Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jangee fogamzásgátló tabletta fórum

Jangee fogamzásgátló tabletta (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
2011. máj. 26. 23:06
Sziasztok!újra kérdeznék!: Ma szedtem be a 2.levél 2.tablettáját,és teljesen kész vagyok!Folyamatosan sírok,mindenen!tapasztalt valaki hasonlót?(olvastam ugyan a tájékoztatóban,hogy esélyes,de azért érdekelne,hogy nektek volt-e hasonló)
332. Flocon (válaszként erre: 331. - *Mimmi*)
2011. máj. 26. 11:09
De,a Jangee előtte Belarat szedtem,na az szörnyű volt,nagyon fájt tőle a hasam,bár az igaz hogy nem híztam. Nem akarok másikat,örülök h ettől nincs más bajom.
331. *Mimmi* (válaszként erre: 327. - Flocon)
2011. máj. 26. 08:12

Elötte szedtél más tablettát?

Nem iratsz fel másikat esetleg?

Én nagyon nem örülnék +5 kg-nak. Rajtam van amúgyis 5 kg.

330. *Mimmi*
2011. máj. 26. 08:10

Köszönöm a válaszokat! :-)

Na majd a jövő héten kiderül, nálam hogy szuperál a bogyó. ;-)

329. bebe0909 (válaszként erre: 325. - *Mimmi*)
2011. máj. 25. 22:16
szia.nekem közti folyásom volt a0,3mellett...
328. bebe0909 (válaszként erre: 318. - Picurka20)
2011. máj. 25. 22:06

Szia!én ma vettem be a 2.levelem 2.szemét,és tegnap múlt el a menzeszem.jelenleg nincsen folyásom :) remélem így is marad!

Am. engem sem küldtek el vérvételre. semmi vizsgálat nem volt.

327. Flocon
2011. máj. 25. 22:01

Sziasztok!

Én már lassan 8 hónapja szedem a jangeet,a hízáson kívül más baj nincs vele.Igen,hízás!!Vékony voltam egész életemben erre ennek a kis pirulának köszönhetően most kb 5 kg többlet van rajtam!grrr

326. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 325. - *Mimmi*)
2011. máj. 25. 15:02
Szia! Én 0,2est szedek és így sem volt a legelején sem közti vérzés csak hányinger, de már elmúlt , énmindig megtartom az előírt 1 hét szünetet, remélem neked is beválik majd :)
325. *Mimmi* (válaszként erre: 321. - 3697406b65)
2011. máj. 25. 13:52

Sziasztok!


A szünetekben bizony meg kellene jönnie... Biztos nem jó, hogy egyáltalán nincs vérzésed. Viszont azt hiszem az van a tájékoztatón, hogy kell pár hónap míg hozzászokik a szervezet. Én még beszedném az utolsó levéllel, aztán elmennék az orvoshoz, lehet ír fel másik fogamzásgátlót. Érdekes mert inkább azt mondják, hogy közti vérzést okozhat, nem hogy semmilyet...


Egyébként nekem is most írták fel ezt a bogyót. Jövő héten kezdem. Eddig Melianét szedtem, de ha már van korszerűbb, gondoltam váltok. Remélem nem bánom meg!


Azoktól kérdezném akiknek közti vérzést okozott, hogy hányas Jangee-t szednek? A 0,3-as is okoz közti vérzést? Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy azért írja fel ezt a nagyobb dózisút, hogy ne legyen közti vérzés.


A másik... Azt mondta a nőgyógyászom, hogy ezeket az új fogamzásgátlókat akár be lehet venni szünet nélkül is, pl 2 vagy 3 levél után 1 hét szünet. Szedi valaki így???

2011. máj. 25. 12:42

Igazából nekem ezen a vérzési problémán kívül nincs más gondom.

A lindynettét is azért kellett abbahagynom, mert már attól is gond volt a menstruációmmal...

Azt mondta túl régóta szedtem, és ez sokkal jobb. Háááát...

Ezt a havit beszedem, és ha megint semmi, akkor visszamegyek hozzá...

323. bb2ac1c42d (válaszként erre: 321. - 3697406b65)
2011. máj. 25. 12:39
Szia.Nekem eddig Volinát írt fel a dokim,csakhogy most beteg,kénytelen voltam másikhoz menni,aki ezt írta fel.Annyit mondott,hogy ugyanolyan,mint a Volina.Jövő héten kezdem el szedni.Kíváncsi vagyok...
2011. máj. 25. 12:39

szerintem az ilyen nagyon új gyógyszereket senkinek sem lenne szabad bevállalni.

miért kell kisérletezni rajtunk?

Nekem anno a János kórházban felírták a milligestet, ami három fázisú és olyan rosszul voltam tőle, hogy majdnem megőrültem. Minden mellékhatás kijött rajtam.

Kiderült három fázisút olyannak írnak, aki már szült....

Meg igazából megcsináltattam a vér vizelet vizsgálatot, és aztán rábökte a doki h ezt szedjem. Aztán egy másik orvos a jasminelle-t írta fel, és tökéletes.

2011. máj. 25. 12:30

Sziasztok!


Három évig szedtem Lindynette fogamzásgátlót, két hónapja írta fel az orvos helyette a Jangee-t.

Mondta, ne lepődjek meg ha közti vérzésem lesz.

Csakhogy azóta se köztes, se semmilyen más nem volt:(

Másnál is előfordult ez a probléma? Várjak még pár hónapot, vagy menjek vissza az orvoshoz?

Ezen kívül más "mellékhatást" nem vettem észre.

Köszi előre is a válaszokat!

2011. máj. 25. 12:28
Jangee fogamzás gátlóról kérdeznék
319. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 317. - Simike87)
2011. máj. 24. 17:22
Szia! Én úgy tudom, hogy a tájékoztatón is az van , h később soha ne kezdje el szedni a tablettát, ha napot akarunk váltani akkro is inkább 1 héttel hamarabb mint 1 nappal később, szóval sztem nem árt a kiegészítő védekezés, legalábbis én ezt tenném :)
318. Picurka20 (válaszként erre: 309. - Bebe0909)
2011. máj. 24. 12:37

Szia(sztok)! Nekem is ilyen problémám van. Én most kezdtem a 2. levelet és még mindig. Az első levél befejezése után 2 nappal megjött rendesen a havim amúgy. De kicsit azért engem is bosszant ez, ami neked is van. Főleg így hogy a 2. levelet szedem már és még mindig :/ De tényleg írja a tájékoztató, hogy ez az első 3 hónapban előfordul. Szóval én meg megvárom amíg elfogy ez a doboz és ha nem múlik el, akkor visszamegyek az orvoshoz. Mert amúgy kicsit fura, hogy engem az orvos nem küldött el vérvételre mielőtt felírta a gyógyszert, a legtöbb bnőm, akik szednek, de más orvoshoz járnak, azokat elküldték. Nem tudom, nektek kellett vért vetetnetek?

Előre is köszönöm a választ :)

2011. máj. 23. 12:48

Sziasztok!


Nekem olyan kérdésem lenne hogy nem tudtam kiváltani a gyógyszerem mert nem volt ügyeletes patika hétvégén 3 napja szednem kéne most mit csináljak? Védett vagyok így is amúgy ez lenne a 4. havi adag kérlek titeket minél előbb válaszoljatok.

Köszi

2011. máj. 22. 21:43

Sziasztok!

Szeretnék tőletek véleményt kérni!

10 napja szedem a jangeet és előtte semmilyen fogamzásgátlót nem szedtem, de ezt a gyógyszert is csak a menzeszem 3. napján tudtam bevenni először, mert nemvolt a gyógyszertárban. A tegnapi eggyütlét alatt a barátommal sajnos kiszakadt az óvszer uttána azonnal mentünk az ügyeletre és 3 óra mulva már be is vettem az esemény uttáni tabletát, semmilyen mellékhatást nem vettem észre egyenlőre.

Mekkora az esélye annak h terhes lettem?

Nagyon megviselt mindkettőnket ez a dolog, ráadásul nincs is mellettem mert másnap mennie kellett külföldre dolgozni...

315. gueth04
2011. máj. 21. 21:53

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy most kezdtem el szedni a Jangee-t kedden..és ma (szombaton) hát megtörtént a dolog a barátommal.. És úgy szedtem be hogy mivel hétfőn este jött meg ezért kedden este vettem be mert azt tanácsolták.. akkor most várnom kellett volna 7 napig vagy így az első napnak számít?

314. szndka
2011. máj. 21. 17:10

Kérlek segítsetek!

A harmadik hétben egyet elfelejtettem bevenni, bevettem 2t, és másnap folytattam a megszokott időpontban. Tegnap elfogyott, ma kellene megjönnie, de egy kézikönyv azt írja, ha a 3. hétben volt a kimaradás akkor folytassam az egyhetes vérzős hétbe is a szedését megállás nélkül. Mit csináljak, ha ma is be kellene vennem még lehet tudnék szerezni.

313. kati_ca
2011. máj. 18. 21:12

Sziasztok!

A napokban váltottam gyógyszert!

Graciált szedtem eddig,viszont most Jangeet írtak.

Most kellenem megjönnie vasárnap,és az újabb ív Graciált szerdán kellett volna elkezdenem.

Tud nekem valaki tanácsot adni?..várjak vele szerdáig vagy hétfőn elkezdhetem az új gyógyszert?

Köszönöm

312. vilo
2011. máj. 16. 21:32
Sziasztok! Tegnap szedtem be az első levél utolsó tablettáját. Ez az első fogamzásgátló, amit életemben szedtem. Szerencsétlenül hangzik, de sok-sok tépelődés után úgy döntöttünk a párommal, hogy mégis belevágnánk a családtervezésbe. Kérdezném, hogy ha a 7 napos szünet leteltével sem folytatom a tablettaszedést, mennyi idő szükséges a hatóanyag/hormon kiürüléséhez? Egyáltalán szükséges-e az óvszeres vagy megszakitásos védekezés az első tabimentes időszakban a baba egészsége érdekében, vagy 21 napi tablettaszedés nem hagy olyan maradandó nyomot a szervezetemben, hogy az esetleg bármiféle problémát okozzon egy hamar "összejövő" baba esetén? Köszönöm a válaszotokat előre is!
311. bebe0909 (válaszként erre: 310. - Babydoll21)
2011. máj. 16. 21:00
köszönöm! csak már tiszta stresszbe voltam,h. terhes vagyok! :D
310. babydoll21 (válaszként erre: 309. - Bebe0909)
2011. máj. 16. 20:56
Ahogy a tájékoztató is írta, az első 3 hónapban ezek normálisak. Nekem is volt ilyen az első hónapban, de utána elmúlt. :)
2011. máj. 16. 20:02
Sziasztok! én ma este szedem be az utolsó szemet az első levélből,és 1héten át barna folyásom volt.most meg ilyen halvány néha ilyen halvány piros vérszerű folyásom van. ez normális?Előre is köszi!
308. zseneviev (válaszként erre: 307. - A6f6bb6c75)
2011. máj. 12. 17:40
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! :)
307. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 306. - Zseneviev)
2011. máj. 12. 17:34
Szia! Én nem híztam tőle semmit, és jó ha úgy kezded el szedni, csak akkor még kiegészítő védekezést kell használni 1 darabig, nem tuodm pontosan a tájékoztató mennyit ír de sztem még az első hónapban célszerű :)
2011. máj. 12. 17:22

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni!

Most fogom elkezdeni a jangeet szedni, előtte nemszedtem semmilyen fogamzásgátlót. Az első szemet már bekellett volna vennem tegnap, de csak a menzeszem 3. napján fogom tudni, mert nemvolt a gyógyszertárba. Jó lesz ha így kezdem el szedni?

Másik próblémám h most diétázom és már sikerült pár kilót leadnom, de félek h a gyógyszer rossz hatással lesz rá. Tudnátok nekem tanácsot adni?:(

előre is köszönöm!

305. Gabus1986 (válaszként erre: 302. - *Adri*)
2011. máj. 12. 11:10
Jó olvasni pozitív dolgokat is :) remélem nekem is csak ilyen kezdeti ráhangolódás ez a sok minden, mert nekem ez így most nagyon nem jó :/
304. Gabus1986 (válaszként erre: 303. - Onlinegirly)
2011. máj. 12. 11:08

Szia!

Pontosan :) folytatod tovább a következő nappal, csak egy héttel később.

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook