Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
4055. Szuszy
2020. júl. 29. 08:36

Sziasztok 😁

Jó volt olvasni titeket. Örülök neki hogy mindenki sikeresen fogyogat.

Én nem, de már hozzászoktam.

Tegnap voltam vérvételen, ma délután eredmény.

Remélem azért nincs bajom, de ki tudja....

4054. libikóka (válaszként erre: 4053. - Szamocav)
2020. júl. 28. 23:35
Legyen így:))))) megyek veled -utánad:)) Na most meg ránkszakadt az ég ,óriási vihar van,,,,de imádok esődobolásra aludni:))Jó éjt:))
4053. szamocav (válaszként erre: 4052. - Libikóka)
2020. júl. 28. 22:51
Hát talán férj is lassan el meri hinni 🤣 de talán már én is! 😂 szépen lassan előre! Nekem már a 70 átlépése is hatalmas volt! Most meg már a 65-tel kacérkodom 😃 és az a legjobb az egészben, hogy már nem érzek sürgetést, mert biztos vagyok benne, hogy előbb utóbb elérem, és már nem számít mikorra!
4052. libikóka (válaszként erre: 4051. - Szamocav)
2020. júl. 28. 22:31

Igen én is tartom ezt ,elmondani nem lehet milyen ok állandó izzadás ,nélkül létezni a nyárban:)

Férj huncut:)))))De jó hogy visszajeleznek,már az enyém is kezdi elhinni,hogy ez most más, mint a régi nekibuzdulások:) és böngészi a ch-kat a bolban ha otthon marad az ókulám:))


Ja:)) és hát igen 23kg:)))) Nincsenek rá szavak:))

4051. szamocav (válaszként erre: 4050. - Libikóka)
2020. júl. 28. 21:33

Pont ez a lényeg, hogy nekem is eddig csak ilyen tapasztalataim voltak. De valahogy megakadt a szemem rajta a boltban. Úgy voltam vele, hogy adok egy utolsó esélyt a dolognak... max landol a kukában, ha annyira borzalmas. Aztán a kóstinál kiakadt a szemem. Az állaga tökéletes, az íze mennyei! Egy baja van, hogy elég sűtűn bepusztítják a fiain, mert nekik is nagyon ízlik.

A lecsó ketósítva: zsíron, mint nagyanyáink 😃 én sem hagytam ki. Vannak dolgok, amiket nem tudnék feláldozni.

Egyébként én is úgy látom, mint te. A ketó nem diéta, hanem étrendváltás. Most hogy az elmúlt hónapban nem figyeltem oda, így is annyira nem tértem el tőle. És lám, nem is híztam. Tény, hogy tartottam vissza vizet, de 3 nap ketó után ez az állapot. Elengedtem a nagyját már a víznek.

Szóval gyanítom, hogy ez tartós szerelem lesz az életemben 😃

Jaj, képzeld ma reggel férj megjegyezte, hogy tényleg kezd látszani a karodon, hogy fogytál... mindezt úgy hogy 23kg-t hagytam el 🤣🤣🤣

4050. libikóka (válaszként erre: 4049. - Szamocav)
2020. júl. 28. 21:04
Utána olvastam ennek a fehérje kenyérnek ,nálunk mi is kapható.Volt amit már próbáltam régen(azóta lehet fejlődött) mert az íz még csak -csak,,,,de állag....huhhh... rágtam..rágtam... aztán még 1 kicsit rágtam...aztán kuka:)))Pedig letettem arról h.1 ilyen cuccban az igazit keressem,, csak 1 kicsit finommal is megelégedtem volna:)) viszont találtam recept ,lehet megsütöm!Vagy az Aldi- lidl kenyereket próbálom ! Lecsóhoz csipegetném ...bár maga a lecsó sem túl keto barát de nem fogom megúszni ,ennem kell 1 kicsit:))
4049. szamocav (válaszként erre: 4048. - Libikóka)
2020. júl. 28. 19:46

Na már itt is vagyok 😃

Fehérje kenyér, isteni és egy szeletben 3,6g ch van! És egy szelettel totál jól lakok! Szóval ha lusta vagyok főzni, vagy nincs időm, akkor ketószendvics vacsorára és minden szuper! 😃

4048. libikóka (válaszként erre: 4047. - Szamocav)
2020. júl. 28. 16:45

Azta!!!!! Minden projekthez kitartást(költözéstől hideglelés) Ilyenkor az ember néha azt kívánja ugorhatna előbbre kicsit az időben,hogy letudja a hercehurcát!

SZóval minden dolgodban a legjobbakat,célozzuk amit akarunk:))) De Neked most a létezés maga is fogyókúra! A kenyérkére majd visszatérünk ha lesz időd (valamikor:))))))

4047. szamocav (válaszként erre: 4045. - Libikóka)
2020. júl. 28. 15:54

Ti is hiányoztatok ám nekem! Valamennyire tudtalak olvasni titeket, de esélyem sem volt reagálni az olvasottakra.

Hát remélem, hogy eljön megint, hogy többet tudok lenni. Az elmúlt hónap másfél teljesen őrült volt. 3 ember helyett dolgozom, házra vadászok, családot intézek stb.. néha azt sem tudom, hogy hol áll a fejem.

Valójában ebben az időszakban nem is tudtam a diétámmal foglalkozni rendesen, sokszor csúsztak be bűnös dolgok, mint gyros, hamburger, Eper, stb..

Két napja viszont veszettül odafigyelek! 😃

Ma reggel mérlegre álltam: 68,8kg

Szóval innen célozzunk a 65kg-t.

Ja és végre megtaláltam a nekem való tökéletes kenyeret! 😃

4046. libikóka (válaszként erre: 4044. - Shanalyl)
2020. júl. 28. 15:09
Köszönöm:)))Mind azok vagyunk:)) alapjáraton azt hiszem nem tini korosztály többségünk :))) van még szusz összekapni magunkat:)))) Fogyjunk csak:))
4045. libikóka (válaszként erre: 4043. - Szamocav)
2020. júl. 28. 15:04

:))))Hiányoztál:)))Köszi:)))


Megnyugodtam , nem tűntél el teljesen:))

Most is, mint mindíg ,röppen a drukk ezerrel:)))Pusza

4044. Shanalyl (válaszként erre: 4042. - Libikóka)
2020. júl. 28. 12:35
De ügyes vagy! :)
4043. szamocav (válaszként erre: 4042. - Libikóka)
2020. júl. 28. 12:24

Óriási nagy gratula neked!!! 😘🤗🤗🥳🥳🥳

Fantasztikus, amit elértél!

És nézd! Innentől közös a célunk, én is a 65-öt célzom, bár előtte a 67,6-ot.

4042. libikóka
2020. júl. 28. 11:06

Hali:))Bár most uborka szezon van(sehol senki,kivéve SZuszi) de azért összefoglalok magamnak is:))(tényleg remélem mindenki nyaral ,vagy pihen ,ha dolgozik akkor is jól van:))


Feb. 26. jöttem ide (és de jól tettem)83,5 kg

Két nap rákészülés alatt lement 0,5 kg

Feb 28. kezdés rendesen


Minden rendben :olvadó kg -ok, rohamosan javuló közérzet,eltűnő éhségrohamok, ,fejfájások,vérnyomásingadozások, hőhullámok ,stb. Márc 10. beesett egy pár napos ketoflu, ez a valóságban émelygés, szédülés,rossz közérzet,:(( Pár nap alatt egyre javulóan minden OK:))


Ápr 2.színtiszta 78 kg:)))))


Itt 18 nap szünet, semmi fogyás,aztán csak kicsik:))


Máj 6. 76.3....ez megint csaknem 3 hét állóidő után indult lefele.


Máj.25. befigyelt az áhított 75 ,7:)))))


Aztán itt meg is fordult a tendencia,mert azóta a mai napig ,nem gyorsan de folyamatosan mennek lefele a kg-ok:)))


jún 29. 72.3

júl 28. 69,8( juppííííí)


CSodás volt ez az 5 hónap:)))))Ténylegesen úgy érzem hogy NEM fogyókúra lett ebből,hanem életmód válltás ,,


Természtesen folyt. köv:)))))))))Most már elrebeghetem hogy irány a 65 kg:)))remélem megadatik:)))))))


Köszönöm az össz. fórumos csajoknak a sok gratulát,biztatást,csevejt:))))))))hasonló vagy még jobbakat MINDENKINEK:)))))))))))

4041. libikóka (válaszként erre: 4040. - Szuszy)
2020. júl. 27. 21:15

Köszönöm:))

Továbbra is szurkolok neked,bár tudom h.ez kevés a jóhoz de azért akkor is:))))

4040. Szuszy (válaszként erre: 4039. - Libikóka)
2020. júl. 27. 13:43

Szia.

Gratulálok neked, ügyes vagy nagyon.

4039. libikóka
2020. júl. 27. 08:37

SZép napot -jó hetet:))))))))


Hát ez is meg van: 69,8:))))))))))))))))))))))))


Tegnap este mikor hazaértünk ,ezt mutatta a mérleg:))))

Atyaég:)) azt már nem tudom mikor lehettem ennyi!Arra emlékszem hogy kb 7 éve lehettem 72 körül.......aztán több...több...mégtöbb ...holnap leszek 5 keto hónapos 83,5 -el indultam.

Elcsépeltnek tűnik amikor azt irom -mondom hogy "nemhiszemeeeeel".............de tényleg így van:))))))HOlnapra majd visszanézek és összefoglalok kicsit ahogy szoktam hónapfordulón:))és hát Boldogság:)))))))))

4038. libikóka (válaszként erre: 4037. - Shanalyl)
2020. júl. 26. 19:36
Igen:))
4037. Shanalyl
2020. júl. 26. 17:07
Keto alatt is vizesedhet az ember menstruáció előtt, igaz?
4036. Szuszy (válaszként erre: 4035. - Libikóka)
2020. júl. 23. 22:16

Szia.

Te egy tündér vagy.

Olyan jó hogy segíteni akarsz, tényleg gondoltam erre én is, hogy talán kevés a kalória.

Vagy a zsír. Esetleg több a fehérje.

Arra gondoltam hogy holnaptól több zsiradékot fogok enni. Próba, szerencse 😂

4035. libikóka (válaszként erre: 4034. - Szuszy)
2020. júl. 23. 16:56

Jajistenem!! Dehogy vagy béna!! Felejtős!!!NA:)))

Ma azért olvasgattam kicsit ,bár gondolom TE is ezt teszed:)) Lehet hogy abba a hibába estél ,h. alacsonyra vetted a kcal,,,,, főleg ahhoz képest amennyit mozogsz! Tehát az alap amúgyis az hogy ketoban először zsírosabban és megengedőbben eszünk aztán meg csökken magától is a bevitel:))) Ez sok mindenre lehet magyarázat még a fáradtságra is:))

4034. Szuszy
2020. júl. 22. 19:01

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Van valaki aki torna mellett csinàlja a diétát? Esetleg valaki, akinek szintén nem sikerűlt a ketogén étrenddel fogynia? Vagy csak én vagyok ilyen béna? 😀

4033. Shanalyl (válaszként erre: 4031. - Libikóka)
2020. júl. 22. 05:50

Tudom h nem a világ vége, de picit mérges vagyok magamra na.


Viszont azt figyeltem, h amíg tényleg nem eszem semmit, addig jól tudom tartani a böjtöt, nem vagyok éhes, de ha bármi íz a kávén kívül a számba kerül, akkor meszeltek.😅

4032. libikóka
2020. júl. 21. 23:02

Még annyit hozzátennék az elcsábulás dologhoz ! igen megesik!DE 5 hó alatt pár alkalom volt hogy elhajlottam ,,ez már rekord,,,,,,,,és ez sem éhség volt csak kívánalom,,,,eleinte jól meg is szenvedtem mert másnapra tényleg baromi ehetnékem lett! De Mára ez is válltozott ,, Alakít rajtunk a ketó annyit jó irányba ,hogy most eper.málna szezonban ,bár beleeszegettem,már nem tör rám a ,,,nemtudomabbahagyni,,,,,és már a falásroham sem jött vissza!


Szóval még az elején Ákom -bacon mondta (és ő nagyon vágja a dolgot) ha kitartok a ketóval ez az állapot is el fog jönni,,,,,,és tényleg:))))))))


Persze ez nem jelenti azt hogy jó ha belecsábulunk nekem is drága minden elvesztett dkg,,, de alakul annyit a szervezet hogy ha megettünk 1 ,,valamit ,ne akarjuk utána 2.3.4. valamit,,,,, és ez nagyon jó kilátás a továbbiakra nézve:))

4031. libikóka (válaszként erre: 4030. - Shanalyl)
2020. júl. 21. 22:22
Megesik!DE semmi vész előfordul :)Viszont tapasztalati észrevétel,,,lehet hogy holnap éhesebb leszel mint egyébként,,,,(nálam ez volt ha bele ettem) így lehet hogy nehezebb lez a böjti nap ,ami segíthet,,,,az a ketokávé ha nagyon húzós lenne ,ezt nem én találtam ki kisvideóban ajánlották nekem bevállt:))Hátha neked is jól jön:))
4030. Shanalyl
2020. júl. 21. 21:42
Sikerült belebuknom a munkahelyre sütött krumplis-hagymás pogácsába...szóval most jöhet egy laza 24 órás böjt. Akartam a héten, de nem így...😣 De üres kávét meg vizet lehet inni, szóval nincs para.
4029. Szuszy (válaszként erre: 4026. - Libikóka)
2020. júl. 21. 19:22

Szia. Tudom hogy jó szándékú volt, nem is gondoltam másra 🙂

Örültem hogy leírtad amit leírtàl 😁

Minden vélemény számít. Hátha valami olyan gondolat jön ami beválik.

4028. libikóka
2020. júl. 21. 09:08

Múltkor nyavajogtam kicsit hogy uncsikák lettek a kajáim,,, mostanra összekaptam magam és mivel a kertem is ontja magából a cuccokat,így lecserélhettem a brokkoli-kelbimbó-karfiol triumvirátust .Jöhet a cukkini, uborka, zöldbab,padlizsán,paradicsom,paprikám is van néhány,spenótból ki sem látszom:)))))))

Úgyhogy most nincs más dolgom ,mint hogy használjam is ezeket:))))Mert néha olyan könnyű csak odadobni egy kis halat vagy húst ,,,pedig KELL a zöldség is bőven:))

4027. libikóka (válaszként erre: 4025. - Chillis100)
2020. júl. 21. 08:48

Hali :)))))) NAGY Gratula Neked!!! Amikor én indultam pont így voltam mint TE:) Pár nap után (4) hihetetlennek tűnt, de tudtam h.ez az én módszerem is lesz :))


CSak így tovább és ha gondolod ,van időd és kedved,maradj itt velünk, és a tapasztalataiddal sokat segíthetsz:)) az meg mindíg jó ha bővül a csapat:))

4026. libikóka (válaszként erre: 4022. - Szuszy)
2020. júl. 21. 08:32

Kedves vagy Köszönöm:)))))Tényleg klassz hogy TUDOK fogyni de volt is-van is miből:)

Jó gondolat a vérvétel,remélem minden rendben lesz:))


Sportolás miatt nem zargatlak többet:))))))) megérettem hogy ez kell Neked:)) Inkább csak arra akartam utalni hogy ha túlhajtod magad , épp olyan káros lehet mintha inaktív vagy. Szóval jószándékú volt :)))))))))))

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook