Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki hol ismerkedik? Segítsünk. Adjunk tippeket egyedülállóknak. fórum

Ki hol ismerkedik? Segítsünk. Adjunk tippeket egyedülállóknak. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
130. 8ee31e318f (válaszként erre: 129. - Kohi)
2009. jan. 18. 17:06
a most leeresztem a felgyulemlett gozt. le kell higgadnom. kicsit tulzasba vittem a vadaszatot.
129. kohi
2009. jan. 18. 17:02

Ismét hülyeség,nem kell tutinak lenni.

Mindenkinek van valahol egy párja, csak meg kell várni ill. találni. TÜRELEM....és persze cselekvés..mármint ismerkedés akár net-en is.

128. 8ee31e318f (válaszként erre: 127. - Kohi)
2009. jan. 18. 16:59
nekem masok a tapasztalataim. bar nem vagyok tuti pasi, nem is tapadnak ram a nok.
127. kohi
2009. jan. 18. 16:56

Hülyeség.

Simán beszélgettem kép nélkül, nem az volt az első amit kértem. Pasik inkább kérték a képet előbb.

126. 8ee31e318f (válaszként erre: 125. - Kohi)
2009. jan. 18. 16:49
sok no elvarja a kepet, es nem is valaszol ha az elso levelhez nincs mellekelve kep. pedig a nagy tobbseg azt allitja nem a kulso a fontos.
125. kohi (válaszként erre: 123. - Judit71)
2009. jan. 18. 16:46

Szia, az helyes, hogy nincsenek szuicid hajlamaid,na persze pasik miatt nem is lenne norm. dolog.

Spéci nekem nem volt fenn fényképem (különböző okok miatt) kizárólag kérésre küldtem, persze, ha már én láttam, vagy tetszett amit írkált addig.

Volt akivel csak levelezgettem kép nélkül. SŐT férjemmel is először 2-3 levél erejéig kép nélkül írtunk.

124. 8ee31e318f (válaszként erre: 122. - Kohi)
2009. jan. 18. 16:45
nem tagadom. sosem mondtam hibatlan vagyok. de a mai nok nagyon valogatosak. nem konnyu kielegiteni minden igenyuket. en meg hiaba elek tobbet kint mint itthon, meg nem tartok ott hogy nagy labon eljek.
123. judit71 (válaszként erre: 118. - Kohi)
2009. jan. 18. 16:40

Én mindent beállítok, amit fontosnak gondolok, mégis néha olyan egyedek írnak, hogy...

Leragadnak a fényképnél, már ha van fent (nekem mondjuk van) és a többi már nem is érdekli őket... Ez a világ nem az, amiben én élni szeretnék... Így nem tudok... A mai mentalitásra gondolok, mielőtt bárki is azt gondolná, hogy szuicid hajlamaim törtek elő :))

122. kohi (válaszként erre: 121. - 8ee31e318f)
2009. jan. 18. 16:36

Van némi igazad,mert ugye köztudott, hogy a NŐ (lány)választja a Férfit.

Azért nézz magadba, ha ennyi negatív élményed volt,talán benned is van hiba...???....őszintén

121. 8ee31e318f (válaszként erre: 120. - Kohi)
2009. jan. 18. 16:24
tudom. csak nem volt egy sem komoly az utobbi idoben. egy pasinak nem olyan egyszeru mint egy lanynak. nekik eleg szemezgetni a jelentkezok kozul. most pesszimista vagyok. fel even belu 3 lany hagyott el. utobbi nem is volt meg kapcsolat, csak huztuk egymast.
120. kohi (válaszként erre: 119. - 8ee31e318f)
2009. jan. 18. 16:22

szia, alkudj meg magaddal és találj ki egy km. távolságot, ami még belefér.Hidd el találsz.

Miután nekem bejött.

3 barátnőmet regisztráltam az "oldalra", Ők is kb-3-4 alatt találtak párt, mind együtt vannak.

Keress-találsz....

119. 8ee31e318f (válaszként erre: 118. - Kohi)
2009. jan. 18. 16:15

eleg gaz nekem :P

vagy komlo, vagy Stoke-on-Trent . egyik esetben sem nagy a valaszteklista :S

118. kohi (válaszként erre: 114. - Castellina)
2009. jan. 18. 07:02

Szia,

társkereső oldalon mindent részletesen be lehet állítani " igényeid " szerint. Többek közt a lakhelyed ill. a keresett személy lakhelyét is ( km.-ben ). Én így csináltam, eleve kizártam a távolikat, számomra az tuti nem menne.

NEKEM BEJÖTT- mint írtam, férjem, gyermekem....SZERELEM-CSALÁD- tökéletes :-))))))

117. 8ee31e318f (válaszként erre: 116. - PiciSery)
2009. jan. 18. 01:39
az ex felesegemmel mi is hasonloan kezdtuk 200 km tavolsagbol. eletem legnagyobb szerelme vot a mai napig. 7 evig voltunk egyutt. 5 evig hazasok voltunk. sajnos mar tortenelem :(
2009. jan. 17. 05:39

Sziasztok!

Én chaten ismertem meg a páromat, 2-3 hétig beszélgettünk közösben, felvettük egymást msnre, meg ilyenek... Ezután felhívott, beszéltünk 1 órát, majd másnap is hívott. Ekkor jöttünk rá, hogy többet érzünk egymás iránt. Felszereltem a gépemet, ott is tudtunk beszélni, láttam őt kamerán...mégis mindig hívott telefonon, 1 hónapra rá találkoztunk először, nálunk volt egy hetet, nem bántam meg soha:) Minden hónapban eljön hozzám, akár többször is, vagy ha tudok én megyek hozzá... Nem a legjobb megoldás, de 250km-ről mi így tudjuk megoldani a kapcsolatot munka és iskola mellett:)

115. judit71 (válaszként erre: 114. - Castellina)
2009. jan. 16. 20:45

Ebben igazad van, ilyennel már én is találkoztam. Egyszer 50km-ről - ami nem olyan nagy távolság - jött el egy srác, jót beszélgettünk, aztán azt mondta, hogy ez Neki mégsem lenne jó, mert így utazgatni, meg a benzin... Na jó, akkor miért nem lehetett azt mondani, hogy nem jössz be és pont. Utálom, amikor hátulról jönnek.


A bátyám egyébként itt a hoxán ismerte meg a jelenlegi barátnőjét és majd egy éve együtt is vannak! A csajos pesti, tehát laza 250km a távolság. Jó, a tesóm vállalkozó, tehát mehet, amikor csak tud!

Ilyen távolság mellett tényleg nehéz összeegyeztetni egy-egy talákozást. De ha a két fél tényleg szimpatikus egymásnak akkor meg lehetne oldani. Csak mindenki úgy van ezzel, hogy ragaszkodik a saját lakhelyéhez, nem szívesen változtat. Én mondjuk szívesen költöznék, ha csak ez lenne akadály, persze azért a háttér meg kell legyen. Lenne állásom, fedél a fejem felett, és a kedves, akire tényleg lehet számítani. De ez lutri, erről szól az élet.

2009. jan. 16. 20:17
A társkeresőn sokan keresnek meg. Randiztam is párszor. Mivel a párkereső országos szintű, így mit kezdjek egy olyan pasival, aki nagyon messze van? Oké, egy darabig levelezget az ember, egyszeri találkozásnál max eldöntöm, hogy szimpatikus e vagy sem. De ennél többet nem tudom kihozni a dologból. Ahhoz, hogy komolyan alakuljon egy kapcsolat többszöri találkozásra van szükség. De ez a messzi távolból? Ezzel kapcsolatban milyen tapasztalatotok van?
113. kohi
2009. jan. 16. 13:08

Sziasztok,

nekem kifejezetten pozitív élményeim vannak ( na azért 1-2 negatív is, de az eltörpül)-net-es ismerkedési oldalakról.

3 hétig szerepeltem 1 oldalon, 3-ik hét végére többszöri kérésre válaszoltam, ....azóta férjem lett ill. van egy fél éves kisfiúnk.

Én többször fenn nézelődtem, az nem fáj senkinek, nem csak az üzik-jelentkezésekor mentem fel....

112. judit71 (válaszként erre: 111. - Franc22)
2009. jan. 16. 13:02

Azért állandóan nem leszek fent akét társkeresőn, hogy annak a chatszobáiban hátha rám akad valaki. Ha a rólam látott, olvasott adatok alapján nem keltem fel az érdeklődést, akkor achaten csakis a szexuális vágyait szeretné kiélni. Hidd el, tapasztalat!


A biliárd jó ötlet, korábban sokat játszottunk volt csoporttársakkal. De hülyén nézne ki, ha egyedül mennék biliárdozni nem??

111. Franc22
2009. jan. 16. 09:44

Anno én kezdeményeztem a páromnál a társkeresőn a beszélgetést, nem bántam meg, mert a másik társkeresőn kép nélkül ő kezdeményezett. Ez csak nem volt véletlen. A másik, sok pasi csak online illetőnek írnak. Ez azt jelenti, hogy lehet, hogy ott van a te partnered is a keresőn, csak mivel te soha nem vagy aktív, nem is ír neked.

A másik én már nagyon régen voltam buliba, de az biztos, hogy ott amúgy sem lehet ismerkedni és nagy Ő-t találni. Olyan helyre kell menni, ahova nem táncolni megy az ember, ahol lehet ismerkedni. Nekem az ismerőseim a biliárd terembe jöttek össze már 3éve, és együtt vannak még mindig. Ilyen helyeken érdemes keresgetni, nem szórakozó helyen.

110. judit71 (válaszként erre: 109. - Castellina)
2009. jan. 15. 19:08
Én kettőn is, és én csak akkor épek fel, amikor ír valaki, de ez olyan ritka, mint a fehér holló. Én sem görcsölök, sőt... Ma is volt egy "élményem", úgyhogy most elég is volt egy időre.
2009. jan. 15. 18:53

én is fenn vagyok egy társkeresőn, de csak akkor megyek rá, ha írtak nekem, azt jelzik emailben.

Amúgy nem. Semmi görcsölés.

108. judit71 (válaszként erre: 107. - Castellina)
2009. jan. 15. 18:39
Ez tényleg így van! Én sem szívesen megyek egyedül sehová, pedig lehet, hogy kellene... Nálunk nem nagyon van olyan szórakozóhely, ahol a korosztályombeli normális férfiak megfordulnak, sajnos, így nem nagyon van lehetőség...
2009. jan. 15. 18:33
Érdemes egyáltalán egyedül elmenni bárhova is ismerkedés céljából? Szinte mindenhova párosával járnak.
106. judit71 (válaszként erre: 105. - Franc22)
2009. jan. 15. 18:30

Köszi, próbálkozom, próbálkozom... Mármint nem feladni témában... Volt már hogy átmenetileg bejött, hogy már nem is akartam és jött, de annak sem lett jó vége...


Most már tényleg nem akarok és nem várok semmit!!! Ma is volt egy "élményem" :((

105. Franc22 (válaszként erre: 104. - Judit71)
2009. jan. 15. 13:37

sose ad fel!!!

Mindig akkor lép be valaki az Életedbe, mikor arra nem is számítasz!

104. judit71 (válaszként erre: 103. - Franc22)
2009. jan. 15. 12:47

Szerencséd volt, hogy megtaláltátok egymást! Legyetek boldogok nagyon sokáig!


Én még reménykedem, bár egyre kisebb lelkesedéssel teszem :(

103. Franc22 (válaszként erre: 80. - 8ee31e318f)
2009. jan. 15. 09:30
had mondjam el neked, hogy először én sem találtam témát a párommal. Sőt idegesített, hogy állandóan csak írt magáról én nem is tudtam kérdezni és még mondani sem semmit. Viszont mikor befejezte magáról a "regényt", akkor csak rólam kérdezett. És tetszettek a kérdései. Mind olyan ami engem leír, hogy jobban megismerjen. Aztán 1hónapon keresztül leveleztünk és az utolsó levélnél aranyosan azt mondta, hogy szívesen meghallgatná a hangomat, hogy milyen. Én erre megadtam a telosztámom és egy 2órás trécselés vette kezdetét, aztán másnap egy kedves sms: Ma nem találkoztunk, pedig annyira szépen megborotválkoztam. Aznap este felhívott és megbeszéltünk másnapra egy randevút. És azóta együtt vagyunk. A szexről ő soha nem beszélt, amíg én nem kezdtem bele. Nem rohant le és ez nekem nagyon tetszett. Minden nőnek/lánynak ez kell.
102. roncsika (válaszként erre: 101. - Judit71)
2009. jan. 14. 20:39
: ))
101. judit71 (válaszként erre: 100. - Roncsika)
2009. jan. 14. 14:17
Köszi, van is nálunk ilyen mozi, ahol "komolyabb" hangvételű filmeket adnak. Megnézem, köszi még egyszer :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook