Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jangee fogamzásgátló tabletta fórum

Jangee fogamzásgátló tabletta (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
393. nussssi
2011. júl. 22. 10:13

Sziasztok!

Örülök hogy megtaláltalak titeket. 18 vagyok, a jangee életem első fogamzásgátlója. Olvasgattam a hozzászólásokat, nos ezt emberre válogatja hogy kinek milyen, remélem nekem (sem) lesz gondom vele. Viszont van egy kérdésem. Nektek a pecsételő vérzés meddig tartott? Ma kezdtem el szedni a menstruációm első napján, 2 hét múlva jön vissza a barátom külföldről, addigra a mensimnek is el kellene múlnia. A pecsételő vérzés is elmúlik addigra szerintetek? Előre is köszönöm a választ. :)

2011. júl. 19. 17:13
Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy én eddig (3hónapig)3miligrammos jangeet szedtem,de most véletlenül az orvosom 2miligrammosat írt fel!Ez gond?
2011. júl. 19. 16:39
Probléma megoldva!:)
2011. júl. 19. 12:19
Sziasztok! 2 éve szedek már fog.gátlót (Yasminelle). Három hónapja viszont Jangee-t, (az orvosom ajánlottam, h ugyanaz a kettő). Most 1 hónapja próbáltam ki először nyaralás miatt ezt a "továbbszedős" módszert. Viszont nekem nem jött be, nem jött meg teljesen, de 5-6 napig barnás volt, szóval az egész egy kínlódás volt:( Most viszont gyógyszerszünetem van és még nem jött meg.. Mindenképp kikérem nőgyógyász tanácsát is, de amíg nem ér rá itt érdeklődnék. Lehet, hogy rám ilyen hatással volt, h most nem jön meg? Nem hiszem h terhes lennék, ettől nem is tartok:) Meg rendesen úgy érzem magam mikor megvan.... Köszii előre is!
389. Berbyke
2011. júl. 18. 23:47
Sziasztok! Több hónapja szedem a tablettát. Most pont nyaralásra esne a vérzésem. Olvastam az útmutatóban, hogy szedhetem folyamatosan a köv levelet, viszont nem ajánlott...és így ki tudnám kerülni a kellemetlen nyaralást. Kérdésem az lenne, hogy ha szedtem folyamatosan és elfogyott a második levél is akkor ugyanúgy 8. napra kell beszednem a 3. levelet és ezzel így másik napra esik a szedés, vagyis felkavarodik??Másik kérdés pedig ,h sztetek mi bajom lehet?Köszönöm a választ vagy válaszokat!
388. *Adri* (válaszként erre: 387. - Berni87)
2011. júl. 17. 19:39
Dehogy baj! A tabletta bevétele nincs ahhoz kötve, hogy éppen mennyire van meg. Hanem akármikor beveheted, de ha a menstruációd első napjá veszed be, akkor védett vagy az első szem bevétele után. Ha pedig nem az első napon veszed be, akkor kell bizonyos ideig kiegészítő védekezés.
387. Berni87
2011. júl. 16. 20:41
az 1 hónapos védekezést tudom, nem is arra gondoltam, hanem, hogy baj-e, hogy akkor szedném be a tablettát, amikor már szinte vagy egyáltalán nem is vérzek?
386. Triste (válaszként erre: 383. - SilverSun)
2011. júl. 11. 12:43
szia! én egy levéllel szedtem csak be nemsokára kezdem a másodikat. drasztikus tünet nem volt, csak annyi, hogy voltak napok az első egy-két hétben mikor émelyegtem ha ettem valamit, meg fájt a fejem. hízni egyáltalán nem híztam és a szexet se kívánom kevésbé. viszont hangulat ingadozásaim nekem is voltak, meg kicsit érzékenyebb lettem néha, de szerintem már ezek is kezdenek elmúlni, minél jobban szokik hozzá a szervezetem. nekem bevált ez a gyógyszer. (:
385. Lilla94
2011. júl. 11. 00:55
5.szem, lehető legjobb mellékhatások: étvágytalanság (legalább nem zabálok annyit :D), mellnövés.Bár talán egy kicsi hangulatváltozás, ami nem a legjobb
384. bb2ac1c42d (válaszként erre: 383. - SilverSun)
2011. júl. 10. 21:52
Szia,én egy évig Volinát szedtem,most kezdtem a második levél Jangee-t,nekem minden a régi(vagy marha nagy mázlista vagyok,vagy pedig kakukktojás:P),viszont hangulathullámzásaim vannak.Ezen kívül viszont semmi!
2011. júl. 9. 22:12

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem azokhoz akik már egy ideje szedik a tablettát hogy tapasztaltak-e libidó változást valamelyik irányba.

Én több, mint egy évig Miligestet szedtem ami 3 fázisú és egy hosszabb hónapokig tartó tabletta mentes időszakban rájöttem, hogy ez a gyógyszer közel a 0ra vitte eddig a libidómat. Sajnos ahhoz, hogy rájöjjek abba kellett hagynom a bogyót(műtét miatt hagytam abba, különben még most sem tudnám) egészen addig nem értettem miért nem kívánom a sexet. Azóta beszéltem nőgyógyásszal, hüvelygyűrűt javasolt, amiben marha kevés a hormon, de ha lehet az még rosszabbá tette, 2 hónapig használtam de semmi változás nem volt a kedvemben, szóval most kértem egy 3. megoldást. Jangee-t javasolt. Látom abban sokan egyet értetek hogy nem híztatok, abban is egyet értetek hogy a Libidót nem csökkenti??

2011. júl. 7. 19:34
ma szedtem be a 9. szemet(legelső nap kezdtem el szedni), és még mindig megvan szóval gondolom akkor ez így lesz egész hónapban...:( nincs semmilyen mellékhatása,úgyhogy idáig jóóó minden:)
381. tíína:) (válaszként erre: 379. - *Adri*)
2011. júl. 4. 15:19
köszi :DD szerencsémre piától sosem hányok :P :D na ittam, tényleg "jó" volt (nem volt semmi extra :D)
2011. júl. 4. 11:42
Ezek a kérdések.... Amúgy csak el kellene olvasni a tájékoztatót! :) Már bocs..
379. Edus19
2011. júl. 3. 16:29

Nekem ma lesz a 4dik szem amit beveszek. Életem első fogamzásgátló-tablettája amit elkezdtem szedni.

Nekem addig nincsen mellékhatása. Mindig alvás előtt veszem be.

2011. júl. 1. 15:24
sziasztok! én ma vettem be a legelső szemet :) majd leírom a tapasztalataimat! az lenne a kérdésem, hogy nem dohányzom, de emellett ugye lehet alkoholt fogyasztani? (nem mintha alkesz lennék, csak azért néha bulizok:)) valamint hogy pl algoflex m-et simán szedhetek mellette? köszi előre is.
2011. júl. 1. 09:07

Sziasztok!

Szeretném titeket megkérdezni, tegnap este voltam eggyütt a barátommal, és éjfél környékén szoktam bevenni a tabit, de tegnap kevesebb mint 1 órára a tabletta bevétele után hánytam, ez volt az utlsó szem a lapocskán. Ma reggel bevettem 1 másik csomagból ugyan azt a szemet, mint ahogy a betegtájékoztató írta, elvileg 12 órán belül vagyok. Várjam ki a 7 napos szünetet? Nem szeretném elkezdeni a következő csomagot, és eltolni a menzeszem.

Van esély rá hogy megtörtént a baj? Valakinek már ilyen esete?

Köszönöm!

376. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 381. - Vivienn0330)
2011. jún. 30. 09:52
Fogamzásgátló szedése közben az első fél évben lehet köztes vérzés, ez nem attól függ, h melyik nap kezded el szedni, Nem olyan extra egyébként vagyis nekem csak az első hónapban volt ilyen nagyon minimális de végülis olyan mintha "folyamatosan menstruálnál" :)
375. 28a16e012b (válaszként erre: 379. - Csiguszka18)
2011. jún. 30. 08:24
Köszönöm :)...
374. *Mimmi*
2011. jún. 29. 23:22
Én ma kezdtem el szedni a második levélkét. Semmi mellékhatást nem vettem észre, köztes vérzésem se volt (03-as).
2011. jún. 29. 23:03

Sziasztok!

Nekem ma írta fel a nőgyógyászom,előtte Qualirát szedtem,de már 3 hónapja semmit,mert az nem vált be :S (3x megjött tőle 1 hónapban :( )szóval,a nőgyógyász azt mondta ,h mikor megjön akkor kezdjem el szedni.De az a bajság,h nemrég múlt el,és távkapcsolatban élek,és jövő héten utazom a barátomhoz,és csak utána jön meg,pedig én már szerettem volna védett lenni :S Szerintetek az baj,ha nem akkor kezdem amikor megjön hanem hamarabb?:)

Nem nagyon akarom zaklatni az orvosom,mert szívességet tett.

372. Maja88
2011. jún. 29. 22:20
akinek a 0.2-től volt köztes vérzés vagy folyás, a 0.3 megszüntette? én több mint fél éve szedem a kettest, de még mindig jelentkezik pár napig köztes, úgyh lehet átváltok 3-ra, ha érdemes. abban másra még számíthatok? mellékhatások? köszi!
371. Noo21 (válaszként erre: 369. - Évikee91)
2011. jún. 26. 19:47
sztem vedd be mindenképp. szedd úgy ahogy a tájékoztatón van, attól nem lesz bajod ;) a stressztől pl lehet aha :S de sztem vedd be ;)
370. Noo21 (válaszként erre: 368. - Awela)
2011. jún. 26. 19:46
énis ezért várom ki az első hónapot. úgy a tuti :)
2011. jún. 26. 14:57

Sziasztok!

Január óta szedem a Jangee-t eddig minden rendben ment...

Ma kellett volna bevennem az utolsó szemet és megjött :S Most vegyem be vagy sem? Vagy lehet attól van h sokat stresszeltem mostanság?

368. Awela
2011. jún. 26. 09:27
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy elkezd védeni. Gondoljatok bele: ha egy tabletta kimarad az adott időszakban, egy hétig kiegészítő védekezést kell alkalmazni. Egy hét úgy, hogy előtte mondjuk 2-3 évig szedted. Mitől védene akkor az első szem?
367. Noo21
2011. jún. 25. 20:10
bár általában érdemes megvárni az egy hónapot h biztos legyen! h hozzászokjon a szervezet. énis épp várakozom :D nem vagyok olyan bátor :D de gyakorlatilag védettek vagyunk már, csak én még félek :S
366. Laura.
2011. jún. 24. 11:54
Köszönöm a választ. Sajnos buta voltam,és a tájékoztatót kidobtam. Ezért fordultam hozzátok.:)
2011. jún. 24. 09:27
Egyébként ha valakit érdekel Jangee olcsón, akkor írjon privit.
2011. jún. 24. 09:25

Persze, hogy beléd élvezhet!

Ha a menstruáció első napján kezded szedni, akkor már aznap védett vagy..

De nem értelek.. Ez benne van a tájékoztatóban......

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook