Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kérdések és válaszok a 90 napossal kapcsolatban fórum

Kérdések és válaszok a 90 napossal kapcsolatban (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

125. Zsibi (válaszként erre: 124. - Molntak)
2006. jan. 23. 13:35

magyarán leszoktattad magad az édességről az atkins alatt? vagy nem is voltál annyira csokis?


ettem mogyit 50g-ot :( asszem tegnap kitágítottam a gyomromat egy kicsit. lehetséges ez? vagy ez nem megy 1nap alatt?

de ha ma már csak 1 almát nyomok be (mondjuk 3-kor), akkor 900-nál megállok.

Érdekes, mikor eszem édességet ahelyett, hogy megelégedne vele a szervezetem, másnap mégjobban kívánom :I

DE ERŐSNEK KELL LENNEM!

124. molntak (válaszként erre: 123. - Zsibi)
2006. jan. 23. 13:01

Akkor most dádádá!!!!!!!!!!!!!!!!

Az a fura, hogy bennem annyira bennem van az Atkins emléke, hogy nem szalad el velem a ló ch napon. Max keményítőn szaladhat el a krumpli miatt, de a sütik miatt már nem fogok rossz útra térni.:))

Kitartás a mai gyümi naphoz!

123. Zsibi (válaszként erre: 120. - Molntak)
2006. jan. 23. 09:35

Hali,


ajaj én most kicsit lapítok...


szóval volt egy kis bűnözés nálam:

szombaton a 3 órai vacsit szegtem meg, mert sóskát ettem kicsi krumplival és hát kevésnek tűnt. Így hát 7-kor nekiálltam rágcsálni főtt csicseriborsót, és ettem olivabogyeszt is.

Sajna megtippelni sem tudtam, hogy mennyi volt a sóska, de az egész napot úgy 1500nak tippeltem, erre meg másnap 1 kilóval több voltam.

Na aztán jött a vasárnap, csináltam muffint és ettem is nem keveset (bár csak 3-ig, de a megengedett 1300 helyett a dupláját bizotos megettem), szóval ma reggelre 60 kilót mutatott a mérleg.

Szerencsére ma gyüminap (az almachipset épp most ettem meg, pedig du-ra terveztem)... hát remélem holnapra 59nél nem leszek több (edzés, wc :) ... és még így is fél kiló plusz könyvelhetek el a hétvégére :(

Szóva tanulság, hogy nagggggyon oda kell figyelnem ch napon, és figyelni kell a kcalokat... csak hát ollllyan csokis vagyok. Már keményítő napon alig bírtam tűrtöztetni magam (bár sikerült a végén).


Neked gratula a mínusz kilókhoz! Ügyi voltál!

122. Zsibi (válaszként erre: 121. - Molntak)
2006. jan. 23. 09:25

vaooo, gratula a bébinek! :)

Na akkor nemsokára bővül az edzésed egy kis futással :)

121. molntak
2006. jan. 23. 07:19

ÁLL A GYEREK!!!!

Eddig "csak" kapaszkodva közlekedett kétlábon, de mostmár néhány másodpercre megáll egyedülis kapaszkodás nélkül. Olyan büszke vagyok rá:) Még csak 2 nap múlva lesz 10 hónapos és olyan ügyes. Lassan elfog indulni egyedül is:)

(bár ha belegondolok ez nekem annyira nem jó, mert majd rohanhatok utána)

120. molntak
2006. jan. 23. 07:09

Reggelt!

Ismét egy csodás gyümölcsös reggelre ébredtünk!

Remélem vittél magaddal alma chipset a melóba a bűnözés megelőzése végett. Ügyes voltam hétvégén semmi bűn semmi rosszalkodás. Meg is van az eredménye 11 nap után -3,8 kg-nál járok:))) Iszonyatosan örülök neki.

Remélem nem rosszalkodtál hétvégén???

A nadrágomból végre megint csípőnadrág lett, meg kell keresnem az övemet.:)mert fázik a pocakom, amikor lecsúszika a gatyesz. Elég bénán néznék most ki, ha nyár lenne de szerencsére tél van és a pulóver meg a kabát mindent eltakar:)

119. Zsibi
2006. jan. 20. 14:38

Na én most dobbantok a gép mellől...

Jó hétvégét és vigyázni hétvégén!!! :) csak semmi bűnözés! :)

Asszem hétvégén nem leszek gép közelben, de ha mégis, akkor beugrom!

Jó hétvégét! ...és esküvőt.. és mindent!

118. Zsibi (válaszként erre: 117. - Molntak)
2006. jan. 20. 12:51

fél 11-kor be is nyomtam a kajcsim 1/3-át (nem bírtam tovább :) most meg a másik harmadát, 3-f4 körül meg az utcsó adagot. Aztán remélem eljutok edzésre is.

...bár ahogy látom bemelegítésként a kocsimat fogom előásni a hó alól... :I


Cserélhetünk ha gondolod :) baba-meló :)

117. molntak (válaszként erre: 116. - Zsibi)
2006. jan. 20. 11:50

Szerintem simán ehetsz 11 kor is márcsak azért is mert te 3 kor vacsorázol.

(Én néha úgy érzem inkább dolgoznék már 1-2 hetet)

116. Zsibi (válaszként erre: 113. - Molntak)
2006. jan. 20. 10:29

De jó neked, hogy otthon vagy egy kisbabával!!!!!! ...most irigykedem egy sort :)


Lehet fél 11-kor ebédelni :) én már éhes vagyok! és elegem van a gyümiből... és a két óra kajaszünet megvolt...

úgy is az a jó, ha többször eszel keveset, nem? most minek kínozzam magam 12 v. 1-ig, hogy akkor meg befaljak egy nagyobb adagot.Hm?

115. molntak (válaszként erre: 114. - Zsibi)
2006. jan. 20. 10:29

Hát ez az én is ezért nem veszek most ruhát. Oké Márciusban megyünk vásárolni.

Kb 69 nél fogok elősször megállni a fogyással. Legalábbis ez volt régen.

114. Zsibi (válaszként erre: 110. - Molntak)
2006. jan. 20. 10:18

Ügyiiiiii! :) a kajaelosztásra gondoltam.


Nekem még 5-6 kilót kell leadnom, de tudom, hogy 56-57 körül meg fog állni. Na jó, csak gondolom.

Tök jó lenne ha jöv hétvégére 57 lennék, és után szerintem MAX fél-1 kilókat fogok fogyni egy héten. Lassan mennek az utcsó kilók!

Te viszont több súlyt fogsz leadni ugyanennyi idő alatt... max az utcsó kilóidnál lesz neked is megállás. Szóval dont worry! :)


Fogyókúra szempontjából a kisebb ruhát ajánlanám :) akkor kevesebbet eszik az ember, mintha lötyögős ruhában van.

Persze én is utálom, hogyha úgy érzem magam, mint egy kötözött sonka, szóval abba mész amibe akarsz :))

Márciusban megyek veled ruhákat venni!!! Nekem is a szekrényben áll egy csomó kihízott ruhám, de amíg dagi vagyok nem akarok venni újakat, mert akkor az életben nem fogyok le!

113. molntak (válaszként erre: 112. - Zsibi)
2006. jan. 20. 10:14

cukoralkohol van benne - norbimajonéz jobb mint a cukor lassabban szívódik fel. De a sima majonéz sem horror. Ezért szerintem ebből megvenni a nobit felesleges.

Kicsit dobbantok gyerek felkelt. De azért rárá nézek a gépre majd.

112. Zsibi (válaszként erre: 111. - Molntak)
2006. jan. 20. 10:10

lehet, még savanyúkáposztát is ehetsz. Sőt lájtos székelykáposztát is :) Majonézt fehérjenapon ehetsz. De azért ne vidd túlzásba szerintem.

Nem tudom pl a Norbi majonéz az cukor néküli vajon?

111. molntak
2006. jan. 20. 10:04
Jut eszembe nyers salátát ma lehet enni öntettel nem??? Na nem mintha ennék csak ötlet volt. Majonézt mikor ehetünk?
110. molntak (válaszként erre: 109. - Zsibi)
2006. jan. 20. 10:02

16 körül indulunk. Pályán fogunk leginkább menni. Akkora gáz ez te hogy borzalom. Vagy kicsik rám a ruháim, vagy iszonyat nagyok. Belázadtam, hogy most én csak ezért nem fogok ruhát venni. Tehát zsákban megyek:(:) Úgy tervezem (persze attól is függ hogy fogyok), hogy márciusban megtámadom a boltokat.

De jó neked, hogy ilyen kicsit kell fogynod:(( Brühühüh

Azt hiszem a husit úgy osztom el, hogy 1/2 ét megeszem ebédre és 1/3 át megeszem vacsira és az úgy belefér az 1100 körülbe ma. Jaj de okos vagyok....

109. Zsibi
2006. jan. 20. 09:54
mikor indultok?? vigyázzatok az úton, mert csúúúúúúszik!
108. Zsibi (válaszként erre: 106. - Molntak)
2006. jan. 20. 09:53

ja, amúgy f12-t akartam írni és nem f1-et a banánevésre :)


én asszem lekapargattam volna a panírt. gusztusos... :)


amúgy én sem vagyok oda a salikért.. mármint a pari, ubi, stb. Persze a majonézes salit be tudom vágni szemrebbenés nélkül :) DE NEKED NEM SZABAD MOST! :) ...nekem sem :(

107. Zsibi (válaszként erre: 105. - Molntak)
2006. jan. 20. 09:50
na ez így szupi. Vaaaaagy megeszed a felét, és utána keménytojást, sonkát meg ilyesmiket eszel vacsira.
106. molntak (válaszként erre: 103. - Zsibi)
2006. jan. 20. 09:46
kis gonosz.:) Egyszer voltunk szintén egy esküvőn és előtte volt álló fogadás. Minden husi rántva volt.Mi akkor Atkinseztünk tehát azt nem ehettük.Díszítésként a hidegtálakon volt tepertő mindről leettük:)) És mindenki nézett hülyén, hogy a light colához esszük a dísztepertőt:))jó volt.
105. molntak (válaszként erre: 102. - Zsibi)
2006. jan. 20. 09:40

Saláta hidegen hagy:((

Gondoltam, hogy azt fogod mondani, hogy a felét egyem meg...

Az lesz valószínüleg. Mondjuk az olyan 4 szelet husi egész napra. Nem azért mondom, de ahogy olvasgattam, vannak akik egyáltalán nem néznek kcalt csak esznek amit lehet aznap. Persze nem olyan eredményes így a dolog, de attól még működik. Szóval fogyni lehet úgy is csak lassabban. CSökkentem a tejszint meg a sajtot:) Ha a hús marad a tejszín és a sajt 10-10 deka akkor 1300 kcal.

104. Zsibi (válaszként erre: 101. - Mgkriszta)
2006. jan. 20. 09:38
huu sorry én nem tudom. Nem is tudtam, hogy létezik ilyen... :(
103. Zsibi (válaszként erre: 98. - Molntak)
2006. jan. 20. 09:37

12-ig lehet gyümit enni, azaz akár még fél 1-kor is be tudsz nyomni egy banánt polgári előtt, nem? és akkor nem leszel olyan éhes 4-kor.

Talán a hidegtálból is tudsz bányászni vmi zöldséget. Szokott lenni díszitésként pari, ubi, stb. Nyugodtan tedd tönkre mások alkotását. hihi

102. Zsibi (válaszként erre: 100. - Molntak)
2006. jan. 20. 09:34
...és mi lenne, ha csak a felét ennéd meg? az túl kevés? mellé tudsz enni vmi salit (sokat)
101. mgkriszta (válaszként erre: 100. - Molntak)
2006. jan. 20. 09:33

Sziasztok!!


Állitólag van olyan oldal ahol le van írva, hogy afötkajáknak mi a szénhidrát mennyisége.Ha tudja valaki megadja nekem??


Kriszta

100. molntak
2006. jan. 20. 09:26

Ma csak magamnak főzök. Sztrájkolok!!

Gyerek üveges babakaját kap, apa nem eszik, mert hazajön és már indulunk is. Én meg tejszínes sajtos husit eszem. Biztos marha sok benne a kcal...

2dl tejszín 20 deka sajt és a karaj kb 30-40 dkg meg ey tojás.... Basszus ez 2000 kcal....

2006. jan. 20. 09:18

Ja és hopláhopp majdnem elfelejtettem:

GRATULA A TEGNAPI HŐS TETTEDÉRT!!!!!!

98. molntak (válaszként erre: 97. - Zsibi)
2006. jan. 20. 09:16

Hogy én mekkora egy ökör vagyok itt vacakolok, hogy gyorsan meg kell inni a tejszínes kávét,mert utána csak 2 óra múlva ehetek... És rájöttem, hogy fehérje nap van gyorsan csináltam is magamnak mégegyet:)

Az a baj ezzel az esküvő mókával, hogy hidegtálas esküvő lesz tehát csomó sülthús meg majonézes saláta. Tehát nekem semmi nem jó belőle. A másik gond az, hogy ebédelni nem fogok tudni mert ugye móka előtt polgári 13.00- kor:(( Hát naná. Szóval szerintem indulás előtt nyomok 3 banánt. Aztán majd legközelebb 4 körül fogok tudni enni leghamarabb. Szóval azt hiszem egy evés ki fog maradni. Vagy eszem 4 körül és vacsorázom 7 körül Nem kéne kihezni ch nap előtt.

97. Zsibi
2006. jan. 20. 09:00

jaj hát tényleg! Te most mész esküvőre!!!

Nagggyon naggggyon vigyázz! :) gondolj arra, hogy én sem bűnözöm a hétvégén, szóval neked sem szabad! Inkább tedd zsebre a sütiket, és majd vasárnap megeszed! :) A köretekkel nem lesz gond :) SOK SIKERT!

Amúgy én is megyek Fehérvárra nagymamihoz, és hát vinni fogom a kis tésztámat, mert ált. husi szokott lenni krumplival és savanyúval..

96. Zsibi (válaszként erre: 95. - Molntak)
2006. jan. 20. 08:52

Túl, szerencsére! olyannyira, hogy fél 3 után már nem is ettem semmit, mert 4-kor léceltem innen (addig szenvedés a köbön), de utána már ezer privcsi dolgom akadt, szóval este 10-ig rohangáltam.

Persze 10-kor tudtam volna enni, de akkor már aludni igyekeztem inkább, mielőtt megkísért valami :)

Sőt még a mai kajámat sem mertem elkészíteni, mert akkor kóstolgatások, stb... Szóval ma reggel ütöttem össze egy kis tejszínes gombás husit.


Te hogy vagy?

Ma gondolom nem kell 3 felé főznöd :)


Amúgy azt hittem a kezdés előtt, hogy a gyüminap utáni reggeliktől rosszul leszek (gyümölcsmérgezés :) de nem, egész jól bírom.

Ha néha befenyítessz unalmas pillanataimban, akkor szerintem simán átvészelem ezt a 90 napot... azaz 82-t :)

Persze én is figyelek, nehogy "félrelépj" :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook