Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnaptól böjtölök fórum

Holnaptól böjtölök (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. nov. 15. 19:48

Sziasztok,

mától elkezdtem egy kéthetes léböjtöt. Van aki most csinálja éppen?

526. Sabri
2010. okt. 26. 15:06
Olyan kár hogy csak mi vagyunk itt:(
525. Sabri
2010. okt. 26. 12:47

Szép napot!

Szirilli jaj nem 90 napos gyümikúra:) A 90 napos diétát csináltam úgy hogy minden 4. nap gyümi aztán lénap.

Hmm mandarin:))) nyami. majd a 4. 5 napon én is beiktatom a gyümit. kellenek a rostok emg a vitaminok:D De a 2 hét húselvonás nagyon jót fog tenni szerintem:)


Amúgya hunyadi vízzel kapcsolatban.. Tavalyelőtt csináltam a dr market diétát de csak 5 napig bírtam sajna, mert beteg lettem.. na akkor nem hunyadi vizet hanem keserűsós vizet ittam. Vagyis amit megvettem a patikában sót azt kevertem el.

Tudom a hunyadi is keserűsós víz, de a patikai sokkal rosszabb.. majdnem hánytam és még csak meg sem hajtott:D

De ez sem egy leányálom. úgy ittam h megittam 3 dl húzóra és ittam rá ízesített vizet. így elviselhető:D és nem befolyásolja a hatását:)

2010. okt. 26. 06:55

Le a kalappal előtted, hogy azt az iszonyú Hunyadi vizet meg tudod inni :D emlékeim szerint az valami bődületesen rossz :DD


Azon agyalok, hogy lehet nyomok még 1-2 nap gyümölcsöset (esz a fene a mandarinért), és majd utána indítok néhány böjtös napot.


90 napos gyümikúrát nyomtál már le?

523. Sabri
2010. okt. 25. 20:04

Fel ámbiza:) max majd ketten jól elbeszélgetünk. nagyon nagy szükségem lenne társaságra, akikkel megbeszélhetem ezt a dolgot:)

a gyüminap jó, én kicsit fázom tőle:) de csináltam már többx a 90 naposat szóval tudom milyen:)Én délelőtt hunyadi vizzel inditottam egy kis béltisztitás végett. Utána egy üres leves, majd délután 1 shake és most még eszem egy kis levest kevéske zöldséggel. és persze vitamin, meg 1,5 l mentes ásványvíz:)


Nemgondoltam hogy ez a natúr leves ilyen jól tud esni. Remélem nem utálom meg:D Raktam bele sárga meg fehérrépát hagymát és kelbimbót. nagyon jól esik:) ha nem is fogyok annyit amennyit szeretnék úgy vagyok vele hogy ez egy alapos tisztítás a szervezetemnek.


most pedig még tornázom egyet:)

2010. okt. 25. 14:30

Itt nem sok fórumélet van, ahogy nézem. :)

De majd fellendítjük.


Én holnaptól akarom, ma gyümölcsnappal alapozok.

521. Sabri
2010. okt. 25. 14:28
Ja igen és én ma kezdtem el:D
520. Sabri
2010. okt. 25. 14:19

Szirilli én csatlakoznék:)

Amőgy sziasztok. Bár én nem egészen böjtölök, csak folyékony terméket fogok fogyasztani. Zöldséglevesnek alevét, valamit shaket:)

2 hétig szeretném tartani, fként fogyni szeretnék vele. Nem gond ha becsatlakozom a fóruméletbe?:)

2010. okt. 23. 15:15
Valaki hétfőtől...?
2010. jan. 26. 22:26

Paul C. Bragg, Patricia Bragg - A böjt csodája


*****


Ezen az oldalon megtaláljátok....



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. ápr. 4. 06:35
Akkor is ügyes voltál!Tegnap este megjöttek a tesómék vendégségbe-el kell szerintem toljam ezt a böjtölést....de mindenképpen kiakarom próbálni.A virasztást azt már sikerült mert van két kis gyereke -egész éjjal nem aludtam....Sziasztok.
2009. ápr. 3. 20:36

csajok elvéreztem az 5. napon, igaz nem volt konkrét célom, hogy medidg akarom csinálni, de mégis... kb 3 kg-ot fogytam vele de még kéne pár minusz kiló, mit javasolnátok mit csináljak a továbbiakban?

eredményes léböjtöt a szombati kezdéshez Marcsikám

2009. ápr. 2. 22:15

Hanyadik napod volt ez Reni?4.?Kitartás ,nagyon ügyes vagy!

Erika köszi a tippeket ,holnap megveszem a gyógyszertárba és szombaton kipróbálom.Sziasztok.

2009. ápr. 2. 13:11

szaisztok, még mindig tartom magam, habár az agyam már szivesn ellrágcsálna ezt azt, a déellőtt folyamán a rágási vágyamat egy rágogumival oldottam meg.

zöldségleves levét tervezem ma megiszogatni ebéd és vacsi gyanánt, habár lehet hogy egy kis zöltséget azért leturmixolok majd, szerintetek az beleférhet, gondolom kalóriában nem olyan nagy katasztrófa a répa, zeller és társai

513. b4a3a4979d (válaszként erre: 512. - Fa334a28ef)
2009. ápr. 2. 07:35

Patikában.

Nekem az alábbi adagolásban a bevevés után 1-1,5 órával kezdődik, és kb. 3 órán át tart, de se nem fáj, se nem különösebben rossz érzés, nincsenek gyomorgörcsök.

Ezek a "szuper teák" szerintem néha megbízhatatlanok.

512. fa334a28ef (válaszként erre: 511. - Ericika2)
2009. ápr. 1. 21:08
Köszi.Hol kapható?Patika?Egész napos wc-re rohangálás az eredmény?én ittam vmikor szűzteát és mályva teát de szülési fájdalmaim is voltak tőle....Hasonlóra lehet számítani?
511. ericika2 (válaszként erre: 510. - Fa334a28ef)
2009. ápr. 1. 20:07
Hunyadi víz, Mira víz, vagy glaubersó vízben feloldva. Én ez utóbbit szoktam, 1-2 kanál 2-3 deci vízbe, és becsukott szemmel exre levegőt nem véve kiinni. Különben megállsz, és vége. És gyorsan kiöblíted a szád utána, és gargalizász, hogy a keserű íz eltűnjön.
2009. ápr. 1. 18:45

Sziasztok.Köszi a biztatást a böjtre.Szombaton akkor kipróbálom a javasolt sok víz-hashajtó kombinációt.A hashajtásra tipp?

Nem cigiztem még ma sem.Nem ettem ma csokit,jó sok teát ittam de azt ízesitve,így nem kivántam az édességet,teát pedig amúgyis megiszok napközben két litert.Ericika köszi a tippeket,renibaba Te pedig nagyon ügyes vagy-így tovább....

2009. ápr. 1. 11:47

sziasztok, na a harmadik napomnál tarok és eddig sikerült minden szilárd tápanyagtól távol tartani magam, a páromnak úgy készitettem a kaájt hogy belenyaltam, aztán kiköptem.

tegnap egyébként déltöl arrafelé fájt a fejem, mára az is elmúlt... az a fura nekem ebben a böjtben, hogy nem érzem magam éhesnek, vizbúl viszont rengeteget megittam a tegnap is, több mint 3 litert és a többi löttyöt nem is számoltam.

egyébként én is a nap nagy részét számitógép előtt töltöm

508. b4a3a4979d (válaszként erre: 507. - Fa334a28ef)
2009. ápr. 1. 07:23

Szia,

én többször böjtöltem már, a következőt hétfőtől kezdem.

Én is napi 10 órát ülök a gép mellett, szerződéseket írok, ügyfelekkel kommunkálok (jogász vagyok), és nemhogy gátolna, hanem inkább sokkal több energiát érzek. Persze az első 1-2 nap húzósabb, akkor még éhséget érzel, ezt hashajtással le lehet rövidíteni, és a sok ivással is. Ezért ezt ajánlom a hétvégére.

A gyümölcsnaptól persze hogy éhes vagy, a gyümölcscukor megdobja az inzulinszintet, jön a farkaséhség.

A párom egyébként egyik napól a másikra dobta el szintén a cigit, és nem szedett fel semmit, nem nassolt. Futni járt.

Sok sikert!!

2009. ápr. 1. 06:19
Szia!Ma lesz a 4.napja,hogy nem szívom.Többször neki kezdtem és ezt sem tudom,hogy fog végződni,de most még bízom magamban.Utálom már a füstjét is -de mekkora egy függőséget bír csinálni ez a büdös cigi ebből is látszik.Nézegettem itt a neten az e-cigit.Rendeltem egyet-3 napig megsem néztem-nem nagyon fontolgattam a leszokást.Aztán szombaton este már megint elszívtam a dobozból az utolsót-áthajítottam a csikket a kerítésen és mondtam ennyi.Nagyon jól bírom ,az e-cigit hordozom a táskámban-de nem veszem elő sem mert annyira nagy szám,hogy minden ügyfél kiakarja próbálni és inkább lemondok róla a munkahelyen.Másoknak nem töltögetem patronokkal.A böjtöt ezért gondoltam mert biztos neki kezdek majd hízni mert mérhetetlen éhség tör rám sokszor és van eladó csokim is és mindet megeszem ha mások nem fogják rohamos gyorsasággal megvenni.Tegnap próbáltam gyümölcs napot tartani ,de este befuccsoltam,főt-füstölt tarjával végeztem -mert már éh halál fenyegetett.Akkor Te mindendt ami folyékony...az a baj,hogy nekem egész nap gondolkodni kell-de lehet ez kifogás és Én megszoktam,hogy reggelizem és ha éhes vagyok akkor már csak a hasamra koncentrálok-ez lehet baromság-de Én dolgozni sem tudok.Hétvégén viszont lehet kipróbálom.Addig gyűjtsd a tapasztalatokat.Szép napot neked!
2009. márc. 31. 13:57

szia akkor tarts velem... a második napnál tartok igaz lehet hogy nem a 100-osan léböjtnek nevezett dolgot csinálom, de semmi szilrdat nem eszem... ma pl. viz éegy kis gyümilé és paradicsomlét, levest ettem .

a cigiről nekem is le kéne lassan szokni, d emég a végleges elhatározásom nincs meg hozzá, azzal tologatom a dolgot, hogy majd ha gyreket akarok akkor leteszem.

te hogy vetted rá magad acigileszoksra?

505. fa334a28ef (válaszként erre: 504. - Renibaba25)
2009. márc. 30. 20:39
Hali.Nekem is ma fordult meg a fejemben a böjt.Tegnap eldöntöttem,hogy leszokom a cigiről -ezzel még gondom sincs mert jobban bírom mint gondoltam-de egész nap eszem....Hoztam haza egy újsáhot tele van a témáról szóló cikkel-olvasni kellene....
2009. márc. 30. 14:25
halihó, van itt még valaki? éna ma kezdtem el a léböjtöt, annak okán hogy egy pár kilótol meg szeretnék szabadulni. eddig még nem léböjtöztem csak max egy napig. ötleteket és segitséget kérnék, na meg sorstársakat keresek
503. ericika2 (válaszként erre: 502. - Elektrobarbie)
2009. febr. 15. 08:08
Privi ment, szia.
2009. febr. 14. 22:46

:)

Travels fórumát olvasom, nagyon jó. Majd ha van vm, ott írok neked, vagy másnak.

jó mulatozást!

2009. febr. 13. 19:53

Igazándiból eddig a gépszíj elkapott, nem volt időm lélekben készülni. Most hétvégén szeretnék rá időt fordítani.

Kell egy születésnapi ünnepséget rendeznem, a párom lánya, szóval még holnap tiramisu-készítés lesz, stb... (de cukor nélkül és banánnal, saját kreáció.)

2009. febr. 13. 12:55

Köszönöm! Még nem döntöttem el, hogy 5 vagy 7 napos legyen, majd meglátom, hogy mennyit fogyok ma meg holnap, Mert tudod, nem szeretnék. Aztán márc. 21ig pedig nem eszem csokit, fehér lisztet, fehér cukrot, édességet,húst és tejterméket meg tojást.

Igen. igazad van, felüdítőbb volna itt a közeli erdőben sétálgatni, de fontos dolgokat meg muszály elintézni... amúgy azért írtam, mert számomra érdekes, hogy mit kibír az ember.... Főleg én, mint kezdő böjtölő.


A vizeletterápia meg nagyon régi dolog. Érdemes utánanézni. Én régóta nem eszem gyógyszert, ezért amint hallottam róla, elkezdtem. Először egy influenzából gyógyított ki. De a bőrnek is jó és mindenre. A vizeletnek csak az eleje meg a vége a méreg, a közepe meg a gyógyír mindenre.


Neked van még 3 napod. Mit csinálsz ilyenkor? Hogyan kezdesz neki? Szép napot!

2009. febr. 13. 09:08

Örülök, hogy a mozgás segített. Hétvégén próbálj meg szabad levegőn lenni ( nem a bevárosba, gyros-sütők illatát beszippantva).

További jó böjtölést. Meddig tervezed?


Hát, a vizeletivás kapcsán a véleményem nem változott. Egyébként is, de böjtkor még hatványozottabban tele van méreganyaggal. (Majd ha egyszer a sivatagban eltévedek, akkor -de csak akkor- esetleg kipróbálom.)

2009. febr. 12. 23:09

...és igen, megiszom!...

tudod , amikor egy lakatlan szigetre kerülsz, 3-4 hónapig is kibírod étlen- szomjan, ha megiszod a vizeletedet. Csodaszer! Én csak egy hónapja teszem ezt minden reggel. Ez a kávém :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook