Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnaptól böjtölök fórum

Holnaptól böjtölök (beszélgetős fórum)


2006. dec. 20. 19:31
Csatlakozom az újévi társasághoz!Én előre megfontolt szándékkal fogok egy kicsit bűnözni és azt le kell adni!
16. 12667dcac6 (válaszként erre: 15. - Kregora)
2006. dec. 20. 17:02
Nem baj.Majd az ünnepek után összefogunk és végig csináljuk együtt ha van kedved.
2006. dec. 20. 15:55

hát csajszik nem voltam erős,bizony elcsábultam,inkább újévkor fogom megcsinálni:(

az volt a baj,hogy délben már szédültem mondjuk amúgy is bújkált bennem vmi..de csak nagyon keveset ettem (tésztát)

14. Mókica (válaszként erre: 13. - Kregora)
2006. dec. 20. 12:16
vigyázz, mert lehet eléred azt a bizonyos 52 kg-ot böttel, de utána kicsit elkezdesz enni vissza,és fognak kúszni a kilók...óvatosan! ;)
2006. dec. 20. 09:35
megelégednék az 52-vel is:)
2006. dec. 20. 08:43
170 cm-hez 50 kiló akarsz lenni? Nem kevés az egy kicsit? Vigyázz magadra! :)
2006. dec. 20. 08:39
Sziasztok! na elkezdtem,reggelire 1 grapefruit és 1 citrom kifacsarva leszűrve,most pedig vizet iszogatok,eddig még semmi késztetést nem érzek,hogy egyek..remélem sokáig tart majd ez az állapot,reggel megmértem magam: 55,5 kg.Kíváncsi is vagyok egyben,hogy mennyire leszek kitartó:)
10. gkreka
2006. dec. 19. 17:25

nekem az első két nap volt nehéz, utána már simán ment. én de. bio gyümölcslevet, du és este zöldséglevet ittam (mindkettőt higítva) + egész nap szénsavmentes ásványvíz, zöld tea

a zöld tea jól esett, mert meleg volt és nekem jó volt azt is inni a sok hideg lé mellé, és még méregtelenít is.

2006. dec. 19. 16:19
beszámolok,aztán rugdossatok fenékbe ha már épphogy elcsábulnék...:))na holnaptól beszámolózok:)addig is sziasztok
8. 7130b15964 (válaszként erre: 6. - Kregora)
2006. dec. 19. 15:40
sütikre, sültekre, szaloncukorra stb. Ebben az esetben fokozottan figyelned kell az átállásra. Nehogy azt csináld, hogy az egyik nap böjtölsz, a másik nap meg töltött káposzta, sütik meg hasonló! Inkább csak péntek délután kezdj el visszaszokni. Majd legfeljebb januárban csinálsz egy másikat is. Akkor már tök gyakorlott leszel;)
7. Ancika (válaszként erre: 6. - Kregora)
2006. dec. 19. 15:36
Azért számolj be a dolgok menetéről, itt vagyok, figyelek és támogatok ha kell :D
2006. dec. 19. 15:04

hát megmérgezni nem áll szándékomban magam,gondolom a fini sütikre gondoltok;), megpróbálok majd mértéket tartani,meg amúgy se szoktam telepakolni mértéktelenül a pocit ilyenkor..az lesz a nehéz mikor a kollégáim mennek majd ebédelni,valószínüleg az lesz számomra a holtpont, majd helyette elszaladok szaunázni egyet:)vettem bio zöldséglevet,azt fogok inni meg ásványvizet,

arik vagytok,hogy drukkoltok nekem!:D

5. Venes (válaszként erre: 1. - Kregora)
2006. dec. 19. 14:41
jaja, kitartást. Olykorén is beszoktam iktatni, olyan 2-3havonta böltnapokat. Csak én gyümölcslevet, teát, meg vizet iszok ilyenkor, vagyis meg van, hogy mikor, izé...hánykor mit kell.
4. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Kregora)
2006. dec. 19. 14:35

Tapasztalatból mondom, hogy az első nap második fele, illetve a második nap első fele az igazi megpróbáltatás. Ha átlendülsz a holtponton, akkor viszont bármilyen kaját eléd rakhatnak. Legalább is én szemrebbenés nélkül sürögtem a hatfogásos dél olasz vasárnapi lakoma körül és egy falatot sem ettem a többiek legnagyobb megdöbbenésére.

Ha sikerül megcsinálnod a böjtöt, akkor viszont nagyon vigyázz, nehogy megmérgezd magad karácsonykor! Nem túl jó ötlet kitisztítanod magad és gőzerővel megenni utána minden hülyeséget, mert tényleg mérgezéses tüneteket produkálhatsz, amitől nem lesz ünnepi hangulatod...

3. 12667dcac6 (válaszként erre: 1. - Kregora)
2006. dec. 19. 14:30
Sok sikert és kitartást hozzá.Én majd az ünnepek után fogok diétázni addig már nemakarok.
2. Ancika (válaszként erre: 1. - Kregora)
2006. dec. 19. 13:55

Hajrá, drukkolok neked ;)

Én szoktam böjtölni, de most karácsony előtt már nem vágok bele.

Igyál sok szénsavmentes ásványvízet az jól átmos.

2006. dec. 19. 13:27

Csak zöldséglevet fogok inni holnap, kíváncsi vagyok,hogy fogom bírni,bár az fogja az erőt tartani bennem,hogy befogok nektek számolni,hogy hogyan is megy:))végig tudom csinálni (remélem:)) bár még sose próbáltam...nem tudom,hogy meddig bírom majd,de 4 napot mindenesetre szeretnék végigcsinálni, rámfér egy testi-lelki méregtelenítés.......

ha valakinek van kedve akkor tartson velem és bátorítjuk és támogatjuk egymást;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook