Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki hol ismerkedik? Segítsünk. Adjunk tippeket egyedülállóknak. fórum

Ki hol ismerkedik? Segítsünk. Adjunk tippeket egyedülállóknak. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
100. roncsika (válaszként erre: 99. - Judit71)
2009. jan. 14. 14:10

Szerintém még biztos játszák, kb. 2-3 hete láttam. Ha nem máshol művész mozikban biztos megtalálod, azoknak szerintem jobb is a hangulata...


Érdemes kinyomozni. : )

99. judit71 (válaszként erre: 98. - Roncsika)
2009. jan. 14. 14:07
Köszi a tippet, majd utánanézek a moziműsorban. Mostanában vetítik vagy régebbi a film?
98. roncsika (válaszként erre: 97. - Judit71)
2009. jan. 14. 13:56
Jó film kell? Vicky Kristine Barcelona. Hidd el tetszeni fog, szexuális kicsit, de szépen az. Imádtam!!!
97. judit71 (válaszként erre: 95. - 656f03db60)
2009. jan. 12. 10:09
Én talán kétszer voltam egyedül moziban. Az első alkalom tök ciki volt, úgy éreztem mindenki engem bámul, hogy egyedül vagyok. Második alkalommal már nem volt annyira rossz érzésem. De mostanában nem nagyon volt olyan film, amire szívesen beülnék...
96. 8ee31e318f (válaszként erre: 95. - 656f03db60)
2009. jan. 11. 20:22
ez erdekes. nekem sosem jutott eszembe. vagy csak nem mertem? mar nem tudom. evek ota nem voltam mar. es nagyon reg volt hogy egyedul mentem.
95. 656f03db60 (válaszként erre: 93. - Fiatal nő)
2009. jan. 11. 20:16

Ugyanaz. :) Én sem járok el, csak barátokkal.

___________________


Például elmentem most csütörtökön moziba két hímnemű baráttal. Mögöttem pedig egy igen jóképű férfi ült egyedül(!)...jó, mondjuk a film címe: Szextúra. És ugye a téma, meg a jelenetek....érdekes volt utána a szemébe nézni, jót vigyorogtam. :)


Szerintem moziban egész jól lehet, ha te is egyedül mész...:P

94. 8ee31e318f (válaszként erre: 92. - Judit71)
2009. jan. 11. 18:51
a chatekrol en is leszoktam. a tarskeresok meg nem mukodnek. honapok ota nem aktiv nok vannak fent 90%ban. nincs turelmem szemezgetni, ki mikor jart fent utoljara. eloszor ezerszam irtam leveket, amikre nagy ritkan jott valasz, annak is a fele kedves elutasitas volt. nekem a hirdetesek bongeszese, es feladasa valt be, az aktiv keresgelok ott vannak ugy tunik.
2009. jan. 11. 18:37
Én csak a szűk környezetemben szoktam ismerkedni. Suli, esetleg színház, oszt' ennyi. Én nem vagyok az a nagyon társaságbajárós típus. :-)
92. judit71 (válaszként erre: 91. - 8ee31e318f)
2009. jan. 11. 18:36

Jó, persze vannak kivételek, ahogyan ezt Te is írtad. De ez ritka. Az ilyen oldalak nekem nem jó kiindulópontok egy olyan kapcsolat kialakításához, amilyet én szeretnék. De hát kinek a pap, kinek a papné...


Egyáltalán nem vaggyok görcsös mostanában. Hiába vagyok fent társkeresőn nem járkálok naponta, hogy jött-e levelem vagy sem. Ott vagyok és kész. Ez is egy lehetőség. Írogatok társkeresős fórumokba, ahol szintén tapasztalatcsere megy. Jó esetben teszem hozzá, mert voltak már csúnya beszólások ott is egy-két besavanyodott pasastól

91. 8ee31e318f (válaszként erre: 89. - Judit71)
2009. jan. 11. 18:31

cahaten, talaltam ra az egyejszakas nokre. ezek szerint nem csak a pasik jarnak azert oda. de talaltam egy lanyt, akivel hasonlo erzelmi allapotban voltunk. talalkoztunk. s nem fogjatok elhinni. nem szeretkeztunk :DDD

sot meg egy honapig nem tortent meg, pedig sokszor talalkoztunk, kozel eltunk egymashoz. egyszer eljott hozzam. az utolso buszt hagytam hogy lekesse. bar lattam mennyi ido van, de lathatoan, nem allt szandekaban menni. 3 evet voltunk egyutt :)

90. 8ee31e318f (válaszként erre: 87. - Judit71)
2009. jan. 11. 18:27
tulsagosan ragolcsolsz, es komoly vagy. egy ismerkedesnel a viccelodes, oldhatja a kezdeti feszultsegeket, es ovatosan kitapinthato mi az ami erdekel. ha a szex szoba jon, es haritod, es eroszakosan a teman ragad a pasi, akkor lehet nem vele kell beszelgetned tovabb. de hidd el , lesz olyan, akivel te is jol el tudsz beszelgetni. ahogy nezzuk, most mi is a szexrol beszelgetunk, minden hatso szandek nelkul :)
89. judit71 (válaszként erre: 88. - Roncsika)
2009. jan. 11. 18:08
Azóta én sem járok, hidd el! Gusztustalan, ahogy egyesek ott nyálcsorgatnak... Bár hallottam már olyat, hogy valaki így találta meg élete párját! Én azt hiszem maradok a konzervatívabb megoldásoknál. Rá kell magam venni valahogy, hogy egyedül is elmenjek néha-néha. Nem látok más megoldást, és én sem leszek fiatalabb, hiába néznek 30-nak, nem annyi vagyok. :))
88. roncsika (válaszként erre: 87. - Judit71)
2009. jan. 11. 18:04
A cseten és is próbáltam dumálni emberekkel, és nem értettem, h. miért csak pasik, és miért azzal kerestek meg, h. kapcsoljam be a web kamerát... v. mi van rajtam, és más szexuálisan túlfűtött beszólások. Ezek szerint ott mindenkire ilyenek akadnak rá. Köszi, többet fel sem mentem.
87. judit71 (válaszként erre: 86. - 8ee31e318f)
2009. jan. 11. 17:59

Ebben igazad van, az tény, de én nem szex célúan szeretnék ismerkedni. És ez a gondom, hogy valahányszor próbálkoztam, azt hittem, hogy talán egy normális beszélgetőpartnerre találok, akkor is 5-10 perc után a szexnél lukadunk ki. Ha hárítom a témát, viccesen, próbálom elterelni másfelé a beszélgetést, akkor jön az hogy uncsi vagyok...

Msn-en beszélgettem egy sráccal elég sokat, azt hittem lehet belőle valami. De Ő is olyan, hogy nem lehet vele komolyan beszélni. Alapból olyan, hogy mindent elviccel. Nagyon ritkán tudtam vele "érdemben" beszélni. Már vagy három hete nem is voltam fent, és Ő sem keresett, pedig mindig azt ondja, ha összefutunk, hogy már hiányolt... Nem értem én, és már azt hiszem nem is akarom megérteni, hogy hogy működtök...

86. 8ee31e318f (válaszként erre: 85. - Judit71)
2009. jan. 11. 17:41
fo temam az erotika, es a szex itt is. de itt minden ismerkedesi szandek nelkul. nem is az a celom hogy egy egy ejszakara talaljak valakit. regen sokat chateltem. az erdekessege ezeknek a beszelgeteseknek, hogy amikor megismerkedtem egy novel, rovid ido alatt megis csak a szexrol szolt a beszelgetes. egyszeruen mindenben meg kell talalni a meg felelo partnert.
2009. jan. 11. 17:15
Én amíg chat oldalakra jártam szinte kizárólag szexre éhes pasikkal találkoztam. Amikor mondtam, hogy erre nem vagyok vevő azt kaptam, hogy uncsi vagyok... Ja, lehet, de legalább tükörbe tudok nézni minden reggel! :))
84. 8ee31e318f (válaszként erre: 83. - Roncsika)
2009. jan. 11. 13:17
a szexre sem mindenki vevo. es nem azzal kell berontani az ajton. nem hinnem hogy van olyan no, aki vevo lenne erre. lehet izlesesen is beszelni a szexrol, es soha nem ugy indult, hogy na mikor dugunk. hanem alig eszreveheto celozgatasokkal. pl.: bucsuzoul. csok. kovetkezo uzenet.: ahova szeretned ;) de ez is csak akkor, mar valamilyen szinten megismertuk egymast, es megvan a kozos hang, erdeklodes. :)
83. roncsika (válaszként erre: 82. - 8ee31e318f)
2009. jan. 11. 12:24
Lehet, h. már ott is a szex témával kellett volna kezdened. Ahogy írtad, abban királyfi vagy. Max, még hamarabb leléptek volna, ha nem arra éhesek..
82. 8ee31e318f (válaszként erre: 81. - Roncsika)
2009. jan. 10. 13:02
valahogy ha ott fel is sikerult venni a kapcsolatot valakivel, nem talaltuk a kozos temat. nagyon sok uzenetemre meg valasz sem erkezett. chateken ismerkedtem meg tobb baratnommel, vagy hirdetesekre valaszoltam, vagy irtam en hirdetest. ezek nekem hatasosabbak voltak az ismerkedesben.
81. roncsika (válaszként erre: 80. - 8ee31e318f)
2009. jan. 10. 12:55
És ennek mi volt az oka Oxygeen? Te nem akartál találkozni velük, v. ők veled? Vagy csak sokáig levelezgettetek és unalmas lett?
2009. jan. 10. 12:52
szerencsetek van. tarskereso oldalon meg nem talalkoztam olyan lannyal, akivel szemelyesen is taliztam volna :)
79. Franc22 (válaszként erre: 78. - Csutika100)
2009. jan. 10. 10:14
gratula
2009. jan. 9. 09:57

Én is a love.hu ismertem mega páromat

Nagyon véletlen keveredtünk mindketten az oldalra.

Elkezdtünk beszélgetni. A találkozást Ö kezdeményezte, Ez volt 2007 májusa, két hónapra rá összeköltöztünk és 2008 dec összeházasodtunk.

Ö egy tündér pasi, mindenkinek ilyet kívánnék.

77. roncsika (válaszként erre: 66. - Judit71)
2009. jan. 9. 09:43
Jó ötlet, lehet, h. nyitok is egy ilyet..
76. roncsika (válaszként erre: 48. - Zarahell)
2009. jan. 9. 09:36
Ismerek néhány vízilabdás pasit. A szomszéd házban bérelt egyikük kecót, amikor is összefutottunk, meghívtak minket a barátnőmmel (aki akkor szingli volt- megadtam az esélyt neki, elmentem vele: )) ) az esti bulira.. Ne tudjátok meg hány csorgó nyálú nő tipegett ott tűsarkúban. Én melegítőben voltam, és persze pasim is volt, így nem szándékoztam ismerkedni.. Volt ott minden, hamar le is léptünk. Szóval, biztos vannak köztük rendes pasik is, de én ott nem olyanokkal találkoztam. Lehet, h. szimplán még nem abban az életfázisban voltak.. Mindenesetre tisztában vannak vele, mennyire bejönnek a nőknek. Nem is értem miért..
75. roncsika (válaszként erre: 41. - Zarahell)
2009. jan. 9. 09:27
Mondtam én neked! Voltak nagyon komoly randijaim. : ))))
74. roncsika (válaszként erre: 42. - 87dcc92a81)
2009. jan. 9. 09:27

Ha jól tudom, neked már így is több partnered van, minek még egy? Ennyi feles energiád van? Lehet, h. el kellene gondolkodnod a komoly kapcsolat fogalmán, itt ahhoz próbálunk meg tippeket adni.


Ha nem jól emlékszem bocsi...

73. roncsika (válaszként erre: 33. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 9. 09:23
Igazad van, erre nem is gondoltam. Mindenesetre azért ötleteket írhattok, ha már az internetet bújók főként a neten ismerkednek.
2009. jan. 8. 10:46

én a párommal a love.hu-n és a találka.hu oldalon ismerkedtünk meg. Ő is és én is mind két helyen fent voltunk és mind két helyen kiválasztottuk a másikat fénykép nélkül. Ez talán nem véletlen volt:). Már 1éve 2hónapja és 15napja imádjuk egymást, és már 5hónapja lassan, hogy egy fedél alatt lakunk.

Én mindenkinek ajánlom ezeket az oldalakat, mert itt letilthatod és információkat tudhatsz meg az illetőről

ja és itt nincs akkora köcsög, perverz, bunkó, mint a chat.hu-n

71. judit71 (válaszként erre: 70. - Fbd0ceb525)
2009. jan. 7. 19:25

Én is próbáltam chat oldalt is, de ott hasonlókat tapasztaltam.

Kérdés (semmi szia vagy valami előtte): korod? merre lakol??? - intelligencia


Nem lakolok én sehol. :))


Ha pár szót tudunk is váltani de kiedrül, hogy az ország két végében lakunk, már megy is... Attól beszélgetni még lehet nem??? Furák ezek a fickók...


Pedig manapság elég sok társkeresős oldal fizetős. Ennyi kidobnivaló pénzük van?? Mert amelyiken én is vagyok, nem is tudsz levelet írni addig, míg nem fizetsz ki legalább egy hónapot! Hát itt tartunk...

A neves tárkereső irodákról meg nem is beszélek. Benéztem egy-két ilyen honlapra de az éves tagsági díjak olyan 15-20000 körül mozognak. Hát ez nem az én pénztárcámnak való és jobbára persze pesti érdekeltségűek én meg Nyíregyen lakom. Egyelőre nincs jó tippem, hátha ír még valaki okosat. :))

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook