Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kérdések és válaszok a 90 napossal kapcsolatban fórum

Kérdések és válaszok a 90 napossal kapcsolatban (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

65. molntak (válaszként erre: 64. - Zsibi)
2006. jan. 17. 10:00
Azért gáz a hétköznap mert én gyerekkorom óta, ha nem eszem elájulok. Az meg nem lenne valami szerencsés, hogy csak ketten legyünk itthon a gyerekkel és beájuljak netán. Gondoltam hétvégén mégiscsak itt van apa ha beájulnék... Persze az egyáltalán nem biztos, hogy beájulok majd víznapon, d e ki tudja. Lehet gyümölcslevet inni aznap vagy csak teát és vizet?
64. Zsibi (válaszként erre: 63. - Molntak)
2006. jan. 17. 09:38

jaj, az nem jó :( jövőhéten buliba megyek... bár szobaton nem lesz ch, de inni meg muszáj lesz vmit, mert a többiek kitekerik a nyakam :) de gondoltam azon a napon kevesebb kcalt fogok magamhoz venni, és csak egy ici-picit iszom, így legalább hatni is fog :)


szóóóval nekem meg pont a hétköznapok lennének jók víznapnak, mert hétvégén általában az ősöknél vagyok és ott nem enni...???? hát az naggggyon nehézkes.

Neked egyik nap sem jó hétköznap???

63. molntak (válaszként erre: 62. - Zsibi)
2006. jan. 17. 09:28

ÜGYES VAGY!!!

Ezért tetszik nekem is ez a diéta, mert tudom hogy x nap mulva megehetem amit akarok.

Nem számoltam még ki mikor végzünk. De van néhány dolog ami tuti. Például az, hogy március 25 én ch napom kell, hogy legyen, mert a gyereknek szülinapja lesz. Víz napozni szerintem úgy kellene, hogy hétvégére essen. Mondjuk jövőhéten hétvégére esne????

62. Zsibi (válaszként erre: 61. - Molntak)
2006. jan. 17. 09:19

hát igen, szerintem is érdemes kihagyni a kenyeret. Végülis ott van a ch nap, amikor tudunk enni.

Tegnap annyira csoki ehetnékem volt, ráadásul a ferrero ott figyelt a szekrényben, tv nézés közben ott filóztam, egyek, ne egyek... de csak 1et... neeem, mert akkor több lesz... de csak 1et... neeeeeem, mert lesz nemsokára ch nap amikor hetek. És ügyesen lebeszéltem magam! :) De ha most más diétát csinálok, ahol nem engedélyezett abszolút a csoki, akkor biztos, hogy már meg is szegtem volna.


Kiszámoltad már, hogy mikor fogjuk pontosan befejezni? :)

Ja tényleg, és beiktatunk majd víznapot is? ...bár az nekem biztos nem fog tetszeni!!! :(

61. molntak (válaszként erre: 60. - Zsibi)
2006. jan. 17. 09:02

Betett a stangli:(((

Nem fogytam mára semmit. Tanulság nem ehetek fehérje és keményítő napon kenyeret:(((

Most fejeztem be a kvtejszínes kávét tehát 11 után fogok reggelizni. És utána leghamarabb 1 órával ebédelni. Várom már a krumplit. Már előkészítettem mindent!

60. Zsibi
2006. jan. 17. 08:51

jaj bocsika, most ugrott be, hogy tepsiskrumpli lesz nálatok :)


...már szeretnék az ebédnél tartani! :)

59. Zsibi (válaszként erre: 58. - Molntak)
2006. jan. 17. 08:46

Na halihó!


Hááááát majdnem bűnöztem tegnap! Nem sikerült betartanom a 3-4 órai vacsit, mert éhesnek érzetem magam, aztán elkezdtem eszegetni, fél7kor (fél9-ig), de csak fehérjéket.


Megmértem magam és 59,5 voltam, azaz 5 nap alatt 1,2 kiló.

Jó lett volna, ha kerek 59 vagyok (lehet, hogy az esti vacsi nélkül annyi lettem volna) de hát ez van. Végülis sokkal jobb, a semminél :)


Ja ráadásul tegnap tök lusta voltam, szóval se edzés, se takarítás :)


Persze, lehet enni savanyúságot úgy tom én is(még ha csemege volt akkor is :)


Na mára sárgaborsófőzit csináltam. Neked mi a menü?

2006. jan. 17. 07:55

Helló Sorstárs!

Hogy ment az 5. nap?

Azt hiszem betett a stangli. Úgy tűnik nem fogytam, de még nem tuti, majd megmérem pontosan:(

Este benyomtam 2 db csemegeubit a tojáshoz szerinted azt lehet?

57. Zsibi
2006. jan. 16. 15:41
hoppá, ez hogy ment el 2x?
56. Zsibi (válaszként erre: 53. - Molntak)
2006. jan. 16. 15:40

na jó, akkor kihagyom a tejszínt. De még mindig nem találtam ki, hogy mit egyek holnap. Meló után beugrom a zöldségeshez, hátha ihletet kapok.

Brokkoliból semmi jót nem tudok csinálni tejföl tojás nélkül :(


nem kíííívánom a tejet most :)


jaj, tudod mit kóstolj meg - ha még nem tetted - banánt szeletelj fel és adj hozzá kicsit kiolvasztott epret és botturixal mixeld össze. Nagggyon finom!


Na látom feltalálod azért magad főzés ügyileg :) ...mármint,hogy ne kelljen 3 felé sütni-főzni.

55. Zsibi (válaszként erre: 53. - Molntak)
2006. jan. 16. 15:40

na jó, akkor kihagyom a tejszínt. De még mindig nem találtam ki, hogy mit egyek holnap. Meló után beugrom a zöldségeshez, hátha ihletet kapok.

Brokkoliból semmi jót nem tudok csinálni tejföl tojás nélkül :(


nem kíííívánom a tejet most :)


jaj, tudod mit kóstolj meg - ha még nem tetted - banánt szeletelj fel és adj hozzá kicsit kiolvasztott epret és botturixal mixeld össze. Nagggyon finom!


Na látom feltalálod azért magad főzés ügyileg :) ...mármint,hogy ne kelljen 3 felé sütni-főzni.

54. molntak (válaszként erre: 52. - Zsibi)
2006. jan. 16. 15:03
Idd meg ma a tejet fehérje nap van. Mi baj lehet belőle?
53. molntak (válaszként erre: 52. - Zsibi)
2006. jan. 16. 14:15

Én nem kockáztatnám meg a növényi tejszínt, csak ha már nagyon nem bírnék mit enni.

Tejbegrízt is kizárnám a tej miatt. Persze tudom a süteményben is van tej, de az mégsem annyi...

A fehérje nap tünt a legegyszerűbbnek de mégsem az. A mai nap így néz ki: magamnak tükörtojás, apának borsostokány gyereknek tejpép gyümölcs és üveges babakaja

Holnap jó lesz mert tepsis krumpli lesz. Én eszem a krumplit apa a húst a szalonnát a kolbászt és a virslit a gyerek meg mindenből kap. :) Legalább nem kell 3 felé főzni.

52. Zsibi (válaszként erre: 51. - Molntak)
2006. jan. 16. 12:27

Hát nem ecccerű. Lehet, hogy marad a tej natúr - ha kibírja addig. Vagy lehet tejbegrízt enni szerinted ch napon?


Most olvastam, hogy állítólag lehet növényi tejszínt tenni a főzelékekbe.

Ez jól hangzik ...ha igaz :)


Na és maradt a 3 féle kajafőzés, vagy azért tudsz kombinálni az egy (-két :) félével?

2006. jan. 16. 11:12
Bár most így átgondolva, nemis tudom melyik napra gondoltam a brokkoli levest. Mert ugye keményítőn nemlehet tej. Fehérjén meg csak nyers zöldség lehet....
50. molntak (válaszként erre: 49. - Zsibi)
2006. jan. 16. 10:48

Tej?Palacsintába ch napon (ha eláll addig). De hogy most mihez? Kapásból a tejbegríz jutott eszembe, de az most nem jó.

Brokkoliból csinálhatsz rakott zöldséget(hús nélkül) jó sok fűszerrel, de az se valami jó sajt és tejföl nélkül.

Tej meg brokkoli = brokkoli leves lehet bele más zöldséget tenni

49. Zsibi (válaszként erre: 48. - Molntak)
2006. jan. 16. 10:40

Értem értem! Én már nagyon régen kenyér nélkül eszem a tojás, és már abszolút nem is hiányzik hozzá. Persze az olaj sem tocsog a tojás alatt, hanem csak minimálisat használok, hogy ne kozmáljon oda a cucc.


Felbontottam egy pár napja tejet (már nem is tom mihez), szerinted az mihez tudom felhasználni (kb. fél liter, egy személynek)? ...azon kívül, hogy natúr megiszom...


Nincs valami jó ötleted brokkoli elkészítéséhez? már jóideje ott figyel a mélyhűtőmbe, és meg kéne enni. Gondoltam keményítő napon, de hogy csináljam meg tejföl, tojás, morzsa, stb. nélkül? Natúr megfőzni húslében nem túl fincsi :I

48. molntak (válaszként erre: 47. - Zsibi)
2006. jan. 16. 10:36

Még nem is reggeliztem.

Stangli még ott figyel, majd meglátom mi lesz vele. Hát tényleg nem a legszerencsésebb a kenyér, de ha megengedett és kelleni fog akkor megfogom enni. Ha nem kell akkor nem. Mármint ha megtudom enni a tojást kenyér nélkül, akkor nem eszem kenyeret.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁáhhhhh remélem érted.

47. Zsibi (válaszként erre: 45. - Molntak)
2006. jan. 16. 10:30

Háát DE! De rá volt írva, hogy ENYHÉN cukrozott :) És más is evett, amikor meg nem bírta a sok nyers gyümit (a mindmegettén)!! :P Cserébe figyeltem, hogy ne vigyek be túúúl sok kcalt.


Jaj, remélem a stanglit nem etted meg végül! hihi

A fehérje napon azért szerintem érdemes megfeledkezni arról az egy szelet kenyérről, nem?


Én nagyobb kedvvel megyek edzésre, amióta megtudtam, hogy nem kell széthajtani az agyam, mert a lightos kocogással sokkal többre megy az ember...


Holnap reggel mérem magam! Kíííííváncsi vagyok!!

2006. jan. 16. 10:30
Na ja a vacak brokkoli nekem is tele a hűtőm vele. Max rakott zöldséget tudnék mondani, hús nélkül persze:) De semmi más nem jut eszembe. Én mindenesetre holnap krumplizom.
45. molntak (válaszként erre: 44. - Zsibi)
2006. jan. 16. 10:19

Méghogy leírtam, oldalakat írok minden nap....:)

Szilva befőtt???? Nem cukros az?

Nem szerintem sem drasztikus ez az evés. A mozgást még tartogatom arra az esetre, ha megállna a fogyi.:) Hát lusta vagyok na ez az igazság.

44. Zsibi (válaszként erre: 43. - Molntak)
2006. jan. 16. 10:13

Szia Molntak!


Hogy vagy?

Bocsika nem voltam gépközelben hétvégén. Szaladgáltam szombat-vasárnap mint egy mérgezett egér.


Köszi a gomba infót! ennek örülök! :)


szombati napom bőségesre sikeredett, mert akkor be szokta ugrani az ősökhöz ebdre. Szóval délben tojásos nokedli (kevés tojással), aztán kinder bueno, meg valami szendvics csoki a Bocitól (ezt találtam :) és végezetül én is lenyomtam két kis kocka étcsokit.


Vas. gyümi (banán, körte, nari és szilva befőtt), ma meg halacska savanyúval, vacsira meg asszem virsli lesz egy kis sajttal.


Mindjárt átugrom a naplókhoz, elolvasom miket is ettél - ha leírtad :)


Egyenlőre nem tűnik drasztikus fogyinak, csak ch napon kell vigyáznom.

2006. jan. 16. 07:24

Na jó lenne mostmár jelentkeznél mert elunom itt magam egyedül:)))))))

Megnéztem a gombát. Eheted tényleg semleges kaja, de ne tegyél a pörköltbe se tejszínt se tejfölt!!! Ha csak sima pörköltet csinálsz mehet a tésztára ch napon.

2006. jan. 16. 06:43

-2,2 kg négy nap után!!!!!!!!!!!

Király vagyok, király vagyok:)))))))

41. molntak (válaszként erre: 39. - Zsibi)
2006. jan. 14. 11:48
Sokat gondolkodtam milyen szószt válasszak mára. Végül az édessavanyú mellett döntöttem, mert nincs benne hús és a cimke szerint szinte más sincs benne, csak ch. Persze ettől függetlenül még édessavanyú... de azért nem tartom valami rossz választásnak. Mit gondolsz az üveges szószokról?
40. molntak (válaszként erre: 39. - Zsibi)
2006. jan. 14. 11:38

Na hogy telt a második nap?

Azt hiszem összement a pocakom nem birok sokat enni vagy inni.

A főző csokit felcseréltem ét szerecsen csokira:)

39. Zsibi (válaszként erre: 38. - Molntak)
2006. jan. 13. 13:50
hát az biztos :) én azért nem fogom kihagyni :) ...ha nem is minden ch napon, de legalább minden másodikon enni fogok hihi. A főzőcsokit viszont betartom.
38. molntak (válaszként erre: 37. - Zsibi)
2006. jan. 13. 09:22

Passz! De a legnagyobb.

Fogalmam sincs a gombáról mert nem szeretem, de szerintem minden csak jobb lehet ch napon mint a süti nem?

37. Zsibi (válaszként erre: 36. - Molntak)
2006. jan. 13. 09:19

én light macisajtot szoktam enni, az perfect. Állítólag 30kcal van 1háromszögben.


Nem az első nap nem bírnád a 3-4 órai vacsit, hanem az első héten :) Én öt napig szenvedtem míg hosszászokott a szervezetem. Hát addig nem aludtam túl sokat. És ugye az elmúlt két napban megszegtem (egyik nap este 10-kor zabáltam még, a köv nap meg f7-ig) és érdekes módon nem kellett úgymond előről kezdenem tegnap, mert csak egy ici-pici éhséget éreztem, de az alvással nem volt gond 1percig sem.


Biztos ledobjuk a kilókat!!!! Rengeteg az élő példa rá!!


Állítólag a gomba semleges, és azt hallottam, hogy pl ch napon is lehet enni tésztát kicsi gombapörivel. Szerinted?

36. molntak (válaszként erre: 35. - Zsibi)
2006. jan. 13. 08:57

Francba, akkor ehettem volna még 1-2 sajtot.:)

Fúú nem bírnám ki, hogy 3-4 körül egyek utoljára. Belehalnék első nap. Tuti.

Na persze ledobom 1 hónap alatt aha...

Kicsit abban is kételkedem, hogy a 90 nap alatt le fogom e dobni... Nem hogy 1 hónap alatt..

Persze azért jó lenne.

Az Atkins miatt nemtudtam húst enni, kicsit húsundorom lett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook