamar kimerül.

Én is a neten /társkerin/ ismertem meg a férjem. Ennek ellenére soha többé nem választanám a komoly ismerkedésnek ezt a formáját. /Habár???/

Csak akkor működik szerintem, ha inkább játéknak tekinti az ember és nem görcsösen keresi élete párját. Akkor talán megjön az igazi.

34. Szilva88 (válaszként erre: 2. - Roncsika)
2009. jan. 6. 19:49

Akkor tényleg szerencséd/szerencsétek volt.Gratulálok!:)

Párom(-nak szerencsére nem sikerül,így)éveken keresztül kereste így azt a társat,akivel együtt lehet,persze hosszú távon,de mindig csak rövid távra sikerült találni magának társat.

Páromat nem kerestem,csak a sorsnak és a véletlennek köszönhetjük,hogy megismerkedtünk.Egy vonaton találkoztunk és kezdtünk el beszélgetni.Ez már lassan 10 hónapja volt...,de jó vissza gondolni azokra az ismerkedős,napokra és pillanatokra:o)

Szóval,nem mindig úgy találjuk meg a szerelmet,hogy keressük!

2009. jan. 6. 19:43
Mivel ez is egy internetes oldal, ne várj reprezetnatív adatokat. Így látatlanban is azt mondom, hogy kb 90-10 lesz az internet javára, egyéb más (spontás) ismerkedési módokkal szemben.. A Való Világban azért más a helyzet..
32. roncsika (válaszként erre: 31. - Tücsimücsi)
2009. jan. 6. 19:15
Szerintem még jó is lehet, ha adunk néhány hasznos tanácsot, mire figyeljenek oda ilyen oldalakon. Talán nem kell azokba a gödrökben elesniük mint az (ebben) tapasztaltaknak. Szóval rajta fiatalok!
31. tücsimücsi (válaszként erre: 29. - Roncsika)
2009. jan. 6. 19:12

DDDDDDDDD...Ernyei Béla is írt könyvet a netes társkeresésről @ pasik címmel...


Egyébként az sem jó, ha sokan leírják itt a negatív tapasztalataikat a netes társkereséssel kapcsolatban, mert elveszik a másik kedvét tőle.

Nekem pedig 5 ismerősöm is így találta meg a párját....kitartónak kell lenni, és nem kell belefáradni csak azért, mert az ember találkozik 1-2 hibbant agyúval. Vannak még normális férfiak, akik már nem járhatnak diszkóba, mert kinézik őket onnan vagy a munkájukból kifolyólag nem tudnak ide-oda eljárni...mi marad akkor nekik? Hát persze, hogy a net!!

Senki ne adja fel, új év, új remények!!

Sok sikert minden egyedülállónak!!!

30. roncsika (válaszként erre: 28. - Judit71)
2009. jan. 6. 19:03

Nekem az a tapasztalatom, h. amennyiben ezt a megoldást válassza az ember, akkor minél hamarabb kell találkozni a kiszemelt emberkével, mert az illúziók hamar jönnek, aztán csak a csalódás marad. Én mindig 2-3 levél után találkoztam. Voltak 3 perces randevúim is:

-Heló, Te lennél az? Bocsi, de nem te vagy az! Aztán leléptem. A pasik meg csak álltak ott, és néztek utánam. Bunkó v. nem?, Így jár aki nem saját magáról küld képet, esetleg 5-10 éves képpel szédít, v. esetleg nem is küld..

29. roncsika (válaszként erre: 10. - Judit71)
2009. jan. 6. 18:57
Sajnos kiadót nem tudok, de szerintem fogjunk össze, írjunk egy jó könyvet a tapasztalatainkról, és a kiadók majd küzdenek egymással, aki többet ígér nyerhet. Lenne mit mesélnem... A legjobb talán az volt, amikor egy levélben nagyon szimpi illetővel találkoztam. Az életben teljesen más volt mint a leveleiben, majd kiderült, h. a titkárnőjével leveleztem. Őrá bízta a levelezést, ilyesmivel nem akart foglalkozni. Mondtam is neki: köszi, de nem!!! - nem adnád meg a titkárnőd számát, inkább vele jönnék össze... : ))
2009. jan. 6. 18:57

Én szakaszosan próbálkozom a netes társkeresőkkel, de próbáltam chat oldalt is. Ez utóbbin megismerkedtem egy sráccal, 50km vann köztünk, egy-két évvel idősebb nálam, jót beszélgettünk, hát mondtam, akkor hajrá, mit veszítek...

Elkezdtünk msn-en beszélgetni. eleinte még naponta 2-3 órákat, már addig jutottam, hogy alig vártam az estét, hogy újra beszélhessünk. Állandó utalások arra, hogy majd MI mit fogunk csinálni, ha majd itt ül mellettem akkor mi lesz...

Aztán ritkultak a beszélgetések, de még akkor is utalgatott arra, hogy találkozni kellene. Pár nappal később én is felvetettema témát, erre megkérdezte, hogy mi annyira sürgős nekem...

Na jó, megint elnéztem valamit, ugynaolyan nemnormális mint a többi. Már három hete nem is beszéltem Vele, mert nem nagyon tudok már miről...

A netes társkeresős pasikról meg inkább nem is írok...

A konklúzió: nekem nem jött be

2009. jan. 6. 18:50

Látjátok, manapság az internet viszi a pálmát!


Ezt mutatja az alábbi néhány hozzászólás is, bár nem sok eddig, de a netes társkeresés vezet. Legtöbbször jobbak a csetek és a fórumok mint a kifejezett társkereső oldalak. Ezt még akár spontánnak is lehetne nevezni. Úgy, ahogy akár az utcán, ott is rád találhat valaki. Remélem azért kapunk még jó néhány jó, használható tippet.

2009. jan. 5. 22:18

tudnek meselni a tavkapcsikrol :)

exemet egy velem keszult riport utan ismertem meg, miuatan irt levelet az ujsagcikk hatasara.200 km. volt koztunk. 7 eves kapcsolat volt. kesobb egy kozelebbi lanyt ismertem meg wapon chateltunk. 3 evig voltunk egyutt. nem szex kapcsinak indult egyik sem. itt a neten is volt alkalmam ismerkedni, de hozzafuzom lehet bukta is. de mindenhol mashol kaphatsz visszautasitast. es talalkoztam olyan novel, aki tolem akart csak szexet, es eltunt nyomtalanul utana. nem csak a pasik ilyenek. valtozoak vagyunk, es csak az eg tudja mikor sodor ossze bennunket a szel. nekem valahogy nincs szerencsem, pedig szeretnek mar revbe erni.

25. Zarahell (válaszként erre: 24. - PiciSery)
2009. jan. 5. 22:07
Nahát.. :) Nem is gondolná az ember! :)
24. PiciSery (válaszként erre: 21. - Zarahell)
2009. jan. 5. 22:00
Igen, teletexten olvashatóak voltak a hirdetések, és így vette fel vele a kapcsolatot telefonon, majd élőben:)
2009. jan. 5. 20:52
Ha valaki nekem 7-8 éve azt mondja, hogy a számítógép az életem része lesz...lecsaptam volna. Aztán 6 éve a netre keveredtem, miután megvettük az első számítógépünket. Keringtem mindenfelé, mígűgnem egy fórumozós oldalra nem tévedtem...onnan "egyenes út" vezetett az ismerkedős oldalak felé. Az egyiken ismertem meg a Barátomat, és itt (Hoxán...több, mint 1 éve) pedig a Kedvesemet! Pedig ennek is hogy ellene voltam!:))))
22. Zarahell (válaszként erre: 20. - 69abd4fa9b)
2009. jan. 5. 20:40
Ez tetszik!
21. Zarahell (válaszként erre: 19. - PiciSery)
2009. jan. 5. 20:37
:O TV-s társkerin ismerte meg???
2009. jan. 5. 20:23
Én is a neten találtam meg a férjem.Pontosabban a Hot-Dog oldalon memóriakártyázás közben gabalyodtunk egymásba 9 hónapja.Két hónapja vagyunk házasok.
19. PiciSery (válaszként erre: 16. - Zarahell)
2009. jan. 5. 20:21
Hát van akinek bejön, van akinek nem, nagynénémnek végül is vőlegénye lett onnan, és ennek köszönhetően egy édes kisfia:)
2009. jan. 5. 20:15
engem a volt munkahelyemen szólított le a férjem, tök váratlanul
17. Zarahell (válaszként erre: 16. - Zarahell)
2009. jan. 5. 20:08

Szó, ami szó.. az internet tele van jó arcokkal. :)

Például mi is itt vagyunk. :) :) :)

16. Zarahell (válaszként erre: 13. - PiciSery)
2009. jan. 5. 20:07

Barátnőm egyszer poénból beírt egy TV-s társkeresőbe, és elkezdett smsezni egy fiúval. Teljesen odavolt érte, -én magyaráztam neki, hogy ne élje bele magát, mert ez nem olyan egyszerű- de nem hallgatott rám.

Találkozott vele, és azt is megbánta, hogy felkelt aznap reggel. :(

Szóval, ha már társkeresés, akkor internet..

15. Zarahell (válaszként erre: 8. - Roncsika)
2009. jan. 5. 19:59

Igazad van.. a "nem spontán" jobban hangzik. :)

Nekem is volt érdekes találkozásom, de sok "spontán" dolog is volt, hogy furcsán sült el.

2009. jan. 5. 19:59
én a neten találtam meg
2009. jan. 5. 19:58

Sziasztok!

Bár nincs sok tapasztalatom, de azért gondoltam én is beleszólok.Én neten ismertem meg a páromat, jobban mondva chaten. Sok emberrel beszéltem már ott, és fiataloktól és idősebbektől is sokszor hallottam már, hogy ott találták meg a párjukat.

Mi most leszünk lassan 1 évesek, és bár távkapcsolatban élünk még, remekül megvagyunk:) Nekem is sikerült sok idiótát megismernem a neten, de a végére csak sikerült megtalálni az igazit. Picit idősebb nálam, én 19, ő 24, szerintem ez arra lehet bizonyíték, hogy a fiatalabb fiúk nem veszik komolyan az ilyesmit, de sikerült 1-2 olyan fiút is megismernem, aki 18-21 éves kora ellenére is komolyan vette az ilyen kapcsolatokat:)

A telefonos, tv-s és internetes társkereső sem rossz ötlet szerintem, erre nagynéném a példa, aki már a 30-as éveit taposta, mikor elkezdett ilyen társkeresőkkel próbálkozni, több emberrel is találkozott, több kevesebb sikerrel, amíg végre megtalálta az igazit. Több éve együtt vannak, és most júliusban született egy gyönyörű kisfiuk.

Emellett ugye élőben is lehet ismerkedni... Ott a sport, a könyvtár is jó ötlet, vagy a munkahely is az lehet, esetlek különböző típusú bulik, vacsorák...

12. Zarahell (válaszként erre: 7. - Judit71)
2009. jan. 5. 19:53
Ó, egy ember, aki érti! Sokaknak nem reális, hogy miért érzem "nyersnek".
2009. jan. 5. 19:50

Igen, nekem is vannak ismerőseim, akiknek bejött az internet, de én rájöttem, hogy nem nekem való. Akármilyen rendes a pasi, nem megy. :(

Aki normális pasit társkeresőn találtam, az nem társkeresésből volt, hanem fórumozásból. :)

Van sok normális pasi az ilyen helyeken, és lehet szűrni, hogy ki az, aki csak szexelni akar.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook