Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 30. 11:38
Mivel van egy fölös 1mm-es hengerem, a héten tervezem lenyúzni a combom és a mellem, majd beszámolok itt is, bár ugye a hatás csak hónapok múlva jelentkezik majd!
358. cicmic87 (válaszként erre: 355. - 5e1c4ed8ef)
2011. jún. 30. 11:37

Szia!

Köszönöm a válaszodat!!

Igen már én is olvasgattam és keresgéltem a témában,de gondoltam jobb olyanoktól érdeklődni akik már megtapasztalták is a dolgokat!!

Ha elküldenéd priviben az oldalt azt nagyon megköszönném neked!

Te hol használod? Vagyis fogod?

357. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 352. - Brownie)
2011. jún. 30. 11:37

Igen, igen, őrület, hogy mikre képes rászokni az ember.

Kben én is úgy vagyok vele, se cigi, se pia, egy csomó sportolás,nehogy már ne járjon cserébe egy kis plusz kollagén!:)

356. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 355. - 5e1c4ed8ef)
2011. jún. 30. 11:34
"magaddal SZÚRSZ ki.."---nem volt szándékos, mégis poén lett belőle......ez ám a zsigerből jövő humorérzék,igaz?!:)
355. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 354. - Cicmic87)
2011. jún. 30. 11:29

Szia!


Kérdezősködj csak, ezért van a fórum, és kérdések nélkül nem is kaphatsz válaszokat.

Én megnéztem a Youtube-n egy halom videót, illetve utána olvastam a dermaroller-nek, a google keresőben kiadott találatok első 10 oldalát és a kapcsolódó oldalakat biztosan elolvastam. Majd priviben elküldöm nekem melyik oldal volt a leghatékonyabb. Tapasztalatom a test rollerezése terén még nincs, de azt olvastam több helyen, hogy a testre 2 mm-es tűket használnak, valahol érthető is, mert pl. a fenéken sokkal vastagabb a bőr, már csak érzetere is, persze lehet, hogy tévedek.

Mindenesetre ha futja rá, lehetséges, hogy első alkalommal szakemberrel végeztetném el a kezelést, bár én inkább olyannal, aki nem 1mm-es tűt ajánl, és az ismeretek birtokában esnék magamnak. Én szinte mindig mindennek magam járok utána, olvasással, kérdezősködéssel, tapasztalat útján, de neked kell tudnod, mennyire vagy ügyes, és bevállalós e téren, mert hősködni nincs értelme, magaddal szúrsz ki!

2011. jún. 30. 10:55

Sziasztok!

Olvastalak titeket és szeretném a véleményeteket kérni!

Voltam bőrgyógyásznál,mert a fenekemen vannak striák és azt szerettem volna megkérdezni, hogy ezzel a kezelési móddal milyen eredményt érhetek el.

A doki azt mondta,hogy 1 mm-es tűvel dolgozik és,hogy csak halványítható a stria ,eltűnni soha nem fog igaz ezzel tisztában is voltam. Egy kezelés ára 20 000 ft.

Szerintetek ez a tű méret megfelelő? Valahol olvastam,hogy ha az ember magának csinálja akkor kb. egy kezelés árából meg lehet vásárolni a hozzávalókat. Ez igaz?

Ti,hogy csináljátok magatoknak? Néztetek valamilyen videót vagy érdemes egy kezelésre elmenni és megnézni,hogy csinálja,majd az alapján eljárni? Csak az úgy elég drága lenne mondjuk.

Többet már nem kérdezősködöm.

Válaszaitokat előre is köszönöm!!

Szép napot!!

353. brownie (válaszként erre: 351. - Volpertinger)
2011. jún. 30. 10:23
Nem ám, szenvedünk rendesen. Netfüggőségemet már majdnem leküzdöttem, kell valami. Nem iszom, nem dohányzom, kell valami koksz helyett is:)))
352. brownie (válaszként erre: 350. - 5e1c4ed8ef)
2011. jún. 30. 10:21
Ugye,ugye:))) Én megmondtam, hogy függővé tesz. Én ma nézegettem reggel a kebleim halmát és kuncogás tört rám. Bár jól állják még helyüket,de azért egy kis kollagén zsizsegés jót tenne nekik. Az én arcom csütörtökön volt 1 hetes, de már teljesen rendben van. Igaz, rézbőrű testvérnek nézek ki, de ez alapból is így van. A gond csak az, hogy a nyakam, olyan mint a békáé az arcomhoz képest, úgyhogy lehet az lesz a következő. A kiálló részeket úgyis jobban éri a nap, cicik várhatnak őszig:)))
2011. jún. 30. 10:03

Sziasztok, mazochisták!

Pont ma reggel jutottatok eszembe, amikor kinéztem az ablakon, hogy hiába van nyár, simán lehet rollerezni, sehol semmi UV sugárzás :)

De látom, nem is bírtatok magatokkal :)

350. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 349. - Brownie)
2011. jún. 30. 09:27

:))?????Remélem ezt nem nekem üzented, már csak egy kis nyúzás hiányzik a feszülő képemnek, és biztosan arc nélküli emberré válok!


Kben ciki, nem ciki, de nekem már most hiányzik, hogy rollerezzek....a végén még mehetek az elvonóra!

349. brownie (válaszként erre: 345. - 5e1c4ed8ef)
2011. jún. 30. 09:09
Persze, tök normális:))) Kitűnő az időjárás rollerezéshez, semmi napsütés. Hajrá!
348. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 346. - Frankiboy1)
2011. jún. 30. 08:48
Oksa, köszi, akkor bekapcsolom türelmes üzemmódot!
2011. jún. 29. 23:19
Persze,hogy húzodik feszül gondolom jól erősen megcsináltad.Várj 1-2 nap és jobb lesz.Ne kenj bele semmit.
346. Frankiboy1 (válaszként erre: 345. - 5e1c4ed8ef)
2011. jún. 29. 23:17
Ez normális ne félj.El fog múlni.Hámlani kell neki nekem is szokott.Most ne radírozd amíg feszül.Én is csütörtök este megcsináltam és még viszket nagyon.Én már lehámlottam jó durván.Tiszta vízet hideget engedj az arcodra többször egy nap.
2011. jún. 29. 18:10

Halihó!


Szombaton nyúztam meg magam, és vhogy még most is nagyon feszül az egész képem iszonyatosan, ez normális? Nem segít rajta semmi, próbáltam leradírozni cukorral, de még nem esik jól neki, és kenhetek rá bármit, nem változik, csak feszül, így inkább csak lemosom, és nem nyúlok hozzá. Látszik, hogy húzódik, és mintha hámlana is, de mégsem, és ez van már 4 napja.....ááááá

Ti is tapasztaltatok hasonlót?

344. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 342. - Frankiboy1)
2011. jún. 26. 06:07
Teljesen egyetértek, én sem veszem készpénznek soha, amit egy termékre, vagy róla írnak hivatalos oldalakon, hiszen az ő érdekük a profit maximalizálás, és nem az, hogy minél ritkábban vásároljak tőlük. Kben kipróbáltam a fogkefés sikálást, és nem ajánlom senkinek, mert elhajlottak a tűk, de nem bánom, mert mindenképpen újat rendeltem volna, csak gondoltam letesztelem mit bír a jószág.(Mondjuk az alvadt vér lejött róla, de szerintem én is az ecsetes megoldást választom majd, köszi a tippet!)
343. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 341. - Eszter1988)
2011. jún. 26. 06:04
Persze, a te eseted jól példázza, hogy az 1mm-es henger is mennyire hatékony, ezt nem is tudnám kétségbe vonni, nem is szeretném, örülök, hogy ilyen látványos az eredmény nálad! Csupán arra céloztam, hogy feltűnő a különbség, így talán a hatékonyság is....bár lehet itt már nem is számít, ha jól megnyúzod magad!:)
342. Frankiboy1 (válaszként erre: 339. - 5e1c4ed8ef)
2011. jún. 26. 02:08
Nem tudom majd megtapasztaljuk.Nekem 11 kezelés után semmi változás rajta.Állítólag ha húzza a bőrt már nem jó,vagy beleakad.Szerintem ez is üzlet,hogy azt mondják 6 után cserélni kell.Az acél tűk biztos nem kopnak el 6 kezelés után.
341. Eszter1988 (válaszként erre: 340. - 5e1c4ed8ef)
2011. jún. 26. 00:36
Ahogy gondolod... :) de nekem az 1mm es tű eltüntetett homlokom lévő két kicsi ráncot, mert bizony ott voltak, mindig ráncolom. :) 2 kezelés után se híre se hamva... :)plusz természetesen hegeim is szépen töltődnek...
2011. jún. 25. 20:34
Összehasonlítottam a 2 rolleremet(1-es és másfeles), és feltűnően nagy a különbség a 2 méret között, így elbizonytalanodtam, hogy vajon tényleg ugyanolyan hatékonyak lehetnek e.....nem hiszem, így inkább rendelek egy újabb másfeles jószágot, bár ma megnyúztam magam az alvadt véres változattal, remélem megmaradok....
339. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 336. - Frankiboy1)
2011. jún. 25. 13:03
Kben szted mi a hasznos élettartama egy ilyen rollernek, erről sehol nem olvastam adatot, hogy vajon meddig javasolt használni egy jószágot?
338. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 334. - Frankiboy1)
2011. jún. 25. 13:02
Köszi, megnyugtató, hogy nálad is marad rajta alvadt kolléga. Igen, nagyon odafigyelek a fertőtlenítésre, előtte is kb. fél órát áztatom, plusz száradás után még be is fújom fertőtlenítővel és hagyom azt is megszáradni. Utána is beáztatom 1 órát, és most, hogy nem jött le, még kólában is áztattam 1 napot, mert azt hallottam esetleg használhat, majd megint 1 óra fertőtlenítő, de semmi különbség, sztem veszek egy fogkefét, és beáztatás közben megpróbálom azzal is lesikálni.
337. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 333. - Eszter1988)
2011. jún. 25. 12:59

Nekem nincsenek hegek a képemen, én inkább a bőrképet szépíteném,feszesíteném a bőrt és a pórusokat finomítanám a kezelésekkel.

Nem tudom elképzelni, hogy ha igazán megkínzom magam, akkor olyan nagyon számítana, hogy 1-es vagy 1,5-es jószággal végzem a procedúrát...

2011. jún. 25. 12:08
Gondolkodtam azon,hogy legközelebb fém hengert veszek mert azt nem színezi meg úgy a vér mint a zöld műanyagot.Jobban is tisztítható.Eddig én mind a 11 rollerezésre úgyanazt a hengert használtam még jó úgy tapasztaltam.
2011. jún. 25. 12:05
A rollerezés előtt is mindig tedd be 10 percre!Gondolom szoktad.
334. Frankiboy1 (válaszként erre: 331. - 5e1c4ed8ef)
2011. jún. 25. 12:02
Nekem is van rajta itt ott vérmaradék főleg a tű tövében.Rollerezés után jól beáztatom a fertőtlenítőbe és kis vízfestékes ecsettel víz alatt mosogatom de teljesen nem jön le úgysem.Ha fertőtlenítőbe teszed egy órára nem lesz bajod tőle.Nekem nem lett.Más meg úgysem használhatja!
2011. jún. 25. 11:56
Nekem 1mmesel csinálja kozmetikusom. 1,5esel nincs tapasztalatom, de tanúsíthatom, hogy az 1esel is látható eredményeket érsz el. A hegekre kül is az 1mmset ajánlják. És amennyit javult már a bőr állapotod szerintem simán belevághatsz.
332. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 331. - 5e1c4ed8ef)
2011. jún. 25. 10:13
Sztetek az 1mm-es is elérhetem = az 1mm-es hengerrel is....még mindig nem erősségem a gyors gépelés...
2011. jún. 25. 10:12

Roller bajnokok!


Sztetek az 1mm-es is elérhetem ugyanazt az eredményt, mint 1,5-es kollégájával?

Azért kérdezem, mert egyszerűen nem tudok megszabadulni a múltkori kezelés után a 1.5-es jószágra száradt vérrel, és így már nem merem használni, de mivel véletlenül rendeltem egy 1mm-eset is, az most ott búslakodik a szekrény mélyén,arra gondoltam munkára fognám, persze csupán, ha van értelme, mert különben minek nyúzzam magam vele?

Mit gondoltok?

330. brownie (válaszként erre: 314. - Volpertinger)
2011. jún. 24. 07:59
Ez sajnos igaz, de szerencsére vannak kivételek is, mint az én kozmetikusom és még néhány általam ismert szakember. Ők tiszta, egyszerű kis üzletben dolgoznak, még tudnak bőrt tisztítani, gyantázni - nem megnyúzzák az embert - és megfizethető áron dolgoznak. Nekem továbbra is ők az etalon és hanyagolom is a csodakezeléseket végző, drágán dolgozó kollégáikat. Ugyanígy vagyok a krémekkel, kozmetikumokkal is, nem vagyok márkafüggő, sőt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook