Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


329. brownie (válaszként erre: 328. - Eszter1988)
2011. jún. 24. 07:49
Ezt én is tanúsíthatom. Csak türelem kell és javul a helyzet. Így 40 körül, meg különösen látványos. Igaz, engem eddig is fiatalabbnak néztek, de most úgy tűnik lehet még fokozni:))
328. Eszter1988 (válaszként erre: 327. - Frankiboy1)
2011. jún. 23. 23:47
Igen, én is ezt olvastam... hogy az utolsó kezelés után 2-3 hónap elteltével fog látszódni igazán az eredménye.
327. Frankiboy1 (válaszként erre: 326. - Eszter1988)
2011. jún. 23. 18:44
Nagyon jó ez a kezelés és meglátjátok tényleg hónapok múlva látszik majd a legjobban.Mert épül az új kollagén réteg.Ezt tapasztaltam.
2011. jún. 23. 18:12
Én is... szerencsés vagyok. És a kezelésektől nekem is simább és egészségesebb lett az arcom... kb 17 vagyok :D
325. Frankiboy1 (válaszként erre: 324. - Eszter1988)
2011. jún. 23. 18:10
Mindig fiatalabnak néztem ki azért a koromnál.Jóval.De most még jobban.Télen megint csinálok vagy 10 kezelést.
2011. jún. 23. 17:58
te franky a videó 2010. 3. hó ... mikor kezdted te el a kezeléseket? hogy már akkor is ilyen volt?
323. Eszter1988 (válaszként erre: 322. - Frankiboy1)
2011. jún. 23. 17:50
Nem semmi! Gratulálok hozzá! Én majd szeptemberben tervezem, hogy töltök fel képet és megmutatom az eredményt. Még szeptemberben hátra van egy kezelésem. Azt írtad, hogy 10 alaklom volt neked 1,5 mm-es tűvel. Nekem 4alkalom lesz 1mm- es tűvel. Sokat javult az arcom mióta elkezdtük. Gyorsan regenerálódik a bőröm. Szerencsém van, kozmetikus mondta, hogy még időben vagyok és annak tudható be, hogy rugalmas a bőröm sok vizet tartalmaz, ami még inkább lehetővé teszi a gyors javulást.
2011. jún. 23. 17:30

[link]


Tessék 50 másodperctől a képeken én vagyok a klippen(Neoton Édentől keletre) sok képen Évával meg Ádámmal is.

2011. jún. 23. 17:24
Köszönöm! Pedig mostani és még nem is a legjobb!
320. Volpertinger (válaszként erre: 319. - Frankiboy1)
2011. jún. 23. 16:40

jesszus:)

Nem udvarolni akarok, de ezen a képen úgy nézel ki, mint egy érettségiző :))))

319. Frankiboy1 (válaszként erre: 318. - Eszter1988)
2011. jún. 23. 11:56
Kattints a nickemre raktam fel képet majd most csinálok közelebbit .Ez tavaszi kép 35 éves leszek.
318. Eszter1988 (válaszként erre: 311. - Frankiboy1)
2011. jún. 23. 11:27
Képet nem töltesz fel az eredményről?
317. Volpertinger (válaszként erre: 316. - Frankiboy1)
2011. jún. 21. 12:28
Köszönöm, válaszoltam!
316. Frankiboy1 (válaszként erre: 313. - Volpertinger)
2011. jún. 21. 10:14
Írtam privit.
315. Frankiboy1 (válaszként erre: 313. - Volpertinger)
2011. jún. 21. 10:14
Igen simább egyszínűbb egyöntetűbb a bőr mintha le lennél vékonyan alapozva.Ezt tapasztaltam.
314. Volpertinger (válaszként erre: 310. - Brownie)
2011. jún. 21. 09:30

Hát igen...ez az állandó parám. Minden kozmetikus úgy viselkedik, mintha a birtokában lenne A TUDÁS, a Bölcsek Köve, én meg hülye fejjel elhiszem, hogy tudja, mit csinál és mit miért mond, hiszen ezt tanulta, és a falát beborítják a mindenféle mesterképzés diplomák.

Utálom, ha laikusként ki vagyok szolgáltatva.

Nem csak kozmetikus-ügyben, hanem pl műszaki cikk vásárlásakor stb.

313. Volpertinger (válaszként erre: 312. - Frankiboy1)
2011. jún. 21. 09:28

Szia, Fórum Fakírja! :)

Bp-i vagyok, igen, érdekelne az elérhetőség.

Én voltam eddig kb 5 dermabrázión 2 év alatt, illetve havonta-kéthavonta a normál nyomkodós arckezelés, és sokkal sekélyebbnek látom a krátereket. És ami még nagyon jó, ez sztem a dermabráziótól van, hogy valahogy egszínűbb a bőröm. Nem tudom jobban fogalmazni. Szinte sehol kis piros foltok, homogénebb a színe.

Ebben mondjuk nagy szerepe van szerintem a rengeteg vízivásnak, nyáron simán megvan a 3 liter, és ilyenkor gyakorlatilag nem lesznek mitesszereim sem.

Mit értesz pontosan azon, hogy szebb a bőrkép? Simább, egyszínűbb?

312. Frankiboy1 (válaszként erre: 270. - Volpertinger)
2011. jún. 20. 16:48
Szia!Nekem volt 2 Green Peelem meg 7 Ázsiai Mélyhámlasztás.Mindkettő úgyanaz csak más néven fut.A lényeg,hogy gyógynövényes hatóanyaggal ledörzsölik a bőr felső részét piros leszel mintha jól leégtél volna és a 3.napon elkezd hámlani megfeszül a bőr és megpattan.Körülbelül 5 napig hámlik.Ismerek egy kozmetikust aki nem drágán csinálja 15000ft ha csak az arcod és 20000ft ha a nyakad is.Ha akarod priviben megírom a számát.Nem tudom budapesti vagy?Voltam nála még 2 éve is mélyhámlasztáson.Nagyon szép az eredménye de most hosszú távon mivel túl vagyok 10 dermarolleren amit nagyon alaposan magamnak csináltam 1,5mm-s hengerrel azt mondom ettől szebb lesz az eredmény.Ettől már töltödnek fel és alig látszanak a kis hegek lyukak.A green peeltől csak a bőrképem lett mindig nagyon szép de a hegek nem csökkentek mármint a mélységük.Ezt tapasztaltam.Táadásúl ez is hámlik ha rendesen megvan dolgozva a bőr és nem kíméli a kozmetikus.
2011. jún. 20. 15:55
Sziasztok!Nem rollereztem mostanában.Túl vagyok 10 kezelésen és egyre feszesebb szebb a bőröm.Egyszerűen egyre fiatalabnak nézek ki.Nagyon örülök.Mindenki észre veszi.Egy ismerösöm aki nem látott egy éve megkérdezte mit csináltam.
310. brownie (válaszként erre: 308. - Volpertinger)
2011. jún. 20. 14:33

Észlény lehetett a kozmetikusod, gratulálok!:(((Mit tanul az ilyen az iskolában és milyen a szakmai érdeklődése, ha ilyen tanácsokat osztogat?

Engem az autóig se engedett le anélkül, hogy fényvédőt ne tettünk volna az arcomra mikrodermabrázio után. Mióta ilyen kezeléseket végeznek rajtam, állandóan védem a bőrömet, fő az óvatosság.

309. brownie (válaszként erre: 307. - Felhasználóibecenév)
2011. jún. 20. 14:25
Normál esetben nem gyullad be, de tisztítást rollerezés előtt ajánlatos elvégezni, mert utána egy ideig nem kellemes a nyomkodás:)))
308. Volpertinger (válaszként erre: 305. - Brownie)
2011. jún. 20. 12:52

Annyira sunyi dolog ez a foltosodás:(

Tavaly az egyik mikrodermabrázió után 2 nappal szoliztam, mert egy barom vagyok.

A kozmetikus azt mondta, hogy ez nem durva beavatkozás, másnap ne szolizzak, de aztán lehet.

Lett a homlokom közepén, pontosan középen egy Nagy-Magyarország alakú folt :))))))

Halvány volt szerencsére, és idén még nem jött elő, de nem tudom, mit csinálok, ha megint megjelenik :(

2011. jún. 20. 10:15
azt hadd kérdezzem meg, azoktól, akik vagy magukat sanyargatják, vagy orvoshoz/kozmetikushoz fordultak dermarollerezésre: nekem van az orromon mitesszer. Nem látszódnak durván, de vannak. Meg máshol is az arcomon. Na, ha ezeket felsértjük a tűkkel, nem gyulladnak be brutálisan? Tudom, fertőtlenítéssel mindez megelőzhető, de valahogy nem tudom, ez elég-e. Mert ettől tartok csak, csak pattanássá fajulnak. Az meg gyönyörű lenne :D
306. brownie (válaszként erre: 304. - 5e1c4ed8ef)
2011. jún. 18. 17:40
Kitágult pórusok szerintem néhány kezelés alatt összehúzódnak, legalábbis az enyémek már szinte nem is látszódnak. Valóban jó, hogy halványulnak a hegek, de még jobb lenne, ha már nem is látnám őket:))
305. brownie (válaszként erre: 302. - 5e1c4ed8ef)
2011. jún. 18. 17:38

Szerintem is hajlam kérdése a foltosodás, van aki már kora tavasszal foltosodik. Nekem a keblem halma szokott néha allergiás tüneteket produkálni napfény hatására.

Nem fogom kibírni őszig, itt vigyorognak a szerszámok a dohányzóasztalon. Csak az mentette meg a képes felemet a holnapi nyúzástól, hogy Emla nem érkezett meg:)) Ma kint voltam szabadban, mint valami zsíros bödön, úgy néztem ki a kencétől, de nem merem elhagyni.

304. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 299. - Brownie)
2011. jún. 18. 11:46

Igen, igazatok lehet, lassan, de remélhetően látványosan javul majd mindenkinél a bőr állapota.

Igazából nekem nincsenek hegek az arcomon, sztem ezért sem olyan feltűnő, én főleg egy kicsit feszesebbé tenni, a pórusokat finomítani szándékozom a procedúrával, de meg kell mondjam, és remélem, hogy nem csak bebeszélem magamnak, de mintha finomabbak lennének a pórusok, és feszesebb az összhatás. Persze ez még csak az első alkalom, hiszen a múltkor inkább csak simogattam, mint nyúztam a pofimat.....

Az nagyon jó érzés lehet, ha van egy feltűnőbb hegetek, és látjátok, ahogy halványodik, szorítok a sikeres elmúlásukért mindenkinek!

303. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 302. - 5e1c4ed8ef)
2011. jún. 18. 09:13
Én speciel használom egyáltalán = nem használom egyáltalán
302. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 301. - Brownie)
2011. jún. 18. 09:12

Igen, a fényvédő kinyírja az arcbőrt....

Én speciel használom egyáltalán, mert nagyon érzékeny rá az a bőröm, de állandóan kalapban viszem a projektet, persze ez egy kicsit macerás, meg néha ciki, de valamit valamiért.

Kben sztem a foltosodás hajlam kérdése is, mert én egy kis reggeli fénytől is dalmata üzemmódba kerülök, de ezek szerint te szerencsésebb vagy, hallelujah!

Akkor jól értem, a szerszámokat csak ősszel avatod fel?

301. brownie (válaszként erre: 294. - 5e1c4ed8ef)
2011. jún. 17. 21:42

Én meg a fényvédőt utálom, mert ebben a melegben egyébként is fényesebb, zsírosabb a bőröm és hiába olajmentes ez a trutyi, akkor is olajos...

Eddig nem volt gond, kenem vele állandóan, remélem ezután se foltosodik be.

2011. jún. 17. 21:41
Hosszú folyamat... és kitartónak kell lenni. Persze nekem a pénztárcámnak is. :D Szerencsére nem voltak nagyon mély hegeim, és így megúszom 4 kezeléssel. Nagyon remélem! :D :) Én 3kezelés után sok javulást látok. Sokan megjegyezték a környezetemben is. :) Szóval kitartááás... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook