Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresek egy receptet... fórum

Keresek egy receptet... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
227. c1e9612cd3 (válaszként erre: 226. - Fe9e12ede0)
2011. jan. 17. 01:00

tudom, h hol, és mikor beszéltünk, milyen témában :) Az erre utaló mondat csak poén volt, ezért írtam utána, h "félre a tréfával" :)

Amúgy, ha átnézed az interaktivitásomat, akkor látnád, h a saját fogyásomról már cikket is tettem fel, uhogy tisztában vagyok minden lépéssel, és azzal is, h mit, hogyan.

Csak most télen kicsit elengedtem magam, és visszakúszott a súlyom 71 kg-ra. Ezért a címként feltett kérés. A diétát elkezdtem, csak szeretném változatosabbá tenni, mert a bevált recepteket már valójában 2 éve hasznosítom a konyhámban, így kicsit már unalmas. Jól esnének új ízek is, új ételek is. Ennyi.

226. fe9e12ede0 (válaszként erre: 220. - C1e9612cd3)
2011. jan. 17. 00:53

Egyszer már dumáltunk, és úgy rémlik, mint ha a "hivatalos" (dietetikus-diabetológus)málláspont mellett foglaltál volna álláspontot. Dr. Légrády Péter (belgyógyász) írta a könyvében, hogy napi 2 étkezésnek elégnek kell lenni, 2 és fél étkezés már kényelmi szempontoknak is kielégít. Szerinte kis adagokkal nincs tökéletes emésztés. Jelenleg bármikor 16 óra koplalás után lefutok 15 km-t, vagyis nagyon jól tudom a tartalékokat mobilizálni....


Na de most komolyra fordítva a szót, azt kell elérni, hogy a szervezeted ösztönözze a zsírok felhasználását. A sok CH bevitel csak a CH felhasználást ösztönzi. Mivel nem lesz sok CH, ezért a CH felhasználás nem lesz preferálva. Azt kell elérni, hogy a máj glycogén tartalma csappanjon meg egy kicsit, ne legyen plafonig visszatöltve, és akkor a zsírok fogják az izmok és belső szervek alapanyag cseréjét ellátni. (akár TV nézés közben is) Alacsony inzulin szint mellett. A sok kis evés mindig visszapiszkálná az iznulinszintet, Míg magas, addig a GLUT4-en keresztül kapott inzulin hatására az izmokat is cukorral eteted. Ha lemegy az inzulinszint, az agy és idegrendszer továbbra is hozzájut a cukor adagjához, az izmok meg meglesznek zsírral. Így a máj tartaléka nem fog olyan gyorsan megcsappanni, sokkal később fogsz megéhezni, egyenletesebb cukorszint mellett valóban nem tör rád az éhség, játék a fogyókúra.

(mindez csak mellékhatás, az igazi profitálás az inzulin érzékenység fantasztikus javulása - hehe)

Kardio mozgás kell, javítja a keringést. De kalória megvonás felélné az izmokat is (glukoneogenezis), ezért kérdeztem a mozgást. Kardio mozgás nem elég indok, hogy meggyőzd a szervezetet, az erre kevés. Ezért kellene néha egy kicsit keményebb kiképzés. Tenziós súlyzós edzést ajánlanék, de ehhez meg kell vagy negyed év, mire az ízületek megszokják a terhelést. Tehát egyelőre ez felejtős. Helyette ajnánlanék egy kis metabollikus súlyzós edzést, mondjuk kettlebellt.


[link]


2 edzés között 3 nap pihenő, addig telik majd vissza az izomglycogén. Míg az reszintetizálódik, addig a zsírok felhasználása fokozott lesz.


Heti 0.7 kilótól többet nem javasolnék eltüzelni, mert magas lesz a stresszválasz, aztán a kortizol fogja alakítani az alakod, azt meg ne akard.

(nem részletezem, ne akarj úgy formásodni, mint a Cushing szindrómás) hisz ezzel biztos hogy tisztában vagy) Kalóriaszintekkel szintén. Picit növeld a fehérje bevitelt, csak fokozatosan persze, mert azért az izmok regenerálához kell az építőkocka, no meg a glukoneogenezis se a saját izmaid élje fel, ha picit több CH-t égetnél el, mint amit tervezel. Edzetlen izmok még a tempós sétához is a saját glycogénjüket emésztik fel, ha az elfogy zsírt alig bírnak használni (nincsenek hozzászokva, nincs elég hajszálér és mitokondrium, aztán elfogy az erő)


Még 2 link:


[link]


[link]

225. Pahet a vadász (válaszként erre: 223. - C1e9612cd3)
2011. jan. 17. 00:52
én nagyon beteg tudok lenni a káposztától, pedig szeretem :)
224. c1e9612cd3 (válaszként erre: 222. - Gyopár)
2011. jan. 17. 00:36
túlnyomórészt kevés margarinon párolom. Mindig vegyes zöldségeket vezsek, ilyenkor télen mirelitet, amiben minden van (bébirépa, cukkíni, akár spárga, stb.).
223. c1e9612cd3 (válaszként erre: 221. - 3a8f3f8f11)
2011. jan. 17. 00:29
a savanyú káposztát imádom! És sokat is eszek belőle, minden formában. A savanyúságoktól, ha nem eszek más köretet, sajna sok lesz a gyomorsavam, és csak éhesebb leszek (sajna tapasztaltam)
222. gyopár
2011. jan. 17. 00:25

A zöldségeket el lehet készíteni sokféleképpen - csak mert más ötletem szénhidrát és kalóriaszegény köretnek nekem sincs. Miért unod a pároltakat? Hogyan készíted őket?

Csak úgy általánosságban: lehet többféleképpen fűszerezni, lehet csak gőz fölött párolni, lehet serpenyőben sütve-párolni, lehet grillezni, wokban pirítani, ez mind más-más íz akár ugyanannak a zöldségnek. Lehet különféle kombinációkban enni őket, esetleg valami szószt rá (bár az plusz kalória, de szerintem pici mennyiségben az íz kedvéért lehet). Mi is folyton ilyen köreteket eszünk itthon.

221. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 218. - C1e9612cd3)
2011. jan. 17. 00:25
a nyers zöldség is kiváló, vagy a savanyúság! Én amióta a fogyi miatt rákaptam a savanya minden változatára, már akkor is azzal eszem a husit ha épp nem fogyózok :) és a nasim is az lett fogyi alatt, nagyon jó :))
220. c1e9612cd3 (válaszként erre: 219. - Fe9e12ede0)
2011. jan. 17. 00:05

:))) Vajon honnan gondolod, h a napi többszöri étkezésre esküszök??? :)))

Félre a tréfát. Mozgás alatt konditermet értek, BKV helyett gyaloglást, és mellé kis otthoni tornát.

A napi 2 alkalmas evés az nekem tényleg kevés. Minimum a 3 kell.

2011. jan. 16. 23:53

[link]


Itt szemezgethesz. Persze nem kalóriaszegények, de ilyen kajákból egy nap 2 alkalommal tökéletesen jól lehet lakni. Tudom, ez kicsit ellentmond a napi 5 adagos ajánlásnak (amire be merném venni a ciánt, hogy magad is ezt vallod :) ), de összességében kevesebb kalóriát viszel be napi szinten..


Én hasonlóan étkezem, persze nem a fogyás a célom. Már rég elértem azt a tömeget, amiből felesleges lenne lefaragni.

(na persze még hozzátenném, hogy magam egy kg Xilitet vagy fél év alatt használok el, azokban a receptekben kicsit túlzásba viszik).


Mozgás alatt mit értesz?

218. c1e9612cd3 (válaszként erre: 217. - 3a8f3f8f11)
2011. jan. 16. 23:41
igen, ezeket szoktam is csinálni, de köretnek mi legyen??? Párolt zöldségeket, meg a salátákat már kezdem unni.
2011. jan. 16. 23:39
csirkemell szinte minden változatba, halak is.. talán rántva nem ajánlóm, de máshogy mindenképp!!
2011. jan. 16. 23:28
salátát nem ehetek mindig, mert ráunok, amiket pedig eddig csináltam, azt unom már..... :(((( Viszont, nyárig fogynom kellene (mozgással kiegészítve) 10 kg-ot.
2011. jan. 16. 23:27
Kalória, és szénhidrát szegény FŐTT ételek receptjeit keresem! Tudnátok írni nekem ilyet?
214. klarika5 (válaszként erre: 213. - A14deb9047)
2010. dec. 27. 10:12
Ezt kipróbálom, nem tűnik macerásnak:)
2010. dec. 26. 17:19

Krumplis béles



Hozzávalók:

50 dkg burgonya, 2 tojás, 0,5 liter tej, 20 dkg rétesliszt, só, vöröshagyma, libazsír



Elkészítés:

A burgonyát meghámozzuk, és vékony hasábokra vágjuk. Kizsírozott kisebb tepsibe terítjük, és 200 fokos sütőben időnként megforgatva szép pirosra sütjük. Két tojásból és a tejből meg a lisztből sós palacsintatésztát keverünk, és a megsült burgonyára öntjük. A tetejét karikákra vagy apró kockákra vágott hagymával gazdagon meghintjük, és a sütőbe visszatolva, a lángot mérsékelve az egészet kocsonyásra sütjük. Kockákra vágva, melegen adjuk asztalra. Készülhet fagyasztott hasábburgonyából is.

212. Nyafa (válaszként erre: 210. - 9c8432d068)
2010. dec. 26. 17:17
köszönöm.
211. Nyafa
2010. dec. 26. 17:16
már beírtam,de nem azt adta ki , amit vártam.
2010. dec. 26. 17:16

[link]


Nézd meg itt a receptet.


Én szoktam rétestésztát megtölteni,rendes burgonyás rétesnek.

Burgonya enyhén sós vizben megfőzve,összetörve.Belekeverni tojás sárgáját,vaniliáscukrot,porcukrot,tojás felvert habját. Rétestésztát betölteni és sütni.Majdnem úgy kell készíteni,mint a túrós rétest.

2010. dec. 26. 17:08
Írd be a googleba, és ad ki recepteket!
208. Nyafa
2010. dec. 26. 16:59
Sziasztok! Tud valaki krumplibélest sütni? Légyszi, írd le, hogy csinálod!
207. Kmeli
2010. dec. 25. 19:32
GÓLYATOJÁS: Megfőzöd a tojást,jó keményre.Hosszában kettévágod,kiveszed a sárgáját,összekevered tejföllel,mustárral,sóval,borssal,apróra vágott hagymával,és petrezselyemmel.Visszatöltöd a tojásokba,összerakod ugy mint amikor még egyben volt,és bepanirozod,mint a husit.Ezután kisütöd.Kicsit macerás,de fincsi.Főzelékekhez is jó,vagy hidegtálnak tartárral pl.
2010. dec. 24. 21:03
Nálam annyiban más, hogy a sárgájához mustárt, majonézt, sót és borsot teszek, majd a tetejére sajttal elkevert kevés tejfölt, vagy simán sajtot.
205. judit87
2010. dec. 24. 16:34
Tojásokat megfőzöd.Sárgájukat kikaparod, sóval , borssal, mustárral, májkrémmel összekevered.Tojásokba visszatöltöd ezt a keveréket.Sajtot rászórsz a tetejére és megsütöd.Kb 15 percig sütöd amíg rásül a sajt.
2010. dec. 24. 16:20
Tudna valaki egy fincsi receptet toltott tojas keszitesehez?Ellore is koszi!
2010. dec. 24. 11:24
köszönöm szépen!
2010. dec. 24. 11:21
2010. dec. 24. 11:15

Ha valaki csinált már, segítene nekem hogyan kell elkészíteni, vagy receptet írnátok?

Minden HOXA-snak békés, boldog ünnepet kívánok!

Gy.

2010. dec. 24. 11:14
Sziasztok! Isneri valaki a harcsa tepertőt?
2010. dec. 24. 00:21
Huhh, most tele voltak a receptes ujsagok gesztenyes toltott pulyka receptekkel...
2010. dec. 24. 00:08

Töltelék:

50 dkg darált sertéshús, 4 db tejben áztatott zsemle, 3 tojás, 150 g gesztenyemassza, só, bors, petrezselyemlevél, 1 dl tejföl.


A húst csak simán vegetával, és majorannával szórtam be, a tölteléket bőr alá, és a hús mellé rakom, mert én nem egész pulykát sütök, utóbbi esetében a hasüregbe is lehet a tölteléket rakni.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook