Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


149. Frankiboy1 (válaszként erre: 148. - Brownie)
2011. márc. 15. 16:12
Nyár előtt ez lesz az utolsó a többit majd októbertől.Az biztos,hogy most jól megkínzom magam.Igen kíváncsi vagyok a nyár folyamán mennyit változik majd:-)
148. brownie (válaszként erre: 145. - Frankiboy1)
2011. márc. 15. 13:30

Gratula Frank!

Teljesen belelkesedtem, mert én is úgy látom, hogy 2 kezelés után is sokat javult és napról - napra szépül. Többen megdicsértek mostanában, hogy milyen jól nézek ki, ragyogok. Ráadásul nők, ami ugye ritkaság:))) Doki is megmondta, hogy nőktől ne várjak elismerést, mert hölgyek között nem szokás.

Tökéletesen igazad van az utóhatásokat illetően is, napokig látszik és van vér is bőven. Mikor megláttam doki kesztyűjét,törlőjét majdnem eldobtam magam. Nálam szerencsére a "ropogás" megszűnt, az a próbánál volt nagyon kellemetlen.

Mindenesetre én nagyon örülök, hogy jól választottam, olvasva a többiek kálváriáját és megpróbáltatásait. Igaz, hónapokig kerestem a megfelelő szakembert, de megérte.

Ha ilyen szépen gyógyulsz, akkor lehet nem is kell már csak 1-2 kezelés, nyáron még úgyis épül. alakul a bőröd:)))

147. brownie (válaszként erre: 144. - Eszter1988)
2011. márc. 15. 13:19
Mikor ilyeneket olvasok, mindig eszembe jut, hogy Magyarország a lehúzók és szélhámosok országa. A legszomorúbb az egészben, hogy kihasználják azokat, akik szeretnék az arcukat szebbé tenni. Hazudoznak össze-vissza, hogy milyen szép lesz a gyógynövényes hámlasztástól és egyéb több tízezres kezeléstől. Azoknak szebb is lesz, akiknek van 1-2 egészen kicsi, felületesebb heg a bőrén. Sajnos erre csak akkor döbben rá az ember, mikor a kára több tízezer vagy akár több százezer forintot is eléri. Nagyon kevés az a kozmetikus, aki szemtől szembe megmondja: a Te bőrödön ezek a kezelések nem segítenek, menj orvoshoz. Tiszta szélhámia az egész, sajnos itt nem működik a fogyasztóvédelem.
146. Frankiboy1 (válaszként erre: 141. - Eszter1988)
2011. márc. 15. 12:28
A 0,5-s semmit nem ér.Attól függ mit akarsz.Mert ha csak a külső bőrképet akarod javítani jó.De ha azt akarod,hogy feszesebb legyen és épüljön a kollagénháló hosszabb tű kell 1,5 mm.Tudod az a baj,hogy előre megmondom vérezni fog rendesen és ezt a kozmetikusok nem szeretik mert félnek,hogy gond lesz.Azért használják ezt a tűhoszt inkább orvosok.Ha meg 1,5 mm-es tűt nem nyomja rá neked akkor az sem ér semmit.
2011. márc. 15. 12:23
Sziasztok!Most fogom hétvégén majd csinálni a 7.kezelést.Azért az nem olyan egyszerű,hogy 1 kezelés elég!Írja itt alul valaki.Nekem nagyon sokat javult a börőm.Van olyan része az arcomnak ,hogy eltűnt minden jégcsapheg.Folyamatosan javul egyébként minél több idő telik el ,nem hittem volna.Épül a bőr tényleg.Az egész arcom egyöntetűbb.Mondják az ismerösők is,hogy sokkal szebb.Nekem az 1,5-ös tű után még 4-5 napig piros és vannak véraláfutások is főleg szemcsontnál.Hámlik is mindig rendesen 2-3 nap után.Az nem igaz,hogy nagyon rányomták írja itt valaki hiszen rá kel nyomni ahoz,hogy rendesen behatoljon a tű.Nekem még rastog is a bőr hallani néha.
2011. márc. 15. 00:38

Én is így gondolom...

Meg is mondom neki, hogy akkor térjünk rá a nagyobb tűre... alkalmanként 15 rugó :S...

143. brownie (válaszként erre: 141. - Eszter1988)
2011. márc. 14. 23:19

Kedves Eszter!

Azt kell, hogy mondjam, okos a kozmetikusod! Így legalább még többet tudsz fizetni a semmit nem érő karcolgatásért. Ha látja, hogy nincs eredmény, akkor tisztességesebb lenne más tűvel dolgozni. Szerintem.

142. brownie (válaszként erre: 140. - B29a6bca0c)
2011. márc. 14. 23:07
Akkor télen megtapasztalod, milyen. Addigra én már sokkal tapasztaltabb leszek:))
2011. márc. 14. 21:11

Sziasztok!

Én most megyek majd a 3. kezelésemre csütörtökön... 0,5ös tűvel. Én más eredményekre számítottam. Azt mondta kozmetikus nő, hogy ezt még megcsináljuk 0,5össel és lehet rátérünk az 1 milisre.

Remélem az már hatásosabb lesz... bár írjátok, hogy lassabb a sebgyógyulási folyamat, és több napig is piros a bőr? :O A fél milissel fél nap után lenyugszik a bőröm. Sőt annyi sem kell.

Olvastam, hogy az utolsó kezelés után még két hónap mire teljesen kiteljesedik a végeredmény? Ez tényleg így van?

140. b29a6bca0c (válaszként erre: 139. - Brownie)
2011. márc. 14. 20:51

Ezért megyek majd csak télen, mert előbb nem tudok szabira menni.

Nekem azt mondta 1-1,5 évente 1 kezelés. A hatás 2-3 hét alatt alakul ki, amikor felturbósodik a kollagén, aztán újra lassul ... ezért kell frissíteni.

139. brownie (válaszként erre: 138. - B29a6bca0c)
2011. márc. 14. 19:52
Az 1. lassabban gyógyult, szombaton csinálták, szerdán mentem először emberek közé, de nagyon vörös volt, csak a véraláfutások és hurkák múltak el. A 2. már nem olyan vészes -ezt doki is mondta előre - vörös, hurkás és sebes is volt, de nem annyira, mint először és sokkal gyorsabban gyógyult. A bőrpróba nekem nagyon kellemetlen volt, igaz a félelem miatt.Ha legközelebb is pénteken csinálja, nyugodtan vegyél ki néhány nap szabit:))))Egyébként ugyanahhoz a dokihoz járunk, csak én bajai rendelésére.
2011. márc. 14. 18:52

Pénteken csináltak egy bőrpróbát. Örülök, hogy nem élesben ment, mert nem lett volna elég a hosszú hétvége. Nekem általában könnyen gyógyulnak a sebek, de tuti, hogy a 2-3 napos gyógyulás túlzás. Kizárt dolognak tartom, hogy egy 1,5-ös rollerrel ha úgy rendesen végigszántanak, az napok alatt elmúlna. Én is azt mondom, a heget látva, hogy 1 hét tuti. ha valaki megcsináltatja pénteken, annak még nem kellene menni melózni hétfőn. Én az enyémre nem nyomnám még rá harmadnap az alapozót.

A próba kb 1 centis, és olyan volt, mint amikor lehorzsolod a bőröd. Azt mondta a doki, hogy 500-600 szúrás érte ezen a kis helyen. Szépen gyógyul egyébként.

137. brownie (válaszként erre: 135. - Lányka100)
2011. márc. 11. 19:19
Ezt végképp nem értem, mert az lenne a lényege, hogy rányomják. Sajnálom, hogy ilyen érzékenyen reagáltál, de az is lehet, hogy nem megfelelően csinálták meg. Nekem eddig pozitív tapasztalataim vannak, 1 hetes vagyok a 2. kezelés után és látványosan feszesebb a bőröm, hegek felületesebbek. Többen megkérdezték, hogy kivasaltak-e vagy mit csináltam magammal?:))Remélem gyorsan meggyógyulsz és legközelebb több sikerrel jársz.
2011. márc. 11. 19:03

Én tegnap voltam kezelésen. A kezelés után nagyon piros volt az arcom, de mára már semmi pirosság. Egy kicsit érzékeny azért a bőröm arcmosáskor.

Nagyon fájt a kezelés, annak ellenére, hogy nagy a fájdalomküszöböm.

2011. márc. 11. 09:45

Én végül elmentem a bőrgyógyászhoz, mert Még Mindig nem múlt el Nekem..

Azt momdta, h túl erősen rányomták Nekem az eszközt, és így értágulat alakult ki az arcomon:S

Felírt 2 fajta krémet is, ilyen keverőset, gyógyszertárit.

A gyógyulás minimum 1 maximum 3 hónap:S

134. brownie (válaszként erre: 133. - Lányka100)
2011. márc. 8. 18:55
Akkor a Te bőröd hasonlóan reagált, mint az enyém. A 2. kezelés már nem volt olyan vészes és gyorsabban is gyógyul, mint az 1. Szombaton csinálták és ma már vígan mentem dolgozni, fényvédővel és alapozóval. Olyan rózsaszín kismalac képem van:)))Nyár előtt még kettőt megcsinálunk, már most is van eredmény.
133. lányka100 (válaszként erre: 132. - Brownie)
2011. márc. 7. 14:23

Hát egy hét kellett hozzá:)De még így is rózsaszín foltokban látszik, szóval ha kimegyek Nekem is még alapozó:S

Mennem kellene a második rollerezésre 14.én, de Nekem ez az egy hét borzalmas volt, lehet eltolom Én is télre:D

132. brownie (válaszként erre: 129. - Lányka100)
2011. márc. 7. 14:16
Gratulálok! Holnap már én is megyek dolgozni. Tegnap este is kidugtam az orromat, 2 kiló alapozóval:)))
2011. márc. 7. 09:13
Na most már tuti, hogy télre halasztom, amikor megint nem dolgozom...a kommentekből kitűnik, hogy nem 2-3 nap mire újra szalonképes leszek:))))
130. nyuszika74 (válaszként erre: 129. - Lányka100)
2011. márc. 7. 09:00
Ugye milyen jo erzessel tolt el?Szep bort kivanok!
2011. márc. 7. 08:11

Szépül az arcom:D

Már csak halvány rózsaszín foltokban látszik..

Már kitudok menni az utcára:D

128. brownie (válaszként erre: 125. - Lányka100)
2011. márc. 5. 20:49
Doki azt mondta, hogy teljesen természetes az, hogy hetek múlva is vörösödök, mert a bőr szerekezete alakul folyamatosan. Belülről dolgozik, mozgásban van és ezért érzékenyebb. Ne aggódj, el fog múlni, csak napra ne menj ki. Később is fényvédővel, mert foltos lesz. Próbáld ki a Medhirud kenőcsöt, sokat javít rajta. Nekem volt nagyon súlyos autóbalesetem és az egész testem tele volt sötétlila zúzódásokkal, ez a készítmény hozta helyre azt is.
127. brownie (válaszként erre: 124. - Bellavita21)
2011. márc. 5. 20:43
Én is átestem a 2. "nyúzáson":)). Az egész fejem bíbor árnyalatokban játszik, állam, bajszim és homlokom sebes is, ott jobban vérzett. A homlokom olyan, mintha bringával átmentek volna rajta, ezen pukkadoztunk hazafelé az autóban.Ez most nem fájt, csupán néhány helyen volt érzékeny, tehát jobban sikerült az érzéstelenítés. Ahogy most elnézem, lehet még kedden is itthon kellene maradnom. Összességében elégedett vagyok,szerintem holnap este megkezdődik a hámlás is, most nagyon feszül. Kétszer befújtam Octenisepttel, holnap reggeltől pedig jöhet a Medhirud, attól gyorsabban eltűnnek a véraláfutások és hurkák.
126. kinga0203 (válaszként erre: 120. - Bellavita21)
2011. márc. 5. 14:57

Szia


Kb. meddig tart egy ilyen kezelés? Én is Fehérvárra fogok jövő héten menni.

Nem fáj? :)

2011. márc. 4. 20:53

Neugranormonnal kenem, az gyulladásgyökkentő és hámlasztó is!

Remélem beválik majd:S

124. Bellavita21 (válaszként erre: 123. - Brownie)
2011. márc. 4. 19:36
nem lézeres volt, hanem sima roller. Kétszer ment át az arcomon. Bár mire hazaértem, kb 1 óra volt, de addigra semmi nem látszott. Ma sem :-) hát ezt én sem értem egyébként.
123. brownie (válaszként erre: 120. - Bellavita21)
2011. márc. 4. 19:00
Ez hihetetlen, én úgy nézek ki utána, mint akit leforráztak vagy megnyúztak:)) Autó hátsó ülésén, rejtve kerülök haza. Fehérvári doki hogy csinálta? Láttam a honlapján, hogy lézeres rollert használ. Az állítólag gyorsítja a gyógyulási folyamatokat.
122. brownie (válaszként erre: 121. - Lányka100)
2011. márc. 4. 18:56
Biztos nagyon érzékeny a bőröd. Ha nem gennyes, akkor szerintem meg fog gyógyulni, csak lassan. Az enyém is lehámlott és 4. napon is piros volt, mikor kimentem a lakásból, csak alapozót kentem rá.
2011. márc. 4. 18:20

Nekem még Mindig nagyon piros:(

És hiába kenek rá bármit is semmi nem használ..

Teljesen érdes a bőröm, sztem le fog hámlani:S

A hegek környékén még pirosabb:S

Szerintetek rosszul csinálta a kozmetikus?

Felhívtam, ő azt mondja hogy ez a természetes..

És hogy arckrémmel kenjem, mert húzódik..

De ez már az ötödik napom..

Még Mindig nem tudok kimenni az utcára:(

120. Bellavita21 (válaszként erre: 119. - Brownie)
2011. márc. 4. 13:19
Ezek szerint mindenkinek másmilyen a bőre :-) Egyébként a fehérvári dokinőhöz mentem, akit ajánlottál. Nekem tegnap este 8 körül volt a kezelésem, ma semmi de semmi nem látszik. Semmi irritáció, semmi pirosság :-) Remélem, ez nem azt jelenti, hogy nem fog hatni sem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook