Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
3965. libikóka (válaszként erre: 3962. - Szuszy)
2020. júl. 2. 09:13
Ja desszert:)) Akom-bacon csokitortája 3153 hsz, nagyon fullos és isteni csupacsoki fincsiség :)) csak kcal kell vigyázni :))
3964. Vicanna
2020. júl. 2. 09:02

Sziasztok!

Leírom, mert ígértem az "öregeknek" 😘

8.hét 83 kg. Vagyis két hónap alatt 5 kg. Mégse török senki babérjaira! 😶

Viszont. Újra nekiálltam végig olvasni a fórumot, mert megcsappant a motivációm... A nyár mindig problémásabb, de a hónap végére jól jönne az a várva várt 7x...😟

Mindenkinek nagy gratula, aki tartja magát és kitartást annak, aki küzd! 😁😁😁

3963. libikóka (válaszként erre: 3961. - Szuszy)
2020. júl. 2. 08:58

Nem nagy az ízvariáció de még alakulhat, próbálgass TE is hátha kijön v.mi finomabb is:))


Alapok:mandula tej(alpro ,0 ch) vagy tejszín -víz,

spenót,uborka,avokádó,zellerszár,petrezselyem zöld,madársaláta(v.sima),cukkini


Izesítés: menta, citromfű,bors,kapor,só,citromlé


Ezeket variálom,nem kell egyszerre mindet, a spenót az alap,,én teszek bele csalánt is ,nagyon egészséges:)


Aztán némi elszántság és ,,,lehúz:))

3962. Szuszy
2020. júl. 1. 22:28

A fórumot az elejétől visszavasom, de még hátra van vagy 30 oldal. Sok kaja õtlet van onnan nekem is.

Meg amûgy is mondig kreálok magamtól ezt azt a megfelelő hozzávalókból.

Azért a desszertekért szivesen dolgoznék, na ezekből kevés a lehetőség. A felhő süti bejön. Ezt variálom túróval, fahéjjal, dióval, kakaóporral.

3961. Szuszy (válaszként erre: 3960. - Libikóka)
2020. júl. 1. 22:21
Leírnád hogy csinálod spenótbol a szmutit? Én mindig gyümölcs, többféle és víz, ês ha illett a gyümölcdhöz, pici fahéj. Sok fagyasztott gyümim van, saját. Szilva, barack, eper meggy, cseresznye, szeder, málna. Ehhez általában még banàn, alma. De ugye ezt most nem lehet. Előtte natur joghurtot csináltam házilag és azt kevertem gyümikkel. Szóval végtelen, de zöldségeset soha nem csináltam.
3960. libikóka (válaszként erre: 3958. - Szuszy)
2020. júl. 1. 21:47
:)) nekem tetszett a kocsi :)))) Most 1 kicsit elhagytuk hogy írjunk kaját ,pedig nagyon hasznos! Amikor indultam visszaolvastam a fórum és pikk pakk megvolt az alap ,láttam miket főznek esznek,stb.Ja gyümölcs hát ez most nekem is gáz kerülgetem a málnát,a fákról lefagyott minden így azokat nézhetem:))szmuti ( szmötyi) spenótból van most főleg ,,kicsit fujci de azért letolom:)) és örülök hogy jól mennek a dolgok:))
3959. Szuszy
2020. júl. 1. 21:30

😂😂

Szóval... gondoltam kicsi borsó, mert a kocsi borsó talán túlzás 😀😀😀

3958. Szuszy
2020. júl. 1. 21:27

Szia. Én vezetem a naplómban a kajámat, nem is gondoltam hogy ide is írjam. Amúgy simán átálltam, de azért hiányzik a gyümölcs, rendszeresen ittam saját készítésű szmutikat, és a rizs, bulgur azért jól esne :)

De a tojás, kolbász, husik is a barátaim, no meg a túró, tejföl, sajtok és a mascarpone,amit imádok.

Mascarponés csirkemell a kedvencem. Mondjuk most rizs kimarad belőle, de gondlltam kocsi borsót teszek majd rizs helyett.

3957. libikóka (válaszként erre: 3956. - Szuszy)
2020. júl. 1. 19:54
Hali:))Köszi:)))Bízom benne hogy lesz eredmény hamarosan,mert azért az a legjobb motiváció:):) Meg ha gondolod írjál hogy tetszik ,hogy megy az átállás főleg ennyi sport mellett(bár én is rá tudnám venni magam)MEG az is érdekel miket eszel, mindig jól jön más nézőpontból látni a dolgokat:))))))
3956. Szuszy
2020. júl. 1. 18:49

Sziasztok. Gratulálok az eredményeitekhez.

Én is itt vagyok, csinálom a diétát, harmadik hetes vagyok. Mondjuk én még 1 kilót sem fogytam, de nem baj majd eõbb-utóbb biztosan megindul nekem is.

Sport is megy, futás biciklizés torna.

És 2 napja nem álltam mérlegre :)

3955. Ákom-bacon (válaszként erre: 3953. - Libikóka)
2020. júl. 1. 06:44

Köszönöm, persze benézek! Látlak titeket, csak ti nem láttok engem! Annyira szét vagyok csúszva, hogy 😱😜

De örülök nektek, mindig vannak új ketozok, és igyekszem a régi maradni, de igazából semmi újat nem tudok mondani! Annyit, hogy kitartást, mindig van eredmény, nagyon szerethető, ha valaki nem szereti akkor nem neki való, és hogy hosszabb távon is simán működik, én 3 hét múlva leszek 1 éves!

Puszi mindenkinek! Hajrá!

3954. libikóka (válaszként erre: 3952. - Shanalyl)
2020. jún. 30. 21:04
OK:)) Drukkolok:))
3953. libikóka (válaszként erre: 3951. - Ákom-bacon)
2020. jún. 30. 21:01
Köszönöm:))))))) Már 11 , de mindegy is ,mert most már tényleg tudom mit mutat ha zsírból fogyunk:))Az meg mindíg öröm ha bekukkantassz:))
3952. Shanalyl (válaszként erre: 3950. - Libikóka)
2020. jún. 30. 18:08
Meglepően jól. Az elvárásaim messze felül lettek múlva már most, pedig még csak a 18. napnál járok. Számokat majd egy hónapnál mondok.
3951. Ákom-bacon (válaszként erre: 3947. - Libikóka)
2020. jún. 30. 17:13

Szia Libikóka!

Gratulálok a 4 hónapos kitartó munkádért! És gratulálok a fogyáshoz is! 10 kg! Hú, az szép! Nagyon ügyes vagy!

3950. libikóka (válaszként erre: 3949. - Shanalyl)
2020. jún. 30. 16:56

Szerencsés:)))))))Imádom nézni :)De fúúúúú... ma ez a tortás rész betett!! ÉS ráadásul semmi itthon amiből v.mi lehetne:(( most pocsékká édesített mandulatejes kávét iszogatok:) huhhh..Így sem voltam még....


Hogy mennek a dolgok?:))

3949. Shanalyl (válaszként erre: 3948. - Libikóka)
2020. jún. 30. 15:53
Amióta elkezdtem, szinte minden nap nézem. XDDD Egyedül a leveles tésztába burkolt húsos kihívást kívántam meg, amúgy csak szeretem nézni, mit alkotnak. :D
3948. libikóka
2020. jún. 30. 15:21
SOHA ....de tényleg... soha ne nézzetek Sütimestert ketó alatt:-o
3947. libikóka
2020. jún. 29. 21:56

Itt szabi közben el is feledtem hogy tegnap lettem 4 keto hónapos:)))) Ilyenkor összefoglal,,,magamnak is:)))))

Egyrészt most úgy érzrem pikk-pakk elszaladt ez az idő ,másfelől meg akkora a válltozás kinézeti ,közérzeti. és lelki síkon is hogy (ezt már sokszor írtam )de ámulok mit tudott tenni ez az életmód!


Persze nem vok még nádszál, de mondjuk már csak egy fél nádas:)TEhát 83,5-ről ...72,3:)))))))))Most megint a kövi lépést várom(és igyekszem tenni érte)irány a 71..és így tovább...Mi lehet a cél????? Még nem is tudom, nem tűztem ki :))) Ez mostani súly 7 éve volt utoljára erre még emlékszem és vannak ruhák is eltéve ..ill már elővéve:)))Ami innentől jön ...ill. megy az már igazi meglepi mert nem vok. szenilla de már nem igen van fíling milyen volt kevesebbnek lenni:))))))


Ja és nem utolsó sorban :))KÖszi MIndenkinek itt!!!! :)))))))))

3946. Szuszy (válaszként erre: 3944. - Libikóka)
2020. jún. 29. 19:07

Szia Libikóka😊

Nagyon aranyos vagy. Köszönöm 😄

3945. Ákom-bacon (válaszként erre: 3940. - Szamocav)
2020. jún. 29. 18:55
Juj! Én is mindig olyan ruhát szerettem volna! Annyira tetszik, én karácsonyoznék benne! 😀
3944. libikóka (válaszként erre: 3927. - Szuszy)
2020. jún. 29. 05:36
Bekukkantottam a naplóba:)))) Nagyon csini vagy és kitartó:)) Gratula:))
3943. libikóka (válaszként erre: 3938. - Vicanna)
2020. jún. 29. 05:31
Mindíg és mindenkörülmények közt szurkolok:)))))))
3942. libikóka (válaszként erre: 3940. - Szamocav)
2020. jún. 29. 05:23
JÓL be kell ám venni azt a ruhát :)))))) Aki ugye már 6 -al kezdődik:))))))))))))))))))))))Nagyon Gratula és öröm:))))))))))
3941. libikóka
2020. jún. 29. 05:11

SZép napot:) JÓ hetet Mindenkinek:)))


Hali:)) Megjöttem szabiról,olvastalak benneteket ám mindig:)Hazaértünk....mázsálás......73, 5 -el köszöntem ki ...... Tegnap este .....72,3:))))))


Na jó, bevallom többre számítottam:))))))Mert elég aktív 2 hét volt,a kcal biztos mindíg OK volt ,de a ch -val el-el szálldogálltam az tuti! GYümölcsök...... hát igen...ezek vittek bűnbe:((


Nem vödörszám ettem , de annyi minden volt körülöttem,nem álltam meg hogy ne csipegessek.....


Viszont mára itt pihen a saját cukkini(nagyon vártam) spenót,jégsaláta,...tehát vissza a rendes kerékvágásba:)))))))

Tesztcsík szerint ketóban vok,bár csak tegnap néztem ,közben nem stresszeltem magam vele. Azért az nagyon jó volt hogy az emeltebb ch ellenére sem támadt semmiféle éhség roham:))) Hát így voltam... meg persze finom grilles ketós kajákkal:)))

3940. szamocav
2020. jún. 25. 20:05
Képzeljétek, férjet boldoggá tettem. Ma a Shrekné Fiona ruhámat akartam felvenni, de kifogytam. Párom boldog volt, mert utálja 😅 de csak addig míg közöltem, ne aggódjon hétvégén előszedem a varrógépet 🤣🤣🤣
3939. szamocav (válaszként erre: 3938. - Vicanna)
2020. jún. 25. 20:03

Vicanna! Kezem lábam görcsben érted 😂

Nálam sincs változás, hacsak nem annyi, hogy most még nagyobb gőzerővel tartom vissza a vizet. Nálunk épp hőség van...

Rá sem merek állni a mérlegre 🤣 De sokáig nincs kibúvó, mert 2-án jubilálok fél évre, szóval még emlékeztetőt is állítottam, hogy tuti akkor legyen mázsálás!

Van bizony remény! Addig több mint egy hónap van! Simán megcsinálod! 😃

3938. Vicanna
2020. jún. 25. 10:34

Sziasztok!

Adós vagyok a mázsa eredménnyel: tegnapi mérőnap alapján 83.5 vagyis nem mozdult egy hét alatt.

Tegnap beiratkozott a Gyerek gimibe, úgyhogy ennek (meg a reggeli mérlegnek) köszönhetően bepizzáztunk...

Ugy döntöttem ez lesz a havi egy ch feltöltő nap, ha már így sikerült 😖. Mert mostantól ilyenem is lesz 😝

Komolyra fordítva: van halvány remény a 7x-re július végéig, keto megint komolyan véve!!! Szorítsatok! 🙃

3937. Szuszy (válaszként erre: 3936. - MyHappyDays)
2020. jún. 22. 15:02

Szia MyHappyDays!

Köszi hogy így leírtad.

Értem akkor reggel nem is jó mérni. Mert edzés után is a pihenő szakaszban ég a zsír, tehát reggelre valószínűleg lecsökkennek a keton testek, többször pisilek is éjjel, hajnalban stb. Este fogok tedztelni inkább de persze nem ezen múlik majd 😉

3936. MyHappyDays (válaszként erre: 3935. - Szuszy)
2020. jún. 22. 10:29
Igazából a vizeletes tesztek nem igazán jók, mert a kiürülő felesleges ketontesteket méri, szóval ha felhasználod egy edzéssel, már kevesebb lesz a felesleges, illetve ha már zsíradaptált vagy és optimálisan termeled és használod fel a ketontesteket akkor is. A ketózishoz "csak" alacsonyan kell tartani a szénhidrátot, mindegy mit mutat a teszt.
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook