Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresek egy receptet... fórum

Keresek egy receptet... (beszélgetős fórum)


2010. dec. 5. 15:57

Marcipános szaloncukor


1/2 kg cukor, 10 evőkanál víz és a megfelelő ízesítő anyagok: feketekávé, marcipán, kókuszreszelék, kakaó vagy csokoládé és vaj.


Elkészítés: Egy lábasba teszünk 50 dkg cukrot és 10 evőkanál vizet. Folyamatos keverés közben a forrástól számítva 8 percig főzzük. Közben 6-7 perc után tányérra teszünk egy kanál masszát, és gyorsan elsimítjuk: ha sűrűsödik és keményedik, akkor elkészült a massza. Ekkor levesszük a tűzről, és belekeverjük az ízesítőket. Az így elkészített masszát porcelántálon vagy márványlapon nedves kézzel tetszés szerinti vastagságú rúddá sodorjuk. Kihűlés előtt megfelelő nagyságú darabokra vágjuk. Ha elkészült, selyempapírba csomagoljuk, és tetszés szerint díszíthetjük.


Császárkörtés szaloncukor



Hozzávalók: 1/2 kg cukor, 2 dl víz,


ízesítő anyagok: császárkörte-aroma.


Elkészítés: Fél kiló cukrot felteszünk főni két deci vízzel, s folyamatosan kevergetve addig főzzük, amíg hólyagos és átlátszó nem lesz. Ha már eléggé nyúlós, levesszük a tűzről. A pépet annyifelé osztjuk, ahányféle cukrot szeretnénk készíteni. Keverjük hozzá az ízesítőket. Ezután egy kicsit langyosítsuk meg, hogy jól kenhető legyen, és hideg tálcán simítsuk el 1,5-2 cm vastagságban. Vizes késsel vágjuk kis téglalap vagy kockaformákra. Az elkészült szaloncukrot csokoládébevonóval is bevonhatjuk. Selyempapírba, majd színes csomagolópapírba csavarjuk.


Kókuszos szaloncukor


1/2 kg cukor, 10 evőkanál víz és a megfelelő ízesítő anyagok: feketekávé, marcipán, kókuszreszelék, kakaó vagy csokoládé és vaj



Diós szaloncukor


1/2 kg cukor, 2 dl víz és a megfelelő ízesítő anyagok: citrom, darált dió vagy mogyoró, baracklekvár vagy málnadzsem, vaníliás cukor, narancs- vagy császárkörte-aroma.


Habcsók



Hozzávalók: 4 tojás fehérje, 30 dkg porcukor, vaj, liszt, 20 dkg dióbél



Elkészítés: A tojásfehérjékből (a cukor hozzáadásával) laza habot készítünk, majd az edényt forró vízbe, vagy gőz fölé állítva folytatjuk a habverést, amíg a hab kissé be nem sűrűsödik. Egy tepsit (sütőlapot) vékonyan megkenünk vajjal, meghintjük liszttel, s arra kiskanállal, vagy nyomózsákkal rátesszük a habot. Végül előmelegített, de nem túl forró (130 Celsius-fokos) sütőbe helyezzük, s ott kb. fél óra alatt keményre szikkasztjuk a habcsókokat.


A masszába sütés előtt keverhetünk dió-mandulát, vagy mogyorót is!

2010. dec. 5. 15:57

Diabetikus szaloncukor(kb 60db)


8 dkg vaj, 20 dkg szorbit vagy fruktóz, 3/4 l tej, 2 dkg keményítő, 1 ek kakaó, 5 dkg őrölt dió, mandula vagy mogyoró, 1-2 csepp rumaroma

2010. dec. 5. 15:00
Köszönöm :) na alakul ez :)
2010. dec. 5. 14:52

Szia!

Itt a Hoxán is van Vaczila receptjei között:))))

2010. dec. 5. 14:46
Szia! Szoó Juditnak most megjelent könyvében, a Kilófaló lakomákban találsz diabetikus szaloncukor recepteket!
2010. dec. 5. 14:45

Az értelmes? :) finom és cukor illetve keményítő és aszaltgyümi mentes


nekem is ez a bajom... tehát olyat nem csinálhatok amibe pl aszalt gyümölcs vagy burgonya illetve kukoricakeményítő kell.. erősen meg van kötve a kezem..


olyat tudok ami mondjuk hűtőben eláll úgy egy hétig de olyan nincs ami nélkülözi az imént említetteket és nem kell hűteni..

2010. dec. 5. 14:27

Milyen az az értelmes szaloncukor? ;)

Mert én is kerestem, de én sem találtam megfelelőt. Nekem az a legfőbb bajom, hogy csak néhány napig állnak el és ez a karácsonyi édesség dömping idején hátrányos.

2010. dec. 5. 14:20
használtuk régebben. tudom milyen a hatása. jobb a GI-je de a szénhidrát ua. mint a sima cukoré. viszont inkább érdesítőszerrel szeretném igaz ami igaz.
2010. dec. 5. 14:17
A fruktóz nem sokkal jobb, mint a rendes cukor...felejtsd el, nem jó cukorbetegeknek, tévhit, csak a felszívódása más.
2010. dec. 5. 14:10

Szia.


igen tudom.. de mint mondtam nem találtam számomra értelmeset..


1 van de nem túl szimpatikus. gondoltam hátha kapok alternatívákat.. :)

157. katya_k (válaszként erre: 156. - 83e25137af)
2010. dec. 5. 14:04

Szia,



írd be a keresőbe a "diétás szaloncukor" kifejezést.Nagyon sok a találat.



Üdv., Kátya_k

2010. dec. 5. 13:56

Szeretnék a szüleimnek valami finomat készíteni. mindketten cukorbetegek :( de édesszájúak.. :)


Fruktózos és/vagy édesítőszeres recepteket keresek. Nem találtam semmi értelmeset idáig

2010. dec. 5. 13:54
Diabetikus szaloncukor/bonbon receptet keresek
2010. dec. 5. 11:33

Amerikai fánk/ donut készítő gép!


Van, ill. lesz egy ilyen kis fain gépem. Néztem már a neten, találtam egy-két receptet. Kelt tésztásat szeretnék, olyat ami már bevált valamelyikőtöknek. (Eddig a hagyományos, "magyaros" fánkokat csináltam, azaz olajban kisütötteket. Akár sütőporosat, akár élesztőset.


Köszönöm!:)

153. árnyjáték (válaszként erre: 148. - A14deb9047)
2010. dec. 4. 16:28

Szia.

Megmondanád ebből mennyi lesz?

Mekkora üvegbe szoktad rakni?

Megpróbálnám ezt én is:)

2010. dec. 4. 08:29
szerintem ne tegyél hozzá vizet, hiszen nagyon lédús a narancs. gyömbért, mézet, picit citromlé, esetleg a héja belereszelve
2010. dec. 3. 22:48
én még egy kis camparit is bele szoktam csempészni :)
150. martin3
2010. dec. 3. 22:47

igen többek között ezt a 2 változatot találtam én is..

esetleg fűszerek?

de lehet érdemes kipróbálni mind a kettőt, aztán mindenki finomít rajta, ahogy neki ízlik?

2010. dec. 3. 22:23

4 szép narancsot megtisztítasz, haját hajszálvékony szeletekre vágod.

A gyümölcsöt felszeleteled, magját kiszeded.

Egy citromot is meghámozol, magját kiszeded.

A citromhéjat, a magokat 1 pohár vízbe teszed.

2 l. vizet - már a pohár víz is beleszámít - a felszeletelt narancsra öntöd.24 órán át állni hagyod.

Másnap hozzá teszed a citrom héját és a magokat is.

Teljes puhulásig főzöd.

Leveszed a tűzről és 1 1/2 kg cukrot teszel hozzá. Letakarod és 24 órán át hűvös kamrában tartod.

Másnap felforralod, és főzöd 25-30 percig.

Melegen rakod üvegbe. Másnap lekötözöd.

Ez eredeti angol narancsdzsem. Kicsit macerás(

2010. dec. 3. 22:21

■2 kg narancs

■2 citrom

■1,2 kg kristálycukor


Elkészítés


1.A narancsokat és a citromokat gondosan megmossuk. Az az legjobb, ha bio gyümölcsből készítjük, mivel a héját is felhasználjuk.

2.Vékonyan meghámozzuk a citromokat és a narancsokat úgy hogy a fehér részből ne jusson rá. Ha mégis így sikerülne, akkor vágódeszkára fektetve éles késsel eltávolítjuk róla, mert, ha rajta marad, keserű lesz tőle a lekvár.

3.Edény fölött "kifilézzük" a narancsot, azaz éles késsel a hártyák közül kifejtjük a gerezdeket. A leve is kell a lekvárba! Feldaraboljuk. (Nekem ez a filézés közben magától megtörtént..)

4.A citrom-, és narancshéjat gyufaszál vastagsárúra felszeleteljük és 3 dl curkos vízben felforraljuk, majd 15 percig lassú tűzön főzzük. Szűrővel kiszedjük és lecsepegtetjük.

5.A lekvárhoz a narancsot és a cukrot egy lábasban összekeverjük a megfőzött héjjal. Közepes lángon 40-50 perc alatt megfőzzük. Akkor jó, ha besűrűsödik. (Ha egy hideg tányérra mokkáskanálnyit cseppentünk és nem folyik szét.)

6.Azonnal kifertőtlenített befőttes üvegbe szedjük, gyorsan légmentesen lezárjuk és fejreállítjuk. Így hagyjuk kihűlni.

7.Száraz, hűvös helyen tároljuk!

2010. dec. 3. 22:17
ez engem is érdekelne!
146. martin3
2010. dec. 3. 22:13

sziasztok! már évek óta tervezem, hogy egyszer csinálok narancslekvárt. végre van időm, néztem a neten, ezer féle van, most pl kell hozzá víz vagy nem? van, aki narancslevet présel és azt ad hozzá, ráadásul én mindenképpen zselésítő nélkül szeretném, akkor mennyi cukor kell hozzá? nem kell hogy sokáig elálljon, mert csak karácsonyra kell. van olyan recept, ami napokig készül, én csak egyszerűbbet szeretnék...

Amúgy natúrban jobb vagy tegyek hozzá valamilyen fűszert?(mi illik hozzá? fahéj, szegfűszeg, vagy mi?)

köszi!

2010. dec. 3. 17:28

Van, ill. lesz egy ilyen kis fain gépem. Néztem már a neten, találtam egy-két receptet. Kelt tésztásat szeretnék, olyat ami már bevált valamelyikőtöknek. (Eddig a hagyományos, "magyaros" fánkokat csináltam, azaz olajban kisütötteket. Akár sütőporosat, akár élesztőset...)

Kösz!

2010. júl. 8. 18:06
Igen, a képek alapján ő az, köszönöm erzsóka!!!
143. ac808a6b30 (válaszként erre: 142. - 25a27430dd)
2010. júl. 8. 18:04
Ezer köszönet, mindjárt megnézem a képeket a Néróról a neten!
142. 25a27430dd (válaszként erre: 141. - Ac808a6b30)
2010. júl. 8. 15:03
Néró, úgy tudom.
2010. jún. 4. 15:37

Sziasztok!


Nem tudjátok mi az a cukikban általában kapható édes aprósütemény, ami kicsi, kerek, 2 tészta (egyik kakaós másik sárga) lekvárral összeragasztva, a sárga fele csokival van csurgatva, és kilóra adják?

140. 25a27430dd (válaszként erre: 139. - Életregény)
2010. jún. 3. 12:31
Nagyon-nagyon-nagyon szépen köszönöm:))))))))))
139. életregény (válaszként erre: 137. - 25a27430dd)
2010. jún. 2. 20:30

Babapiskótás!

Tepsiméret:30/40

Tészta:

30dkg liszt

10dkg margarin

10 dkg porcukor

2 dkg kakaó

fél csomag szalakáli

1 db tojás

1dl tejföl

1 csipet só

Töltelék:

3 evkanál liszt

5 dl tej

20 dkg margarin

20 dkg porcukor

1 csomag vanilíás cukor


20 dkg babapiskóta

1 dl rum

1 dl tej


Csokoládémáz:

6 evőkanál porcukor

2 evkanál kakaó

5evkanál tej

10 dkg margarin (a vaj jobb)

1evkanál olaj


A tésztát 2 részre osztjuk majd tepsi hátulján 150 fokon megsütjük.

Tejete a lisztel elkeverjük majd össze főzzük majd ha kihül a habosra kevert margarinnal összekeverjük,krém felét a megsült lapra tesszük majd a tejben rumban forgatott babapiskótát és a krém másik felét is rátesszük ..............

138. életregény (válaszként erre: 137. - 25a27430dd)
2010. jún. 2. 20:21

Szia!

Babapiskótás!

Tepsiméret:30/40

Tészta:30dkg liszt

10 dkg margarin

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook